Alternatywna historia świata

TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU LUDZKIEGO

TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU LUDZKIEGO

Istnieje wiele starożytnych tekstów odkrytych na całym świecie i niestety większość z nich jest odrzucana przez współczesne środowiska akademickie, ponieważ teksty te nie pasują do tego, co powiedziano nam o naszej historii. Teksty te mogłyby zniszczyć naszą historię. W tym artykule przedstawiamy tylko trzy z tych zakazanych starożytnych tekstów.

Licząca 3600 lat Biblia Kolbrin

Przez wielu uważana jest za pierwszy dokument judaistyczny/chrześcijański, który przedstawia zrozumienie ewolucji człowieka, kreacjonizmu i inteligentnego projektu. Uczeni uważają, że ten starożytny manuskrypt został napisany w tym samym czasie, w którym powstawał Stary Testament. Ten starożytny tekst składa się z dwóch części, które tworzą łącznie 11 starożytnych ksiąg.

Uważa się, że ten starożytny tekst opisuje historię stworzenia człowieka i wspomina (co najważniejsze) o istnieniu kilku starożytnych cywilizacji, które istniały na Ziemi przed stworzeniem Adama i Ewy.

Licząca 2200 lat Księga Henocha

W tym starożytnym manuskrypcie mamy wiele opowieści opowiadanych przez Enocha, który jest rzekomo dziadkiem Noego, który był w bezpośrednim kontakcie z Bogiem przez cały czas. Bóg dawał mu przeczucia i rozkazy, a Noe ich przestrzegał. Z drugiej strony Enoch miał podobną relację z Bogiem; tylko w swojej własnej księdze wspomina o kilku zdarzeniach, które są dość niepokojące.

Mówi o gigantach, upadłych aniołach, a dokładniej o końcu świata, jaki znamy. Biblia bardzo chętnie ignoruje wszelkie interpretacje Księgi Henocha, ale prawda jest taka, że istnieje równie wiele dowodów na jej wiarygodność, jeśli nie więcej, niż w pozostałych historiach biblijnych.

Licząca 2300 lat Księga Olbrzymów

W tym starożytnym tekście znajdujemy informacje o gigantach, rasie niezwykle potężnych i niebezpiecznych bóstw, które nie cofną się przed niczym, by zniszczyć wszystko, z czym się zetkną.

Byli oni wynikiem bezbożnego związku między Bogiem a śmiertelnymi kobietami, a ponieważ Giganci nie byli ani jednymi, ani drugimi, nie mogli sobie z tym poradzić, decydując się na atakowanie i niszczenie wszystkiego, co wpadło im w ręce, posuwając się nawet do kanibalizowania siebie nawzajem w celu zapewnienia sobie dominacji.

Kiedy Enoch usłyszał o poczynaniach gigantów, natychmiast wyruszył, aby przynieść im sprawiedliwość. Księga jest dość niejasna, jeśli chodzi o to, co tak naprawdę stało się z nimi w odległej przyszłości, ale to, co zdecydowanie wymaga interpretacji, to to, czy Giganci nadal żyją wśród ludzi, czy też jest to tylko przypadkowa religijna bajka ucząca dzieci konsekwencji działania niezgodnego z zasadami.

Udostępnij

TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU LUDZKIEGO

Globalna Świadomość18 sierpnia 202318 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułKRÓLOWA ILLUMINATI – OKULTYSTYCZNA SYMBOLIKA NA KONCERTACH BEYONCENastępny artykułPIEKŁO NA HAWAJACH – CZY BROŃ ENERGETYCZNA ZNIŚCZYŁA RAJSKĄ WYSPĘ ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

ANTYCZNE WOJNY ATOMOWE TO FAKT – PRZEDRESETOWE BUNKRY ATOMOWE ODNALEZIONE W INDIACH JAK NISZCZONO TECHNOLOGIĘ DARMOWEJ ENERGII POZOSTAŁEJ PO TARTARII

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMICA ”KSIĘGI GIGANTÓW” – NIEZNANA HISTORIA GATUNKU LUDZKIEGO
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?