Terra - infinita

TERRA INFINITA #2 – GDZIE JEST ”WIELKA KOPUŁA” I ”ZIEMIE KUSTOSZY”

TERRA INFINITA #2 – GDZIE JEST ”WIELKA KOPUŁA” I ”ZIEMIE KUSTOSZY”

Zanim przejdziemy do każdego ze światów, konieczne jest zastrzeżenie i wyjaśnienie, co oznacza „Wielka Kopuła” i co mamy na myśli, gdy o niej wspominamy.

„Wielka Kopuła” lub zwana również „Końcem znanego”, jest tym co pokrywa i zamyka w jakiś sposób wszystkie inne znane światy, bardzo niewielu było w stanie zobaczyć ten koniec, a nawet go „dotknąć”, czy naprawdę można go dotknąć? Co więcej, mówi się, że przeprowadzono pewne eksperymenty, aby móc go przekroczyć, ale nie było to możliwe, jest to terror kilku kolonizujących cywilizacji, które nie śpią spokojnie, ponieważ jakakolwiek rasa z zewnątrz mogłaby odebrać im z dnia na dzień władzę, którą utrzymują w tej hierarchicznej piramidzie, którą sami zbudowali w ciągu historii.

Innym światem, który generuje dla nich terror, są „Niebiańskie Krainy”, ale będziemy mieli czas, aby szczegółowo opisać to tajemnicze miejsce, które ma wielki związek z człowiekiem. W owej „Wielkiej Kopule” znajduje się 178 światów lub „kółek-środowisk”, które z kolei mogą mieć jedną lub kilka kopuł, które również zamykają je z ich różnymi klimatami i cywilizacjami.

Penetrowanie tych kopuł każdego kręgu nie jest łatwym zadaniem. Z czasem technika została udoskonalona i obecnie istnieje wiele technologii do jej przeprowadzenia, jednak została ona opracowana wyłącznie przez rasy kolonizujące, wiele innych ras eksplorowało otaczające te światy lub po prostu samodzielne ziemie (pozbawione kopuł).

Kopuły te są prawie niemożliwe do przekroczenia drogą powietrzną, i prawie zawsze innej drogi szuka się drogą lądową, ale najczęściej można to zrobić przez wodę, która jest miejscem, gdzie łatwiej znaleźć drogę do otwartych przejść, które mogą łączyć światy wewnętrzne z zewnętrznymi, prawie jak dwie błony w każdej komórce, funkcjonujące jako bariera, która może pozwolić w pewnym momencie na przejście.

(Kiedy masz większą kontrolę, aby być w stanie przeniknąć do niektórych specyficznych kopuł, można to zrobić drogą powietrzną bez większych niedogodności, chociaż może to być dość niebezpieczne z powodów, które zobaczymy później). Dużo później znaleziono wiele portali w kilku „Kręgach- Środowisku” łączących nawet kilka światów, manipulacja tymi portalami była tak wielka, że spowodowała wiele problemów i niektóre stały się niestabilne sprawiając, że niektóre istoty zniknęły nie wiedząc gdzie naprawdę się udały lub

czy to spowodowało, że ich materia się rozpadła.

rozpadł się. Dziś często spotyka się istoty w pełnym rozwoju portali, które potrafią połączyć pewne obszary w obrębie Wielkiej Kopuły, nie będąc nigdy w stanie jej przeniknąć.

Kiedy mówimy o 178 światach nie mamy na myśli niezależnych ziem, które istnieją między światami, są to ziemie, które istnieją i były używane przez różne rasy, kiedy mogły wyjść na zewnątrz, w rzeczywistości mówi się, że te ziemie istnieją, aby uniknąć długich odległości, które łączą światy, Gorąco wierzy się, że światy zostały stworzone po to, aby je badać i że my wszyscy, w taki czy inny sposób, wyjdziemy na zewnątrz, aby szukać swojej wolności, aby poznać inne rasy i aby móc kiedyś wejść w to, co można znaleźć w „Niebiańskich Krainach”, jak również za „Wielką Kopułą”.

Ziemie kustoszy

Ta pasożytnicza rasa, jak pokrótce wskazaliśmy w pierwszym rozdziale, to istoty, które opierają swoją technologię na broni atakującej i obronnej, wykorzystując cały swój potencjał w odkrywaniu, kolonizacji i eksploatacji innych ziem, a także istot, które mogą znaleźć.

Ich początek jest niejasny i pełen pytań, istnieją teorie wśród gigantów, w których mówi się, że rasa Kustoszy została zaatakowana przez jakąś inną rasę, która nawet nie pochodziła z tej wielkiej kopuły, i że połączyła się z miejscowymi tworząc wielką siłę, która później dała początek Kustoszom.

