Otwórz oczy

MASOŃSKA TAJEMNICA PLANU 3 WOJEN ŚWIATOWYCH – ”OSTATNIA” WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE INNA NIŻ MYŚLIMY !

MASOŃSKA TAJEMNICA PLANU 3 WOJEN ŚWIATOWYCH – ”OSTATNIA” WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE INNA NIŻ MYŚLIMY !

Młodzi islamiści w Niemczech twierdzą, że muzułmanie wkrótce staną się większością w Niemczech, a po wykonaniu tego natychmiast zniosą niemiecką konstytucję, a następnie wprowadzić „ prawo szariatu ” w całym kraju. Twierdząc w wywiadzie, że każdy i KAŻDY, kto twierdzi, że jest „muzułmaninem” ,MUSI zatem chcieć islamu na całej planecie , ci muzułmanie mówią nam, że autentyczny islam” WYMAGA globalnego „prawa szariatu”, więc kiedy już tak się stanie „ większość, „zrobią wszystko, co w ich mocy, aby mieć pewność, że niekonstytucyjna forma rządu „uzyska zasięg globalny”.

Dzieje się to w czasie, gdy każdy może świętować to, kim jest i świętować swoją własną religię, Z WYJĄTKIEM chrześcijan , jak doniesiono w nowym artykule w PJMedia , do którego Steve Quayle zamieścił link na swojej stronie internetowej w niedzielę, zbadamy w tej historii jak to masowe dążenie do „ światowego szariatu ”, nie ma miejsca tylko w Niemczech, ale w krajach na całej planecie, udowadniając w OGROMNY sposób, jak Europa i CAŁA cywilizacja zachodnia nie doceniają zagrożenia, jakie stwarza globalny islam.

Zajmiemy się także innym pytaniem i tematem, który niedawno przeczytałem w innym wątku opublikowanym na innej stronie internetowej: Czy „System Bestii Nowego Porządku Świata” będzie szariatem? Chociaż od dawna argumentowano, że „globalizm” nie ma „elementu religijnego”, jak ostrzegał ten wątek, Barack Obama ma długie i niezaprzeczalne powiązania z „NWO” –coraz większa liczba Amerykanów wierzyła Obamie sam był/jest muzułmaninem .

Zatem ci młodzi muzułmanie w Niemczech twierdzą, że wkrótce zniosą niemiecką konstytucję, aby wprowadzić prawo szariatu, a następnie upewnią się, że anty-wolnościowe, sprzyjające morderstwom/terroryzmowi „prawo  stanie się globalne, ponieważ ci muzułmanie również Jak podkreślcie w wątku „ X ”, wszyscy ci „liberałowie” , którzy twierdzą, że wspierają i popierają islam, wkrótce będą głęboko rozczarowani, ponieważ ci muzułmanie NIE wspierają ich, ani też ich tak zwanych „praw”.

Opowiada także ankieterowi zapytanemu dokładnie, W JAKI SPOSÓB muzułmanie sprawią, że prawo szariatu będzie obowiązywać w Niemczech i na całej planecie, odpowiadając mu: „Kiedy będziemy większością, stanie się to siłą”. Czy jesteś gotowy, aby w przyszłości żyć pod „prawem szariatu”? Tak, my też nie, chociaż z jakiegoś szalonego powodu wielu liberałów, a nawet niektórzy konserwatyści, w dalszym ciągu forsują ten szalony program polityczny, który wolałby „odciąć im głowy”, niż pozwolić na „prawa gejów”. Ciekawe i niepokojące, że muzułmanie, podobnie jak globaliści, w rzeczywistości w ogóle nie popierają praw człowieka . W liście masona 33 stopnia Alberta Pike’a do przywódcy włoskiej rewolucji Giuseppe Mazziniego sprzed półtora wieku, który dokładnie przewidywał I, II i III wojnę światową i który jest dzisiaj rozpowszechniany, ostrzegał: „

-Pierwsza wojna światowa musi zostać rozpoczęta miało to na celu umożliwienie iluminatom obalenia władzy carów w Rosji i uczynienia z kraju twierdzy ateistycznego komunizmu. Rozbieżności spowodowane przez „Agentur” (agentów) Iluminatów pomiędzy Imperium Brytyjskim i Germańskim zostaną wykorzystane do wzniecenia tej wojny. Pod koniec wojny komunizm zostanie zbudowany i wykorzystany w celu zniszczenia innych rządów i osłabienia religii”.

