Przekraczając Rubikon

DZIWNE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z ”POŻARAMI” NA HAWAJACH

DZIWNE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z ”POŻARAMI” NA HAWAJACH

Czy kiedykolwiek słyszałeś o urzekającym kolorze zwanym błękitem Maui? To fascynujące, jak ten odcień wydaje się odgrywać znaczącą rolę w pożarach Maui. Być może widziałeś niezliczone filmy prezentujące hipnotyzujące błękity, ale czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad ukrytymi, ezoterycznymi powiązaniami za nimi? Pozwól, że rzucę trochę światła na to intrygujące zjawisko.

Okazuje się, że ten mistyczny niebieski odcień jest w rzeczywistości powiązany ze sferą okultystyczną i ezoteryczną, a konkretnie z Błękitną Lożą masonerii. Symbol ten reprezentuje niebo, pochodzące od wielkiego architekta, który jest nikim innym jak Lucyferem, bóstwem, które czczą. W moim najnowszym filmie zagłębiam się w głębię tego tajemniczego związku między pożarami Maui a Błękitną Lożą.

  • Autor obserwuje osobliwy wzór, w którym niebieskie przedmioty, takie jak łodzie i domy, wydają się przetrwać tą katastrofę nieproporcjonalnie często. Ten powtarzający się „niebieski” obraz można znaleźć w doniesieniach medialnych głównego nurtu, a nawet w strojach osób przedstawionych na zdjęciach po katastrofie, co prowadzi autora do spekulacji na temat możliwej symboliki kolorów lub zakodowanych wiadomości.
  • Autor dalej zagłębia się w znaczenie koloru niebieskiego w różnych kontekstach, od jego wykorzystania w elitarnych logo i strojach polityków w celu zwiększenia zaufania, po jego rolę w operacjach takich jak „Project Blue Bird” i „Project Blue Beam”. Wykorzystanie koloru niebieskiego w tych i innych aspektach sugeruje potencjalny związek z technikami kontroli umysłu i manipulacji. Autor wciąż bada ten wzorzec i zachęca czytelników do udziału w badaniach.

Wiele niebieskich rzeczy z jakiegoś powodu przetrwało próbę ognia. Niebieska łódź była łodzią, która przetrwała. Masz ten niebieski samochód, a te domy były niebieskie. To znaczy, robi się dziwnie.

To jest dom z huraganu Dora, który przetrwał. Właściciel nazywał się Dora. Ma tam mały niebieski samochód. Zobaczysz wiele tych niebieskich obrazów. To jest właśnie interesujące. Jest taki laser, który podpala tylko inne kolory, ale nie niebieski. Musiałem to sprawdzić i to dlatego, że jest to niebieski laser. To niebieski laser i dlatego nie spala niebieskiego.

Najpierw masz ten mały turkusowy niebieski domek. Ale oto kolejny niebieski dom. Ten jest pomalowany na niebiesko. Ten jest niebieski i przetrwał tutaj sam. Można było zobaczyć niebieski i czerwony, ale można było zobaczyć wiele różnych niebieskich, które przetrwały. Właśnie tutaj. Niebieski przetrwał. To tkanina, łódź, która przetrwała w oceanie. I to są tylko artykuły głównego nurtu, które to pokazują. Łódź była niebieska. Samochód, który przetrwał. Prawda? To wciąż podłe. To właśnie pokazali w głównych wiadomościach.

Wyrazy uznania dla mojej przyjaciółki Dany. Zwróciła na to uwagę. To jest rozpoznawanie wzorców. I wszyscy ludzie, których pokazują po dewastacji, mają na sobie niebieskie ubrania. W tym miejscu zrobiło się dziwnie i w pewnym sensie zmieniło się to dla mnie w coś w rodzaju symboliki kolorów. Ten pożar tutaj, ten niebieski przetrwał. Odciął go od niebieskiego. Tutaj, gdzie przetrwało drzewo banyan o 47 pniach. Ta mała niebieska toaleta przetrwała.

Oto ABC News. Facet w niebieskim, ta dziewczyna sprzątająca ma na sobie niebieski. Dzień dobry, Ameryko. Ten facet jest ubrany na niebiesko. Po prostu spłonęła dziwna symbolika. Ale ten facet nosi coś niebieskiego. Więc wszyscy, których pokazują na tych zdjęciach, są ubrani na niebiesko.

Więc to jakiś kod. Nie wiem, co to jest. Ten dom pokazywali w CNN. Niebieski dom nad pożarem, trzcina cukrowa. Ten facet patrzący na niego ubrany na niebiesko. To znaczy, to trwa i trwa. Ten facet z New York Timesa. Jest ubrany na niebiesko. Ten facet kładzie się na niebieskim krześle, przechodzi do spektrum kolorów, zrobiliśmy film o fioletowych światłach, fioletowo-niebieskich światłach, które pojawiają się wszędzie.

Niebieskie światło, masz płytę Blu-ray, ponieważ niebieski zawiera najwięcej informacji w tym spektrum światła. Omówiliśmy już optogenetykę, w jaki sposób niektóre światła mogą poddać cię kontroli umysłu. Ale kolor niebieski jest używany w wielu elitarnych logo, ponieważ sprawia, że mu ufasz. W pewnym sensie ci ufam. Politycy zwykle noszą niebieskie garnitury, więc im ufasz. Zawsze widzisz polityka w niebieskim garniturze.

To wszystko składa się na kontrolę umysłu. I nie zapominajmy o tej niebieskiej masce tutaj. Pojawiające się niebieskie światła uliczne. Niebieskie i fioletowe światła uliczne. Projekt Blue Bird, który był operacją kontroli umysłu. Projekt Bluebird to niebieski ptak, ale Projekt Blue Beam jest prawdopodobnie najważniejszy z tego wszystkiego. Wykorzystanie laserów. Projekt Blue Beam – niebieskie lasery do tworzenia hologramów. Cały niebieski. To, że jest niebieski, powinno wystarczyć. Coś się dzieje z niebieskim logo. Oto niebieskie logo. Oto niebieskie logo. Oto niebieskie logo. Oto niebieskie logo.

W każdym razie. To pączek. Co o tym sądzicie? Proszę o komentarze poniżej, ponieważ myślę, że coś się dzieje z tym niebieskim. Wciąż to badam. Umieść swoje komentarze poniżej. Dużo miłości i niech cię Bóg błogosławi.

Udostępnij

DZIWNE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z ”POŻARAMI” NA HAWAJACH

Globalna Świadomość23 sierpnia 202323 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułPO CO WHO I ROCKEFELLER TWORZĄ ”GLOBALNY RADAR PANDEMICZNY” ?Następny artykułZAGADKA NIBIRU – JAKIM CUDEM TWOJA DUSZA TRAFIA DO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

DLACZEGO KRÓLOWIE BYLI ”WIELCY” – LISTA PRZEDRESETOWYCH WŁADCÓW ŚWIATA ŻYJĄCYCH PO 200 LAT ! CZY POŁOWA LUDZI NA ZIEMI NOSI

Ostatnie wpisy

”TURBO RAK” ATAKUJE MŁODYCH LUDZI – CO JEST PRZYCZYNĄ? SZOK ! – RZĄD ŚWIATOWY PODPISAŁ TRAKTAT O RACJONOWANIU ŻYWNOŚCI I

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • DZIWNE WYDARZENIA ZWIĄZANE Z ”POŻARAMI” NA HAWAJACH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?