Otwórz oczy

ANALIZA – ”RAKIETOWY” ATAK FAŁSZYWEJ FLAGI NA TERENIE POLSKI

ANALIZA – ”RAKIETOWY” ATAK FAŁSZYWEJ FLAGI NA TERENIE POLSKI

”Rakieta”, która uderzyła w traktor i zabiła dwie osoby w polskiej wsi Przewodów w strefie przygranicznej z Ukrainą, wywołała zamieszanie na całym świecie. Początkowo Warszawa i oczywiście Kijów twierdziły, że rakieta była rosyjska. Ale Moskwa podkreśliła, że nie było ostrzału tych terenów, a sytuacja może być celową prowokacją. Wkrótce pojawiły się zdjęcia wraku, z których jasno wynikało, że spadła rakieta była najprawdopodobniej pociskiem z ukraińskiego systemu S-300.

Prezydent RP Andrzej Duda powiedział, że „nie ma ostatecznych dowodów” na to, kto wystrzelił pocisk, ale „najprawdopodobniej był to pocisk produkcji rosyjskiej i nadal jest badany”. To był „jednorazowy incydent” i „nic nie wskazuje na to”, by miało się to powtórzyć – dodał Polak.

Polskie władze zapowiedziały, że wspólnie z sojusznikami z NATO zbadają, czy istnieją podstawy do wszczęcia postępowania zgodnie z art. 4 Traktatu NATO. Artykuł 4 przewiduje konsultacje między państwami NATO, jeśli jedno z nich widzi zagrożenie dla integralności swojego terytorium, niezależności politycznej lub własnego bezpieczeństwa.

Agencja informacyjna AP, powołując się na urzędników amerykańskich, powiedziała, że wstępne ustalenia wskazują, że w Polsce wylądował pocisk rakietowy, najwyraźniej wystrzelony przez ukraińskie wojsko w celu odparcia rosyjskiego ataku.

Prezydent USA Joe Biden powiedział, że wystrzelenie rakiety z Rosji jest mało prawdopodobne. Widzi „wskazówki, że był to prawdopodobnie pocisk przeciwlotniczy z Ukrainy”. Według agencji Reuters, amerykański prezydent mówił o pocisku przeciwlotniczym S-300 na spotkaniu z innymi szefami państw i rządów NATO i krajów G-7 na Bali.

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan jest przekonany, że ani jeden pocisk wystrzelony przez Rosję nie trafił w terytorium Polski. Erdogan na marginesie szczytu G-20 powiedział, że przekonały go oświadczenia Moskwy, że nie ma to nic wspólnego z incydentem, a także słowa prezydenta USA, że rakieta prawdopodobnie nie wystartowała z terytorium Rosji.

Zdjęcia fragmentów należą one do silnika 48D6 rakiety serii 5V55 systemu S-300 AD- z Ukrainy.

„Bardzo szanowane konto w mediach społecznościowych zajmujące się śledzeniem broni, które jest ogólnie postrzegane jako przychylne stronie ukraińskiej, złamało szeregi, zdecydowanie sugerując, że to, co wylądowało w polskim mieście, było ukraińską rakietą przeciwlotniczą…”
’- ZeroHedge.com

Ukraine Weapons Tracker on Twitter Czyli co się dzisiaj rozbiło w miejscowości Przewodów w Polsce?
Przy współpracy @blueboy1969 przeanalizowaliśmy dostępne zdjęcia fragmentów i doszliśmy do jednoznacznego wniosku, że należą one do silnika 48D6 rakiety serii 5V55 systemu S-300 AD- ukraińskiego.

POLSKA PSYOP: Kolejne sfabrykowane odwrócenie uwagi, ale od czego dokładnie?
Zauważcie przejrzystą propagandę mediów w powyższym nagłówku. Nie było żadnego dochodzenia zakończonego przez kogokolwiek, a CIA’s Mockingbird Media już obwinia Rosję … Nie powinno być żadnych wątpliwości, że fałszywe flagi ataki rakietowe w Polsce, właśnie zainscenizowane przez Ukrainę w zmowie z NATO i wywiadem amerykańskim, zostały przeprowadzone aby osiągnąć różne cele…. chcą zaangażowania Polski, czyli rozszerzyć wojnę.