-„Drugą wojnę światową należy wzniecić wykorzystując różnice między faszystami a politycznymi syjonistami. Ta wojna musi zostać wywołana, aby nazizm został zniszczony i aby polityczny syjonizm był wystarczająco silny, aby ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie. Podczas drugiej wojny światowej międzynarodowy komunizm musi stać się wystarczająco silny, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które następnie zostanie powstrzymane i trzymane w ryzach aż do czasu, gdy będzie nam potrzebne do ostatecznego kataklizmu społecznego”.

-„Trzecia wojna światowa musi zostać wzniecona poprzez wykorzystanie różnic spowodowanych przez „Agentura” „Iluminatów” pomiędzy politycznymi syjonistami a przywódcami świata islamskiego. Wojnę należy prowadzić w taki sposób, aby islam (muzułmański świat arabski) i polityczny syjonizm (państwo Izrael) wzajemnie się zniszczyły. Tymczasem inne narody, ponownie podzielone w tej sprawie, będą zmuszone walczyć aż do całkowitego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego i ekonomicznego… Uwolnimy nihilistów i ateistów i sprowokujemy potężny kataklizm społeczny, który we wszystkich jego groza pokaże jasno narodom skutki absolutnego ateizmu, pochodzenie barbarzyństwa i najkrwawszego zamieszania. Wtedy wszędzie obywatele, zmuszeni bronić się przed światową mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować tych niszczycieli cywilizacji i rzeszę rozczarowaną chrześcijaństwem, której deistyczne duchy będą od tej chwili pozbawione kompasu i kierunku, pragnące ideału, ale nie wiedząc, gdzie oddać swą adorację, otrzyma prawdziwe światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, ostatecznie wystawionej na widok publiczny. Ta manifestacja będzie wynikiem powszechnego ruchu reakcyjnego, który nastąpi po zniszczeniu chrześcijaństwa i ateizmu, jednocześnie podbitych i wytępionych”.

– III wojna światowa będzie obejmować wzajemne niszczenie syjonistów i islamistów.
– Chrześcijanie będą zdruzgotani widokiem zniszczenia Izraela i utraty wiary w Boga.
– Narody zachodnie będą wyczerpane ekonomicznie i moralnie.
– W tym czasie Lucyfer uwiedzie świat, aby zwrócił się do niego.

Globaliści pędzący w szaleńczym pędzie ku III wojnie światowej i islam w szalonym pędzie ku narzuceniu globalnego prawa szariatu, Tucker Carlson niedawno ostrzegł przed „ wydarzenie masowe” tutaj, w USA, jeśli Joe Biden pójdzie na wojnę z Iranem.

Twierdząc, że jeśli Biden wda się w wojnę z Iranem, nie zawaha się użyć swojej broni nuklearnej, aby przeprowadzić na nas atak EMP, przyjaciel ANP, dr Peter Vincent Pry, od dawna ostrzegał nas w historiach, które pisał jako dyrektor wykonawczy Grupy Zadaniowej ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Wewnętrznego, Rady Doradczej Kongresu, której zadaniem jest zapewnienie w przyspieszonym trybie ochrony Stanów Zjednoczonych przed impulsami elektromagnetycznymi (EMP), cyberatakami, terroryzmem masowego rażenia i innymi zagrożeniami dla cywilnej infrastruktury krytyczne, że gdyby atak EMP zniszczył sieć elektryczną tutaj, w Ameryce, 9 na 10 Amerykanów zginęłoby w ciągu następnego roku do 18 miesięcy z powodu całkowitego upadku społeczeństwa, niepowstrzymanej przestępczości, masowego głodu i powszechnych chorób .

