Terra - infinita

TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ

TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ

W tym ogromnym „Kręgu-Środowisku” znajdujemy kilka krain i w każdej z nich panuje inny sposób życia.

Rdzenni mieszkańcy tych ziem identyfikują się ze swoimi ziemiami urodzenia i są wyraźnie podzieleni między sobą, w przeszłości dochodziło do wielkich wojen między różnymi odłamami tej samej rasy.

Żyją w niemal ciągłych wojnach wewnętrznych, jest to spowodowane wpływem Anunnaki, gdy w młodym wieku najechali ich ziemie.

Zdecydowana większość i ci, którzy rządzą dzisiaj, znajdują się w centrum (ich rdzeniu) zwanym lub znanym jako „Ziemia Zeusa”. Według historii, którą można było zebrać z tego interesującego świata jest to, że jeden z wysoko postawionych przywódców Anunnaki żył lub nadal żyje na tych ziemiach wraz z przywódcami Ziem Jowisza.

Zarówno urodzeni na Zeusie, jak i „Europejczycy” obecnie rządzą i mają drugą część populacji (Tebe, Adrastea, Elara, Amalthea, Ganymede, Callisto, Ersa i Pandia) w ciągłym konflikcie ze sobą, wykorzystując podział, by móc dalej rządzić i manipulować resztą cywilizacji.

Specjalna wzmianka dla „Metysów”, te ziemie są używane tylko przez przywódców i żadna inna istota nie może wejść bez ich pozwolenia. Są to istoty o wielkim rozwoju w destrukcyjnej broni do ataku i obrony, a nie mają prawie żadnego rozwoju duchowego, opierają się na hierarchicznej piramidzie ustanowionej wcześnie przez Anunnaki.

Piramidy znajdują się niemal wszędzie na ziemiach tego świata, jako flaga wyraźnej kontroli przez tę pasożytniczą rasę.

Kontakt z ludźmi nastąpił na Znanych Ziemiach dawno temu, dokładnie trzy „resety” lub rebooty temu. Wykazują wyraźną wrogość do niemal wszystkich innych ras, mieli nawet kilka konfliktów z Kustoszami.

Badali przez jakiś czas człowieka, ponieważ mają duże laboratoria z wielkimi osiągnięciami naukowymi do modyfikacji i manipulacji istotami.

Istoty te są krótkiego wzrostu w porównaniu (1,40 do 1,50 metra) są znane z ich szczególnych oczu i dużej głowy. Są mięsożerne i żywią się głównie zwierzętami, które rodzą się na powierzchni ich ziem.

Pegaz

Ziemie Pegaza, w pobliżu Jowisza i Herkulesa, przez długi czas były wielkim bólem głowy dla kilku ras.

Istoty, które się tam urodziły były identyfikowane po skrzydłach, które stworzyły opierając swoją technologię na eksploracji, a nie tak bardzo na broni

mogli użyć do ataku i obrony, a tym bardziej do kolonizacji innych ziem.

To działało na ich niekorzyść, gdy stawili czoła Kustoszom, gdy ci odwiedzili ich „Krąg-Środowisko”. Ale z pewnością ich zaskoczenie było większe, gdy odkryli, że te istoty poruszały się po niebie bez większych trudności dzięki swoim wielkim metalicznym skrzydłom, które biły tam i z powrotem, niemal tańcząc na firmamencie tego pięknego świata.

Zajęcie tych ziem nie wymagało wielkiego wysiłku, a „Lantianie”, jak ich nazywano ze względu na ich wielkie centralne ziemie, doszli do porozumienia z Kustoszami, które skończyło się dla nich wielką szkodą.

Stracili wiele z bogactw mineralnych swoich ziem, jak również podzielili się swoim zaawansowaniem technologicznym i w ten sposób jeszcze bardziej pomogli Kustoszom w ich rozwoju w penetracji „Niebiańskich Krain”.

„Lantianie” zbyt późno zorientowali się w prawdziwych planach swojego kolonizatora i powstało kilka buntów, które zakończyły się masakrami skrzydlatych. Niektórzy twierdzą, że rasa ta przestała istnieć, a są też inne wersje, które widziały ich nawet w innych krainach, ale myleni są z istotami zwanymi „aniołami” z krain o tej samej nazwie, gdyż również są blisko krain Jowisza i również mają duże białe skrzydła.

Lantianie zwykle noszą swoje długie białe włosy, z wielkim rozwojem w alchemii i postępem naukowym, nie są zwykle wrogo nastawieni do innych ras, ale doprowadzili swoją rasę do krytycznego punktu jej zaniku podczas walki z ich ciemiężcą.

Udostępnij

TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ

Globalna Świadomość15 października 202317 października 2023

Pegaz

Ziemie Pegaza, w pobliżu Jowisza i Herkulesa, przez długi czas były wielkim bólem głowy dla kilku ras.

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZYM JEST MAGNETYCZNA GÓRA RUPES NEGRA NA ANTARKTYDZIE ?Następny artykułBIBLIJNA LEGENDA WIEŻY BABEL – CZYM BYŁ PIERWSZY RESET NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TERRA INFINITA #7 – ZIEMIE SATURNA I KRAINA ALDEBARAN TERRA INFINITA #5 – ZIEMIE NEPTUNA I ZIEMIE URANU TERRA INFINITA

Ostatnie wpisy

WSZYSTKIE PATENTY TESLI UJAWNIONE ! MEL GIBSON – ”TO DOPIERO CZUBEK GÓRY LODOWEJ” CUDA TARTARII – POZNAJ ŚWIAT ZNISZCZONY PRZEZ

Kategorie

AGENDA 2030 (260) Alternatywna historia świata (186) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TERRA INFINITA # 6 – KRAINY JOWISZA I ZIEMIE PEGAZ
  • Pegaz
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?