Otwórz oczy

ROCKEFELLER , ROTHSCHILD I NWO – 33 KROKI DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

ROCKEFELLER , ROTHSCHILD I NWO – 33 KROKI DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

Rok 1773 – Mayer Amschel Rothschild gromadzi 12 z jego najbardziej wpływowych przyjaciół, przywódców tajnych bractw i przekonuje ich, że jeśli złącza swe zasoby finansowe doprowadzą świat do korzystnych dla siebie rozwiązań i wojen.

Krok 1.

To spotkanie odbyło się we Frankfurcie nad Menem (Niemcy). Rothschild informuje także swoich przyjaciół, że znalazł idealnego kandydata, osobę o niesamowitej inteligencji i pomysłowości, aby doprowadzić ich nową organizacje, do zwycięstwa . Rothschild mówiąc o tym, miał na myśli  Adama Weishaupta.

Krok 2.

1 maja 1776 roku – Adam Weishaupt (agent bractwa babilońskiego o pseudonimie Spartakus) założył tajne stowarzyszenie o nazwie Zakonu Iluminatów. Weishaupt był profesorem prawa kanonicznego na Uniwersytecie w Inglostadt w Bawarii (Niemcy).  Zakon iluminatów powstaje z związku Iluminatów Bawarskich (1774-75r).

Illuminati ustanowili Nowego Porządku Świata, poprzez wprowadzenie 7 celi strategicznych :

1). Zniesienie wszystkich rządów narodów, w okresie przejściowym zastąpienie ich rządami marionetek.

2). Zniesienie własności prywatnej.

3). Zniesienie dziedziczenia.

4). Zniesienie patriotyzmu.

5). Zniesienie idei rodziny.

6). Powołanie jednej religii.

7). Utworzenie rządu światowego.

Krok 3.

Lipiec 1782 roku (zwołanie międzynarodowego kongresu wolnomularskiego w Wilhelmsbad) – 

Zakon Iluminatów łączy się z masonerią na Kongresie w Wilhelmsbad (Koniec Polski, powstaje Rzeczypospolita Wolnomularska. Pierwsza loża polska – la Confrérie Rouge (Bractwo Czerwone) – powstała już ok. 1720 r. Bractwo przyjmowało także kobiety i skupiało głównie najwyższe warstwy szlacheckie. Jego członkami byli m.in. podstoli litewski Michał Fryderyk Czartoryski, podskarbi nadworny hrabia Franciszek Maksymilian Ossoliński, żupnik bydgoski Ludwik Borucki.

Członkowie posługiwali się imionami zakonnymi. Loża ta szybko się rozpadła. Kolejną polską lożą była aux Trois Frères (Trzech Braci) powstała ok. 1729 r. Były to zarazem pierwsze loże we wschodniej Europie. 7.lutego.1831 roku, Na wniosek posła Walentego Zwierkowskiego, wiceprezesa masońskiego Towarzystwa Patriotycznego uznano, że barwy narodowe będą stanowić biel oraz czerwień.

Propozycja ta była kompromisem pomiędzy barwą biała nadaną przez Augusta II Mocnego i proponowaną przez konserwatystów, a barwami konfederacji barskiej biało-czerwono-szafirowymi proponowanymi przez Towarzystwo Patriotyczne. Słowianie stracili swoją kulturę, wolność i barwy narodowe.) . 

François-Henri, hrabia de Virieu (1754-1793), uczestnik konferencji, był wyraźnie w szoku przez to co usłyszał. Gdy zapytano go o „straszliwą tajemnicę”, która doprowadziła go na konferencję, odpowiedział: „Nie mogę wam nic powiedzieć. To są sprawy tak poważne, że nikt z was nie może sobie tego nawet wyobrazić „. 

Novus Ordo Seculorum / Annuit cœptis (/ˈænjuːɪt ˈsɛptᵻs/

„W nowym ładzie społecznym, on spojrzał łaskawie na nasze przedsięwzięcie …”

Symbol Zakonu Iluminatów, po raz pierwszy pojawił się na banknocie jedno dolarowym w 1933 roku, na jego dole oczytać można datę : „1776” (MDCCLXVI ). 

Zakon iluminatów, jest organizacją terrorystyczną, działająca za pomocą służb specjalnych, i rządów państw handlowych. Mało osób zdaje sobie sprawę, że gestapo zastało założone przez Weishaupta.

Argentyna, od 1776 roku wicekrólestwo hiszpańskie. Rok 1816 i rewolucyjne walki o niepodległość. Od roku 1826 – Republika Federalna Argentyny. Koniec wolnej Argentyny.

Krok 4.

W 1785 roku – W jednego z Illuminackich kurierów o nazwisku Lanze uderza piorun i zabija go podczas podróży do Ratyzbonie. 

Gdy urzędnicy Bawarscy zbadali zawartość jego torby, doznali szoku znajdując w niej, plany rewolucji francuskiej. 

Rząd Bawarii próbował ostrzec rząd francuski o zbliżającej się katastrofie, ale rząd francuski nie posłuchał tego ostrzeżenia. Urzędnicy aresztowali wszystkich podrzędnych członków stowarzyszenia Illuminatów bawarskiej, jednak ani Weishaupt, ani inni członkowie zakonu iluminatów byli nie osiągalni dla rządu Bawarii.

http://historiazakazana.hvs.pl/illuminaci-precyzyjna-geneza-powstania-i-dzialania-w-oparciu-o-dostepne-dowody-historyczne-cz-1/

Krok 5.

W 1787 roku – powstaje związek „Deutsche Union”, oznaczający koniec państwa Niemieckiego.