Ponieważ doktora Pry’a niestety nie ma już wśród nas , ponieważ w sierpniu 2022 r. zmarł na nowotwór, cieszymy się, że Tucker Carlson również zdecydował się podjąć to niepokojące ostrzeżenie, które można usłyszeć w drugim filmie na końcu tej historii, Film, który Joe Biden powinien prawdopodobnie przesłuchać, zanim nas wszystkich zabije. Ale najpierw z wątku „X” , w którym czytamy, co nas czeka, jeśli Tucker i dr Pry mają rację. Tucker Carlson przewiduje masowy atak EMP w Stanach Zjednoczonych jako bardzo prawdopodobny wynik, jeśli rozpoczniemy wojnę z Iranem.

Tak więc, chociaż od wielu lat mówimy o przygotowaniach do EMP i długoterminowym scenariuszu wyłączenia sieci , ilu naszych czytelników jest rzeczywiście przygotowanych na przetrwanie takiego zdarzenia? Wyobraź sobie, że nie masz już ŻADNEGO prądu, żeby cokolwiek zrobić! Wyobraź sobie, że nie masz banków, które mogłyby uzyskać dostęp do Twoich pieniędzy, ani żadnego sposobu na połączenie się z Internetem, ani możliwości zatankowania paliwa do samochodu. W ostatniej części tej historii poniżej będziemy badać, jak szybko sytuacja wymknie się spod kontroli po zdarzeniu EMP. Na samym dole tej historii znajduje się mnóstwo sugestii i linków dotyczących przygotowania EMP.

Tak więc, jak dr Peter Pry ostrzegał nas jeszcze w 2020 roku przed swoją śmiercią, w dzisiejszych czasach cywilizacja zachodnia jest całkowicie zależna od sieci elektrycznej, która podtrzymuje życie. Dlatego też w przypadku awarii sieci elektrycznej w Ameryce na dłuższy okres istnieją bardzo dobre powody, dla których w ciągu następnego roku do 18 miesięcy najprawdopodobniej nawet ponad 90% Amerykanów umrze z głodu, masowych niepokojów społecznych i ewentualnych krachów elektrowni jądrowych w całej Ameryce .

Niektóre z„systemów”, które uległyby awarii w całej Ameryce i Europie z powodu długoterminowej przerwy w dostawie prądu, obejmują:

1) Energia elektryczna— w raporcie stwierdzono, że „w zasadzie każdy aspekt amerykańskiego społeczeństwa wymaga energii elektrycznej do funkcjonowania”.Utrata energii elektrycznej mogłaby wówczas uniemożliwić wykonywanie nawet najbardziej podstawowych codziennych zadań, zwłaszcza że działanie całej pozostałej infrastruktury opiera się na energii elektrycznej.Zdaniem ekspertów upadek infrastruktury elektrycznej zasadniczo oznacza, żewiększość maszyn przestanie działać, co spowoduje ograniczenia w transporcie i komunikacji, ograniczenie ogrzewania, chłodzenia i oświetlenia oraz przerwy w dostawach żywności i wody.


2) Telekomunikacja
— Możliwość komunikowania się z innymi jest ważna szczególnie w sytuacji awaryjnej, ale scenariusz EMP lub całkowitego wyłączenia sieci sprawi, że będzie to niezwykle trudne. Jak wskazano w raporcie,systemy elektroniczne, takie jak płytki drukowane i połączenia kablowe, stanowią główną część cywilnej sieci telekomunikacyjnej. Oznacza to, że w przypadku EMP telefony komórkowe, stacjonarne i Internet staną się praktycznie bezużyteczne.


3) Bankowość i finanse
— większość transakcji finansowych odbywa się obecnie elektronicznie — od wpłacania i wypłacania pieniędzy po handel akcjami.Scenariusz EMP lub całkowitego wyłączenia sieci mógłby równie dobrze zatrzymać amerykańską gospodarkę.Odzyskanie danych finansowych będzie trudne, a transakcje nie będą już możliwe; ludzie nie będą mieli pod ręką gotówki na zakupy pierwszej potrzeby.


