Otwórz oczy

BLACKROCK – CODZIENNIE PŁACISZ NAJWIĘKSZEJ KORPORACJI ŚWIATA I NAWET O TYM NIE WIESZ

BLACKROCK – CODZIENNIE PŁACISZ NAJWIĘKSZEJ KORPORACJI ŚWIATA I NAWET O TYM NIE WIESZ

BlackRock, Fidelity, Vanguard i State Street to czterej jeźdźcy globalnej gospodarki. Są właścicielami świata. Są właścicielami Ciebie. Za każdym razem, gdy działasz ekonomicznie, dokonujesz transakcji z BlackRock.

Oznacza to, że”

Za każdym razem, gdy oglądasz telewizję (są właścicielami większości mediów).
Za każdym razem, gdy używasz leków lub szczepisz się (są właścicielami Pfizer).
Za każdym razem, gdy jesz fast food lub większość przekąsek (są właścicielami Pepsi i Coli).
Za każdym razem, gdy korzystasz z mediów społecznościowych (są właścicielami większości Google i Apple).

Za każdym razem, gdy robisz którąkolwiek z tych rzeczy, płacisz pieniądze BlackRock, ponieważ wraz z Vanguard są właścicielami największych udziałów w największych globalnych firmach. A jeśli dodamy do tego trzeciego co do wielkości globalnego właściciela, State Street, ich łączna własność obejmuje prawie 90% wszystkich spółek z indeksu S&P 500.

BlackRock jest tak potężny, że jest niesławnie uważany za „czwartą gałąź rządu”. Porozmawiajmy więc o tym, jak kontrolują twoje życie.

Gdybyś nie wierzył, że BlackRock jest powiązany z prawie każdym aspektem twojego życia, byłbyś w wielkim błędzie.

Dwa tygodnie temu dyrektor generalny BlackRock, Larry Fink, który często nazywany jest „najpotężniejszym człowiekiem na świecie”, ogłosił, że zacznie karać firmy, jeśli nie są wystarczająco obudzone. Poważnie, użył słowa „woke”.

BlackRock posiada większość udziałów we wszystkich producentach szczepionek. W rzeczywistości prawie cała Big Pharma i media głównego nurtu są w dużej mierze własnością BlackRock i Vanguard.

Nie mogą znieść, że facet taki jak Joe Rogan ma tak ogromny udział w mediach. I szczerze mówiąc, mam nadzieję, że przesadzą i go ocenzurują. Przyniesie to odwrotny skutek od zamierzonego.
BlackRock zniszczył amerykański sen

Dziesiątki pracowników BlackRock zajmowało stanowiska w administracjach George’a W. Busha, Baracka Obamy i Joe Bidena. BlackRock jest bezpartyjny. Zależy im tylko na pieniądzach.

Są nawet właścicielami części CNN i FOX, co oznacza, że mogą bez wysiłku wpływać na przepływ dwupartyjnych informacji.

Pamiętasz, jak w zeszłym roku rynek mieszkaniowy gwałtownie podskoczył? To też był BlackRock. BlackRock wykupił tysiące domów mieszkalnych, płacąc 20-50% powyżej ceny wywoławczej.

Zniszczyli amerykański sen wielu Amerykanów z klasy średniej. W rezultacie mamy teraz jedną firmę, która ma ogromny monopol na nieruchomości dostępne dla klasy robotniczej i średniej. Dlaczego nikt o tym nie mówi?

Jak stwierdził słynny pisarz science-fiction Aldous Huxley, jedną trzecią populacji można łatwo zahipnotyzować, kolejna jedna trzecia waha się między byciem zahipnotyzowanym a wcale, a ostatnia trzecia nigdy nie może zostać zahipnotyzowana.

Innymi słowy, nie jesteśmy zbyt bystrym społeczeństwem.

Nieustannie skupiamy się na powierzchownych kwestiach.

Uważamy, że płeć Spider-Mana jest ważną kwestią polityczną, a Super Bowl powinien być uważany za święto narodowe. Szczerze mówiąc, jesteśmy w 100% niedorozwinięci.

