AGENDA 2030

CZY NADCHODZI OSTATECZNY ”WIELKI RESET” SYSTEMU BANKOWEGO ?

CZY NADCHODZI OSTATECZNY ”WIELKI RESET” SYSTEMU BANKOWEGO ?

Sygnalista Światowego Forum Ekonomicznego został przyłapany na przechwalaniu się, że krach Silicon Valley Bank był zaaranżowanym spiskiem, który przebiegł idealnie zgodnie z planem, i że krach będzie miał falujący wpływ na sektor bankowy, prowadząc do globalnego załamania finansowego.

To było kilka szalonych dni dla sektora bankowego. W szczególności dla Silicon Valley Bank i jego akcjonariuszy, ponieważ przeszedł od rzekomo stabilnego i wypłacalnego do zamknięcia przez organy regulacyjne w nieco ponad 24 godziny.

I wygląda na to, że efekt falowania już się rozpoczął, a Signature Bank w Nowym Jorku został zamknięty przez organy regulacyjne, powołując się na „ryzyko systemowe”; Regulatorzy zamknęli Signature Bank of New York, powołując się na ryzyko systemowe. Signature to jeden z wiodących bankóww branży kryptowalut.

Każdy, kto uważa, że upadek SV Bank był przypadkiem, nie zwracał uwagi na szczegóły. Ukryte ręce, które tu pracują, wszędzie zostawiły swoje odciski palców. A jeśli chodzi o taką sumę pieniędzy, nie ma przypadków. Poznaj Josepha Gentile’a, dyrektora w SV Bank. Czy wiesz, gdzie pracował Joseph Gentile, zanim trafił do Silicon Valley Bank?

Był dyrektorem finansowym Lehmann Brothers, największego upadłego banku w historii Stanów Zjednoczonych; Jak powiedziałem, Lehman 2.0: kiedy masz 10x++ dźwigni finansowej i sprzedajesz aktywa ze stratą, to jest katastrofa. Joseph Gentile był dyrektorem zarządzającym w Financial$SIVB. Przed dołączeniem w 2007 roku pełnił funkcję CFO w Lehman Brothers Global Investment Bank.

To wielki zbieg okoliczności… ale robi się jeszcze gorzej. Jak myślisz, gdzie pracował przed Lehmann Brothers? Pamiętasz firmę o nazwie Enron? Enron był firmą energetyczną z siedzibą w Houston w Teksasie i ulubieńcem Wall Street w latach 90. Pamiętasz zamknięcie Enronu pod koniec 2001 roku? Enron był największym bankructwem w historii Stanów Zjednoczonych i największą porażką audytu. Założyciel i CEO zostali skazani na 24 lata więzienia.

Tak się składa, że Joseph Gentile dowodził wszystkimi trzema kompaniami, zanim wyruszyły pod mur. W przeciwieństwie do swoich rówieśników nigdy nie stanął przed wymiarem sprawiedliwości. Media głównego nurtu chcą, abyś uwierzył, że to tylko zbieg okoliczności. Na wypadek, gdybyś myślał, że źle wykonywał swoją pracę, dyrektor zarządzający Silicon Valley Bank $SIVB Joseph Gentile był byłym dyrektorem finansowym Lehman BrothersTweet / Twitter 

Czołowi użytkownicy Twittera żartują, że Joseph Gentile jest naprawdę kiepski w swojej pracy. Ale oni tego nie rozumieją. A Gentile jest naprawdę dobry w swojej pracy . On i inni jemu podobni wykonują polecenia globalnej elity. I są wielokrotnie hojnie wynagradzani, podczas gdy zwykli ludzie są okradani na ślepo. To, co widzimy, to pchnięcie w kierunku Globalnego Rządu, który jest zakamuflowany i przebrany za humanitaryzm, wielokulturowość, a także stworzone zagrożenia, takie jak globalne ocieplenie i pandemie, aby uzależnić ludność od zaakceptowania globalizacji i Jednego Rządu Światowego.