4) Ropa naftowa i gaz ziemny— EMP może wstrzymać produkcję ropy naftowej, ropy i innych gazów ziemnych, powodując upadek domina w innych systemach, które do funkcjonowania potrzebują benzyny i gazu.Systemy transportu mogą ulec awarii, może to również mieć wpływ na systemy produkcyjne i produkcyjne.
5) Infrastruktura transportowa
— Działanie samochodów, samolotów, pociągów i transportu morskiego zależy od systemów elektronicznych. Atak EMP może uszkodzić samochody, sprawić, że loty i lądowania samolotów staną się niebezpieczne, zakłócić działalność portową i zamknąć linie kolejowe.


6) Infrastruktura żywnościowaŁańcuch dostaw żywności zostanie nieuchronnie zakłócony w wyniku ataku EMP lub scenariusza awarii sieci. Sprzątanie, sortowanie i pakowanie, a nawet dystrybucja żywności wymagają prądu. Supermarkety mają ograniczoną podaż i w następstwie EMP z pewnością nie będą w stanie uzupełnić swoich zapasów, przez co zacznie brakować żywności. W rezultacie gromadzenie śmieci i głód staną się bardziej powszechne, co może spowodować gwałtowny wzrost przestępczości.


7) Infrastruktura wodna
Wszystkie systemy dostarczania i filtrowania wody opierają się na maszynach elektrycznych. Jeśli zdarzy się EMP, woda do picia i do innych celów może zostać ograniczona, powodując odwodnienie, pogorszenie, a nawet śmierć.


8) Służby ratunkowe
— W przypadku strajku EMP, służby ratownicze, takie jak straż pożarna, organy ścigania oraz służby ratownicze i medyczne, mogą, jak na ironię, zostać odcięte w czasie, gdy są bardziej potrzebne niż kiedykolwiek.

Dając nam powód do jeszcze większych przygotowań, atak EMP na Amerykę byłby również ogromnym impulsem w kierunku urzeczywistnienia prognozy zawartej w Raporcie Deagela na rok 2025 dla Ameryki. Biorąc pod uwagę, że Deagel przewidywał w pewnym momencie, że do 2025 r. w Ameryce będzie mieszkać zaledwie 54 miliony ludzi, oznaczałoby to, że w nadchodzącym roku+ umrze ponad 300 milionów Amerykanów. Z tej historii. :

Zatem przy bardzo realnej możliwości, że jakakolwiek nadchodząca III wojna światowa może przynieść Ameryce „scenariusz trwałego zgaszenia światła”, w którym Rosja (lub Iran!) potrzebuje tylko jednego udanego ataku EMP, aby zniszczyć „sieć” ze wschodniego wybrzeża na zachód Wybrzeże ieksperci EMP, którzy ostrzegli,że każdy taki atak, który spowoduje wyłączenie sieci na rok do 18 miesięcy, może skutkować „wyludnieniem” do lub ponad 90% populacji USA, w tej ostatniej sekcji przyjrzymy się przygotowaniom na taki katastrofa, o którą modlimy się, nigdy nie dotrze do naszych brzegów.

Jak ostrzegała Heritage Foundation w 2010 roku
w tej historii, atak impulsem elektromagnetycznym (EMP) stanowi jedno z największych zagrożeń, jakie można sobie wyobrazić – dla Stanów Zjednoczonychi świata. Z tej historii. :EMP ma miejsce, gdy urządzenie nuklearne zostaje zdetonowane wysoko w atmosferze – jest to zjawisko, o którym wrogowie Ameryki doskonale wiedzą.

Wyładowania elektromagnetyczne mogą trwale wyłączyć systemy elektryczne obsługujące prawie całą infrastrukturę cywilną i wojskową. Masowy atak EMP na Stany Zjednoczone spowodowałby niemal niewyobrażalne zniszczenia. Komunikacja uległaby załamaniu, transport zostałby zatrzymany, a energia elektryczna po prostu przestałaby istnieć. Nawet ogólnoświatowy wysiłek humanitarny nie wystarczyłby, aby uchronić setki milionów Amerykanów przed śmiercią z głodu, narażenia lub braku leków.

