Przekraczając Rubikon

ZAGADKA NIBIRU – JAKIM CUDEM TWOJA DUSZA TRAFIA DO MATRIXA ?

ZAGADKA NIBIRU – JAKIM CUDEM TWOJA DUSZA TRAFIA DO MATRIXA ?

W jakiś sposób twoja dusza, która jest gwiazdą, postanawia trochę pozwiedzać i trafia tutaj, wchodzi do matrycy, wchodzi do układu słonecznego. Każda planeta ma określoną częstotliwość. Każda asteroida, kometa, księżyc i planeta karłowata Bolides itd. Wszystko ma określoną energię.

Wyobraź sobie, że słuchasz swojego systemu stereo. Jeśli masz dobre połączenia i dobre głośniki, masz niesamowity dźwięk. To samo dotyczy wideo. Jeśli masz odpowiedni sprzęt i odpowiednie okablowanie, będziesz mieć naprawdę fajny system. Teraz jest on bezprzewodowy, więc często trzeba mieć lepsze połączenie. To samo dotyczy duszy. Jednak jesteśmy w tym fizycznym ciele, ponieważ sama dusza, twój duch, jest iskrą gwiazdy. Jesteś gwiazdą, dosłownie. Starożytni i szkoły misteryjne mówią o tym od tysięcy lat.

Ale powodem, dla którego do tego dochodzę i o tym mówię, jest to, że jeśli myślisz o duszy i samej świadomości, czy możesz znaleźć skończony punkt w swoim ciele? Twoje ciało jest ekspresją twojej duszy, twojej indywidualnej iskry, która jest kwantowa i połączona ze źródłem w tym samym czasie, ale teraz jest również odłączona.

Im więcej badasz astrologię, legalną astrologię, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że twój wykres gwiezdny jest jak plan twojej duszy. A powodem, dla którego twoja mapa gwiezdna jest tak ważna, jest to, że daje ci zrozumienie, gdzie była twoja dusza, kiedy przybyła do twojego ciała, gdzie były planety oraz częstotliwości i energie, które emitują, teraz możesz to zrozumieć.

Dobrze. Cóż, ponieważ mam Jowisza w Wodniku jako przykład. Jeśli to tylko przykład, możesz połączyć te cechy i atrybuty Jowisza i Wodnika ze swoim wykresem. A im więcej rozumiesz, im więcej wiesz, tym lepiej rozumiesz duszę. I dlatego bardzo potężni ludzie setki lat temu próbowali stworzyć tę personifikację czarów lub demonologii za pomocą astrologii. A tak wcale nie jest. Nasi przodkowie, starożytni, ci bardzo blisko źródła, używali gwiazd i konstelacji jako planu.

I nawet w Biblii, gdzie jest napisane, że jedyna droga przez Ojca prowadzi przeze mnie, Jezus Chrystus jest przedstawiany jako sam Syn. Słońce jest gwiezdnymi wrotami. A jeśli spojrzysz na swoje ciało i czakry w ciele oraz na to, jak łączą się one z planetami, to jest to kolejny kluczowy czynnik wpływający na twojego ducha. Częstotliwość.

Karma jest powiązana z częstotliwością. To sygnatura częstotliwości, wykresy gwiazd. Jesteś gwiazdą. A kiedy wchodzisz do tego układu słonecznego, stajesz się podzielony na przedziały. Stajesz się prawie jak bateria. A moja teoria jest taka, że istnieje przynajmniej cywilizacja typu drugiego, która wymyśliła, jak stworzyć to ogrodzenie częstotliwości w układzie słonecznym i wykorzystać samą duszę.

Słuchałem tej piosenki, gdy to robiłem. Czasami zastanawiam się, jak by to było być wolnym. Ta piosenka pojawiła się niespodziewanie. Nigdy wcześniej jej nie słyszałem. Kiedy składałem to razem o ogrodzeniu częstotliwości, pomyślałem, że to bardzo wymowne i całkiem interesujące.

Nibiru oznacza dosłownie przejście. Zastanawiam się, czy istnieje jakiś związek z Jezusem Chrystusem i tym, co jest określane jako pochwycenie. Ale nie sądzę, by pochwycenie lub Jezus Chrystus były koniecznie tym samym, jak się je interpretuje lub są tym samym, jak się je interpretuje. W niektórych tekstach publicznych może być więcej znaczeń. Ale zwróć uwagę na wyjście. Samo słowo exit. Wyjście. Wyjście X oznacza miejsce.

Możemy to znaleźć później. Robiłem to już w poprzednich podcastach. 432 Hz to harmonia. Synchroniczność będzie kolejnym kluczowym podpisem twojej ścieżki życia, twojej woli i twojego celu.

Pomiędzy jest miejsce, w którym przebywa wiele bóstw i bytów. Niektóre z nich nigdy się nie rodzą, niektóre nigdy nie umierają, niektóre po prostu są. I jeśli pozostają w tym królestwie, kiedy wchodzą do innych królestw, mają zupełnie inny sposób myślenia, perspektywę i punkt widzenia niż my. I to, jak sądzę, może wyjaśniać wiele uprowadzeń przez to, co ludzie nazywają szarymi. Nie wszystkie, ale wiele z nich.

A potem masz bańkę, prawda, tę bańkę, to ochronne ogrodzenie częstotliwości, do którego dostajesz się, a twój fragment dostaje się do środka, a następnie się stamtąd. A potem, kiedy możesz wrócić do źródła, jeśli chcesz, i jeśli zbudowałeś odpowiednią sygnaturę częstotliwości, wtedy przechodzisz przez samo słońce jako gwiezdne wrota. I wtedy możesz użyć powodu, dla którego astro-teologia jest tak ważna.

Udostępnij

ZAGADKA NIBIRU – JAKIM CUDEM TWOJA DUSZA TRAFIA DO MATRIXA ?

Globalna Świadomość23 sierpnia 202323 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułDZIWNE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z ”POŻARAMI” NA HAWAJACHNastępny artykułDLACZEGO ELITY NIE CHCIAŁY DOPUŚCIĆ DO WYDANIA KSIĄŻKA PT.: ”PUSTA ZIEMIA” W

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZAGADKA NIBIRU – JAKIM CUDEM TWOJA DUSZA TRAFIA DO MATRIXA ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?