Aby tak się stało, elity planują wywołać globalny kryzys finansowy, jakiego świat nigdy wcześniej nie widział. Z popiołów tego kryzysu finansowego powstanie feniks Nowego Międzynarodowego Porządku Gospodarczego. Społeczeństwo zostanie poinformowane, że nowy porządek jest jedynym sposobem na ustabilizowanie światowej gospodarki i uratowanie tej odrobiny ich bogactwa, jaka im pozostała. A jeśli nauczyliśmy się czegoś z sfabrykowanego kryzysu, jakim była pandemia Covida, to masy głównego nurtu prawdopodobnie dadzą się nabrać na sztuczkę z „hakiem, linką i ciężarkiem”
 .

Naszym zadaniem będzie edukowanie mas i zapobieganie sukcesowi tego wielkiego oszustwa. Ludzie często pytają, dlaczego globalistyczna elita miałaby załamać światową gospodarkę. Czy nie oznaczałoby to, że niszczą przy okazji własne bogactwo? Odpowiedź brzmi nie. Elita od wieków konsoliduje swoje bogactwo, aby je chronić. Proces konsolidacji dramatycznie przyspieszył w ostatnich latach, wraz z globalnym kryzysem finansowym z 2008 roku i pandemią Covid, pozwalając elitom na bogacenie się, podczas gdy reszta z nas biednieje.

Kiedy globalny system finansowy w końcu się załamie, elita będzie mogła kupować to, co zostało, za grosze za dolara. Gdzie to pozostawia resztę świata pod względem finansowym? Odpowiedź leży w niewoli techno-komunistycznego systemu rządu światowego kierowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos i ukrytych rękach, które kontrolują publiczne oblicze tej kliki.

Jeśli zwrócisz teraz uwagę, zobaczysz, że wszystko wokół ciebie jest zaprojektowane do tego jednego celu. W ciągu ostatniego stulecia państwa narodowe były zmuszane przez banki centralne do ogromnego zadłużenia, aby zapewnić, że gdy ten upadek się rozpocznie, wywoła efekt fali na całym świecie.

Obecnie obserwujemy zmianę w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego za pomocą technologii blockchain, która ułatwi wprowadzenie nowej waluty rezerwowej w ramach MFW i Banku Światowego, znanej jako SpecjalnePrawo Ciągnienia. Globalistyczna elita zmusza również swoje wasale do przejścia w kierunku scentralizowanej waluty w postaci tzw. Central Bank Digital Currency, czyli CBDC, która swoją drogą wcale nie jest walutą: jest oprogramowaniem zaprojektowanym jako narzędzie. . kontrola społeczna.

Łatwo zrozumieć, dlaczego CBDC przyciągają skrajnie lewicowych autorytarystów w Davos. Jeśli mogą anulować twoje saldo bankowe jednym naciśnięciem klawisza, to nie masz wolności ani autonomii. Jesteś niewolnikiem systemu i całkowicie podlegasz elicie. A elity stają się tak aroganckie, że przyznają się nawet do swoich planów i do tego, że chodzi o całkowitą kontrolę społeczną. A jeśli uważasz, że jest to szalona teoria spiskowa i nigdy nie mogłaby się tutaj wydarzyć, powinieneś mieć świadomość, że elity podejmują teraz ciche, oszukańcze ruchy w celu scentralizowania waluty w Stanach Zjednoczonych, bez żadnej publicznej dyskusji.

Gubernator Karoliny Południowej, Kirsti Noem, przyłapała ich na próbach zmiany definicji waluty, ukrywając ją drobnym drukiem na 100-stronicowym rachunku. Dołączył do Tuckera Carlsona w zeszłym tygodniu, wysyłając ostrzeżenie do nas wszystkich, że musimy obudzić się do porządku dziennego i to szybko. Gdy gospodarka światowa zacznie się załamywać, a państwa narodowe zaczną drukować biliony, aby utrzymać swoje gospodarki na powierzchni, hiperinflacja przejmie kontrolę. To z kolei zmusi narody do zwrócenia się o pomoc do Banku Światowego, który zaoferuje SDR w zamian za kontrolę nad upadającymi gospodarkami.

W ten sam sposób, w jaki Rezerwa Federalna kontroluje inflację i deflację poprzez stopy procentowe, a co za tym idzie, gospodarkę USA, MFW i Bank Światowy przejmą kontrolę nad gospodarką światową, jeden kryzys na raz. Eksplozja kryzysu zadłużenia, zaostrzona przez wojny handlowe i wojny walutowe, spowoduje, że osobiste oszczędności wyparują z dnia na dzień. 

