Czarna Szlachta

ANALIZA ”BOHEMIAN GROVE” – MROCZNY KULT SOWY GDZIE CO ROKU SPOTYKAJĄ SIĘ ELITY ŚWIATA NA TAJEMNICZYCH RYTUAŁACH

ANALIZA ”BOHEMIAN GROVE” – MROCZNY KULT SOWY GDZIE CO ROKU SPOTYKAJĄ SIĘ ELITY ŚWIATA NA TAJEMNICZYCH RYTUAŁACH

Coroczny letni obóz Bohemian Club dobiegł tu końca w niedzielę, kończąc dwutygodniowe rekolekcje dla bogatych i wpływowych, które prezydent Herbert Hoover nazwał kiedyś „najwspanialszą męską imprezą na Ziemi”.

Słynne doroczne zgromadzenie klubu odbywa się od ponad 100 lat na 2700 akrów Bohemian Grove w Monte Rio, około 70 mil na północ od San Francisco w hrabstwie Sonoma. Tegoroczna impreza przyciągnęła osobistości, takie jak były prezydent George Bush , gubernator Teksasu George W. Bush , Henry Kissinger , emerytowany generał Colin Powell , były przewodniczący Izby Reprezentantów Newt Gingrich i prezes Dow Chemical Frank Popoff , a także aktor Danny Glover.

Mężczyźni zbierają się, by uczcić to, co nazywają „duchem Czech”, powiedział Peter Phillips, profesor socjologii na Uniwersytecie Stanowym Sonoma, który napisał swoją rozprawę doktorską na temat Bohemian Club.

„To miejsce, w którym mężczyźni mogą spędzać czas z ludźmi, którzy są do nich podobni” – powiedział.

Coroczne spotkanie nad rzeką Rosyjską, które odbyło się po raz pierwszy w 1879 roku, rozpoczyna się rytuałem „Kremacji Opieki”, podczas którego maskotka klubu zostaje spalona kukły sowim bogu (Molochowi), symbolizującej wolność od troski. Członkowie zespołu grają również kilka sztuk, a jedzenie dla smakoszy i drogie wino są obfite.


Chociaż klub został założony w 1872 przez grupę dziennikarzy z San Francisco, klub tylko dla mężczyzn obecnie zabrania dziennikarzom członkostwa w celu ochrony prywatności grupy. Członkostwo jest pożądane, a ludzie rutynowo czekają 10 lub 15 lat, zanim uzyskają wstęp. Obecnie liczy około 2700 członków.

Sieć działań Bohemian Grove od czasu do czasu organizuje demonstracje w zagajniku, chociaż w tym roku nie odbyły się żadne.

Wydanie magazynu Newsweek z 2 sierpnia 1982 r. donosiło:

„… najbardziej prestiżowy obóz letni na świecie – Bohemian Grove – jest teraz w sesji 75 mil na północ od San Francisco. Zaciekle strzeżone, 2700 akrów rekolekcje jest rozszerzeniem kraju wyłącznie dla mężczyzn, ultra-ekskluzywnego Bohemian Club w San Francisco do do której należał każdy republikański prezydent od czasu Herberta Hoovera.

Ze swoją silną klientelą, pożądaną prywatnością i kabalistycznymi rytuałami, Bohemian Grove wzbudziło spore podejrzenia”.

Magazyn Macleana z 23 marca 1981 r. donosił:

Każdego lata, przez trzy weekendy – w tym roku będzie 103.  prawie 2000 Czechów z gośćmi, pędzą samochodem i korporacyjnym odrzutowcem do ich strzeżonego Gaju, w pobliżu wioski Monte Rio (1200 mieszkańców) na rosyjskim Rzeka.

kliknij obrazek, aby uzyskać szczegółowe informacje

Szekspirowskie motto The Grove: „Tkające pająki tu nie przychodzą” to nakaz, by zapomnieć o jeździe na kółkach i handlu, co jest powszechnie ignorowane.