Media od razu piszą ; Two dead after Russian missiles land in NATO state Poland
Rosyjskie rakiety lądują w należącej do NATO Polsce zabijając dwie osoby
Dwie osoby zginęły w Polsce po tym, jak dwie zabłąkane rosyjskie rakiety wylądowały w pobliżu granicy z Ukrainą. Rakiety wylądowały w państwie NATO po tym, jak Rosja zbombardowała dziś masowo ukraińskie miasta, do których wystrzelono ponad 100 rakiet…

Uderzenia rakietowe na Kijów i Charków – poważne problemy z elektrycznością – uderzenie w kwaterę główną VSU na Ukrainie
Fale rakiet odpalanych z samolotów z Morza Kaspijskiego i „Kaliber” odpalanych z Morza Czarnego są w drodze i uderzają wewnątrz Ukrainy. Pierwsza fala rakiet wystrzelonych z samolotów z Morza Kaspijskiego – zbliża się około 14:50 (czasu kijowskiego, czyli minus godzina od czasu moskiewskiego) Druga fala rakiet – ± 15:30 Mówi się też o wystrzeleniu „Kalibra” z Morza Czarnego.Urzędnicy donoszą, że Rosja wystrzeliła rakiety z Morza Czarnego, Morza Kaspijskiego, a także podobno w powietrzu są bombowce Tu-95.

Analityk wojskowy USA Maj (Rtd) Hauser „Russian Air Force (RuAF) ma co najmniej 4x Tu-95s i 4x Tu-160s w powietrzu na wschód od Doniecka, prawdopodobnie wystrzeliwując pociski cruise z odległości 100-150 km; inne doniesienia rosyjskie fregaty i krążowniki uruchamiające więcej pocisków cruise „. Rosyjskie uderzenia rakietowe na Ukrainę uderzyły w Kijów, pozbawiając go dowództwa i sztabu operacyjnego WSW.
(…)
48% Ukrainy jest bez prądu i energii elektrycznej. Ogłoszono stan wyjątkowy. Polska ma zapewnić dodatkowe dostawy energii elektrycznej. W 30% Kijowa nie działają stacje wodne. Rzecznik ukraińskich sił powietrznych powiedział, że w dzisiejszym zmasowanym ataku rakietowym armia rosyjska użyła około 100 rakiet typu cruise. W Kijowie potwierdzono, że uderzono w budynki sztabu generalnego i dowództwa operacyjnego Sił Zbrojnych Ukrainy… Burmistrz Lwowa informuje o trudnej sytuacji: 80% miasta jest bez prądu, wstrzymano dostawy ciepła, nie kursuje transport elektryczny
(…)
Wczoraj Zelensky ogłosił wielkie zwycięstwo dla Ukrainy, które zakończy wojnę… nie 24 godziny później cały kraj jest bez prądu, wody, żywności, a wojsko jest w pełnej zapaści.
(…)
Dwa „pociski” trafiły do wnętrza POLSKI. Dwie zabłąkane rakiety spadły we wsi Przewodów w województwie lubelskim w pobliżu granicy z Ukrainą. Trafiły w suszarnie zbożowe. Zginęły dwie osoby. Na miejscu jest policja, prokuratura i wojsko.

W tej chwili nie wiemy, czy były to rosyjskie pociski, czy ukraińskie pociski obrony powietrznej, które zabłądziły. Polska w trybie pilnym zwołuje Komitet Rady Ministrów do spraw Bezpieczeństwa Narodowego i Obrony… Udostępniono mi zdjęcie przedstawiające FRAGMENT rakiety. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to rosyjski pocisk, czy ukraiński pocisk obrony przeciwlotniczej. Nikt nie mówi w tej chwili, czy to jest rosyjska rakieta, czy ukraińska rakieta obrony przeciwlotniczej.