To tłumaczyłoby powód ich wielkiego rozwoju nad innymi rasami, które jeszcze w powijakach próbowały przetrwać w swoich kręgach.

Mówi się, że Kustosze jako pierwsi opuścili swój świat i ruszyli w drogę do pozostałych, z wielką siłą niszczycielską i kolonizatorską, dotarłszy do każdego ze światów i próbując zbadać okolice znanego „końca światów”.

Chociaż zostały pokonane przy co najmniej dwóch znanych okazjach przez dwie zupełnie inne rasy, pewne jest, że są również mściwe i że jeśli jeszcze nie spróbowały ponownie, to wkrótce to zrobią.

Kustosze jako jedyna rasa, byli tymi, którzy próbowali wejść na „Niebiańskie Ziemie”, o których bardzo mało wiadomo.

Ziemie te są najbardziej tajemnicze ze wszystkich znanych światów i choć wszystkie lub prawie wszystkie istniejące dziś rasy zdają sobie sprawę z istnienia tego miejsca, bardzo niewiele z nich ośmiela się chcieć je spenetrować.

Historia głosi, że ludzkość niejako wywodzi się z tych ziem, a każdy z ludzi posiada „Źródło” lub „Energię Życia” (zwaną też „duszą”), która pochodzi z tych ziem, dlatego przeznaczeniem człowieka jest konfrontacja z Kustoszami, że cokolwiek zostanie zrobione, wielkie starcie będzie nieuniknione.

Choć już próbowano i zderzyły się wielkie siły między ludźmi a kustoszami (z pomocą Olbrzymów Anakim i innych), historia z pewnością powtórzy się ponownie na tych ziemiach, z tego powodu jesteśmy bardzo świadomi wszystkiego, co się tu dzieje, każda okazja do uwolnienia ludzkości zostanie wykorzystana w pełni, nie możemy też popełnić błędów przeszłości, inaczej możliwe, że teraz już nigdy nie będziemy mieli kolejnej okazji.

Za każdym resetem zabezpieczenia stają się silniejsze, a ludzki standard życia coraz mniej wolny, ludzkość, która żyje teraz w niczym nie przypomina tej, którą miał mój przodek na tych samych ziemiach, ani tej, którą miał mój przodek do poprzedniego, każdy reset jest gorszy, surowszy, z mniejszą wolnością i większą manipulacją.

Uciekliśmy z tych ziem w czasie „Wielkiej Wojny” przeciwko nim, Giganci pomogli nam uformować duży blok i stawić im czoła zanim wszystko wymknęło się spod kontroli, niestety gdy przyszła ciężka klęska wiedzieliśmy, że wszystko się pogorszy dla urodzonych tutaj, poza tym oni wiedzą, że wielu uciekło i że bylibyśmy zagrożeniem dla wszystkich manipulacji i kłamstw na tych ziemiach, które oni szerzą i kontrolują.

Trudno byłoby wygenerować kolejną „Nową Wielką Tatarię” z całą wolną technologią i wielkimi miastami, które udało nam się wykuć, prawda jest taka, że mieliśmy nadzieję, że zwycięstwo i wolność będą w końcu nasze, ale, przez te rzeczy przeznaczenia, nie osiągnęliśmy tego. Wiemy, że było bardzo blisko, ale prawdą jest też, że porażka przyniosłaby więcej nieszczęść nowej ludzkości, ryzyko było bardzo duże. Dzieci, które mają mniej niż siedem miesięcy, są pozostawione do dyspozycji Kustoszy na tych ziemiach, którzy dzięki swojej technologii zabierają je stopniowo na nowy początek.

Ten początek jest nagły i w różnych częściach znanych kontynentów, więc zawsze znajdzie się część, która nie będzie miała rodziców, dziadków i tak będzie aż do zapomnienia.

Po osiągnięciu ustalonej przez nich liczby, zaczną manipulować człowiekiem, aby poprowadzić go na ścieżkę, o której zdecydowali. Ślady przeszłego życia zostaną wplecione jako ich własne, nawet jeśli człowiek z tamtych czasów nie będzie mógł ich odtworzyć ani

mają niezbędne narzędzia, nic nie będzie kwestionowane tak długo, jak długo wszystko będzie mogło być wykazane przez wielkich przywódców, lub media, naukowców, historyków, uczonych, celebrytów i wszelkiego rodzaju fikcyjne prestige, które wymyślą w zależności od tego, na jakim etapie rozwoju znajduje się dana rasa.

Technologia będzie dostarczana w małych ratach, aż będzie mogła osiągnąć poziom, który jest również wcześniej ustalony przez liderów.