Katastrofa nie zatrzyma się też na granicach USA. Większość Kanady również byłaby zniszczona, ponieważ jej infrastruktura jest zintegrowana z amerykańską siecią energetyczną. Bez amerykańskiego silnika gospodarczego gospodarka światowa szybko by się załamała. Duża część światowego potencjału umysłowego (połowa znajduje się w Stanach Zjednoczonych) również zostałaby utracona.Ziemia najprawdopodobniej cofnęłaby się w „nowe” ciemne wieki.

Zatem z Joe Bidenem i globalistami w szalonym pośpiechu w kierunku III wojny światowej i bardzo realnym potencjałem, że III wojna światowa będzie „końcem Ameryki”, przy tylko jednym udanym uderzeniu EMP przeciwko nam, co spowoduje powrót do „ciemnych wieków” które OGROMNA większość Amerykanów jest całkowicie nieprzygotowana, a nie tylko Rosja i Chiny, ale Iran posiada broń, aby przeprowadzić taki atak . Czy TY i Twoja rodzina jesteście gotowi? I jako ostrzega nas Mike Adams z Natural News w ostatnim filmie na końcu tej historii, lucyferiańscy globaliści chcą zniszczyć nie tylko chrześcijan, muzułmanów i żydów, ale WSZYSTKICH!

Całkowicie zaskakujące jest dla mnie to, że tak wielu liberałów, a także konserwatystów, dało się nabrać na niekończące się kłamstwa globalistów i pomaga islamskiemu forsowaniu ogólnoświatowego prawa szariatu i systemu politycznego, który zostałby wykorzystany do odcięcia im własnych głów, proszę, posłuchajcie niemieckich muzułmanów w pierwszym filmie poniżej i zadajcie sobie pytanie, czy NAPRAWDĘ MYŚLICIE, że powinniście wspierać tego rodzaju system polityczny? To byłoby prawie to samo, co wspieranie światowego stanu wojennego.

Tak więc, gdy globaliści przeciwstawiają sobie chrześcijaństwo, islam i judaizm, pędząc w kierunku nuklearnego Armageddonu , jak Mike Adams alarmująco ostrzega nas w ostatnim filmie poniżej, nikt z nas nie powinien dać się nabrać na „spisek lucyferiański” , kiedy ich ostatnia „gra końcowa” jest zniszczenie nas wszystkich. Islam staje się niespokojny w kraju i za granicą, a rząd USA to uwielbia

Przywódca Hamasu ma majątek wart 5 miliardów! twitter.com/Rey_Guardian/status/1720765108979118424

Ataki na aktywa USA w kraju i za granicą są częścią szerszego planu destabilizacji, podziału, demoralizacji i dekonstrukcji słabnącego imperium amerykańskiego

W sobotnią noc w Waszyngtonie dziesiątki tysięcy pożytecznych idiotów szturmowało bramy Białego Domu, rozrzucając wszędzie odchody i sztuczną krew, niszcząc posągi i ogólnie nie panując nad sobą, okazując swoje poparcie dla rzeźników z Hamasu. Wątpię, by wielu z nich zdawało sobie dokładnie sprawę z tego, kogo lub co wspierają, ale musieli czuć się dobrze, więc to zrobili. Ludzie, zwłaszcza młodzi, są wściekli. A gniewnymi ludźmi łatwo manipulować poprzez ich emocje. W poniedziałek rano ponad 75 aktywistów połączyło siły, aby zablokować wejścia do fabryki Boeinga w St. Charles w stanie Missouri.

