Otwórz oczy

PROMOCJA KANIBALIZMU JAK ROZWIĄZANIE ”KRYZYSU ŻYWNOŚCIOWEGO” NA ZIEMI

PROMOCJA KANIBALIZMU JAK ROZWIĄZANIE ”KRYZYSU ŻYWNOŚCIOWEGO” NA ZIEMI

Czy po zjedzeniu świerszczy, szarańczy i owadów w następstwie zmian klimatycznych jesteśmy teraz prowadzeni do jedzenia ludzkiego mięsa? Dziś nowa firma szczyci się ręcznie robionym salami hodowanym w laboratorium, wytwarzanym z ludzi.

Innymi słowy, media głównego nurtu próbują znormalizować kanibalizm jako realną alternatywę dla jedzenia czerwonego mięsa w imię zmian klimatu i rzekomego ratowania Ziemi.

Amerykańska firma spożywcza BiteLabs reklamuje salami hodowane w laboratorium z ludzkich tkanek. Jak twierdzi firma, te tkanki to próbki od międzynarodowych celebrytów.

Szwedzki profesor marketingu strategicznego Magnus Soderland mówi, że jedzenie ludzkiego mięsa z martwych może pomóc ocalić rasę ludzką i że możemy przezwyciężyć tabu dotyczące niejedzenia się nawzajem, po prostu próbując.

Podobno w 2019 roku na konferencji żywnościowej, która dotyczyła kwestii, czy ludzie są zbyt samolubni, by żyć w sposób zrównoważony, profesor zasugerował, że kanibalizm może być realnym rozwiązaniem problemu zmian klimatycznych i że możemy zacząć jeść nasze zwierzęta domowe.

Oczywiście „eksperci” zapominają, że poza ogromną kwestią moralną jest jeszcze kwestia praktyczna. Wiadomo, że kanibale cierpią na neurologiczne choroby prionowe, takie jak „kuru”.

Ogólnie rzecz biorąc, Natura nie sympatyzuje ze ssakami zjadającymi własny gatunek.

Zasadniczo jest to odrodzenie dystopijnego scenariusza filmu Soylent Green z 1973 roku z legendarnym Charltonem Eastonem, w którym w bardzo mrocznej przyszłości nie było już wystarczającej ilości żywności dla ludzi , a rządy stworzyły żywność, która zasadniczo pochodziła z „recyklingu” nie żyje.

Należy zauważyć, że Komisja Europejska niedawno zatwierdziła spożywanie świerszczy, robaków i szarańczy jako pożywienia dla obywateli Europy, aby przeciwstawić się zmniejszeniu produkcji rolnej spowodowanemu wojną na Ukrainie.

To znaczy nakłaniają obywateli do jedzenia ich zamiast chleba, warzyw czy mięsa, bo Rosja zakazała „nieprzyjaznym państwom” eksportu nawozów, co spowodowało spadek produkcji warzyw, zbóż itp., ale też zakaz eksport zbóż, co spowodowało ograniczenie żywienia zwierząt.

I w odpowiedzi na to Komisja Europejska zdecydowała, że ​​obywatele powinni jeść owady!

Zauważono również, że przedstawiciele firmy „ Prairie Cricket Farms ” nakłaniają małe dzieci do jedzenia świerszczy, dając im jednocześnie instrukcje, jak mogą zmienić swoje wybory żywieniowe, dla dobra środowiska.

Udostępnij

PROMOCJA KANIBALIZMU JAK ROZWIĄZANIE ”KRYZYSU ŻYWNOŚCIOWEGO” NA ZIEMI

Globalna Świadomość3 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułWRÓG U BRAM – ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE I BLACK ROCK PRZEJMUJĄ UKRAINĘNastępny artykułRAPORT SPECJALNY ”WOJNA Z ŻYWNOŚCIĄ” – AGENDA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO ŚIE W WUHAN W 2019 ROKU ? DLACZEGO CYWILIZACJE UPADAJĄ –

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROMOCJA KANIBALIZMU JAK ROZWIĄZANIE ”KRYZYSU ŻYWNOŚCIOWEGO” NA ZIEMI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?