Krok 6.

W 1796 roku, następuje pierwsze po rewolucji francuskiej zebranie Wielkiego Wschodu Francji.

Masoneria staje się poważnym problemem w wyborach prezydenckich w USA. 

John Adams wygrywa wybory i pierwszą bitwę z masonerię. W 1825 roku, jego syn, John Quincy Adams, ostrzega, o zagrożeniu ze strony lóż masońskich dla narodu amerykańskiego: 

” … masonerii jest, jeśli nie największym, to jednym z największych powodów zła moralnego i politycznego działajacego w ramach Unii … Zło dąży do przekształcenia niewolnictwa w status społeczny …  „.

„Wojny przynoszą ogromne zyski bankierom. Rothschildowie zarobili 4,000,000,000 $ na wojnie secesyjnej” – John Coleman

„Podział Stanów Zjednoczonych na federacje północną i południową postanowiono na długo przed wojną secesyjną. Bankierzy obawiali się, że Stany Zjednoczone będą przeciwne ich dominacji nad światem, gdzie Rothschildowie mieli decydujący głos.”

– Kanclerz niemiecki Otto von Bismarck (1863, w konwersacji z Conradem von Bauditz Siem).

Krok 7.

W 1797 roku – John Robinson, profesor historii na Uniwersytecie w Edynburgu w Szkocji opublikował książkę pt.” Dowody spisku”, opisującą metody działania Adama Weishaupta. Weishaupt próbował zwerbować Robinsona.

Chile. W latach 1810-1818 walki o niepodległość. Od 1818 roku – republika. Koniec wolnego Chile.

Krok 8.

W 1821 roku, Georg W. F. Hegel formułuje to, co będzie się odtąd nazywać dialektyką heglowską – jest to proces, w którym osiągane są cele Iluminatów. 

Teza vs antyteza = synteza

Według dialektyki heglowskiej, tezie należy przeciwstawić antytezę w wyniku czego powstaje synteza. 

Innymi słowy, pierwszy czynnik powoduje kryzys (np. PO lub PiS), co wywołuje silne reakcje populacji (przez działanie dezinformatorów i mediów), a drugi czynnik nie rozwiązuje kryzysu ale atakuje jego twórców … 

Na zasadzie tej prostej manipulacji zawsze naród pozostaje nieświadomy prawdziwych działań rządu … 

W taki sposób wprowadza się działania, które są początkowo nie do zaakceptowania przez ludność … Np. przez wymyślony terror wprowadza się ograniczenie swobód obywatelskich…

Krok 9.

W 1799 roku – następuje połączenie Wielkiej Loży i Wielkiego Wschodu Francji. Koniec Francji Narodowej.

Krok 10.

W 1813 roku – powstanie Rytu Misraim w Italii z połączenia masonerii z czarną szlachtą, koniec państwa Włoskiego.

Gwatemala. Posiadłość hiszpańska od 1821 roku. W latach 1823-1839 wchodzi do Unii Środkowo – Amerykańskiej wraz z Costa Ricą, Hondurasem, Nikaraguą i Salwadorem. Od 1839 roku – “samodzielna” republika . Koniec wolnej Gwatemali.

1826 – 1827

Powstają pierwsze w historii świata kołchozy, wspólnoty społeczno-produkcyjne, o których świat do dziś nie wie:

-) w latach 1826-1827 – kołchoz w Orbiston, (Lanarkshire) Anglia

w latach1825 – 1828 – kołchoz New Harmony, (Indiana), USA

-) w latach 1831 – 1833 – kołchoz w Ralahine, powiat Cork, Irlandia

w latach 1835- 1845 – kołchoz w Quenwood (Hampshire), Anglia

-) w latach 1841 – 1846 – kołchoz Brook Farm (Massachusetts) USA

-) w latach 1845- 1846 – kołchoz pod nazwą “North American Phalangs” w Red Bank, stan New Jersey.

Boliwia. Uzyskuje “niepodległość” w 1825 roku. Koniec wolnej Boliwii.

Honduras. Od 1839 roku “samodzielna” republika. Koniec wolnego Hondorasu.

Urugwaj. Od 1828 roku “samodzielna” republika. Koniec wolnego Urugwaju.

Meksyk. Niezależność od 1821 roku. Od 1823 – republika. Lata 1864-1867: pod naciskiem masońskiej Francji utworzono Cesarstwo Meksyku z arcyksięciem Maksymilianem na czele, którego zamordował słynny potem Juarez. W latach 1877 – 1911 dyktatura prezydenta Diaza i uzależnienie Meksyku od Anglii i USA. 

Walki domowe i rewolucje do 1922 roku, w których kluczową rolę odgrywa syjonista, członek loży Bnai-Brith Józef Hieronim Retinger, “doradca” komunistycznych prezydentów Obregona i Callesa. 

W 1934 roku, prezydent Cardenas przeprowadza reformę rolną i upaństwawia przemysł naftowy. W latach 1936-1938 Meksyk śpieszy z wydatną pomocą hiszpańskim żydokomunistom w ich krwawej rewolucji, wojnie domowej stłumionej wreszcie przez generała Franco. 

Oficjalna nazwa państwa: Stany Zjednoczone Meksyku. Zresztą nie wszystkie stany zjednoczone, bo Kolorado zagarnęły Stany Zjednoczone Ameryki. Koniec wolnego Meksyku.

Krok 11.

W 1828 roku, Mayer Amschel Rothschild, który finansuje Iluminatów, wyraża całkowite lekceważenie dla rządów krajów narodowych, zmierzając do międzynarodowych regulacji bankowych: „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa.”