Podczas gdy „spójność klasy rządzącej” rzadko pozwala pominąć szczegóły dotyczące miejsc, które tam się pojawiły, niektóre – takie jak porozumienie Ronalda Reagana z 1967 r. , przy drinku z Richardem Nixonem , aby trzymać się z dala od nadchodzącego wyścigu prezydenckiego – pomogły ukształtować przeznaczenie Ameryki.


Co dziwne, dziennikarze nie mają wstępu do tego klubu, założonego pewnej nocy w 1872 roku przez pięciu znudzonych jastrzębi wiadomości na starym egzaminatorze z San Francisco, aby promować dobre towarzystwo (tj. wódki) i „pomóc wynieść dziennikarstwo na to miejsce w powszechnej ocenie do czego ma prawo”. Ta aspiracja poszła na marne, gdy członkostwo zostało rozszerzone, aby pokazać ludziom, a do 1878 roku, roku pierwszego festiwalu Grove.

Dziś potencjalny członek klubu staje przed przesłuchaniem, które według jednego z członków klubu „zadowoliłoby KGB”. Na liście oczekujących znajduje się 1500 notabli, wszyscy chętni do uiszczenia opłaty inicjacyjnej w wysokości 2500 USD i opłat w wysokości 600 USD rocznie”.

Mother Jones, sierpień 1981, tom 6, strona 28, podała częściową listę niektórych wybitnych członków:

 • „George P. Shultz
 • Stephen Bechtel
 • Jr., Gerald R. Ford
 • Henry Kissinger
 • William F. Buckley, Jr.
 • Fred L. Hartley
 • Merv Griffin
 • Thomas Haywood
 • Joseph Coors
 • Edwarda Tellera
 • Ronald Reagan
 • Klauzula AW
 • George Bush
 • William French Smith
 • John E. Swearingten
 • Casper W. Weinberger
 • Justin Dart
 • William E. Simon
 • i setki innych prominentnych polityków i biznesmenów”

Antony C. Sutton, redaktor znakomitego comiesięcznego biuletynu Phoenix Letter, stwierdził w wydaniu z października 1996 roku:

„Do kilku miesięcy temu nasza wiedza o Bohemian Grove , ekskluzywnej elitarnej kryjówce rzekomo dorosłych handlarzy kołowymi, alias męża stanu z Waszyngtonu i wybitnych ludzi (wszyscy mężczyźni).
Odrzuciliśmy to zachowanie jako niedojrzałe, a nawet żałosne, przez nieletnich i nie warte uwagi.Tutaj Kissinger , Ford , Nixon , Bechtel , Bush , Cheney , Hoover i ich przyjaciele (2600 członków) spotykają się i „odprężają”. A jeśli chcą zachowywać się jak mali chłopcy, to jest ich przywilej własność prywatna.
Najnowsze informacje mogą radykalnie zmienić to postrzeganie Bohemian Grove . 

Nie tylko pijaństwo, nieograniczone używanie alkoholu i narkotyków z niejasnymi homoseksualnymi tonami (potwierdzone przez nasze źródła), ale doniesienia o znacznie poważniejszych działaniach – porwaniach, gwałtach, pedofilii, sodomii, mordach rytualnych. Dochodzenie jest zablokowane na mocy Ustawy o Bezpieczeństwie Narodowym z 1947 r . (!) i podobnie jak sprawa znęcania się nad dziećmi w Omaha, obejmuje nielegalne przetrzymywanie dzieci.

Od dziesięcioleci krążą niejasne pogłoski o dziwnych wydarzeniach w Bohemian Grove w bardziej odległych częściach jego 2200 akrów. Wiarygodne raporty twierdzą, że rytuały podobne do druidyzmu – druidzi w czerwonych kapturach maszerują w procesji i śpiewają do Wielkiej Sowy ( Moloch) – stos pogrzebowy ze „zwłokami”.

(Wielu mężczyzn pracuje w Bohemian Grove jako służący, więc ta partia jest dość dobrze ugruntowana).

Artykuł w lokalnej gazecie, Santa Rosa Sun (1993, lipiec) donosił o kulcie Kanaanu i legendzie o Molochu w Bohemian Grove .

