Skok w króliczą norę

PEDOFILIA ELIT – CZY ”GOŚCIE” Z ”WYSPY EPSTEINA” ZOSTANĄ OSĄDZENIE ?

PEDOFILIA ELIT – CZY ”GOŚCIE” Z ”WYSPY EPSTEINA” ZOSTANĄ OSĄDZENIE ?

W lipcu 2022, zgodnie z przewidywaniami TFTP, Ghislaine Maxwell otrzymała wyrok o 30 lat niższy niż żądali prokuratorzy. Dzięki sędziemu okręgowemu USA Alison Nathan – która przez cały okres oskarżenia przyznawała Maxwell specjalne traktowanie – Maxwell może wyjść z więzienia za mniej niż dekadę przy dobrym zachowaniu.

Jak pisałem w marcu 2021 r., przywileje Maxwell zaczęły się ujawniać, ponieważ jej wnioski o zredagowanie dowodów zostały dopuszczone. Sędzia Nathan wydał orzeczenie w sprawie wniosków Maxwell o redakcje dotyczące stenogramów, które rząd złożył pod pieczęcią w lutym 2021 roku.

Według sędziego, dowody były zbyt „sensacyjne i nieczyste”, aby ujawnić je publicznie.

„Te fragmenty transkryptu, które zostały zredagowane w sprawie cywilnej, dotyczą interesów prywatności, a ich ujawnienie służyłoby jedynie zaspokojeniu 'łaknienia tego, co sensacyjne i nieczyste’” – napisał Nathan w postanowieniu.

Po uwzględnieniu prośby Maxwell, w listopadzie sędzia Nathan został nominowany przez prezydenta Joe Bidena do Sądu Apelacyjnego USA dla Drugiego Okręgu. Przypadek?

Obraźliwie niski wyrok został wydany mimo przerażających zeznań ofiar Maxwell. Ofiary Maxwell i Jeffreya Epsteina; Annie Farmer, Virginia Giuffre, Elizabeth Stein, Sarah Ransome, Teresa Helm i „Kate”, która użyła pseudonimu, aby się zidentyfikować, wszystkie złożyły oświadczenia o wpływie ofiar i poprosiły Nathana o uwzględnienie ich cierpienia przy skazywaniu Maxwell. Chociaż Nathan twierdził, że wziął je pod uwagę, to i tak wydał wyrok, który był mniej niż odpowiedni.

Według doniesień, Ransome powiedziała, że pół roku, które spędziła traktowana jako „zabawka seksualna” przez Maxwell i Epstein pobudziło ją do dwukrotnej próby samobójczej. W aktach sprawy znalazły się jej graficzne zdjęcia zrobione w szpitalnym pokoju po tych próbach.

” Sędzia Nathan, mam nadzieję, że kiedy rozważasz odpowiednią karę więzienia za rolę, jaką Maxwell odegrała w tej operacji handlu seksem, weźmiesz pod uwagę ciągłe cierpienie wielu kobiet, które wykorzystała i nadużyła, ponieważ nadal będziemy żyć ze wspomnieniami sposobów, w jakie nas skrzywdziła” – napisała.

„Mam nadzieję, że zważysz systemowe skutki zbrodni, których się dopuściła – sposoby, w jakie nasi członkowie rodziny, romantyczni partnerzy i przyjaciele zostali zranieni przez nasze cierpienie”.

„Kate” powiedziała, że „ostateczną zniewagą” Maxwell był jej brak skruchy po uznaniu jej za winną. Powiedziała, że Maxwell była „manipulującą, okrutną i bezlitosną osobą” i mogła powstrzymać nadużycia.

„Mogłaś położyć kres gwałtom, molestowaniom, obrzydliwym manipulacjom, które aranżowałaś, byłaś świadkiem, a nawet brałaś udział” – powiedziała Kate w sądzie.

Prawnicy ofiar wezwali od tego czasu FBI do kontynuowania śledztwa w sprawie innych krzywdzicieli, którym Maxwell i Epstein dostarczali dzieci będące przedmiotem handlu seksualnego. Wymienili konkretnie syna królowej Anglii, księcia Andrzeja.

„Miejmy nadzieję, że to oni będą następnym celem. Jeśli my mamy z tym coś wspólnego, to i oni będą”, powiedział adwokat Brad Edwards, który reprezentował ofiarę Epsteina, Virginię Roberts Giuffre, w jej obecnie rozstrzygniętym pozwie cywilnym o nadużycia seksualne przeciwko księciu Yorku. Komentarze te zostały powtórzone przez innego prawnika, Spencera Kuvina, który reprezentuje kilka innych ofiar Epsteina i Maxwell.

„Oczywiście, Andrew jest jednym z celów, którym będą się przyglądać. Powinien być zdecydowanie zaniepokojony, ale… jeśli nie zrobił nic złego, to niech się zgłosi i opowie pełną historię FBI, a nie mediom” – stwierdził przed nowojorskim sądem federalnym, gdzie Ghislaine Maxwell została we wtorek skazana na 20 lat więzienia.

„Wzywamy FBI do przeprowadzenia pełnego dochodzenia w sprawie księcia Andrzeja. Sprawa cywilna Virginii Giuffre powinna być tylko początkiem. Każdy związany z Epsteinem i Maxwell powinien zostać dokładnie zbadany” – dodała prawniczka z Los Angeles Lisa Bloom, która reprezentuje kilka innych domniemanych ofiar zmarłego potentata Epsteina.

Bloom powiedziała Daily Mail, że książę Andrzej „powinien się trząść w butach”. Amerykańscy śledczy wystąpili następnie do rządu brytyjskiego o przekazanie księcia Yorku w celu złożenia zeznań poprzez wniosek o „wzajemną pomoc prawną” (MLA) skierowany do Home Office, omijając Pałac Buckingham. Gdyby taka prośba uzyskała aprobatę, FBI mogłoby wystąpić o przymusowe doprowadzenie królewicza do brytyjskiego sądu, by złożył zeznania pod przysięgą jako świadek.

Biorąc pod uwagę brak zainteresowania prokuratorów ścigających klientów Maxwell, jest jednak mało prawdopodobne, że książę kiedykolwiek doczeka się swojego dnia w sądzie.

Udostępnij

2 komentarze

  1. Hello there! This post couldn’t be written any better! Reading this post reminds me of my good old room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good read. Thanks for sharing!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PEDOFILIA ELIT – CZY ”GOŚCIE” Z ”WYSPY EPSTEINA” ZOSTANĄ OSĄDZENIE ?

Globalna Świadomość16 maja 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO OZNACZAJĄDZIWENE DZIWIĘKI W STRATOSWERZE ?Następny artykuł”CYFROWI ŁOWCY DUSZ” – GDZIE TRAFIAJĄ DANE MEDYCZNE POLAKÓW ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

MEL GIBSON – ”UJAWNIAJĄC HOLLYWOOD ZARYZYKOWAŁEM WSZYSTKO” PANDORAGATE – POLSKIE PEDOGATE YOUTUBERÓW TO WIERZCHOŁEK GÓRY LODOWEJ ! SATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA

2 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PEDOFILIA ELIT – CZY ”GOŚCIE” Z ”WYSPY EPSTEINA” ZOSTANĄ OSĄDZENIE ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • 2 komentarze
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?