W 1843 roku, dwunastu wpływowych Syjonistów z Frankfurtu powołuje w USA hermetyczną lożę Bnai-Brith (Synowie Przymierza), która wkrótce rozprzestrzeni się na cały świat. To dzięki tej organizacji bracia Kaczyńscy niszczą Polskę od 1977 roku.

Krok 12.

W 1844 roku – zorganizowanie Wielkiej Loży Szwajcarskiej „Alpina” (zależnej obecnie od loży P2), koniec wolnej Szwajcarii. 

Krok 13.

W 1848 roku, Mojżesz Mordechaj Marks Levy, alias Karol Marks napisał Manifest komunistyczny. Marks jest członkiem odłamu Iluminatów o nazwie Justice League. 

On nie tylko wspiera, co popiera zmiany polityczne i gospodarcze oraz zmiany moralne i duchowe. Marks uważa, że ​​rodzina powinna być zniesiona i że wszystkie dzieci powinny być wychowywane przez władze centralne. 

„Musimy walczyć, zniszczyć wszystkie religijne poglądy na temat państwa, kraju oraz patriotyzmu. Idea Boga jest myślą przewodnią wypaczonych cywilizacji. Ten pomysł musi zostać zniszczony… „

Krok 14.

22 stycznia 1870 roku, Albert Pike ogłasza fundament tajnego stowarzyszenia w ramach tajnego stowarzyszenia: 

” Musimy stworzyć super obrządek, który pozostanie nieznany i do którego powołamy tych masonów wysokiego stopnia, których wybierzemy. Z szacunkiem dla naszych braci masonów, ci ludzie muszą zachować najściślejszą tajemnicę. Poprzez ten obrządek będziemy kierowali całą masonerią, która stanie się jednym międzynarodowym centrum o wiele silniejszym, ponieważ jego kierownictwo będzie nieznane.”

Ta organizacja została nazywana Rite Paladian. (I to jest powód, dla którego 95% masonów nie ma bladego pojęcia o celach tej organizacji. Oni nadal żyją w iluzji, że organizacja do której należą posiada szlachetne cele.)

Krok 15.

W 1875 roku, Helena Pietrowna Bławatska, rosyjska okultysta zakłada Towarzystwo Teozoficzne. 

Wiele lat przebywała w Indiach studiując tamtejsze “religie”. Po powrocie twierdziła, że tybetański święty z Himalajów, którego nazwała “Mistrzem Mądrości”, komunikował się z nią telepatycznie w Londynie. 

Oznajmiała, że u chrześcijan wszystko jest na opak, bo Szatan jest dobry, a Bóg zły. Dalej, że chrześcijanie i naukowcy muszą respektować swoich hinduskich zwierzchników (bardzo bliskie realizacji obecnie! ).

Krok 16.

Brazylia,  1882 roku “odrywa” się od Portugalii. W 1889 roku ogłoszenie republiki pod nazwą: Stany Zjednoczone Brazylii! Koniec wolnej Brazylii.

Krok 17.

W 1884 roku, w Anglii powstaje “Towarzystwo Fabian”. Cel: promowanie socjalizmu. Nazwa tej masońskiej, w ogromnej większości członków syjonistycznej sitwy, pochodzi od imienia rzymskiego dowódcy Fabiusa Maksymusa zwanego “Kunktatorem”, który walczył z armią Hannibala stosując strategię małych potyczek i odskoków, a nie frontalnej konfrontacji. 

W przyjęciu imienia Fabiusa za patrona zawarta jest istota ich programu: małymi krokami, małymi potyczkami budować świat socjalistycznej szczęśliwości. “Lenin” nazwał to inaczej: “Dwa kroki naprzód, krok do tyłu” … Zrobić, następna ekipa obiecuje przed wyborami zmiany, po czym wprowadza je w otoczeniu jeszcze gorszych ustaw.

Krok 18.

W 1888 roku – powstanie „Zakonu Martynistów”

W 1898 roku – powstaje we Francji staraniem wolnomularzy Liga Praw Człowieka. Traktują ludzi jak psy, liga praw człowieka …

Krok 19.

14 lipca 1889 roku – Albert Pike opracował zestaw instrukcji dla masonów od 30 stopnia wtajemniczenia. 

Przy tej okazji ujawnia, kto jest prawdziwym przedmiotem kultu masońskie :

„Mówimy Wam, Niezależni, Najwyżsi Wielcy Dozorcy, żebyście powtórzyli to braciom 32, 31 i 30 stopnia wtajemniczenia; religia masońska powinna być utrzymywana przez nas wszystkich – wtajemniczonych najwyższych stopni – jako czysta doktryna Lucyfera.”

Krok 20.

W 1893 roku, Cecil Rhodes (1853-1902), fanatyczny uczeń soc-komunisty Johna Ruskina, zostaje premierem Afryki Południowej (Rodezja – od jego nazwiska), wtedy kolonii brytyjskiej. Eksploatuje on bogactwa naturalne – złoża złota i diamentów. Bogactwa te wykorzystuje do podporządkowywania innych części świata panującym elitom. Ustanawia znane “stypendium Rhodesa”. Koniec wolnej Afryki.

W tym samym 1893 roku, Towarzystwo Teozoficzne Blawatskiej sponsoruje działalność “Parlamentu Religii Światowych” z siedzibą w Chicago. 

Pytanie o to, skąd Towarzystwo Teozoficzne bierze fundusze na takie akcje, jest już zbędne. Rozpoczyna się masowe pączkowanie przeróżnych “towarzystw”, “parlamentów”, “światowych kościołów” z jednym wspólnym ich celem: rozkładanie chrześcijaństwa od wewnątrz i zewnątrz. 