Pogański Kult Ofiary Molocha jest ofiarą z ludzi . Około połowy lat 80. pojawiły się pogłoski o morderstwach w odległych częściach posiadłości. Dochodzenie prowadzone przez lokalną policję nigdzie nie poszło. Śledczy państwowi zajmujący się powiązanymi przestępstwami nigdzie nie poszli.
Według obserwatora i bliskiej ofiary, która może opisać wewnętrzne kryjówki Bohemian Grove , zamknięte sanktuarium, nawet wystrój w tajnych miejscach, miejsca, do których nie chodzi nikt z zewnątrz (lub służba według naszych źródeł) znajduje się PODZIEMNY salon (znak pisany pod ziemią ) Ciemny Pokój, Pokój Skórzany i Pokój Nekrofilii.
Oto jeden z cytatów O’Briena :

„Niewolnicy w zaawansowanym wieku lub z nieudanym programowaniem zostali w ofierze zamordowani losowo na zalesionych terenach Bohemian Grove i czułem, że to tylko kwestia czasu, zanim to będę ja”.

Ta potencjalna ofiara przeżyła. Inni podobno nie. Kulty te opierały się na składaniu ofiar z ludzi . Dlaczego XX-wieczny kurort miałby powielać obrzędy kultowe? Co najmniej demonstruje pociąg do obrzędowych praktyk kultu, tj. adoracji zniszczenia, krwi, barbarzyństwa i ofiarowania dzieci.

Krótko mówiąc, zarzuty O’Briena są zgodne z najemcami Bohemian Grove , jak rozegrano podczas ceremonii. Nie jest to ośrodek poświęcony np. tenisowi czy pływaniu. Podobno jest poświęcony krwawym ofiarom.

Bohemian Grove to las sekwojowy o powierzchni 2700 akrów, położony w Monte Rio w Kalifornii. Zawiera miejsca noclegowe dla 2000 osób na „obozy” w luksusie. Jest własnością Klubu Bohemian.

Czym jest Bohemian Club?

Bohemian Club to prywatny klub męski z siedzibą w budynku Bohemian w San Francisco. Założyli ją w 1872 r. mężczyźni, którzy szukali schronienia przed kulturą pogranicza (lub jej brakiem).

Kim są obecni członkowie?

Klub przekształcił się w stowarzyszenie bogatych i wpływowych mężczyzn, głównie z tego kraju ( podobne organizacje istnieją w innych krajach ). Niektórzy artyści mogą dołączyć (często po obniżonych stawkach) ze względu na ich status społeczny i wartość rozrywkową. Lista członków zawierała każdego republikańskiego prezydenta USA (jak również niektórych Demokratów) od 1923 roku, wielu urzędników gabinetowych oraz dyrektorów i dyrektorów generalnych dużych korporacji, w tym głównych instytucji finansowych.

Jakie branże są reprezentowane wśród członków?

Główni kontrahenci wojskowi , firmy naftowe , banki , w tym Rezerwa Federalna , przedsiębiorstwa użyteczności publicznej (w tym energia jądrowa) oraz krajowe media (nadawanie i druk) mają wysokich rangą urzędników jako członków klubu lub gości. Wielu członków zasiada lub było w zarządach kilku z tych korporacji. Należy zauważyć, że rentowność większości z powyższych branż zależy w dużej mierze od relacji z rządem. Członkowie przebywają w różnych obozach w Gaju, które mają różne poziomy statusu. Członkami i częstymi gośćmi najbardziej prestiżowego obozu ( Mandalay ) są:

 • Henry Kissinger
 • George Shultz
 • SD Bechtel, Jr.
 • Thomas Watson Jr. (IBM)
 • Phillip Hawley (B z A)
 • William Casey (CIA)
 • Ralph Bailey (Dupont)

George Bush mieszka w mniej prestiżowym obozie ( Hillbillies ) z AW Clausenem (Bank Światowy), Walterem Cronkite i Williamem F. Buckleyem .

Jakie zajęcia odbywają się w zagajniku?

Gaj jest miejscem dwutygodniowych odosobnień w lipcu (jak również innych mniejszych spotkań przez cały rok). Na tych rekolekcjach członkowie obcują z naturą w naprawdę oryginalny sposób.

