AGENDA 2030

WHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE NA ULICACH”

WHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE NA ULICACH”

Urzędnicy w Wielkiej Brytanii mówią swoim obywatelom, że zbliża się kolejna blokada , ponieważ twierdzą, że nowy, śmiercionośny wirus rozprzestrzenia się po Europie i wkrótce dotrze do Wielkiej Brytanii.

Choroba, o której mowa, znana jako krymsko-kongijska gorączka krwotoczna (CCHF), podobno zabija od 10 do 40 procent zakażonych osób i została sklasyfikowana przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako rzekome  poważne  zagrożenie dla zdrowia publicznego .

WHO zwróciła również uwagę, że CCHF zabija rocznie tylko około 500 osób i jest przenoszony głównie na osoby, które mają bliski kontakt z kleszczami i zakażonym żywym inwentarzem.

Jednak przenoszenie CCHF z człowieka na człowieka ma miejsce i podobno nawet trzy miliardy ludzi jest obecnie „zagrożonych”, ponieważ choroba ta zabiła ostatnio ludzi w Namibii w Afryce Południowej oraz w krajach Bliskiego Wschodu i Azji Południowej, takich jak Irak i  Pakistan . Nowe przypadki zauważono również na Bałkanach, a choroba rzekomo rozprzestrzenia się w pozostałej części Europy.

Większość przypadków u ludzi podczas obecnej epidemii wystąpiła u osób zaangażowanych w przemysł hodowlany, takich jak pracownicy rolni, pracownicy rzeźni i weterynarze. Transmisja z człowieka na człowieka może nastąpić w wyniku bliskiego kontaktu poprzez płyny ustrojowe, takie jak krew. Nie ma zatwierdzonej szczepionki przeciwko CCHF.

Śmiertelny wirus gwarantuje nowy Lockdown

W oświadczeniu przed Komisją Nauki, Innowacji i Technologii Parlamentu Brytyjskiego, ekspert ds. chorób zakaźnych i kierownik Wydziału  Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Cambridge , James Woods, ostrzegł, że CCHF prawdopodobnie pokona wszystkie środki blokujące. 

„Jest to raczej rodzaj„ kiedy ”, a nie„ jeśli ”, jak sądzę z dużym prawdopodobieństwem” – powiedział, odnosząc się do możliwości zarażenia ludzi nawet podczas blokad. „Istnieje ryzyko rozprzestrzeniania się, biorąc pod uwagę sposób, w jaki pojawia się choroba”.

Woods podkreślił, że wprowadzenie blokady nie byłoby odpowiednią reakcją na CCHF, zauważając, że sposób rozprzestrzeniania się bardzo różni się od COVID-19, który opiera się na przenoszeniu przez drogi oddechowe.

„Więc nawet powiedzmy – nie chcę ich nazywać ekstremalnymi entuzjastami lockdownu – ale ktoś, kto uważa, że ​​te środki są bardzo ważne, aby od razu je wprowadzić, nie wydaje mi się, aby było to właściwe, ponieważ nie jest odpowiednie dla tej formy infekcji, ” powiedział.

Zamiast wprowadzać blokadę, Woods zasugerował szereg innych środków ostrożności, które ludzie w Wielkiej Brytanii mogą podjąć, takich jak noszenie długich ubrań podczas podróżowania w pobliżu obszarów, w których występują kleszcze, takich jak wysokie łąki. Ponadto Woods zasugerował unikanie kontaktu ze zwierzętami, takimi jak owce i kozy, których kleszcze mogą przenosić CCHF i dlatego są szczególnie narażone na infekcję.

Gospodarz „The American Journal”, Harrison Smith z  InfoWars , zauważył, że niedawne sianie strachu przed kolejną blokadą z powodu rozprzestrzeniania się CCHF podsyciło spekulacje, że ten nowy wirus jest używany jako środek do zatuszowania liczby osób umierających z powodu koronawirusa z Wuhan (COVID-19).

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), pełniąca kluczową rolę w monitorowaniu i zarządzaniu globalnymi zagrożeniami zdrowotnymi, wydała ostatnio alarmujące informacje dotyczące zalegających ciał na ulicach w różnych regionach. To nie tylko tragedia humanitarna, ale także sygnał ostrzegawczy, który każe nam spojrzeć na stan zdrowia publicznego z nowej perspektywy.

Tragiczny Obraz Rzeczywistości WHO opublikowała raport, który ujawnił obawy o zjawisko zalegających ciał na ulicach. Wiele społeczności na całym świecie zmaga się z nadmierną liczbą zmarłych, którzy nie mogą zostać właściwie zidentyfikowani, pochowani ani upamiętnieni. To brutalne przypomnienie o globalnych wyzwaniach, jakie stawiają przed nami epidemie, katastrofy naturalne i konflikty zbrojne.

Sprawdź fragment tego reportażu :

https://gloria.tv/post/76sV1YrnDFtM4VGHEpHyCY2Vi

Udostępnij

WHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE NA ULICACH”

Globalna Świadomość22 września 202322 września 2023

Śmiertelny wirus gwarantuje nowy Lockdown

W oświadczeniu przed Komisją Nauki, Innowacji i Technologii Parlamentu Brytyjskiego, ekspert ds. chorób zakaźnych i kierownik Wydziału  Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Cambridge ,

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSATANISTYCZNA SIATKA PEDOFILSKA POWIĄZAZA Z ZEŁEŃSKIM HANDLUJE ORGANAMI I DZIEĆMI !Następny artykułTAJEMNICA DATY 23 WRZEŚNIA – CO POKAZUJE NAM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ICH PLAN POLEGŁ – CZEMU ELITY CHCIAŁY NAS KARMIC ROBAKAMI ? CO MOŻEMY ZROBIĆ GDY NADEJDZIE ”NOWA PANDEMIA” ?

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • WHO OSTRZEGA – ”CIAŁA ZALEGAJĄCE NA ULICACH”
  • Śmiertelny wirus gwarantuje nowy Lockdown
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?