Mówią, że ta firma lotnicza produkuje bomby używane przez Izrael w wojnie między Izraelem a Hamasem. W międzyczasie inny tłum składający się z około 200 „propalestyńskich” demonstrantów zebrał się w porcie w Oakland w Kalifornii i wdarł się na pokład amerykańskiego statku zaopatrzeniowego dla wojska, który ich zdaniem miał wypłynąć do Izraela z pomocą wojskową na pokładzie. Protestujący skandowali: „Od rzeki do morza Palestyna będzie wolna”. Hasło to stało się okrzykiem bojowym na rzecz wyeliminowania Izraela z mapy. Obejrzyj poniżej

Kilka dni wcześniej, w ubiegły wtorek, grupa protestujących popierających Hamas wdarła się na Kapitol Stanów Zjednoczonych w Waszyngtonie, zakłócała oficjalne postępowanie, które toczyło się podczas sesji, w której uczestniczyły zeznania sekretarza stanu Antony’ego Blinkena, i według mojej wiedzy zostali wyprowadzeni pod eskortą postawiono poważne zarzuty.Reakcja Blinkena na zaczepki i zakłócanie jego zeznań nie mogła bardziej różnić się od reakcji rządu na zakłócenia innego oficjalnego postępowania w dniu 6 stycznia 2021 r.

Blinken odniósł się do demonstrantów, mówiąc, że ” Wszyscy jesteśmy zaangażowani w 'ochronę’ życia cywilnego”. Zasadniczo Blinken powiedział agitatorom Hamasu: „Czuję wasz ból” i wrócił do swoich spraw. Cała ta wściekłość, prawdziwa lub wywołana przez elity miliarderów płacące ludziom za wyjście na ulice, jest wywoływana bez obawy przed masowymi łapankami, nalotami FBI o świcie na domy protestujących, przesłuchaniami śledczymi Kongresu czy groźna retoryka ze strony lokalnego burmistrza, nie mówiąc już o Białym Domu .A wściekłość na Amerykę z powodu sytuacji w Izraelu nie ogranicza się do wnętrza Ameryki. W niedzielę tysiące rozgniewanych muzułmanów próbowało szturmować bazę lotniczą Incirlik, w której przebywali żołnierze amerykańscy, w pobliżu Adany w Turcji. Obejrzyj niewiarygodny materiał poniżej. 

Byłbym zaskoczony, gdyby choć jednej osobie groziła poważna kara za szturm na amerykańską bazę lotniczą w kraju, który rzekomo jest członkiem NATO o dobrej opinii. Dlatego też twierdzę, że rząd USA nie ma nic przeciwko rosnącej wrogości i chaosowi mające miejsce w naszych głównych miastach, na Kapitolu, w portach morskich, a nawet w amerykańskich bazach wojskowych za granicą.

I mógłbym być przekonany, że w interesie naszych praw wynikających z Pierwszej Poprawki większość tej działalności powinna być całkowicie legalna i tolerowana w kraju, który szczyci się wolnością słowa, wolnością zgromadzeń i wyrażania swoich poglądów politycznych, bez względu na to, jak niepopularne . Ale to nie ma nic wspólnego z poszanowaniem wolności słowa i wolności wypowiedzi.Rząd USA tak naprawdę nienawidzi idei wolności słowa i Pierwszej Poprawki. Widzieliśmy, jak szybko 6 stycznia odrzucili tę koncepcję jako staromodną, podczas gdy to prawicowcy protestowali i wyrażali swoje poglądy i opinie polityczne. Nikt nie czuł naszego bólu.

Zawsze pamiętaj, że czyny mówią głośniej niż słowa. Zatem z działań rządu musimy wywnioskować, że wspiera on prohamasowski, propalestyński i proislamski światopogląd wpychany nam teraz do gardła przez tych ludzi na ulicach, odgrywających rolę zakłócaczy.