Piją intensywnie od rana do nocy, rozkoszują się swobodą oddawania moczu na sekwoje i wykonują pogańskie rytuały – w tym „Kremację Opieki”, podczas której członkowie w czerwonych kapturach kremują wizerunek trumny „Dull Care”. ” u podstawy 40-metrowego ołtarza sowy. Niektórzy (20%) angażują się w aktywność homoseksualną (ale niewielu z nich popiera prawa gejów lub badania nad AIDS).

Oglądają (i biorą udział w) przedstawieniach teatralnych i komediowych, w których kobiety są portretowane przez męskich aktorów. Chociaż kobiety nie mają wstępu do Gaju, członkowie często wychodzą w nocy, aby cieszyć się towarzystwem wielu prostytutek, które przyjeżdżają z całego świata na to wydarzenie. Czy trudno w to uwierzyć? Pracownicy Gaju powiedzieli, że żaden opis słowny nie jest w stanie dokładnie oddać dziwacznego zachowania mieszkańców Gaju.

Oprócz tego rodzaju zabawy, coroczne zgromadzenie służy jako izba informacyjna dla elity. Najpotężniejsi ludzie w kraju tworzą tu swoje „sieci”, pomimo motto Gaju „tkające pająki nie przychodzą tutaj” (nie rób interesów w Gaju). Na tych spotkaniach mężczyźni reprezentujący sektor rządowy, wojskowo-przemysłowy i finansowy spotykają się i podejmują ważne decyzje polityczne.

Projekt Manhattan, który wyprodukował pierwsze bomby atomowe, powstał w Grove w 1942 roku. Inne decyzje podejmowane w Grove obejmują to, kim będą nasi kandydaci na prezydenta. Są przemówienia, znane jako „Rozmowy nad jeziorem”,

Co w tym jest nie tak?

Kiedy potężni ludzie pracują razem, stają się jeszcze potężniejsi. Członkowie Grove są zamożni i stają się coraz bardziej zamożni, podczas gdy klasa średnia stale staje się biedna.

Ta zwarta grupa określa, czy ceny rosną, czy spadają (poprzez kontrolę nad systemem bankowym, podażą pieniądza i rynkami) i zarabiają pieniądze niezależnie od tego, w jaki sposób rynki się zmieniają. Określają, jakie są nasze prawa i jakie prawa obowiązują, powołując sędziów. Decydują, kim będą nasi najwyżsi urzędnicy, w drodze konsensusu między sobą, a następnie sprzedają nam kandydatów za pośrednictwem mediów, których są właścicielami.

Ważne kwestie i fakty są pomijane w dyskusjach w prasie lub są skorelowane z ich celami, ale w Gaju omawia się je szczerze.
Czy istnieje prawdziwa demokracja, gdy tak wiele władzy jest skoncentrowane w tak niewielu rękach? Czy jest jakaś realna różnica między sektorem publicznym a prywatnym, gdy członkowie gabinetu wywodzą się z zarządów wielkich korporacji? Czy wydatkowanie miliardów na broń, która zgodnie z konsensusem nie jest już potrzebna, jest naprawdę wolą ludzi? A może jest to wola General Electric, General Dynamics i innych dostawców broni reprezentowanych w Grove?

Co mogę zrobić, aby coś zmienić?

Dowiedz się o Gaju i jego mieszkańcach oraz o prawdziwej naturze struktury władzy na świecie. Następnie edukuj swoich przyjaciół. Ponieważ większość głównych gazet i stacji radiowych jest własnością „wtajemniczonych”, uważaj na wszystko, co słyszysz w prasie. Jeśli możesz, weź udział w akcjach protestacyjnych podczas lipcowego odwrotu.

Jak uzyskać więcej informacji o Gaju?

Wyślij notatkę na adres: Bohemian Grove Action Network, PO Box 296, Occidental CA 95465. Wymagana jest darowizna w wysokości 5 USD na pokrycie kosztów drukowania i wysyłki.

aktywista strony InfoWar , Alexa Jonesa, przeniknął do Bohemian Grove, stając się pierwszym dziennikarzem, który uchwycił i ujawnił wideo z dziwacznych, lucyferiańskich ceremonii, które odbywają się tam od ponad 120 lat.

