Przekraczając Rubikon

CO ROBI LUCYFERIAŃSKA MAPA PŁASKIEJ ZIEMI W PODZIEMIACH KOMPLEKSU WTC

CO ROBI LUCYFERIAŃSKA MAPA PŁASKIEJ ZIEMI W PODZIEMIACH KOMPLEKSU WTC

Niedawno ooglądałem film dokumentalny zatytułowany ODBUDOWA ŚWIATOWEGO CENTRUM HANDLU . Oficjalna nazwa nowej struktury to One World Trade Center , która została zbudowana w miejsce starych bliźniaczych wież, które zostały zburzone od bomb w budynkach 11 września 2001 roku.

W dokumencie architekt budynku przyznaje, że drapacz chmur był wzorowany na masońskim pomniku Waszyngtona w Waszyngtonie! Trzeba przyznać, że wieżowiec to obelisk, który symbolizuje wyprostowany męski organ płciowy (czczony przez masonów).Nie mogłeś tego zmyślić! Dosłownie, odbudowana wieża Trade Center to gigantyczny penis kpiący z każdego obywatela USA…

Gang Nowego Porządku Świata to zdradzieccy przestępcy, którzy stoją ponad wszelkimi prawami człowieka na tym świecie. Są nietykalni. Powodem tego jest to, że kontrolują Sąd Najwyższy, media informacyjne i najwyższe stanowiska w każdym urzędzie w rządzie.

Wszystko, czego masoni potrzebują do kontrolowania jakiegokolwiek urzędu rządowego, to kontrolowanie najwyższego urzędu, ponieważ wszyscy poniżej podlegają ich władzy i rządom prawa. W ten sposób dokonali ataków na 911! Jest to „duchowa niegodziwość” na wysokich stanowiskach, którą Biblia określa jako naszego prawdziwego wroga. Każdy potężny przywódca w Ameryce jest członkiem jakiegoś tajnego stowarzyszenia okultystycznego. 

To nie przypadek, że senator John Kerry (Mr. Skull & Bones) jest na pierwszej linii ataku na Syrię. Ani przez chwilę nie wierzę, że prezydent Syrii Baszar al-Assad użył broni chemicznej przeciwko własnym obywatelom. Al-Kaida jest synonimem Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) w Ameryce. To CIA stworzyła Homeland Security po atakach z 911. 

Celem CIA jest obalenie republiki amerykańskiej w celu ustanowienia rządu światowego.Niewielu studentów historii poznaje prawdę, że Amerykę założyli masoni jako narzędzie do osiągnięcia rządu światowego. 

Naszym pierwszym prezydentem USA był George Washington, pobożny mason. Wszystko to zostało rozplanowane w 1775 roku przez Adama Weishaupta w jego tajnym stowarzyszeniu zwanym, jak inaczej, „Illuminati”. Nowo wybudowane One World Trade Center w punkcie zerowym w Nowym Jorku ma dokładnie 1776 stóp wysokości, celowo zbudowane do tej wysokości na cześć roku, w którym podpisano Deklarację Niepodległości Stanów Zjednoczonych, 1776.

Budynek jest przesycony okultystycznymi symbolami i ma na sobie znaki bezbożnego Nowego Porządku Świata. Wystarczyło, że po 911 w strefie zero pojawił się pomnik 911 z Wszechwidzącym Okiem Horusa. Z sąsiednich ścian metra usunięto płytki ceramiczne i zastąpiono je projektami All Seeing Eye (patrz zdjęcia po prawej i poniżej). Dziwny! Prawda jest dziwniejsza niż fikcja.

Na ostatnim zdjęciu wyświetlanym na początku tego artykułu można wyraźnie zobaczyć Wielką Piramidę wyświetlaną na zewnętrznej powierzchni nowo wybudowanego budynku One World Trade Center . To jest sposób Illuminati na ogłaszanie zwycięstwa nad swoją ofiarą – w tym przypadku Amerykanami!!! Najwyższym budynkiem w Ameryce jest gigantyczny penis o wysokości 1776 stóp!!! Nie jestem brudasem, mówię prawdę!!! 

Powiedział to architekt budynku, mówiąc, że budynek został zaprojektowany tak, aby naśladować pomnik Waszyngtona. Wizerunkiem Nabuchodonozora był obelisk o wymiarach 90 x 9 stóp, również męski fallus. Ten okultystyczny obraz ma swoje korzenie w pogańskim starożytnym Egipcie, który można łatwo znaleźć w licznych artykułach online.Obelisk jest symbolem mocy i potęgi okultystycznej oraz przypomnieniem dla poinformowanych chrześcijan, że szatan jest bogiem (mała litera g) tego złego świata (2 Kor 4:4). 