Wiceprezydent Bidena, Kamala Harris, powiedziała nam mniej więcej to samo podczas swojego zeszłotygodniowego ogłoszenia, że administracja Bidena rozpocznie tu, w Ameryce, krucjatę „antyislamofobii” . To jest rząd, który otwarcie mówi nam, że przemówienia uznane za zbyt krytyczne wobec muzułmanów lub islamu będą traktowane nie inaczej niż przemówienia krytyczne wobec żydów i chrześcijan. Kiedy rząd oficjalnie powie Ci, że faworyzuje jedną religię kosztem drugiej, czas się martwić. To czerwona flaga, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliśmy w Ameryce. Powinniśmy wierzyć Harrisowi i reżimowi na słowo, że mają w zanadrzu coś poważnego i nie będzie to „demokratyczne”, jak tak często się przechwalają.

Prawdziwa demokracja, jeśli tak chcesz to nazwać (Ameryka jest w rzeczywistości republiką konstytucyjną, a nie demokracją, ale to temat na inny dzień ), nigdy nie zdecydowałaby się chronić jednej religii jako bardziej wyjątkowej niż wszystkie inne. Prawie 90 procent z 4–5 milionów muzułmanów w Ameryce to imigranci lub synowie i córki imigrantów, a mimo to to oni są faworyzowani i objęci specjalną ochroną, która zawiesza prawo niemuzułmanów do wolności słowa? Coś jest nie tak z tym obrazem, proszę państwa, ale nie powinno nas to dziwić.

W książce z 2017 roku pt. Stealth Invasion widzimy globalistyczną strategię wykorzystania islamu jako konia trojańskiego . Wyjaśniłem w tej książce, dlaczego rząd USA od dziesięcioleci wykorzystuje pieniądze z naszych podatków, aby wysadzać w powietrze kraje muzułmańskie, takie jak Afganistan, Irak, Somalia, Syria i Bośnia, a następnie przyjmować setki tysięcy „uchodźców” z każdego z tych krajów .

To ulubiona taktyka globalistów, mająca na celu obalenie tego wielkiego narodu. Robi się to poprzez zastąpienie rdzennej ludności ludnością pochodzącą z obcych kultur, która nie podziela wartości kraju przyjmującego. Tak naprawdę większość uchodźców z Somalii lub Syrii, jeśli ma być szczera, powiedziałaby, że nienawidzą amerykańskich wartości, w wielu przypadkach nie bez powodu. Użyliśmy bomb kasetowych i rakiet manewrujących, aby zniszczyć ich ojczyzny, więc teraz sprowadzamy ich tutaj, myśląc, że będą chcieli zasymilować się z tą samą kulturą, która właśnie zbombardowała ich domy i zmusiła ich do ucieczki?

Żadna z wojen toczonych przez wojska amerykańskie od zakończenia II wojny światowej nie miała nic wspólnego z obroną amerykańskiej ojczyzny. Te wojny stworzyły bardzo niestabilny świat z dużą ilością stłumionej nienawiści do Ameryki i Amerykanów.

Ameryka jest obdarzona tak sprzyjającym położeniem geograficznym, otoczona wodą i przyjaznymi sąsiadami, że nigdy nie mogłaby zostać podbita przez obcego najeźdźcę, gdyby tylko oparła się pokusie zbudowania imperium, gdyby po prostu powiedziała po drugiej wojnie światowej, że będziemy być otwartym na handel ze wszystkimi narodami, ale nie żywić wrogości wobec żadnego.

I nie trzeba było naukowca zajmującego się rakietami, aby to rozgryźć. Każdy naród obdarzony położeniem geograficznym takim jak Ameryka byłby bezpieczny, gdyby po prostu posiadał rozsądny budżet obronny skupiony na ochronie swoich granic przed obcymi najeźdźcami. Jednak ci, którym powierzono kierowanie amerykańską polityką zagraniczną przez ostatnie 80 lat, na każdym kroku naruszali tę prostą mądrość.

Czy dlatego, że są głupi? Nie sądzę. Elity rządzące Ameryką prowadziły politykę, która uczyniła je bogatymi, czyniąc Amerykę niebezpieczną. Osoby, które zajmują najwyższe stanowiska w Departamencie Stanu USA, Pentagonie, Radzie Bezpieczeństwa Narodowego Białego Domu itp… Chcą zniszczyć Amerykę jako wolny i niezależny naród i wiedzą, że sposobem na osiągnięcie tego jest zniszczenie jej klasy średniej.