Zadaniem tego “Parlamentu Religii Światowych”, jakby konkurenta Watykanu na gruncie religii, jest upowszechnianie hinduizmu i buddyzmu, szczególnie ich “wiary” w reinkarnację – powrót dusz w kolejnych wcieleniach, a nawet organizmach zwierzęcych. Koniec religii.

Krok 21.

Lata 1905 – 1907, Rewolucje “robotnicze” w Rosji i zaborze rosyjskim. Krwawe zajścia w wielu miastach polskich, setki zabitych. 

Masakra tłumu wiernych wychodzących z kościoła po Mszy św. przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie, przygotowana przez socjalistę Józefa Piłsudskiego i jego terrorystyczny gang z PPS – Frakcji Rewolucyjnej. To wszystko jest przygrywką, próbą generalną do przyszłych rewolucji w Rosji z lutego 1917 (rewolucja masońska Kiereńskiego) i rewolucji żydobolszewickiej z października tego samego roku.

Krok 22.

W 1911 roku, Socjalistyczna Partia Wielkiej Brytanii ogłasza broszurę: “Socjalizm i religia”, gdzie otwarcie precyzuje swoje stanowisko w sprawie chrześcijaństwa:

„Jest to zatem głęboka prawda, że socjalizm jest naturalnym wrogiem religii. Chrześcijański socjalista jest faktycznie antysocjalistą. Chrześcijaństwo jest antytezą socjalizmu.”

Gdziekolwiek wypowiadali się komuniści, socjaliści, masoni o chrześcijaństwie jako swoim głównym przeciwniku i przyszłej ofierze, mieli na myśli głównie katolicyzm. Wiedzieli, że protestantyzm jest już całkowicie zjudaizowaną przez nich atrapą chrześcijaństwa. 

W Wielkiej Brytanii nastąpiło jawne połączenie monarchii z “kościołem” protestanckim i masonerią. Powiedział to otwarcie Cornelup – “Wielki Komandor Wielkiego Kolegium” rytów “Wielkiego Wschodu Francji w: “Universalisme franc-maconnerie”, w połowie XX wieku, ale to odnosiło się do Francji i Anglii czasów Napoleona Bonaparte.

Gdy Napoleon Bonaparte został cesarzem, Święta Unia okazała się jeszcze bardziej niezbędna; jego zwycięstwa i zarządzenie blokady kontynentalnej wstrząsnęły Albionem (Anglią – H.P.). Z tego okresu datuje się potrójne przymierze, nie pisane, niemniej rzeczywiste, dynastii Kościoła anglikańskiego i masonerii, przymierze, które pozostało w mocy aż do naszych czasów.

O protestantyzmie jako swoim rzekomym przeciwniku, masoni pisali z pogardą i lekceważeniem, natomiast katolicyzm wciąż postrzegali jako bardzo odpornego wroga. Oto wypowiedź masona C. Bauhütte, Lipsk, 1884:

„Jeśli chodzi o protestantyzm, który w sposób żałosny pozostał zamknięty w bagnie dosłownej niewoli jednej księgi i który, pozbawiony ożywczej energii pchającej do przodu pracę umysłu, załamał się i rozpadł na pozbawione siły dominacje wyznaniowe, można go brać pod uwagę głównie jedynie jako rubrykę statystyczną. 

Tylko tak silnie spoista organizacja katolicka jest jeszcze czynnikiem aktywnym, zdolnym powstrzymać formację ludzi w drodze do emancypacji rodzaju ludzkiego (…). 

W rozumieniu nieomylnego Kościoła katolickiego, papieskiego, rzymskiego, mason nie może absolutnie być chrześcijaninem. Ten Kościół jest wyzwaniem rzuconym zakonowi masonerii, lecz również całemu cywilizowanemu społeczeństwu.”

Powtarzają więc expressis verbis heglowską dialektykę walki przeciwieństw, ścierania się tezy i antytezy, wcielaną w życie przez Iluminatów Weishaupta oraz ich kontynuatorów. Trzydzieści lat później wywołają pierwszą wojnę światową. Europa i świat wyjdą z niej z dziesiątkami milionów zabitych, zgliszczami i ruinami.

Krok 23.

W 1912 roku, Pułkownik Edward Mandel House (1858-1938) “doradca” prezydenta Woodrowa Wilsona, a tak naprawdę to jego nadzorca z ramienia Globalnej Lichwy, publikuje książkę: “Philip Dru: Administrator”. 

Propaguje w niej – uwaga: “socjalizm o jakim marzył Karol Marks”. Wszystko więc jasne aż do bólu: wiemy tym samym, że Stanami Zjednoczonymi rządzą, włącznie z dyrygowaniem prezydentem Wilsonem, komunistyczni “marzyciele”! 

Wiemy coś jeszcze więcej w związku z tą deklaracją miłości do socjalizmu Marksa: to, że nie istnieje żadna różnica pomiędzy amerykańską “demokracją” a syjonistycznym komunizmem, między Światową Lichwą a Światowym Rządem; między Stanami Zjednoczonymi, a Europą: wszyscy “marzą” o komunizmie Marksa, czyli zniszczeniu państw narodowych, tradycyjnych postaw, zniszczeniu rodziny. 

W listopadzie 1912 roku, jeden z najbardziej niebezpiecznych syjonistów    Teddy Roosevelt (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Theodore_Roosevelt) pracuje z  Woodrowem Wilsonem (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Woodrow_Wilson) nad rozwojem nowego porządku świata.