Kiedy widzisz Pomnik Waszyngtona (który pojawia się w wielu filmach, książkach, czasopismach i źródłach medialnych), jest to ciągłe przypomnienie o masońskiej kontroli nad Ameryką. Sekretnym przeznaczeniem Ameryki jest zniszczenie jako wyrzutni dla rządu światowego. To właśnie oznacza łacińska fraza „E Pluribus Unum” na rewersie każdego dolara amerykańskiego (dużo informacji o tajnym przeznaczeniu Ameryki), która w tłumaczeniu oznacza „Porządek z chaosu”. 

Będzie to system Bestii nadchodzącego Antychrysta, inaczej Nowy Porządek Świata. Mimo to przyjdź Panie Jezu!!!Ataki 911 nie zostały dokonane przez muzułmanów. Bin Laden był twarzą do obwiniania i nienawiści. Pamiętam, jak widziałem naklejki Saddama Husajna w pisuarach w pracy. Administracja Busha kłamała, kłamała i kłamała. 

Najpierw obwiniali Saddama za 11 września, ale później powiedzieli, że to Bin Laden i Al-Kaida ukrywają się w Afganistanie. Wojsko USA poprowadziło koalicję wojsk ONZ do inwazji na Irak i Afganistan, obalając oba rządy. Dziś iluminaci mianują marionetkowe rządy pod pretekstem Demokracji do rządów obu krajów. Zarówno Irak, jak i Afganistan utraciły całą swoją suwerenność. Kiedy Syria zostanie pozbawiona najpotężniejszej broni, Iran prawdopodobnie również zostanie obalony. Jak iluminaci zmieniają porządek na Bliskim Wschodzie (Irak, Syria, Liban, Libia, Somalia), Sudanie i Iranie).

Jest znany zespół rockowy, który istnieje w Europie od dziesięcioleci i nazywa się „GREEN DAY”. Jednym z ich hitów jest „AMERICAN IDIOT!” Z tą piosenką na pewno trafili w sedno. Jesteśmy idiotycznym społeczeństwem w Stanach Zjednoczonych. Mordujemy nasze dzieci w imię wyzwolenia kobiet. Wierzymy we wszystko, co mówią nam kłamliwe media; jednak nie wierzymy w fikcyjne hollywoodzkie filmy, które mówią nam prawdę.

Green Day śpiewa o tym, jak media kontrolują Amerykę. To wstyd, że Europejczycy widzą, jak łatwowierni i zniewoleni jesteśmy jako społeczeństwo w USA, ale my, Amerykanie, tego nie dostrzegamy!

Sprawcami, którzy wysadzili w powietrze budynki Trade Towers, nie byli ekstremistyczni muzułmanie; ale raczej ludzie, którzy posiadają i kontrolują Radę ds. Stosunków Zagranicznych , Bilderbergerów, elitę Illuminati. Jeśli poprzedni film nie jest wystarczająco przekonujący, przeczytaj następujący artykuł . . .

Oculus, Wszechwidzące Oko strefy zero

Pod stacją metra Chambers Street / World Trade Center w Nowym Jorku znajduje się okultystyczny symbol , na który patrzyły miliony Amerykanów, nie zauważając, że ma on z natury satanistyczny podtekst. Ten satanistyczny symbol znany jest jako Oculus .

Grafika zatytułowana Oculus (Oko) została zainstalowana na całym kompleksie stacji Chambers Street/World Trade Center . Stworzony przez Kristin Jones i Andrew Ginzela, Oculus składa się z 300 różnych mozaikowych oczu, wszystkie oparte na rzeczywistych ludzkich oczach pobranych ze zdjęć, a nie wygenerowanych komputerowo.

Centralnym elementem pracy jest eliptyczna podłoga z mozaiki ze szkła i kamienia, ze wspaniałym okiem mikro-mozaiki pośrodku ultramarynowego wiru z wplecionym w obraz miastem Nowy Jork .

Kult Oc: wywodzi się ze starożytnych symboli okrągłego słońca i półksiężyca, które połączone razem tworzą słowo oc.

„Okultyzm” oznacza zaćmienie, tak jak wtedy, gdy księżyc zasłania słońce podczas całkowitego zaćmienia. Oc to także rdzeń łacińskiego słowa oznaczającego oko – oculus. Tak więc okultyzm jest kultem niebiańskiego słonecznego oka księżyca, którego mruganie zaciemnia dzień.

Okultyzm w rzeczywistości oznacza ukryty i często jest reprezentowany przez zamknięte oko lub mrugające oko. . .

Nietrudno zrozumieć, że rzeczywiście istnieje bardzo realna szatańska moc reprezentowana przez tę mozaikę i jest to wszystko widzące oko, tak, to samo wszechwidzące oko przedstawione na odwrocie twojego banknotu dolarowego, o którym pisze iluminista i lucyferianin Albert Pike w swoim Iluminacka książka Morals and Dogma, „… Wszechwidzące Oko … dla egipskich wtajemniczonych było emblematem Ozyrysa, Stwórcy”.

