Terra - infinita

TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN

TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN

W „Aldebaranie ” żyją „tauryny” i mają one wielki związek z tym, co znacie z dawnych opowieści, takich jak „Minotaur”, ten potwór z głową byka i ciałem człowieka. Tauryny są wiernym odzwierciedleniem tej reprezentacji, a jeśli kopiąc głębiej, moglibyśmy znaleźć bezpośredni związek między taurynami a ludźmi w przeszłych resetach, niektóre historie gigantów potwierdzały, że tauryny żywiły się ludzkim mięsem. Jednak w ostatnich czasach tauryny okazały się dobrotliwymi istotami, które były w stanie zakończyć rządy Kusturii bardzo dawno temu.

Od tego czasu nie są dobrze postrzegani przez rasy dominujące w tej „Wielkiej Kopule”, ponieważ uratowali kilka ras i gatunków, które były bliskie wyginięcia, nawet te rasy, które nie były w stanie rozwinąć swojego pełnego potencjału z powodu ataków wspomnianych już pasożytów. Ich materiał genetyczny był wielokrotnie modyfikowany, ale nie udało się zmodyfikować ich empatii i miłości do życia w innych światach. Należy zaznaczyć, że na początku ich rozwoju tak nie było, z tego powodu na ich terenie prowadzono wielkie wojny.

Są to istoty mięsożerne (tylko) i obecnie można je znaleźć rozproszone w kilku innych „Kręgach-Obszarach”, są to również istoty, które od początku były poświęcone rozwojowi duchowemu, choć posiadają również dużą wiedzę w zakresie statków eksploracyjnych i broni.

Miałem bezpośredni kontakt z niektórymi Taurianami, gdyż przez długi czas żyli z Gigantami „Anakim”, dzielili się z nami swoją technologią i mądrością, a także bardzo pomogli nam przetrwać po „Wielkiej Wojnie”. Bardzo często zdarza się, że zarówno Giganci, Taurianie, Tytani i kilka innych istot są przedstawiani w historiach opowiadanych na ich ziemiach jako złe istoty, które żywią się ich bólem, cierpieniem, a nawet ich ciałem (choć to ostatnie w odległej przeszłości mogło być prawdą), dlatego przedstawienia ich imponujących postaci są często odrzucane w „nowej ludzkości”. Są to istoty, które mogą mierzyć nawet do 4,5 metra wysokości, a od reszty odróżniają je duże rogi, które często wycięte są z małych.

„Aldebaran A” posiada życie zwierzęce i roślinne, jednak Taurianie nie chcą mieszkać na tym terenie ze względu na brutalną przeszłość, gdzie przelano wiele krwi. Wielka wojna wewnętrzna między istotami obu krain doprowadziła do całkowitego wyginięcia żyjących tam ludzi, z tego powodu oraz z szacunku dla pamięci wszystkich, którzy stracili tam życie, postanowiono ich nie używać.

Ziemie Saturna

Saturnianie” to istoty o bardzo wysokiej posturze, niektórzy osiągają nawet 14 metrów wzrostu, ich rozwój psychiczny wraz z imponującą posturą czyni ich bardzo silnymi istotami, z tego powodu oraz z powodu ich wielkiego zaawansowania technologicznego, nigdy nie byli

Te ziemie, mimo że są gigantyczne i przyciągają uwagę z powodu swoich wielkich pierścieni, nie były odwiedzane do stosunkowo niedawna, kiedy to Anunnaki odwiedzili je po raz pierwszy, doszli do szybkiego porozumienia, ponieważ widzieli te ziemie i rodzime istoty jako bardzo trudne i ciężkie do skolonizowania. Anunnaki wracali z ciężkich czasów wielu wojen w kilku miejscach, szczególnie na Znanych Ziemiach i nie chcieli (a raczej nie mogli) prowadzić kolejnej dużej wojny, wiedzieli, że nie mają zbyt dużych szans przeciwko Saturnianom, z tego powodu woleli utrzymywać przyjazne stosunki z ich przywódcami.

Zabawne jest to, że kiedy próbowali znaleźć przywódców, zdali sobie sprawę, że tam to nie działa w ten sposób, hierarchiczna piramida, do której byli tak przyzwyczajeni, nie istniała, nie było przywódców ani nikogo reprezentującego ich rasę, po prostu wszyscy robili to jako całość, ich wielka moc psychiczna zjednoczyła się, aby przeprowadzić decyzje, które zadowolą wszystkich i przyniosą korzyści całej rasie, ci tytani byli naprawdę zjednoczeni.

Posiadane przez nich statki eksploracyjne były niezwykle zaawansowane jak na tamte czasy i mówi się, że nauczyli Anunnaki wiele o „Wielkiej Kopule”, gdyż mieli okazję odwiedzić ją przy kilku okazjach. Płasko odmówili im pomocy w penetracji „Niebiańskich Krain”, gdyż uważają je za święte jak wiele innych ras.

Istoty te są owocożerne, zazwyczaj mają niebieskawy kolor na prawie całym ciele i białe odcienie na brzuchu. Tytani ci wielokrotnie odwiedzali Znane Ziemie podczas różnych resetów, niosąc ze sobą tysiące historii, które dziś przez manipulacje Kustosza wplatają się w mitologię. Niektóre z nich zostały uwiecznione w Znanych Ziemiach, można je znaleźć na dużych kamieniach, górach lub drzewach, gdyż niektóre ucierpiały od technologii Custodial dawno temu.

Wraz z Anakim, istot tych obawiają się Kustosze i Anunnaki, gdyż uważają je za realne zagrożenie w swoich planach podboju „Niebiańskich Krain”.

Udostępnij

TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN

Globalna Świadomość17 października 2023

Ziemie Saturna

Saturnianie” to istoty o bardzo wysokiej posturze, niektórzy osiągają nawet 14 metrów wzrostu, ich rozwój psychiczny wraz z imponującą posturą

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNY PAKT W UNII EUROPEJSKIEJ – ELITY PRZYJĘŁY ”KREDYT SPOŁECZNY CO2” BEZ TWOJEJ WIEDZY !Następny artykułNOWE PLANY ELIT –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ TERRA INFINITA #5 – ZIEMIE NEPTUNA I ZIEMIE URANU TERRA

Ostatnie wpisy

”LECZYŁ RAKA W 5 MINUT” – JAK BIG PHARMA STWORZYŁA PANDEMIĘ NOWOTWOROWĄ JAKI EFEKT NA ŚWIAT MIAŁ OSTATECZNIE ”ŚWIATOWY TEST

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN
  • Ziemie Saturna
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?