Kustosze to aroganckie istoty, które nienawidzą człowieka, dla nich człowiek to okropna istota, która brzydko pachnie i nie zasługuje na żadną wolność, przywódcy kustoszy są naprawdę wrodzy i zawsze byli wrodzy wobec naszej rasy.

Dlatego to kontrolują, ale też nie pozwalają, by cokolwiek wymknęło się spod ustalonej wcześniej kontroli, przeprowadziliby nawet reset, zanim dowiedzieliby się, że choć jeden człowiek może uciec.

Przywódcy wiele razy spotykali się z zamiarem wyeliminowania rasy ludzkiej, ale było wiele dyskusji na ten temat, zwłaszcza w przypadku zadań, które są wykonywane tutaj, które przyniosłyby wiele dyskusji wśród tych samych Kustoszy, plus jest mała część, która ma wielkie relacje z przywódcami, wielu jest częścią lóż, wojskowych lub polityków, którzy przybyli, aby mieć bezpośredni kontakt z nimi i zostali nagrodzeni ich przejściem do innych ziem, na przykład istniejącej kolonii w „Ziemiach Marsa”.

Historia „ostatniego resetu”, gdzie moi dziadkowie byli w stanie uciec wraz z moją matką, która w tym czasie była niemowlęciem, była spowodowana Wielką Wojną, która miała miejsce na tych ziemiach ponad 250 lat temu, postawiła w stan gotowości tę rasę, która myślała, że zdominowała te ziemie z łatwością, dopóki związek gigantów i ludzi naprawdę nie zachwiał ich potęgą. W czasie wojny mówi się, że jeden z ich najważniejszych przywódców zginął z rąk

Olbrzymy-ludzie i to też spowodowało, że nowy początek ludzki na tych ziemiach (z kilkumiesięcznymi niemowlętami) odbywał się pod ścisłą kontrolą i manipulacją, to właśnie obserwujemy w obecnych dniach i co będziemy obserwować w najbliższej przyszłości, jeśli sytuacja się nie zmieni. Kustosze są w większości mięsożercami, choć tak naprawdę mogą jeść każdy rodzaj pożywienia, czy jedzą ludzkie mięso? Do tego pytania wrócę później, gdyż uważam, że warto o nim porozmawiać.

Znają dobrze rolnictwo, będąc pionierami i ekspertami w tej dziedzinie, coś tam zaszczepiają i kształcą człowieka po każdym resecie do wykonywania tych zadań rolnictwa i hodowli zwierząt, aby potem móc jak najszybciej zwiększyć swoją populację.

Odbierają przyjemność z ludzkiego strachu lub smutku, cała ta „negatywna” energia może być przez nich „wchłonięta”, że naprawdę w końcu czerpią z tego przyjemność, dlatego często w starożytnych cywilizacjach można zobaczyć wielkie ofiary, lub wielkie tragedie, pragnienie ludzkiej krwi, cieszą się tymi ofiarami i w wielu historiach możemy znaleźć, że „karmią się” tym.

Osiągnęli wielki rozwój w modyfikacji klimatu i powszechne jest, że tworzą wielkie ściany lodu wokół skolonizowanych ziem, co zaczęli stosować w ostatnich czasach, gdyż wcześniej nie osiągnęli takiego rozwoju.

Mury służą im jako wielka tarcza, aby móc „chronić” lub otaczać jeszcze bardziej skolonizowane rasy, w ten sposób bardzo trudno jest im uciec, nawet gdy z konieczności muszą opuścić niektóre światy w poszukiwaniu innych.

Udostępnij

TERRA INFINITA #2 – GDZIE JEST ”WIELKA KOPUŁA” I ”ZIEMIE KUSTOSZY”

Globalna Świadomość7 października 20237 października 2023

Ziemie kustoszy

Ta pasożytnicza rasa, jak pokrótce wskazaliśmy w pierwszym rozdziale, to istoty, które opierają swoją technologię na broni atakującej i obronnej,

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułONZ, NATO I KORPORACJA BLACKROCK – TAJNY PAKT NA WYPADEK ”WYDARZENIA O ZASIĘGU KOSMICZNYM”Następny artykułMASONERIA NA CZELE Z ROCKEFELLEREM

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ TERRA

Ostatnie wpisy

TAJNA BROŃ ELIT ODNALEZIONA NA ANTARKTYDZIE ! KINIEC ERY 'KALI YUGI’ – CO OBECNIE CZEKA NASZĄ CYWILIZACJĘ ? ZAĆMIENIE SŁOŃCA

Kategorie

AGENDA 2030 (256) Alternatywna historia świata (184) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TERRA INFINITA #2 – GDZIE JEST ”WIELKA KOPUŁA” I ”ZIEMIE KUSTOSZY”
  • Ziemie kustoszy
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?