Otwórz oczy

JAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA ?

JAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA ?

To cud, że „przywódcy” na Światowym Forum Ekonomicznym nie noszą swastyk na kurtkach, ostrzegając planetę przed ponurą przyszłością, w której nie będzie już prawdziwego mięsa, a wszyscy peoni jedzą owady i wodorosty, aby przeżyć . 

Główny mówca, prezes niesławnego niemieckiego giganta produkcyjnego Siemens, pan Jim Hagemann Snabe, twierdzi, że wkrótce nie będzie żadnego prawdziwego mięsa ze zwierząt, tylko syntetyczne mięso przygotowane w laboratorium do „mobilizacji na rzecz zmian klimatu” i „ świetny reset.” 

Według prezesa firmy, która była największym konglomeratem przemysłowym nazistowskich obozów pracy niewolniczej, miliard ludzi powinien przestać jeść mięso, aby uratować świat przed globalnym ociepleniem.

Jedz karaluchy i larwy, a nie mięso, ponieważ nowi nazistowscy globaliści chcą uratować świat przed wrzącymi oceanami i toksycznymi bombami deszczowymi

Zastanawiacie się, jak wyglądało menu na tegorocznym konwencie WEF w Davos w Szwajcarii? Filet mignon i ekologiczne warzywa? Czy zastanawiasz się również, dlaczego wszyscy globaliści, którzy uczestniczyli w spotkaniu, zażądali, aby ich piloci prywatnych odrzutowców byli nieszczepieni na Covid? 

Nie, globaliści NIE praktykują tego, co głoszą , to wszystko jest tylko dymem i lustrami dla paraliżowania społeczeństwa, podczas gdy oni finansują schematy Ponziego i podstępne oszustwa.

W rzeczywistości pan Snabe, główny mówca na tegorocznej konferencji WEF, który zajmuje potężną pozycję w Siemens AG, największej europejskiej firmie produkcyjnej , reprezentuje firmę, która setki tysięcy wykorzystywała niewolniczą siłę roboczą do nazistowskiego zbrojenia podczas II wojny światowej. 

Jeńcy wojenni w obozach koncentracyjnych pracowali w ramach programu „śmierć przez pracę”, kierowanego przez Siemensa w fabrykach w obozach zagłady w Auschwitz, Buchenwaldzie, Mauthausen, Ravensbruck, Flossenburgu i Sachsenhausen.

Tak więc teraz naziści i komuniści nowej ery , którzy chcą „ panować nad światem ”, mówią wszystkim innym, aby przestali prać ubrania, przestali jeść mięso, przestali jeździć pojazdami i jeść karaluchy i larwy, jeśli zależy im na świecie i chcą, aby wszyscy ludzie nie stanęli w płomieniach.

Podobno cała ziemia będzie jak komora gazowa nazistowskiego obozu koncentracyjnego, jeśli wszyscy robotnicy i żebracy nie przestaną jej zanieczyszczać jedząc krowy i jeżdżąc samochodami na paliwo. „Mobilizacja na rzecz klimatu” wymaga, aby każdy oddał wszystkie swoje „pieniądze, pieniądze, pieniądze” już i tak obrzydliwie bogatym globalistom, którzy będą rozpylać chemikalia w atmosferze, aby zablokować słońce i uratować planetę (oczywiście oglądali zbyt wielu filmy Marvela ).

„Wielki reset” wzywa każdego człowieka do przymusowego szczepienia, oddania wszystkich pieniędzy nazistowskim firmom, a także do jedzenia owadów i przygotowanego laboratoryjnie jedzenia Franken

„Bóg nie żyje” – mówią nam przywódcy Nowego Porządku Świata na konwencji WEF w Davos. Słuchaj swoich nowych panów i pożeraj owady zamiast krów i kurczaków, a nie staniesz w płomieniach i nie utoniesz we wrzących oceanach.

„Jeśli miliard ludzi przestanie jeść mięso, mówię wam, będzie to miało duży wpływ. Nie tylko ma duży wpływ na obecny system żywnościowy, ale także zainspiruje innowacje w systemach żywnościowych ”. 

Obrzydliwie bogaci, samozwańczy mówcy z WEF twierdzą, że wpaja się im „boskie moce”, by rządzić wszechświatem i zmuszać wszystkich robotników do wstrzykiwania miliardów śmiercionośnych białek kolczastych, chodzenia do pracy, jedzenia laboratoryjnego mięsa, wodorostów i karaluchów na wszystkie przyszłe posiłki.

Podobno to jedzenie, które jemy, jest odpowiedzialne za większość emisji CO2, które zabijają wszystkie krowy, kurczaki, indyki i świnie. Gdyby wszyscy po prostu zjedli Frankenfoods Billa Gatesa, z dodatkiem stonogów i ślimaków, moglibyśmy ocalić bezbożną planetę przed pewną zagładą i zniszczeniem.

Katastrofalna „zielona” agenda sparaliżuje całą światową gospodarkę, zniszczy wszystkie systemy rolne i spowoduje światowy głód, jakiego nigdy nie widzieliśmy. Zapomnij o atmosferze, suszach i powodziach, ponieważ „Władcy Wszechświata” (bogaci dziwacy z WEF) są tutaj, by zniszczyć dla nas świat. Po prostu wyślij im wszystkie swoje pieniądze i trzymaj mocno maskę Covid, a wszystko będzie dobrze. Pewny.

Sprawdzaj wiadomości, dodając Preparedness.news do swojej listy ulubionych i oglądając codziennie aktualne wiadomości o przetrwaniu i rozkwicie w najbliższej przyszłości, nie słuchając rad nazistów i maniaków ateizmu, którym wydaje się, że rządzą teraz światem .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

JAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA ?

Globalna Świadomość29 stycznia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNOWA NORMALNOŚĆ – TRANSHUMANIZM POD POZOREM OPIEKI ZDROWOTNEJNastępny artykułPOSTPANDEMICZNY ŚWIAT – CO POKAZAŁY NAM WYDARZENIA Z 2020 ROKU ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

WEF : ”MOŻLIWOŚĆ PODRÓŻOWANIA W 2024 ROKU ZOSTANIE DRASTYCZNIE ZMNIEJSZONA” 3 LATA PÓŹNIEJ – CZY WYNALAZCA TECHNOLOGI mRNA MIAŁ RACJĘ

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

TAJEMNICA CHEMTRAILS – CZY PILOCI WIEDZĄ CO ROBIĄ ? JAK POWSTAJĄ ELITY – KTO WSTĘPUJE DO TAJNYCH STOWARZYSZEŃ? CZY PRZY

Kategorie

AGENDA 2030 (209) Alternatywna historia świata (176) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • JAK KORPORACJE ZMUSZĄ MILIARD LUDZI DO NIE JEDZENIA MIĘSA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?