Jedynym sposobem na zniszczenie najbardziej dominującej klasy średniej w historii świata jest zniszczenie od wewnątrz, ogłupienie systemu edukacji, opresyjne opodatkowanie, lekkomyślne wydawanie pieniędzy, otwarcie granic dla masowej niekontrolowanej migracji z narodów, które nas nienawidzą, oraz prowadzenie polityki prowadzącej do chaos i nieporządek.

Elity te wierzą, że „z chaosu nadchodzi porządek”, czyli nowy porządek oparty na lucyferiańskich zasadach tyranii, strachu i śmierci dla wszystkich ludzi, którzy nie pasują do ich wyobrażonej utopii.

Dopiero wtedy, po latach chaosu, niekończących się wojen i nieporządku, które wszystko zniszczyły, będą mogli przystąpić do „Wielkiego Resetu”, co jest eufemizmem na określenie Nowego Porządku Świata, który będzie stanowić podstawę całkowicie przekształconej gospodarki cyfrowej oznaczonej identyfikatorami cyfrowymi i centralną bankowe waluty cyfrowe.

Cały ruch ludzi i każda transakcja finansowa będą śledzone w czasie rzeczywistym i oceniane pod kątem zdolności kredytowej, która określi, ile „wolności” możesz posiadać. Chiny są laboratorium i poligonem doświadczalnym dla systemu, który mają nadzieję wprowadzić do Ameryki i Zachodu.

Elity te wiedzą, że nie mogą w pełni wdrożyć tego systemu bestii, likwidując całą ludzką wolność i Konstytucję Stanów Zjednoczonych, dopóki nie rzucą Ameryki na kolana przez kolejny Wielki Kryzys i III wojnę światową.

Jeśli uważasz, że napięcie jest teraz wysokie, poczekaj, aż rząd federalny ogłosi, że przywraca pobór do wojska. To zradykalizuje jeszcze większą liczbę młodych ludzi i podpali ulice zamieszkami i powstaniami. Nastąpi coś w rodzaju wojny domowej na ulicach.

Zostanie ogłoszony stan wojenny. We mgle wojny rząd będzie łapał swoich wrogów politycznych. Przygotowano już listy, sporządzono plany i przeprowadzono testy beta, jak zabrać wielu z nas do autobusów, pociągów i helikopterów. Nie twierdzę, że to się uda, ale nie bądź naiwny. Plany są gotowe i czekają. Obozy istnieją.

Nie bierz więc za dobrą monetę niczego, co widzisz w „wiadomościach”. To wszystko jest wymyślone. Nawet atak na Izrael był ustawiony. Tak to określiłem następnego dnia po zdarzeniu i podtrzymuję ten artykuł.

Za wszelką cenę przygotowuj się fizycznie, psychicznie i duchowo na trudne czasy. I nigdy nie zapominajcie, że władza, jaką mają nad nami te samozwańcze elity, wynika tylko i wyłącznie z jednej rzeczy – naszego podporządkowania się. Jeśli wystarczająca liczba z nas przyjmie postawę nieprzestrzegania ich zasad, ich władza nad nami wyparuje. Szczęść Boże moim przyjaciołom.

Udostępnij

MASOŃSKA TAJEMNICA PLANU 3 WOJEN ŚWIATOWYCH – ”OSTATNIA” WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE INNA NIŻ MYŚLIMY !

Globalna Świadomość10 listopada 202310 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułSTRAŻNICY ZAKAZANEJ WIEDZY – JAK POWSTAŁY KALENDARZ ,MATEMATYKA I SYSTEM PISANIA ?Następny artykułFUNDACJA GATESÓW, ONZ I FUNDACJA ROCKEFELLERA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • MASOŃSKA TAJEMNICA PLANU 3 WOJEN ŚWIATOWYCH – ”OSTATNIA” WOJNA ŚWIATOWA BĘDZIE INNA NIŻ MYŚLIMY !
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?