Przekraczając Rubikon

CZY ELITY WIEDZĄ KOMU SŁUŻĄ ?

CZY ELITY WIEDZĄ KOMU SŁUŻĄ ?

Wiedza mistyczna wywodzi się z czasów starożytnych. Tradycja ezoteryczna mówi o istnieniu od czasów Atlantydy ośrodków okultystycznych, które kontrolowały ludzi i wydarzenia za pomocą czarnej magii.

Były to tajne podmioty, które po cichu, ale dość aktywnie ingerowały w polityczne i gospodarcze procesy świata. Na początku XIV wieku francuski król Filip IV Piękny został pokonany przez zakon templariuszy, który istniał od XII wieku i miał wielką moc i wpływy.

Królów przyciągały niezliczone bogactwa zgromadzone przez zakon. Ponadto uważał templariuszy za niebezpiecznych dla swojej władzy.

Poparł go papież Klemens V, a kanclerz Guillaume de Nogaret podjął środki karne. Najpoważniejszy był zarzut uprawiania magii i czarów, herezji i satanizmu. Było to częściowo prawdą, templariusze uzyskali dostęp do tajemnych nauk starożytnych Arabów, innej wiedzy ezoterycznej, wśród której była czarna magia.

Podczas tortur wyznali wszystkie grzechy śmiertelne. Przywódcy zakonu zakończyli swoje życie na stosie. Przed śmiercią wielki mistrz templariuszy Jacques de Molay rzucił klątwę na swoich przeciwników – króla, papieża i kanclerza, a także całą ich rodzinę do trzynastego plemienia.

Zgodnie z jego proroctwem wszyscy trzej mieli umrzeć w ciągu roku. Te prognozy się spełniły, rok po śmierci Molaya wszyscy trzej zmarli. Żaden z synów Filipa IV, którzy umierali jeden po drugim, nie miał męskich spadkobierców.

Korona trafiła do bocznej gałęzi dynastii Kapetyngów – rodu Walezjuszy. Nieszczęście dotknęło tę rodzinę. Roszczenia wnuka Filipa IV do córki króla Anglii Edwarda III na tronie francuskim przeniosły się na wojnę stuletnią. Ostatecznie dynastia ta ustąpiła miejsca na tronie Burbonów, którzy swoje dni zakończyli w epoce francuskich rewolucji.

W okresie panowania monarchów niejednokrotnie pojawiała się legenda o „klątwie templariuszy”. Francuski filozof Rene Guenon zidentyfikował cztery główne ośrodki okultystyczne, które mają największy wpływ:

• „Egipska” nieregularna masoneria, której największą strukturą był Zakon Memfis i Micraam, kierowany przez hrabiego Giuseppe Balzamo i brata Beddarida.

• Bractwo Hermetyczne z Luksoru, które stało się bastionem europejskiego okultyzmu i spirytyzmu, do którego należał dr Papus.

• Angielskie Towarzystwo Różokrzyżowców z zakonem Złotego Brzasku, pod kierownictwem Mathera. W ich szeregach znaleźli się poeta Yeats, pisarz Bulver-Lytton, angielski polityk Buchan i inne znane postacie.

• Towarzystwo Okultystyczne Miriam, któremu przewodził Giuliano Kremerz, praktykujący hermetyczny tantryzm.

Według Genona wszystkie te organizacje były pośrednikami między światem zewnętrznym a czarnymi magami wysokiej rangi.

Ponadto filozof mówił o istnieniu „Siedmiu Wież Szatana” na planecie, co odpowiada siedmiu czarnym aniołom i złym duchom, pomocnikom Lucyfera. Dwa z nich znajdują się w Sudanie i Nigerii w Afryce, dwa w krajach Azji Mniejszej Mezopotamii i Syrii, jeden w Turkiestanie, a dwa ostatnie w Rosji, na Uralu lub Syberii Zachodniej.

Zdaniem francuskiego dyplomaty, byłego ucznia Buriacji Lamy, dr Badmajewa, jedna z wież znajdujących się w Rosji znajduje się nad rzeką Ob, ponieważ koryto tej rzeki swoim kształtem wzmaga aktywność pewnego rodzaju Demon.

Inne informacje o położeniu „ciemnych centrów” naszej planety zawarte są w naukach Agni Jogi. Jeden z tych ośrodków znajduje się w Tybecie. Wiąże się to z działalnością jednej z sekt tzw. „czarnego buddyzmu”, religii bonpo. Pozostałe ośrodki mają być zlokalizowane w Ameryce i Europie. Agni Joga jest powiązana z lożami masońskimi, zakonami jezuitów i stowarzyszeniami satanistycznymi.

Ezoterycy zapewniają, że niektóre z tych tajemnych struktur, które odnoszą się do minionego czasu, istnieją teraz. Twierdzą, że Zakon Templariuszy nadal działa, z główną siedzibą w Paryżu i oddziałami w różnych krajach. Nadal jest prowadzony przez Wielkich Mistrzów.

Zakon Syjonu, który powstał równocześnie z templariuszami, miał również wielki wpływ na wydarzenia epoki reformacji, renesansu i oświecenia. Sieci najpotężniejszych ośrodków okultystycznych są rozsiane po całym świecie. Są wśród nich jasnowidze, magicy, parapsycholodzy, politycy i ekonomiści, przedstawiciele służb specjalnych, struktur mafijnych i elity bankowej.

Organizacje te starają się wpływać na większość światowych procesów poprzez mianowanie swoich politycznych protegowanych, ustanawianie kultu nowego rządu, wpływanie na ludzi za pomocą współczesnej i starożytnej magii oraz parapsychologii. Ich celem jest całkowita, parapsychologiczna kontrola nad ludzką świadomością i stworzenie kontrolowanej ludzkości.

Nowy porządek świata, zdaniem członków tych związków, stworzy „raj na ziemi” i kolejny Złoty Wiek. Możliwe, że różne autorytarne i totalitarne systemy polityczne oparte na zasadach ludzkich zombie, pojawienie się mesjaszy (Hitler, Napoleon, Lenin itp.), było wynikiem ukrytej działalności takich „ciemnych ośrodków”.

Ale te ośrodki nie są ze sobą połączone. Każdym kieruje pewna grupa z własnymi interesami i celami, co utrudnia koordynację procesów ziemskich. Ale energetyczne połączenie między nimi obserwuje się na poziomie astralnym, mistycznym.

Na planie astralnym ciemne siły tworzą pojedyncze Czarne Bractwo, które składa się z demonicznych bytów. Te istoty używają okultystycznych struktur do swoich złych zamiarów. A na czele ziemskich i astralnych czarnych sił, zgodnie z naukami ezoterycznymi, „księciem ciemności” jest Szatan lub Lucyfer.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CZY ELITY WIEDZĄ KOMU SŁUŻĄ ?

Globalna Świadomość11 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCO LATA NAD UKRAINĄ PODCZAS WOJNY ?Następny artykułUWAŻAJ KOGO WPUSZCZASZ W SWOJE ”POLE MORFICZNE”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • CZY ELITY WIEDZĄ KOMU SŁUŻĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?