Ci dwaj panowie, po latach wspólnej pracy wypracowali:”7 głównych celi globalizmu”, na lata 1910-1940 : 

1. Ustanowienie amerykańskiego Banku Centralnego w masońskim klubie Jekyll Island (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/System_Rezerwy_Federalnej).

2. Stworzenie podatku dochodowego, tak, że dług państwa wobec FEDu zabezpieczony został ludzką pracą.

3. Wytworzenie planu 2 wojen światowych, poprzez trójprzymierze, (https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ententa), celem jest przekształcenie Europy przez marionetkowy atak niemiecki, i wspólną walkę Rosji, Wielkiej Brytanii i Francji pod nadzorem USA. 

4. Uwikłanie potęgi USA w wojny Europejskie i wytworzenie podstaw rządu światowego.

5. Zniszczenie carskiej Rosji poprzez przekształcenie polityczne. 

Stworzenie pozornego wroga dla Europy i USA.

6. Stworzenie politycznego Świata, w celu zagwarantowania światu pozornego pokoju.

7. Przeprowadzenie planu Herzla z 1897 roku – przejęcie Palestyny i wprowadzenie Protokołów Mistrzów Syjonu. ( http://newspaper.hvs.pl/protokoly-medrcow-syjonu-1896-rok-podstawy-zniszczenia-swiata/ )

Krok 24.

W lutym 1913 roku, zostaje przyjęta tzw. szesnasta poprawka do Konstytucji USA. Umożliwia ona rządowi federalnemu nakładanie progresywnego podatku od dochodów. 

W punkcie drugim “Manifestu komunistycznego” Karola Marksa i Fryderyka Engelsa wzywa się do wprowadzenia progresywnego podatku dochodowego. Taki podatek zostaje wprowadzony w Kandzie w 1917 roku jako “tymczasowy środek” finansowania przygotowań do wojny.

Prezydent Woodrow Wilson publikuje swoją pracę pt. “Nowa Wolność”, a w niej słynne potem zdania, w których udaje, że on nie wiedział, na co się godził pod dyktando socjalistyczno-syjonistycznej Wielkiej Lichwy:

Odkąd zacząłem zajmować się polityką, zapatrywania ludzi przekazywane mi były prywatnie. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych w dziedzinie przemysłu i handlu czegoś lub kogoś się obawiają. Wiedzą, że jest gdzieś władza tak zorganizowana, tak nieuchwytna, tak czujna, tak zwarta, tak doskonała i tak przenikliwa, że lepiej żeby nie mówić głośno, kiedy się ją potępia.

1913, grudzień:

Największe zwycięstwo “oświeconych” gangsterów Lichwy – zostaje powołany “Bank Rezerw Federalnych”, w istocie prywatne konsorcjum żydowskich mafii finansowych, które przywłaszczyły sobie prawo emisji waluty Stanów Zjednoczonych i dyktowania wszystkiego, co jest związane z obrotem pieniądza, stawkami procentowymi pożyczek, ich wielkościami, podażą pieniądza, grą na giełdach. 

Odtąd Stany Zjednoczone tracą swoją suwerenność finansową, a tym samym ekonomiczną i gospodarczą, co przekłada się na zniewolenie polityczne Kongresu i całej administracji państwa. USA stają się nieformalną kolonią tych, którzy rozdają nominacje prezydenckie, rządzą mediami, nadają kierunki polityki socjalnej w kraju i polityki międzynarodowej; rządy mega – gangu; którzy wypowiadają wojny, zawierają “pokoje”, nadają kierunki ekspansjonizmu tego mocarstwa na kontynentach globu. 

W sferze “nadbudowy”, w dziedzinie ludzkich postaw i preferencji, prowadzą wyniszczającą wojnę z katolicyzmem, a największe spustoszenia nastąpiły za pontyfikatu Jana Pawła II, przez nich wybranego na to stanowisko, przez nich kontrolowanego, całkowicie im posłusznego, obecnie forsowanego do beatyfikacji (a może jednoczesnej kanonizacji!) przez najbardziej wrogie katolicyzmowi kręgi masonerii, żydomasonerii, wielkiego biznesu, Wielkiej Lichwy.

W 1916 roku, Woodrow Wilson wyznaje: „Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem na świecie”. Niemądra decyzja , niszczony kraj. Wielki naród przemysłowy jest obecnie kontrolowany przez  system kredytowy.

Krok 25.

Data 1913, w niej 23 grudnia, to faktyczna data powstania Rządu Światowego. 

Mamy obecnie zbliżające się stulecie jego powstania. Zniszczenia są straszliwe, na wszystkich frontach walki, we wszystkich dziedzinach życia człowieka i narodów: zniszczenia materialne i duchowe.

Louis McFadden – Przewodniczący Komisji Bankowości i Waluty w Izbie Reprezentantów wygłosił – jakże późno bo w 1931 roku – taką oto mowę pogrzebową nad finansową suwerennością Stanów Zjednoczonych:

Kiedy przyjęto ustawę o Rezerwie Federalnej, mieszkańcy Stanów Zjednoczonych nie zauważyli, że został tutaj ustanowiony światowy system bankowy. 

„Superpaństwo kontrolowane przez międzynarodowych bankierów i międzynarodowych przemysłowców działających wspólnie, w celu zniewolenia świata dla swojej przyjemności. FED podejmował każdy wysiłek, żeby ukryć swoją władzę, ale prawdą jest, że FED uzurpuje sobie prawa rządu. Kontroluje on tutaj wszystko i kontroluje wszystkie nasze stosunki zagraniczne. Tworzy i rozbija rządy zależnie od swojego widzimisię.”