Jeśli pozwoli się globalistycznej elicie zrealizować swój plan, w ciągu najbliższych kilku lat większość ludzi straci oszczędności całego życia. Nie będą nic posiadać i będą zmuszeni udawać szczęśliwych, ponieważ elita będzie miała pełną kontrolę nad nędznymi funduszami, które techno-komunistyczna elita przydzieliła ludności.

Z myślą o tym celu powstała większość wiodących światowych instytucji. Od Organizacji Narodów Zjednoczonych, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Banku Światowego, po instytuty takie jak Cato, Balfour i Brookings Institute. To nie jest przyszłość, na którą możemy pozwolić, aby rozwinęła się na naszej warcie. Jesteśmy zdeterminowani, aby nadal dostarczać wiadomości, które główny nurt jest zdecydowany stłumić.

Zamknięcie określonych instytucji bankowych, zanim wszystkie banki zostaną przejęte przez Wielki Rząd

Ludzie całkowicie nie rozumieją sensu tych zaplanowanych ruchów na banki i ukierunkowanych zamknięć banków. Prawdziwe i straszne powody są następujące:

POWÓD 1Powinno być już oczywiste, że niektóre banki są celem rozwiązania, tak?!

W rzeczywistości istnieją trzy główne kategorie banków, które są obecnie systematycznie zamykane. Po pierwsze , istnieją banki przyjazne kryptowalutom, które zapewniają ogromną płynność traderom kryptowalut tu, tam i wszędzie. Bez tych banków spółdzielczych, które ułatwiają miliardowe miliardy dolarów handlu kryptowalutami, branża kryptowalut jest znacznie utrudniona, szczególnie w odniesieniu do szybkiego wykonywania dużych transakcji.

Globalistyczna kabała NWO chce, aby wszystkie kryptowaluty, w szczególności Bitcoin, zniknęły – NA ZAWSZE – aby mogli wprowadzić swoje CBDC bez żadnej konkurencji. (CBDC = cyfrowa waluta banku centralnego). Khazarian Cabal wie, że sponsorowane przez państwo CBDC i emitowane prywatnie kryptowaluty nie mogą współistnieć w tej samej walucie i/lub przestrzeni inwestycyjnej.

ŹRÓDŁO: https://www.washingtonpost.com/technology/2023/03/13/signature-bank-collapse-crypto/

Po drugie , istnieje wiele wrażliwych niezależnych banków, które banki „zbyt duże, by upaść” chcą usunąć z rynku, zanim rozpocznie się od dawna planowana, kontrolowana destrukcja Globalnego Systemu Ekonomiczno-Finansowego. Wszystkie banki TBTF bardzo chcą tych deponentów, aby zrekompensować utratę tak wielu klientów, odkąd banksterzy zostali wyrzuceni.

Zarówno „publiczny” kartel bankowości centralnej , jak i „prywatny” międzynarodowy bankowy syndykat przestępczy zostali ujawnieni jako główni agenci finansujący (i) ludobójcze reżimy na całym świecie (np. Ukraina i Australia), (ii) narody zawzięcie podżegające do wojny (np. USA i Wielka Brytania) oraz (iii) różne podmioty państwowe, które są w rzeczywistości gigantyczne organizacje terrorystyczne.

Po trzecie , istnieje bardzo ukradkowy konspiracyjny spisek NWO, mający na celu całkowite usunięcie całej papierowej waluty i metalowych monet z całej cywilizacji planetarnej. „Cabal” jest szczególnie zdeterminowany, aby pozbawić Amerykanów ich pieniędzy, które nie są trzymane w bankach, zarówno osobistych, jak i komercyjnych (to właśnie dlatego Biden wynajął 87 000 uzbrojonych agentów IRS). 

Dlatego dzięki tym dobrze zaplanowanym zamknięciom banków rozpoczęli proces zamykania każdego banku z witryną sklepową w całych Stanach Zjednoczonych. Mówiąc najprościej, nie ma banku, do którego można wejść, ani gotówki do wypłaty. Co oznacza, że ostatecznie wszystkie banki zostaną zamknięte. Ten ściśle tajny spisek instytucjonalny jest tak poważny, jak to tylko możliwe, ponieważ dogodnie toruje drogę do szybkiego ustanowienia gospodarki opartej na CBDC.

