extra-terrestrial

CO LATA NAD UKRAINĄ PODCZAS WOJNY ?

CO LATA NAD UKRAINĄ PODCZAS WOJNY ?

Badacze zjawisk na Ukrainie przeprowadzili szereg badań, podczas których mogli dowiedzieć się, jakie typy UFO latają nad Ukrainą podczas wojny; podzielili się swoimi odkryciami z niemieckimi dziennikarzami. Badania Ukraińców zostały opublikowane 1 września przez Bild.

Jak piszą dziennikarze publikacji , ukraińscy naukowcy opisują dwa rodzaje UFO –  kosmiczne i fantomowe .

Jeden z tych obiektów leciał na wysokości ponad kilometra i mrugał „z dokładnością do setnych sekundy ze średnią częstotliwością 20 Hz”. 

UFO nad Ukrainą - Naukowcy zauważyli tajemnicze latające obiekty i odkryli, jak latają 2
Ukraińscy naukowcy znaleźli na niebie nieznane obiekty latające. 
© zrzut ekranu z Twittera

Astronomowie uważają, że „fantomy” mają od trzech do dwunastu metrów. Były całkowicie czarne i nie pochłaniały żadnego promieniowania. Latają niesamowicie szybko – do 15 kilometrów na sekundę. To 54 000 km/h.

Zaobserwowano wiele obiektów, których charakter jest niejasny. W publikacji napisano, że ukraińscy naukowcy obserwowali zarówno pojedyncze jednostki, jak i całe oddziały.

foto_2022-09-01_12-56-42.jpg

Obserwacje UFO na Ukrainie – naukowcy NAS prowadzą obserwacje

Główne obserwatorium astronomiczne Narodowej Akademii Nauk (NAS) Ukrainy przeprowadziło niezależne dochodzenie w sprawie UFO, zgodnie z własnymi oświadczeniami. Naukowcy Boris E. Zhilyeav, Volodymyr Reshetnyk i VM Reshetnyk opublikowali swoje obserwacje w artykule „ Niezidentyfikowane zjawiska lotnicze I. Obserwacje wydarzeń ”.

Do obserwacji zainstalowano dwie stacje obserwacyjne w Kijowie i we wsi Wynarivka na południe od stolicy Ukrainy. Odległość między tymi dwoma miejscami wynosi 120 kilometrów. 

Obserwacje wykonano kolorowymi kamerami wideo na dziennym niebie. Naukowcy opracowali również specjalną technikę obserwacji, która była w stanie rejestrować duże prędkości obiektów.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CO LATA NAD UKRAINĄ PODCZAS WOJNY ?

Globalna Świadomość11 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICE ŚWIATOMOŚCI – GDZIE RODZI SIĘ MYŚL ?Następny artykułCZY ELITY WIEDZĄ KOMU SŁUŻĄ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ZAGADAKA WODY – SNOWDEN UJAWNIA PRAWDĘ O ”WIZYTACH OBCYCH” W MEKSYKAŃSKIM PARLAMENCIE UJAWNIONO CIAŁO OBCEGO – CZY NADCHODZI ”WIELKIE UJAWNIENIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CO LATA NAD UKRAINĄ PODCZAS WOJNY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?