Nawiązując do Wielkiej Depresji, czyli sprokurowanej przez ten globalny gang finansowy wielkiej inflacji lat 1929-1931 w Stanach Zjednoczonych, L. McFadden zapewniał:

„To nie był przypadek. Były to pieczołowicie wymyślone zdarzenia. Międzynarodowi bankierzy postanowili wywołać tutaj stan rozpaczy, żeby mogli wyłonić się jako władcy nas wszystkich.”

Wszelkie dodatkowe komentarze do tego “Requiem” nad wolnością narodu amerykańskiego, stają się najzupełniej zbędne, bowiem ich następcy wiernie splagiatowali ten ich gigantyczny szwindel we wrześniu 2008 roku. 

Obecnie miliony oszukanych ciułaczy i pożyczkobiorców marzy podobnie jak ich dziadkowie w latach 1929-1931, aby jakieś siły wyprowadziły ich “ze stanu rozpaczy”. Już się pojawiły: to pomysł częściowej “nacjonalizacji” upadłych banków, głównie “Lehman Bradhers” i pomniejszych gigantów na glinianych (giełdowych) nogach .

To wszystko, co z ludzkością wyprawiali gangsterzy międzynarodowej lichwy w całym wieku XX, będzie tematem tej właśnie książki.

Krok 26.

W sierpniu 1914 roku,  “Wybucha” pierwsza wojna światowa, dobrze przygotowana przez “oświeconych” zbrodniarzy rzeź narodów. Pod jej koniec dokonują rewolucyjnego przewrotu w Rosji carskiej, niszcząc monarchię prawosławną, wielkie mocarstwo. Syjonista i mason “Lenin” zapowiedział, a tak naprawdę głośno potwierdził symbiozę komunizmu i kapitalizmu w ich wspólnym dziele, jakim był krwawy spisek przeciwko ludzkości:

„Istnieje także inny sojusz – na pierwszy rzut oka niezwykły i zadziwiający – lecz jeśli pomyślimy o tym, faktycznie dobrze ugruntowany i łatwy do zrozumienia. Jest to sojusz między naszymi komunistycznymi przywódcami i waszymi kapitalistami.”

W październiku 1917 roku ,

Wybuch rewolucji w Rosji carskiej – najgłębszy dramat ludzkości XX wieku.

Heglowska dialektyka walki przeciwieństw, w tym przypadku sprzeczności pozorowanych, odnosi pełny sukces. Słychać tryumfalne chichoty Weishaupta, masonów wszelkiej maści, wrogów Dobra i Prawdy.

W 1919 roku, – zorganizowano Wielką Loże Serbów, Kroatów i Słoweńców. Koniec wolnej Serbii, Słoweńców i Kroatów.

Krok 27.

W 1919 roku, krzepnie międzynarodowy sojusz – zgodna choć tajna symbioza i współpraca organizacyjna “kapitalistów” z “komunistami”: 30 maja w Wielkiej Brytanii zostaje założony przez najbardziej wpływowych masonów i syjonistów tego kraju, “Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych” oraz wkrótce potem jego bliźniaczy duplikat w USA – Instytut Spraw Międzynarodowych. 

Głównym organizatorem tych mateczników Rządu Światowego był “pułkownik” Mandel House. W spotkaniu założycielskim uczestniczyli czołowi socjaliści z Towarzystwa Fabianistów, w tym główny ich teoretyk ekonomii – John Maynard Keynes.

W 1920 roku, Winston Churchill, brytyjski mason “Zakonu Druidów” potwierdza tożsamość “komunizmu” i “kapitalizmu”, programu Iluminatów i syjonistów amerykańskich i europejskich, twórców rewolucji w Rosji:

Od czasów “Spartakusa” Weishaupta do czasów Karola Marksa, a potem Trockiego, Róży Luksemburg i Emmy Goldman, ogólnoświatowa konspiracja dla zburzenia cywilizacji i przywrócenia społeczeństw opartych na zasadzie wstrzymywanego rozwoju, zawistnej wrogości i niemożliwej równości, stale rozwijała się. 

Odgrywała ona wyraźnie rozpoznawalną rolę w tragedii Rewolucji Francuskiej. Była ona przyczyną każdego wywrotowego ruchu w XIX wieku, a teraz w końcu ta zgraja nadzwyczajnych typów z podziemia wielkich miast Europy i Ameryki, chwyciła Rosjan za włosy i stała się praktycznie niekwestionowanymi panami tego olbrzymiego imperium.

Krwawym suplementem do tej wypowiedzi Churchilla stał się los Polski po 1939 roku: straszliwy Armagedon, po którym zostaliśmy oddani przez kapitalistycznych mafiozów świata w niewolę ich kumpli spod znaku Czerwonej Gwiazdy, Sierpa i Młota, Globalnej Lichwy.

1920 – powstanie Wielkiej Loży w Czechosłowacji. Koniec wolnej Czechosłowacji.

Krok 28.

15 grudnia 1922 – CFR popiera stworzenie rządu światowego, Philip Kerr, mówi: 

„Oczywiście nie będzie pokoju i dobrobytu dla ludzkości, tak długo, jak ziemia pozostaje podzielony na 50 lub 60 niezależnych państw. Wszystkie problemy dzisiejszego świata rozwiąże  ułożony właśnie rząd światowy. „

Krok 29.

W 1928 rok, HG Wells opublikował. „The Open Conspiracy: plany rewolucji światowej”. Wells, były socjalistą należącym do Fabian Society.

