Otwórz oczy

TEGO NIGDY NIE SPRAWDZAJ W GOOGLE

TEGO NIGDY NIE SPRAWDZAJ W GOOGLE

Czy czujesz się odważny? Pomyśl dwa razy, zanim wygooglujesz którąkolwiek z tych 6 przerażających rzeczy.

Nie tylko mogą dać ci koszmary, ale mogą również wywołać ciarki na plecach.

Niezależnie od tego, czy jesteś ciekawy, czy próbujesz się przestraszyć, tych 7 przerażających rzeczy nigdy nie powinno się wyszukiwać w Google.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego te 7 rzeczy powinno pozostać poza Twoją wyszukiwarką.

7- Oderwanie pierścienia — Palec zostaje złapany w biżuterię

Źródło: Wikipedia

Zerwanie pierścienia jest przerażającym i potencjalnie śmiertelnym urazem, który pojawia się, gdy czyjś palec zostanie złapany w biżuterię.

Kiedy tak się dzieje, pierścień może utknąć, oderwać ciało od palca, rozerwać ścięgna, mięśnie, tętnice i nerwy i potencjalnie spowodować odłączenie palca od dłoni.

Urazy związane z oderwaniem pierścienia często występują w miejscu pracy z powodu zaczepienia pierścieni o maszyny lub narzędzia.

Pierścienie mogą również zaczepiać się o sprzęt sportowy lub przedmioty codziennego użytku, takie jak odzież, pościel lub meble. Oderwanie pierścienia może nawet wystąpić, jeśli pierścień zostanie złapany we włosy lub ubranie innej osoby.

Najczęstszym sposobem leczenia zerwania pierścienia jest amputacja. W niektórych przypadkach może być możliwe uratowanie palca, jeśli uszkodzenie jest minimalne.

Operacja może być konieczna do naprawy nerwów, ścięgien, mięśni i tętnic. W ciężkich przypadkach można użyć protezy palca w celu zastąpienia utraconej cyfry.

Aby zapobiec oderwaniu pierścienia, zaleca się, aby ludzie nie nosili pierścieni podczas pracy lub uprawiania sportu.

Jeśli konieczne jest noszenie pierścionka ze względów religijnych lub kulturowych, najlepiej wybrać obrączkę o gładkiej powierzchni wewnętrznej, która jest mało prawdopodobna, aby się o coś zaczepiła.

6- Wykorzystywanie informacji poufnych — oszustwo finansowe

Wykorzystanie informacji poufnych jest poważną i nielegalną formą oszustwa finansowego. Polega na kupnie lub sprzedaży papierów wartościowych na podstawie istotnych informacji niedostępnych publicznie.

Ten rodzaj działalności może skutkować znacznymi stratami finansowymi dla zaangażowanych osób, a także możliwością postawienia zarzutów karnych.

Chociaż opinia publiczna może nie być świadoma ryzyka związanego z wykorzystywaniem informacji poufnych, ważne jest zrozumienie konsekwencji angażowania się w tę działalność.

Nie tylko może wpędzić kogoś w kłopoty prawne, ale także podważa zaufanie i integralność całego systemu finansowego.

Inwestorzy powinni zawsze uważać na każdego, kto oferuje dostęp do informacji niepublicznych i powinni unikać udziału w jakichkolwiek działaniach związanych z wykorzystywaniem informacji poufnych.

5- Plecak na szybkowar — materiały niebezpieczne

Niezwykle niepokojące jest to, że jedną z pozycji na liście 7 przerażających rzeczy, których nigdy nie powinieneś szukać w Google, jest plecak z szybkowarem.

Odnosi się to do rodzaju plecaka wypełnionego szybkowarem i innymi niebezpiecznymi materiałami. Jego ideą jest spowodowanie eksplozji szybkowarem i doprowadzenie do potencjalnie śmiertelnej sytuacji.

Amerykański Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzega ludzi przed tymi plecakami i udostępnia informacje, które mają im pomóc, zapobiec potencjalnym tragediom.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że należy za wszelką cenę unikać poszukiwania jakichkolwiek informacji o tym, jak wykonać te plecaki do szybkowarów.

4- Taśmy Grizzly — Ataki zwierząt

Źródło: Wikipedia

Taśmy Grizzly to seria filmów krążących w Internecie, które przedstawiają różne ataki zwierząt.

Filmy, które są udostępniane od 2008 roku, obejmują zarówno ataki niedźwiedzi w Kanadzie, jak i ataki rekinów w USA.

Uważa się, że materiał filmowy został nakręcony przez filmowców-amatorów, którzy byli na miejscu, aby obserwować zwierzęta.