„… Jego moc [Ozyrysa] była symbolizowana przez oko nad berłem. Grecy nazywali Słońce Okiem Jowisza i Okiem Świata; a jego jest Wszechwidzącym Okiem w naszych Lożach”.

Pike, Lucyferianin, otwarcie przyznaje tutaj, że wszechwidzące oko jest rzeczywiście okiem Lucyfera.

Jak wcześniej wspomniano, jest to to samo wszystko widzące oko na odwrocie banknotu jednodolarowego i jako takie jest również odwróconą stroną Wielkiej Pieczęci Ameryki, której słynny okultysta Manly. P. Hall pisze: „Na rewersie Wielkiej Pieczęci naszego narodu znajduje się niedokończona piramida, która reprezentuje samo społeczeństwo ludzkie, niedoskonałe i niekompletne. Powyżej unosi się symbol zakonów ezoterycznych, promienny trójkąt z wszechwidzącym okiem. …

Istnieje tylko jedno możliwe źródło tych symboli, a mianowicie tajne stowarzyszenia, które przybyły do ​​tego kraju 150 lat przed wojną o niepodległość. … Nie ma wątpliwości, że wielka pieczęć była bezpośrednio inspirowana tymi zakonami ludzkiej wyprawy i że wyznaczała cel dla tego narodu. ”

Czy to możliwe, że Ameryka realizuje plan Nowego Porządku Świata, plan okultystyczny, od samego początku? Wierzę, że już od pierwszej wojny światowej odpowiedź brzmi: tak.

Aby lepiej to zrozumieć, sugeruję, abyście wszyscy znaleźli kopię filmu America’s Secret Beginning, a także Riddles in Stone, aby pomóc wam głębiej zagłębić się w wiele z tego, na czym faktycznie powstał ten kraj, na przykład w deizmie, a nie w chrześcijaństwie.

Jeśli chodzi o zrozumienie wszechwidzącego oka, trzeba cofnąć się do starożytnego Egiptu i do Ozyrusa i Horusa, których obaj są reprezentowani przez oko.

Pochodzenie imienia Ozyrysa jest tajemnicą, co stanowi przeszkodę w poznaniu wymowy jego hieroglificznej formy. Większość obecnych poglądów jest taka, że ​​imię egipskie wymawia się aser, gdzie a jest literą ayin (tj. krótkie „a” wymawiane z tylnej części gardła, jak przy połykaniu.

Mit opisywał Ozyrysa jako zabitego przez jego brata Seta, który chciał tronu Ozyrysa. Izyda na krótko przywróciła Ozyrysa do życia za pomocą zaklęcia, którego nauczyła się od swojego ojca. To zaklęcie dało jej czas na zajście w ciążę z Ozyrysem, zanim ponownie umarł. Izyda później urodziła Horusa. 

W związku z tym, odkąd Horus urodził się po zmartwychwstaniu Ozyrysa, uważano, że Horus reprezentuje nowe początki. Ta kombinacja, Ozyrys-Horus, była zatem bóstwem życia, śmierci i odrodzenia, a zatem była związana z nowym żniwem każdego roku.

Bogowie byli pod wrażeniem oddania Izydy iw ten sposób przywrócili Ozyrysowi życie w postaci innego rodzaju egzystencji jako boga podziemi.

Wow, Boże Zaświatów! Wyobraź sobie, że! Jak na ironię, jest to tytuł również postrzegany jako należący do Szatana.

Powiązania są jasne, a fakt, że Oculus znajduje się poniżej punktu zerowego, jest czymś więcej niż tylko dziwactwem. Rodzi to pytanie, czy ci, którzy stracili życie w 911 roku, składali rytualną ofiarę starożytnemu i złemu bóstwu znanemu jako Wąż lub Diabeł?

Jego oko i obraz wirującego ognia są zakopane pod miejscem, w którym wydarzyła się ta tragedia, ale większość Amerykanów nawet nie zauważa własnego odcisku palca Szatana, kiedy go widzi.

Udostępnij

CO ROBI LUCYFERIAŃSKA MAPA PŁASKIEJ ZIEMI W PODZIEMIACH KOMPLEKSU WTC

Globalna Świadomość14 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułJAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ PERFEKCYJNY NIEWOLNIK AGENDY 2030 ?Następny artykułWOJNA NUKLEARNA I MEGATSUNAMI – CZY PRZEWIDYWANIA SZTUCZNEJ INTELIGENCJI NA 2023

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO ROBI LUCYFERIAŃSKA MAPA PŁASKIEJ ZIEMI W PODZIEMIACH KOMPLEKSU WTC
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?