Podczas ceremonii przywódcy globalistów z całej Ameryki Północnej i reszty świata obserwują, jak ubrany na czarno wioślarz dostarcza wizerunek istoty ludzkiej, która ma zostać spalona u stóp boga kamiennej sowy o wysokości 40-50 stóp przez odzianego w szatę druida kapłani.

Uczestnicy otwarcie czczą sowę i wołają o płonącą śmierć ludzkiej podobizn.

Uczestnicy otwarcie czcili sowę. Wyglądało na to, że akolici niskiego poziomu byli ubrani w czarno-czerwone szaty, a kapłani wyższego poziomu w kombinacji złota, srebra i czerwieni. Arcykapłan w srebrno-czerwonych szatach wielokrotnie czcił sowę, która, jak powiedział, była symbolem Babilonu i Tyru .

Jedyny męski elitarny zbieracz skanduje i woła o śmierć „Opieki” symbolizowanej przez ludzkie ciało.

Odniesienia i obrazy sowy są spójne w całym zagajniku, w tym logo sowy na serwetkach koktajlowych, a słowa „Sowa” są wypisane na pojazdach, które przewożą ludzi po obozie (powyższy obraz).

Sowa na całym świecie była używana jako symbol boga śmierci, nieszczęścia i ofiary z ludzi. Od Babilonu do starożytnych druidów bóg sów skosztował swojej części ludzkiej krwi.

Co ciekawe – i bardzo znaczące – drogi otaczające budynki rządowe na Capitol Hill w Waszyngtonie (patrz zaznaczony na czerwono obszar na poniższej mapie), oglądane z powietrza mają kształt niezwykle podobny do kształtu sowy użytej w uroczystość „Kremacja Opieki”.

Okładka programowa ceremonii „ Kremacja Opieki ” przedstawia szkielet, demona i ogromną sowę oświetloną płomieniami.

Mały biały rysunek nad nazwiskiem reżysera przedstawia demona lub diabła z inicjałami PJ zamiatającego coś miotłą wiedźmy . (poniżej obrazu)

Demon

Przy wejściu do jednego z obozów znajduje się czaszka z napisem „Je Suis LaFitte”. LaFitte był francuskim piratem. Ponieważ tekst znaku jest niejasny, można go odczytać jako „Je Suis La Fille”. Tłumaczenie „Je Suis La Fille” byłoby albo „Jestem córką” albo „Jestem dziewczyną”.

Opisy klipów wideo są następujące:

Tutaj widzisz grupę księży z pochodniami , w czerwonych, czarnych i srebrnych szatach z kapturem. Arcykapłan racjonalizuje fakt, że ofiara z ludzi przynosi światu piękno .
Tutaj widzisz grupę księży z pochodniami w czerwonych, czarnych i srebrnych szatach z kapturem. Kapłan chwali boga-sowy i każe wszystkim czcić przed nim.

Ten klip przedstawia wioślarza w czarnym kapturze, podróżującego przez jezioro do boga sów, Molaka , z ludzką podobizną (mamy nadzieję) ofiarą. Twarz wioślarza została pomalowana tak, by przypominała czaszkę. Kapłani po prawej czekają na swoją ofiarę.

Obserwuj i słuchaj krzyków, gdy symulowana ofiara z ludzi składa się wielkiej sowie babilońskiej.

Przesilenie letnie to najwyższy święty punkt dla lucyferian i okultystów – posłuchaj słów księdza, który pali kukłę – „po raz kolejny pełnia lata nas wyzwala”.

Kiedy Sowa manifestuje się w formie kamiennej, oznacza to brak empatii. Szamani na całym świecie manifestują swoje zwierzęta mocy jako żywe istoty, takie same jak w naturze, a nie jako kamienne bożki…

Kiedy ludzie zaczynają postrzegać swoje zwierzęta mocy jako kamienne bożki, oznacza to, że stracili empatię z czworonożnymi zwierzętami i ludźmi. Oznacza to, że kierują się własnym interesem nad służbą innym.