Cały amerykański sektor bankowy jest przygotowywany do całkowitego przejęcia przez rząd federalny USA. Ten tajny plan zostanie wdrożony po tym, jak nastąpi dalsze kontrolowane zniszczenie Globalnego Systemu Gospodarczego i Finansowego. Bankowość, ubezpieczenia, nieruchomości, instrumenty pochodne, emisja dwutlenku węgla itp. legną w gruzach po tym niszczycielskim demo.

Gdy akcje i obligacje załamią się i spłoną, waluty i towary na całym świecie szybko pójdą w ich ślady. Globaliści wiedzą, że jedynym sposobem na przejęcie Republiki Amerykańskiej jest pozbawienie obywateli USA władzy poprzez odcięcie ich płynności i sprawowanie maksymalnej kontroli nad wszystkimi transakcjami pieniężnymi.

„Khazarian Cabal” wie, że jedyną drogą do w pełni funkcjonującego Jednego Rządu Światowego jest Jednej Światowej Waluty . W związku z tym mają bardzo poważną misję szybkiej zmiany światowego paradygmatu finansowego, tak aby wynikające z tego ustalenia instytucjonalne dobrze pasowały do rubryki centralnie kontrolowanego Jednego Banku Światowego . Bo tylko w ten sposób maniacy kontroli Cabal na samym szczycie będą w stanie sprawować pełne dowództwo i kontrolę nad każdą osobą na planecie.

Światowy system kredytów społecznych może być praktycznie zarządzany i ściśle egzekwowany, gdy globalny CBDC stanie się standardem i jedynym środkiem dla wszystkich transakcji. Monitorowanie każdej pojedynczej transakcji CBDC sprawia, że ich praca polegająca na kierowaniu totalitarnym Rządem Światowym jako „Tyranicznej Technokracji” jest dość łatwa w porównaniu z międzynarodowym pożarem śmietnika, z którym Cabal musi sobie dziś radzić. Pod koniec dnia każdy obywatel świata będzie całkowicie kontrolowany za pomocą stale zmieniającej się oceny kredytowej społeczności, więc zamierzają.

Stolica Jednego Rządu Światowego została już zidentyfikowana jako Jerozolima… właśnie dlatego doszło do następującego podejrzanego ruchu, podobnie jak podobne manewry finansowe miały miejsce przed i po 11 września 2001 r.Izraelskie banki przekazały 1 miliard dolarów z SVB przed upadkiem

Wniosek

Tylko dlatego, że ta bardzo surowa analiza jest tak dokładna, jak to tylko możliwe, nie oznacza, że którykolwiek z tych chazarskich schematów jest przesądzony. Chociaż skrajnie mający urojenia globaliści chcieliby, abyśmy wierzyli, że ich plan wdrożenia Nowego Porządku Świata jest praktycznie faktem dokonanym, jest to bardzo dalekie od tego.

Co oznacza, że każdy żyjący dziś człowiek musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby odrzucić molocha NWO, który przetacza się przez 7 kontynentów. Kiedy „juggernaut” zostanie zatrzymany, my, ludzie, możemy zacząć realizować nasz własny, bardzo specjalny plan, który zaczyna się od sprawiedliwości dla tych, którzy dokonali trwającego ludobójstwa za pomocą zastrzyków Covid… 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY NADCHODZI OSTATECZNY ”WIELKI RESET” SYSTEMU BANKOWEGO ?

Globalna Świadomość16 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”CZARNE LUSTRO” – PO CO DALI NAM SMARTFONY ?Następny artykuł”IDEOLOGIA ROJU” – NAJWIĘKSZE NARZĘDZIE KONTROLI ELIT

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI WHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KRÓLOWA ŚWIATOWYCH SATANISTEK AMBASADOREM U-KRAINY NEO BIG BROTHER – SŁÓŻBY ELIT MOGĄ JUŻ WIDZIEĆ CO ROBISZ W DOMU DZIĘKI WI-FI

Kategorie

AGENDA 2030 (183) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY NADCHODZI OSTATECZNY ”WIELKI RESET” SYSTEMU BANKOWEGO ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?