Szczepionki, kultura anulowania, Trump, Biden – to nawet nie są prawdziwe problemy. Największym problemem jest to, że ujawniły się najgorsze aspekty kapitalizmu. Kilka firm posiada wszystko i jest w stanie jednostronnie rozpowszechniać swoją własną narrację. A każdy, kto kwestionuje tę narrację, jest atakowany. Oni są tymi innymi.

"Problemem nie jest to, że Johnny nie umie czytać. Problemem nie jest nawet to, że Johnny nie potrafi myśleć. Problemem jest to, że Johnny nie wie, czym jest myślenie; myli je z uczuciami". - Thomas Sowell

Naprawdę, wydaje mi się, że jedyną odpowiedzią jest zakwestionowanie własnych dogmatycznych sposobów myślenia. Dla mnie może to być przeczytanie książki współczesnego socjalistycznego filozofa Slavoja Zizka. Nie chodzi o to, że socjalizm jest całą odpowiedzią, ale kapitalizm ma swoje problemy. BlackRock to jest to.

Dla ciebie może to być słuchanie podcastu Joe Rogana #1757 z doktorem Robertem Mallone i kształtowanie własnej opinii, zamiast tylko czytania artykułów na ten temat.

Wszystko to przypomina mi film „Truman Show” z 1998 roku.

Całe życie Trumana to program telewizyjny w wielkiej kopule, a wszyscy jego przyjaciele i rodzina to aktorzy, którzy oświetlają go gazem, by uwierzył w ich „prawdę”. Kiedy Truman w końcu znajduje wyjście, reżyser wygłasza długą przemowę o tym, jak może dać mu świat bez strachu, niebezpieczeństwa i jakiegokolwiek ryzyka, a Truman w zasadzie mówi mu, żeby się odpierdolił i odchodzi.
Jak można zniszczyć BlackRock?

Trzeba otworzyć więcej oczu na BlackRock i na to, jak problematyczne jest to, że dwie główne firmy inwestycyjne są praktycznie właścicielami wszystkiego.

Cyniczna część mnie chce powiedzieć, że jest już za późno, że mamy przechlapane, że ludzi obchodzi tylko piłka nożna i wygrana ich drużyny politycznej.

Niech Bóg ma nas w swojej opiece, jeśli tak się stanie.

Mam jednak pewną nadzieję. Mój tata, który nigdy nie słyszał zbyt wiele o Joe Roganie, postanowił wysłuchać kontrowersyjnego odcinka Petera McCullougha. Zastanawiał się, „kim jest ten zły człowiek, może sam się przekonam”.

Trzy godziny później, oczywiście, miał swoje krytyczne uwagi, ale obaj zgodziliśmy się, że Joe jest obiektywny i nie osądza, i po prostu zadaje pytania, które ludzie naprawdę chcą zadać. Jedna rzecz, którą obaj wiemy na pewno: jeśli książka lub program zostaje zakazany, wiesz, że jest tam coś, czego nie chcą, abyś wiedział.

Sprawy mogą się pogorszyć, zanim się poprawią. Ale miej trochę nadziei, do cholery! I nigdy nie przestawaj kwestionować własnych przekonań w poszukiwaniu prawdy.

Udostępnij

33 komentarze

 1. propecias For many years, it was thought that when the Holliday junction intermediate was formed, the branch point of the junction where the strands cross over would be located at the first cleavage site

 2. Pingback: meritking
 3. Pingback: meritking
 4. Pingback: meritking
 5. Pingback: meritking
 6. Pingback: kingroyal
 7. Pingback: kingroyal
 8. Pingback: grandpashabet
 9. Pingback: fuck google
 10. Pingback: porn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BLACKROCK – CODZIENNIE PŁACISZ NAJWIĘKSZEJ KORPORACJI ŚWIATA I NAWET O TYM NIE WIESZ

Globalna Świadomość27 lipca 202331 lipca 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY SZTUCZNA INTELIGENCJA TWORZY FAŁSZYWE TEORIE SPISKOWE BY UKRYĆ TE PRAWDZIWE ?Następny artykułTEGO NIGDY NIE SPRAWDZAJ W GOOGLE

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

33 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • BLACKROCK – CODZIENNIE PŁACISZ NAJWIĘKSZEJ KORPORACJI ŚWIATA I NAWET O TYM NIE WIESZ
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 33 komentarze
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?