Medycyna sowa jest symbolicznie kojarzona z jasnowidzeniem, projekcją astralną i magią, zarówno czarną, jak i białą. Sowa jest nazywana Nocnym Orłem na kilku kołach medycznych używanych przez indiańskich nauczycieli.

Tradycyjnie Sowa siedzi na Wschodzie, w miejscu iluminacji.

Od niepamiętnych czasów ludzkość boi się nocy, ciemności i niewidzialnego – z niepokojem czekając na pierwszy trzask porannego światła. I odwrotnie, noc jest przyjacielem Sowy…

Kliknij obrazek, aby uzyskać szczegółowe informacje!

Kremacja

Sowa jest często lekarstwem czarowników i czarownic.

Jeśli Sowa jest Twoim lekarstwem, przyciągniesz się do magicznych praktyk i być może do odkrywania mrocznych sztuk. Powinieneś oprzeć się pokusie praktykowania czarnej magii lub jakiejkolwiek sztuki, która odbiera energię innej osobie lub istocie.

Jeśli masz lekarstwo na sowy, te nocne ptaki będą miały tendencję do gromadzenia się wokół ciebie, nawet w ciągu dnia, ponieważ rozpoznają twoje pokrewieństwo…

Biblijne odniesienia do Molocha – „boga „

 • Nie oddawaj w ofierze Molochowi żadnego ze swoich dzieci , bo nie wolno ci zbezcześcić imienia twego Boga. Jestem PANEM .(Księga Kapłańska 18:21)
   
 • Mów do Izraelitów: „Każdy Izraelita lub przybysz mieszkający w Izraelu, który odda swoje dzieci Molochowi , musi zostać skazany na śmierć. Ludzie z gminy mają go ukamienować. Zwrócę twarz przeciwko temu człowiekowi i odetnę go od jego ludu; bo oddając swoje dzieci Molochowi , zbezcześcił moją świątynię i zbezcześcił moje święte imię.(Księga Kapłańska 20:2,3)
   
 • Salomon wyrządził więc zło w oczach Pana; nie poszedł całkowicie za Panem , jak Dawid, jego ojciec. Na wzgórzu na wschód od Jerozolimy Salomon zbudował wyżynę dla Kemosza , obrzydliwego boga Moabu, i dla Molocha , obrzydliwego boga Ammonitów.(1 Królów 11:6,7)
   
 • On (Jozjasz) zbezcześcił Tofet, który znajdował się w Dolinie Ben Hinnom, aby nikt nie mógł go użyć do poświęcenia swojego syna lub córki w ogniu Molochowi .(2 Królów 23:10)
   
 • Lud Izraela i Judy sprowokował mnie całym złem, jakie wyrządził…. Ustawili swoje obrzydliwe bożki w domu, który nosi moje Imię i zbezcześcili go. Zbudowali wyżyny dla Baala w dolinie Ben Hinnom, aby poświęcili swoich synów i córki Molochowi , chociaż nigdy nie nakazałem, ani nie przyszło mi to do głowy, że powinni czynić tak obrzydliwą rzecz i zmusić Judę do grzechu.(Jeremiasza 32:32-35)

Udostępnij

ANALIZA ”BOHEMIAN GROVE” – MROCZNY KULT SOWY GDZIE CO ROKU SPOTYKAJĄ SIĘ ELITY ŚWIATA NA TAJEMNICZYCH RYTUAŁACH

Globalna Świadomość10 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO TWÓRCA BOMBY ATOMOWEJ I NAJMĄDRZEJSZCZY CZŁOWIEK ŚWIATA UKRYWALI O UFO ?Następny artykułELON MUSK – JAK ”CZEMPION DIABŁA” WPROWADZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? BESTIE CZASÓW KOŃCA – DYNASTIA ZAKONU ROTHSCHILD JAK POWSTAŁY OBECNE ELITY

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ANALIZA ”BOHEMIAN GROVE” – MROCZNY KULT SOWY GDZIE CO ROKU SPOTYKAJĄ SIĘ ELITY ŚWIATA NA TAJEMNICZYCH RYTUAŁACH
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?