Według eksperta ds. rakiet, z którym Hal Turner Radio Show rozmawiał zaledwie kilka minut temu, „Pewne podobieństwo do części sekcji silnika pocisków serii 5V55 używanych z systemami S-300 SAM.” W takim razie mogą to być szczątki ukraińskiego pocisku AD, a może to plus pocisk cruise, który przechwycił. Jednak to NIE JEST IDENTYFIKACJA NA TEN CZAS.

Rosjanie zaprzeczają, że są odpowiedzialni za uderzenie w Polskę Zastępca rzecznika Departamentu Stanu USA mówi, że USA rozmawiają z polskimi urzędnikami i partnerami z NATO, aby ocenić sytuację po doniesieniach o rosyjskich rakietach uderzających w polskie terytorium Prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński mówi, że rakiety w Polsce „to rosyjski atak na bezpieczeństwo zbiorowe” i mówi „Musimy działać.”…

Słowo od byłych kolegów z Intel Community: Rosjanie uderzyli i zabili grupę oficerów NATO w centrum dowodzenia logistyką w ukraińskim mieście w pobliżu tego obszaru granicznego z Polską. Ukraińskie S-300 próbowały dopaść nadlatujące rakiety Kaliber, ale spudłowały, co nie jest niczym niezwykłym. Pociski S-300 poszły w stronę Polski.(HT Remark: Zelensky wie o tym, a jednak STILL poszedł do telewizji, twierdził, że to „rosyjskie rakiety do Polski” i oświadczył „Musimy działać.” Wydaje się jasne, że ten człowiek faktycznie próbuje rozpocząć 3 wojnę światową).

POTWIERDZONO: POLSKA PODNOSI GOTOWOŚĆ WOJSKOWĄ W CAŁYM KRAJU.

Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy powiedział, że pocisk, który uderzył w Polskę nie jest ukraiński. „Rosja promuje teraz teorię spiskową, że to rzekomo pocisk ukraińskiej obrony powietrznej spadł na Polskę” – powiedział Dmytro Kuleba.

ANALIZA ZDJĘĆ FRAGMENTU POCISKU

Zdjęcie fragmentu pocisku znalezionego w miejscu uderzenia w Polsce, w porównaniu z innymi znanymi fragmentami pocisków znalezionymi w bardzo wielu miejscach na Ukrainie, wydaje się niezbicie wskazywać na pochodzenie pocisków: Zdjęcie na dole to fragment pocisku znaleziony na miejscu uderzenia w Polsce.

Powyżej po lewej i prawej stronie znajdują się inne fragmenty pocisków znalezione na Ukrainie w innych miejscach uderzenia na terenie całego kraju. Na zdjęciach u góry po lewej i prawej stronie widać fragmenty, które prowadzą do jednoznacznego wniosku, że fragment w Polsce należy do silnika 48D6 pocisku serii 5V55 systemu S-300 AD – ukraińskiego.

Wnioski nasuwają się samy był to atak ”fałszywej flagi” i możemy spodziewać się więcej tego typu prowokacji.. PIS za wszelką cenę nie chce oddać władzy i wykorzystają każdą możliwą sposobność aby tego typu wydarzenia wykorzystać na swoją korzyść…

Udostępnij

ANALIZA – ”RAKIETOWY” ATAK FAŁSZYWEJ FLAGI NA TERENIE POLSKI

Globalna Świadomość16 listopada 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ”DEEP STATE” – QANON I DONALD TRIMP KONTRATAKUJENastępny artykułCZY ICH ”WIELKI RESET” ZADZIAŁA TYLKO PO WIELKIEJ WOJNIE ŚWIATOWEJ

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ANALIZA – ”RAKIETOWY” ATAK FAŁSZYWEJ FLAGI NA TERENIE POLSKI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?