Chociaż filmy są nieco drastyczne, są także świadectwem siły dzikich zwierząt i ich zdolności do wyrządzania krzywdy.

Nic dziwnego, że wiele osób uważa taśmy Grizzly za tak przerażające. Jeśli nie będziesz ostrożny, obejrzenie tego materiału może wywołać koszmary senne, a nawet strach przed zwierzętami.

Jeśli chodzi o te filmy, najlepiej postępować ostrożnie — jeśli masz dość odwagi, aby je obejrzeć, pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości od ekranu!

3- Jigger — Pchła Chigoe

Źródło: Wikipedia

Jigger to nazwa pasożytniczego stawonoga, znanego również jako pchła chigoe. Te małe stworzenia, które są podobne do pcheł, zatapiają się w ludzkiej skórze i żywią się jej krwią.

Są powszechnie spotykane w ciepłym, wilgotnym klimacie, takim jak Afryka, część Ameryki Łacińskiej i Karaiby. Mogą powodować infekcje i stany zapalne skóry, a także mogą prowadzić do anemii z powodu utraty krwi.

Nieleczona inwazja jiggerów może być bardzo niebezpieczna, a nawet zagrażać życiu. W związku z tym każdy, kto podejrzewa, że ​​mógł zostać zarażony, powinien natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską.

2- Film Steve’a Irwina Stingray — Wielka Rafa Koralowa

Źródło: Wikipedia

Jednym z najbardziej tragicznych wydarzeń w historii ochrony dzikiej przyrody była śmierć Steve’a Irwina, znanego również jako „Łowca krokodyli”.

4 września 2006 roku Irwin zmarł po tym, jak kolce płaszczki przebiły klatkę piersiową podczas kręcenia filmu dokumentalnego o Wielkiej Rafie Koralowej.

Jeśli wybierzesz Google wideo z tego wydarzenia, bądź ostrzeżony — jest to dość wstrząsające i nie dla osób o słabych nerwach. Materiał filmowy pokazuje momenty poprzedzające jego śmierć, a także jego ostatnie słowa.

To niezwykle smutne przypomnienie, jak niebezpieczna może być dzika przyroda, nawet jeśli nie mamy na myśli żadnej krzywdy. Możemy mieć tylko nadzieję, że taka tragedia już nigdy się nie powtórzy.

1- Larwa gębowa — Pasożyt

Larwa w jamie ustnej jest jedną z najbardziej przerażających rzeczy, na jakie można natknąć się podczas przeszukiwania Internetu.

Jest to rodzaj pasożyta, którym można się zarazić poprzez skażoną żywność lub wodę. Larwa przyczepia się następnie do wnętrza jamy ustnej, powodując ogromny ból i dyskomfort.

Może to prowadzić do ciężkiego stanu zapalnego, uszkodzenia tkanek, a nawet śmierci, jeśli nie jest leczone. Chociaż zdarza się to rzadko, jest to ważne przypomnienie, aby zawsze przestrzegać właściwych nawyków związanych z bezpieczeństwem żywności i higieną podczas jedzenia i picia.

Ponadto wysoce zalecane jest natychmiastowe zwrócenie się o pomoc lekarską w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nietypowych objawów.

Punkty do rozważenia

Na koniec dnia ważne jest, aby pamiętać o rzeczach, które wybieramy w Google. Podczas gdy niektóre tematy mogą być interesujące, aby dowiedzieć się więcej, inne lepiej pozostawić nieodkrytymi.

7 tematów wymienionych powyżej to jedne z najbardziej przerażających i makabrycznych tematów, więc najlepiej trzymać się od nich z daleka.

Nie tylko mogą powodować koszmary senne, ale mogą również szkodzić zdrowiu psychicznemu. Dlatego zawsze zachowuj ostrożność podczas wyszukiwania informacji w Internecie i pamiętaj, aby zachować je jako PG.

Udostępnij

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TEGO NIGDY NIE SPRAWDZAJ W GOOGLE

Globalna Świadomość28 lipca 202331 lipca 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBLACKROCK – CODZIENNIE PŁACISZ NAJWIĘKSZEJ KORPORACJI ŚWIATA I NAWET O TYM NIE WIESZNastępny artykułSKRADZIONA PRZESZŁOŚĆ – DLACZEGO ELITY ZAKAZAŁY

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

GEOINŻYNIERIA I ”PŁUCA CHEMTRAILS” – ZOBACZ CZYM ODDYCHASZ ! EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’

Jeden komentarz

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TEGO NIGDY NIE SPRAWDZAJ W GOOGLE
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Jeden komentarz
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?