 „Świat zagmatwanej konspiracji powinien osłabić, usunąć i zastąpić istniejące rządy. 

Open Conspiracy jest naturalną formą następcy ruchu socjalistycznego i komunistycznego. Open Conspiracy będzie nową światową religią, opartą na tradycji starych wierzeń i dzisiejszych atrapach duchowości …”

W 1933 roku, wychodzi kolejna książka H. G. Wells, „Kształt rzeczy przyszłych”. Wells przewiduje II wojnę światową około 1940 roku, która rozpocznie się od sporu między Niemcami i Polakami. 

Wells mówi: „Mimo, że stworzenie rządu światowego staje się coraz bardziej oczywiste, musimy usunąć tych, którzy nawet myślami są przeciwni naszym działaniom…”

Krok 30.

W latach 1939 – 1945, Adolf Hitler sowicie sponsorowany przez Wielką Lichwę amerykańsko- europejską tworzy militarną i gospodarczą potęgę Niemiec rozbitych zaledwie 19 lat przedtem (zob. rozdz. o “I.G. Farben”), zajmuje Austrię, Czechosłowację i we wrześniu 1939 roku wraz z Sowietami uderza na Polskę. 

W 1943 roku Stalin i Roosevelt porozumiewają się co do powojennej dekompozycji Europy: Środkowa Europa ma przypaść żydobolszewickim współbraciom, a w przyszłości ma dojść do ekonomicznego i politycznego zjednoczenia USA i ZSRR w jedno mocarstwo światowe, dające początek globalnemu zniewoleniu ludzkości. Już w 1942 roku w miejscach publicznych w USA, zwłaszcza na dworcach kolejowych, rozplakatowano wielką mapę powojennej Europy, na której z zadziwiającą dokładnością ustala się ten tajny spisek żydostwa amerykańskiego i sowieckiego.

Główną ofiarą stała się Polska, ale właśnie Polacy żyjący na emigracji w USA mogli odwrócić tę tragiczną dla nas kartę historii. Jak? Rąbka tej sensacyjnej tajemnicy odsłonił dopiero w 1999 roku Leonard Jarząb, ówczesny prezes Polish-American Guardian Society. 

Opublikował on w emigracyjnym “Naszym Głosie” z 31 sierpnia l999, dwutygodniku wydawanym w Nowym Jorku, w formie listu do redakcji, streszczenie swego szerszego opracowania pt. “Roosevelt and the Ultimate Fraud and Betrayal” – “Roosevelt i krańcowe oszustwo i zdrada”. 

Artykuł, choć w czasopiśmie polskim, opublikował w języku angielskim, aby mogli się z jego treścią zapoznać także Amerykanie nie znający języka polskiego. Prezes Jarząb udowadnia w nim, że Roosevelt przegrałby wybory prezydenckie z 1944 roku gdyby nie to, że Karol Rozmarek oraz David K. Niles, członek administracji Roosevelta, urodzony w Rosji Syjonista, utworzyli Kongres Polonii Amerykańskiej wyłącznie w tym celu, aby nie dopuścić obywateli polskiego pochodzenia do głosowania na Thomasa E. Deweya, kandydującego wówczas do prezydentury z ramienia Partii Republikańskiej.

Autor wykazuje, że Karol Rozmarek i David Niles konspirowali w podejmowaniu wysiłków, aby nie dopuścić do głosu kilkumilionowej Polonii Amerykańskiej i aby nie miała ona wpływu na wybór Deweya i na politykę powstałego Kongresu Polonii Amerykańskiej.

Karol Rozmarek i jego towarzysze produkowali się jako “hurra patrioci”, dzięki czemu pozyskali zaufanie i poparcie Polonii. Rezultatem było masowe głosowanie Polaków na zażydzoną Partię Demokratyczną. Niewykluczone, że wybór Deweya, a nie syjonisty Roosevelta mógłby odwrócić bieg wehikułu wojennej i powojennej historii Europy i świata. 

Wybór Roosevelta, przyjaciela Stalina i jak on masona, przyniósł tzw. “politykę jałtańską”, politykę zdrady sojuszników i “zapewnił” Polsce ograbionej z połowy przedwojennych terytoriów, żydobolszewicką okupację przez 44 lata.

Szkoda, że Polonia Amerykańska dowiedziała się o tym dopiero w 1999 roku!

Krok 31.

W 1961 roku – loże: belgijskie, niemieckie, duńskie i francuskie tworzą wspólne Centrum Informacyjne.

Krok 32.

W latach 1980 – 1981, zachodnie, sowieckie i polskojęzyczne syjonistyczne służby specjalne organizują strajki w Stoczni Gdańskiej przy współdziałaniu CIA i Watykanu (Jan Paweł II). 

Był to klasyczny przykład tzw. “rewolucji kontrolowanej”, w której nie było miejsca dla robotników i w ogóle dla Polaków przy Okrągłym Stole i przyszłych “konfiturach”. Władzę przejęli Syjoniści (“eksperci”, “doradcy”) i po tajnych ustaleniach z syjonistami jawnymi w Magdalence i przy “Okrągłym Stole”, przy którym zasiadło 47 syjonistów i dla zachowania pozorów 10 Polaków , przekazali Polskę europejsko-amerykańskiej oligarchii finansowej do “wzięcia od zaraz” oraz za darmo cały majątek narodowy wypracowany przez dwa pokolenia polskich tyraków w czasach PRL.

Kilka lat później następuje cudowna “pokojowa” transformacja” syjonistycznego państwa sowieckiej , zorganizowana i nadzorowana przez syjonistów amerykańskiej z CIA i syjonistów sowieckich na czele z Jurijem Andropowem, szefem KGB i I Sekretarzem KPZR w jednej postkoszernej osobie. 

