Przekraczając Rubikon

CZY NASA PRZYPADKOWO POKAZAŁA NIBIRU W TRANSMISJI NA ŻYWO ?

CZY NASA PRZYPADKOWO POKAZAŁA NIBIRU W TRANSMISJI NA ŻYWO ?

Podczas gdy większość teoretyków spiskowych zapełnia przestrzeń internetu datą rozpoczęcia III wojny światowej, datą globalnego załamania finansowego, eksplozją wszystkich wulkanów jednocześnie i lądowaniem kosmitów, oświeceni ufolodzy zajmują się wyłącznie przybyciem Nibiru, podczas którego wszystkie powyższe zdarzenia prawdopodobnie staną się natychmiast.

Niezweryfikowane źródła podają, że rzekomo ufolodzy i teoretycy spiskowi obserwują już przerwy między chmurami, co może wskazywać, że tajemnicza planeta weszła w ziemską atmosferę.

Według niewielkiej grupy badaczy Nibiru może w niedalekiej przyszłości spotkać się z Ziemią, co doprowadzi do globalnej katastrofy i apokalipsy. Ogólnie bardzo niewiele wiadomo o tym kosmicznym ciele. Internet jest pełen wszelkiego rodzaju teorii i założeń.

 Uważa się, że Nibiru znajduje się po ciemnej stronie Słońca i jest swego rodzaju antypodem Ziemi. Nie widzimy tej planety, ponieważ oddziela nas od niej słońce. Wszystkie inne informacje o Nibiru są bardzo różne. Istnieje przypuszczenie, że to kosmiczne ciało jest zamieszkane przez jakieś dziwne stworzenia, które mogą zarówno przynieść korzyści ludzkości, jak i ją zniszczyć.

Z kolei „kosmiczny wędrowiec” Nibiru znany jest od czasów Sumerów. Odniesienia do Planety X znajdują się również w egipskich rękopisach. Starożytni Grecy nazywali to Nemezis. Planeta uosabiała boginię Zemsty.

Wielu praktykujących ezoteryków jest przekonanych, że Nibiru jest zamieszkana przez wysoce duchowe istoty, którym udało się rozwiązać zagadkę życia wiecznego. Planetą rządzi duchowy przywódca Marduk. Wszystkie żyjące dusze na Nibiru, według ezoteryków, starają się pomóc Ziemi i jej mieszkańcom wydostać się z ciemności, w którą się wpędzili.

Według starożytnych wierzeń mieszkańcy Nibiru starają się jak najlepiej ukryć przed ludźmi swoje istnienie, aby ocalić życie na swojej planecie.

Najnowsze tajemnicze obserwacje uchwycone na wideo

Na poniższym filmie urzędnicy próbują przekonać wszystkich, że to, co pojawia się blisko Słońca jako czarna kropka, to Wenus, ale mówią o Wenus, gdy teleskopy słoneczne od czasu do czasu łapią coś jasnego w soczewce. To, co wyraźnie tutaj widzimy, to ciemny obiekt , jak to możliwe, że wciąż jest to Wenus lub Merkury?

Inna podobna sytuacja ma miejsce z urologiem na tym filmie, który najwyraźniej stracił głos, udowadniając wszystkim, że nad wschodnim horyzontem znajduje się nienormalnie duży obiekt podobny do słońca, dlatego zalecamy oglądanie tego bez dźwięku, ponieważ nie umniejsza to wrażenia część wizualna:

I chociaż wszystkie krążące filmy Nibiru są niezwykle pouczające i bardzo interesujące, najbardziej oszałamiający został właśnie opublikowany przez NASA. Tam statek kosmiczny Orion, krążący wokół Księżyca w ramach misji Artemis II, nieustannie wysyła na Ziemię wspaniałe ujęcia Płaskiego Księżyca, fortec obcych na Księżycu i tak dalej:

W jednej z transmisji na żywo pojawia się to zdjęcie:

Czy NASA przypadkowo pokazała zwiastun Apokalipsy Nibiru na transmisji na żywo?  2

Ponadto tłumaczka języka migowego, wyjaśniając za kulisami to, co widzi, skupiła się na opisie półksiężyca, którym jest niejako Ziemia, widoczna z bardzo dużej odległości przez ukośną soczewkę. Ale tłumacz nie widzi czerwonego okrągłego przedmiotu z bliska, jakby nie było go w kadrze. To nie jest blask kamery ani Słońce, ponieważ półcień jest dobrze zarysowany. 

Nikt tak naprawdę nie rozumie, czym jest ten czerwony i okrągły obiekt kosmiczny, ale kiedy zbliża się na odległość księżyca i zaczyna zrywać ciężarówki z drogi, wyrzucając je na orbitę wraz z kierowcami, po czym morze wylewa się z brzegów i globalny początek powodzi na planecie, wtedy wszystko stanie się jasne. 

Udostępnij

CZY NASA PRZYPADKOWO POKAZAŁA NIBIRU W TRANSMISJI NA ŻYWO ?

Globalna Świadomość19 grudnia 20226 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułOBCA AGENDA – TAJNE PODZIEMNE BAZYNastępny artykułKONIEC GOTÓWKI – CYFROWY PIENIĄDZ BANKU CENTRALNEGO DZIAŁA JUŻ W 11 KRAJACH NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY NASA PRZYPADKOWO POKAZAŁA NIBIRU W TRANSMISJI NA ŻYWO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?