Przekraczając Rubikon

UWAŻAJ KOGO WPUSZCZASZ W SWOJE ”POLE MORFICZNE”

UWAŻAJ KOGO WPUSZCZASZ W SWOJE ”POLE MORFICZNE”

Pole morficzne to zjawisko, o którym od wielu lat mówi się w świecie nauki, a w szczególności w psychologii. Jest to tajemnica, która odnosi się do interakcji między ludźmi i ich otoczeniem oraz możliwości tworzenia i wykorzystywania pól energetycznych.

Czym jest pole morficzne?

To, co kryje się za tajemnicą pola morficznego, jest absolutnie fascynujące. To pole jest uniwersalną siecią energetyczną, która jest połączona z każdym stworzeniem, każdym obiektem i każdą sytuacją. Składa się z niewidzialnego pola energetycznego, które łączy wszystkie elementy wszechświata i oferuje nam głęboki wgląd w naturę rzeczywistości. Jest to jednocześnie, w pewnym sensie sieć informacyjna, z pomocą której możemy nauczyć się rozumieć wibracje wszechświata.

Badając pole morficzne, możemy zagłębić się w świat energii i połączyć się z każdym aspektem świata, aby lepiej zrozumieć, jak wszystko – w tym my, ludzie – jesteśmy połączeni.

Jak działa pole morficzne?

Podstawą pola morficznego jest model myślowy, zgodnie z którym wszystkie żywe systemy są ze sobą połączone i mają na siebie wpływ, mimo że są fizycznie oddzielone – czasem nawet na duże odległości. Oznacza to, że pomiędzy ludźmi, zwierzętami i roślinami istnieje połączenie, które przejawia się w i na polu energetycznym – właśnie polu morficznym, które jest dostępne dla wszystkich istot żywych i przedmiotów jako rodzaj uniwersalnego pola energetycznego.

Niewidzialna energia tego pola może wpływać na każdą żywą istotę, a nawet na każdą rzeczywistość i jej przejawy, a jednocześnie jest potencjalnym źródłem nieskończonej energii. „Jeśli odważymy się zbadać pole morficzne, możemy zrozumieć głębsze powiązania życia i nauczyć się znacząco poprawiać nasze, samopoczucie i relacje z innymi.

Pole morficzne w badaniach naukowych

W związku z polem morficznym istnieje wiele ekscytujących możliwości badawczych. Przede wszystkim, obecnie nauka wciąż skupia się na zrozumieniu i rozszyfrowaniu tajemnicy pola morficznego. Ludzie chcą zrozumieć, jak działa uniwersalna energia, która istnieje w polu morficznym i jak wpływa na życie. Wielu badaczy wierzy, że pole morficzne jest źródłem mądrości, inspiracji i uzdrowienia, i próbują wykorzystać tę energię.

Niektóre badania sugerują, że istnieje bezpośredni związek między polem morficznym a ludzkimi uczuciami, myślami i działaniami. Dlatego eksperymentują z wykorzystaniem energii pola morficznego konkretnie do leczenia chorób, wzmacniania i ochrony ludzkiego ciała, a nawet do rozwoju nowych technologii.

Nadsensowne aspekty pola morficznego

Według hipotezy biologa Ruperta Sheldrake’a, niewidzialne pola morficzne mogą wpływać na rozwój, wzorce zachowań, myśli i działania istot żywych. Daje nam to wyjaśnienie, jak działa telepatia, czy nawet jasnowidzenie. Według Sheldrake’a pole morficzne umożliwia ludziom dzielenie się myślami lub uczuciami w sposób wykraczający poza konwencjonalne metody komunikacji. Jasnowidzenie i proroctwo w tym kontekście może wynikać z faktu, że istnieją osoby, które są w stanie niejako „podłączyć się” do pola morficznego, gdzie wszystko jest zapisane, i odczytać z niego odpowiednie informacje.

Według innej teorii, pole morficzne jest również rodzajem twórczego magazynu pomysłów – „chmury”, że tak powiem – w której wszelkiego rodzaju wynalazki i odkrycia już istnieją i tylko czekają na wywołanie.

Byłoby to, przynajmniej teoretycznie, możliwe wyjaśnienie genialnych wynalazków, prac i rozwoju Leonarda da Vinci czy Nikoli Tesli.

Wniosek

Jest oczywiste, że pole morficzne jest złożoną i wielowarstwową koncepcją, która obejmuje wiele różnych aspektów natury i wszechświata. Jest to energia, która stanowi podstawę wszystkich żywych istot i struktur biologicznych, a jednocześnie jest to również złożona sieć, która istnieje wszędzie we wszechświecie w tym samym czasie, łącząc różne formy energii. Ponieważ jest w stanie wpływać na naszą świadomość, ma również potężny wpływ na ludzką psychikę i nasze zachowanie. Jest to bardzo potężna i nieskończona koncepcja, która oferuje głębokie wyjaśnienie wielu pozornie niewytłumaczalnych zjawisk, których doświadczamy w naszym wszechświecie. Jednocześnie jednak jest to wciąż tajemnica, którą musimy nadal badać, aby w pełni ją zrozumieć i wykorzystać.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

UWAŻAJ KOGO WPUSZCZASZ W SWOJE ”POLE MORFICZNE”

Globalna Świadomość12 czerwca 20236 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY ELITY WIEDZĄ KOMU SŁUŻĄ ?Następny artykułSYNTETYCZNE JEDZENIE ”WIELKIEGO RESETU” – JAK ELITY ZLIKWIDUJĄ ROLNICTWO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • UWAŻAJ KOGO WPUSZCZASZ W SWOJE ”POLE MORFICZNE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?