Na swojego następcę Andropow promował i pilotował na wiele lat przedtem swojego nacyjnego pobratymca Michaiła Gorbaczowa, późniejszego I Sekretarza KPZR i prezydenta Rosji.

 W 1984 roku, podczas obchodów 40 rocznicy bitwy pod Monte Casino, pan Andrzej Sz. postanowił przy tej okazji odwiedzić sędziwego księdza Józefa Warszawskiego mieszkającego w Rzymie w dzielnicy Frascati, w willi należącej do Watykanu. 

Chciał porozmawiać z księdzem Józefem jako autorem książki pt. “Duchowość Józefa Piłsudskiego”, która w kolejnym wydaniu ukazała się pod tytułem “Religijność Józefa Piłsudskiego” . 

Ksiądz Józef Warszawski dożywał swoich dni w tej willi dla emerytowanych duchownych, ale po cichu mówiło się o nim, że jest dyskretnym “więźniem Watykanu” z powodu jego wcześniejszych “obrazoburczych” wypowiedzi i niektórych publikacji, m.in. w wydanej na emigracji broszurze, w której przedstawił nagonkę kół żydomasońskich na papieża Piusa XII w polskojęzycznej i nie tylko, prasie emigracyjnej.

Ksiądz przyjął gościa na schodach, zapytał co go sprowadza, zaprosił do swojego pokoju i tam rozmawiali ponad godzinę. W pewnym momencie powiedział: – A teraz panu coś pokażę – następnie wygrzebał z głębi szuflady zdjęcie dużego formatu i bez słowa podał je gościowi. 

Ten zdumiał się i zaniemówił. Na fotografii ujrzał Adolfa Hitlera z głową przechyloną w lewo: na jego skroni zastygła gruba struga krwi cieknąca pod nasadą nosa, ku ustom. Obok Hitlera siedziała cała i zdrowa jego kochanka Ewa Braun. 

Patrzyła prosto w obiektyw aparatu fotograficznego! Kto wykonał tę fotografię? – Jak to się stało, że Ewa Braun żyła, gdy Hitler był już martwy, podczas gdy rzekomo oboje jednocześnie popełnili samobójstwa?

Ale nie to sensacyjne zdjęcie, o którego pochodzenie nasz gość nie śmiał zapytać księdza Warszawskiego, było najważniejszym doznaniem gościa księdza Warszawskiego. Kiedy ksiądz odprowadzał go do wyjścia, zatrzymał się z nim na wysokich schodach willi. W pewnej chwili pokazał dłonią willę sąsiadującą z jego domem. Zapytał retorycznie, czy gość jego wie, czyja to była willa. Ten oczywiście nie wiedział, ale się dowiedział od księdza Warszawskiego.

– Ta willa należała niegdyś do Pierwszego Sekretarza Komunistycznej Partii Włoch, Enrico Berlinguera. Potem Watykan odkupił od niego tę willę, ale w połowie lat 70. sprzedał ją Klubowi Rzymskiemu. Tu właśnie zbierali się najwybitniejsi przywódcy świata, a ja widywałem ich wyraźnie i wcale się z tym nie kryli wiedząc, że nasz dom to przystań emerytów. 

Od jakiegoś czasu zaczął tu bywać pewien dżentelmen w średnim wieku, już niemal łysy, a znakiem szczególnym była duża ciemna plama na jego głowie. Po latach media ogłosiły wybór nowego genseka, potem prezydenta Rosji. Rozpoznałem go natychmiast z zamieszczonych fotografii i migawek telewizyjnych. 

Był to Michaił Gorbaczow. Proszę sobie wyobrazić, że Klub Rzymski podejmował z wielką atencją takiego śmiertelnego wroga wrednego kapitalizmu! To wyjaśnia, jacy to byli wzajemni wrogowie…

11 września 2001 roku, To monstrualna zbrodnia Ameryki na Ameryce, dokonana wspólnie z tajnymi służbami Izraela, aby zyskać pretekst do permanentnej wojny totalnej z rzekomym światowym terroryzmem, wrogiem miłujących pokój państw i narodów świata. 

” Francesco Cossiga (ur. 26 lipca 1928 w Sassari, zm. 17 sierpnia 2010 w Rzymie) – włoski prawnik i polityk, były premier i prezydent kraju, wieloletni parlamentarzysta.

„Wszystkie służby specjalne w Ameryce i Europie wiedziały dobrze, że ataki (11.09) zostały zaplanowane i wykonane przez określone grupy, którym zależało na zdyskredytowaniu świata Arabskiego , a w konsekwencji sprowokowaniu zachodnich mocarstw do zaangażowania się w wojnę z Afganistanem i Irakiem…””

Jeśli do 2020 roku nie wywiesicie  wszystkich polityków, bankierów, sędziów, księży i członków tajnych bractw, to wasz los jest przesądzony.

Krok 33.

Koniec człowieczeństwa…

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ROCKEFELLER , ROTHSCHILD I NWO – 33 KROKI DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI

Globalna Świadomość19 marca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKTO STWORZYŁ ”RYGOR CZASU” – CZEMU PRACUJESZ 8 GODZIN I CIĄGLE SIĘ ŚPIESZYSZ ?Następny artykułNAJWIĘKASZA TAJEMNICA PROROCTW – CZY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ROCKEFELLER , ROTHSCHILD I NWO – 33 KROKI DO ZNIEWOLENIA LUDZKOŚCI
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?