Otwórz oczy

TWOJĄ BRONIĄ JES UMYSŁ A WIEDZA TO AMUNICJA

TWOJĄ BRONIĄ JES UMYSŁ A WIEDZA TO AMUNICJA

Wielu czytelników moich artykułów zadaje mi pytanie „jak z tym walczyć” ? A czy ja, publikując moje artykuły, nie prowadzę walki, czy nie prowadzę tej walki za wielu z WAS ?

Demaskuję mechanizmy działania władzy, przekreślam w ten sposób jej plany, utrudniam mordowanie, ciemiężenie, niewolenie. Nikogo nie obrażam, ludzie różnią się inteligencją, szanuję każdego, możecie być tylko zadowoleni z tego, że mam taką moralność, że dzielę się moją inteligencją i wiedzą.

Przez pięć lat robiłem to zupełnie bezinteresownie i pewnie robiłbym tak do tej pory, dopiero kiedy władza zauważyła jak skutecznie walczę i zaczęła mnie prześladować, kiedy nie miałem już wyboru, zwróciłem się do WAS o wsparcie. Było to dla mnie bardzo trudne, wstydziłem się, że nie potrafiłem sobie poradzić inaczej.

To wsparcie zawsze było powiedzmy, symboliczne, w relacji do liczby korzystających z mojej inteligencji i wiedzy. Polacy to bardzo trudny naród do walki, nie uznają autorytetów, nie potrafią i nie chcą chronić ludzi mądrych, dzięki którym mogliby zapobiec wielu problemom, uniknąć traumy i przemocy.

Na tym polega wyjątkowość Żydów, że ci mniej inteligentni chronią za wszelką cenę i utrzymują tych mądrzejszych. Jedni myślą, bo mają do tego predyspozycje, a inni z tego czerpią korzyści. Ten system znakomicie się sprawdza. Pamiętajcie o tym, nie pozwólcie obciąć sobie głowy.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TWOJĄ BRONIĄ JES UMYSŁ A WIEDZA TO AMUNICJA

Globalna Świadomość10 kwietnia 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”Q-DAY” – CZY ZA KILKA LAT KWANTOWE KOMPUTERY PRZEJMĄ WŁADZĘ NAD ŚWIATEM ?Następny artykułPONAD 50 KRAJÓW NA ŚWIECIE PROWADZI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC NIE JEST PRZYPADKOWE. TRANSFORMACJA ŻYWIENIOWA DO 2030 – CO BĘDZIESZ JADŁ W PRZYSZŁOŚCI ? BIZNES

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TWOJĄ BRONIĄ JES UMYSŁ A WIEDZA TO AMUNICJA
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?