Przekraczając Rubikon

TAJEMNICA ”PUSTEJ ZIEMI” – CZY WEWNĄTRZ ŻYJĄ MILIONY LUDZI ?

TAJEMNICA ”PUSTEJ ZIEMI”  – CZY WEWNĄTRZ ŻYJĄ MILIONY LUDZI ?

Każdego dnia w mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat naszej Ziemi, a w szczególności, że nasza planeta ma wydrążoną strukturę wewnętrzną, która może być również zamieszkana przez inteligentną rasę. Przyjrzyjmy się informacjom otrzymanym od byłego pułkownika Sił Powietrznych USA, Baileya Woodwarda, który służył w tajnym obiekcie zwanym „Area 51”.

W swoich notatkach na ten temat Woodward twierdzi, że służył tam od 1971 do 1982 roku i w tym okresie sześciokrotnie schodził na głębokość 308 mil. Dowiedział się, że pod „Strefą 51”, na dużej głębokości, znajdują się tajemnicze tunele. Tunele te zostały zbudowane przez wysoko rozwinięte istoty, które tam mieszkają.

Ich wysokość wynosi od 11,4 do 13 stóp. Powiedzieli mu, że pierwsze 15 pięter zostało zbudowanych ludzkimi rękami, a reszta, od 16 do 27 piętra, należy do najstarszych podziemnych cywilizacji i została przez nie zbudowana. Woodward rozpoczął więc pracę w Strefie 51 w Nevadzie, znanej również jako Strefa S4.

Bailey Woodward podczas służby w ośrodku Area 51.

Po trzech tygodniach na miejscu Woodward miał przed sobą nową pracę i otrzymał stopień pułkownika, ponieważ jego stopień podporucznika nie był odpowiedni na stanowisko w tym miejscu. W ten sposób rozpoczęła się jego praca w tej „instytucji”, w której pracowało ponad 150 tysięcy osób, z czego 85 procent stanowił personel wojskowy i tylko 15 cywilów.

Woodward pisze:

„Po przybyciu na miejsce zostałem zabrany pod ziemię i nie widziałem światła przez jedenaście i pół roku”.

Czym są te tunele?

Ściany tuneli są bardzo gładkie, przypominają marmurowe wykończenia i są wykonane z nieprzeniknionego materiału metalowego. Powierzchni tych ścian nie można przeciąć nawet wiertłem laserowym. Laser nie jest w stanie przebić tej powierzchni. Tunele te są wystarczająco szerokie, aby pojazdy o kołach 6,5 – 10 stóp mogły swobodnie przejeżdżać i są używane do przenoszenia sprzętu i ludzi w dowolne miejsce na świecie.

Mieszkańcy Wewnętrznej Ziemi używają maszyn, ogromnych statków, statków do szybkiego przenoszenia dużej liczby ludzi i tych istot w dowolne miejsce. Długość dużego wahadłowca wynosi około 1300 stóp. Mniejszy wahadłowiec ma długość około 1000 stóp, to właśnie w takim wahadłowcu znajdował się Bailey Woodward.

Prędkość tych wahadłowców jest większa niż prędkość dźwięku i mogą one podróżować z Obszaru 51 do głównego wnętrza Ziemi w mniej niż 10 ziemskich minut, około 5-6 minut i jesteś na miejscu. Materiał, z którego są wykonane, to ta sama substancja, co powłoka statku kosmicznego w Roswell. Wahadłowce są zasilane energią elektromagnetyczną z sieci ziemskiej.

Jak wyglądają ci przedstawiciele Wewnętrznej Ziemi?

Woodward nazywa ich operatorami i tak o nich mówi:

„Operatorzy, o których wspomniałem wcześniej, mają od 11,4 do 13 stóp wzrostu. Wyglądają jak my, ale są znacznie bardziej rozwinięci i komunikują się za pomocą telepatii. Mężczyźni mają brody, a kobiety mają nieskazitelną skórę, niesamowicie czystą cerę, ich stosunek do ludzi budzi w nich niepokój, widzą, dokąd my, ludzie, zmierzamy. Wewnętrzna Ziemia jest domem dla siedmiu cywilizacji, które rządzą się Zasadami Harmonii. Rozumieją i mówią wszystkimi językami Ziemi.

Ich wiedza medyczna jest fenomenalna. Choroby nie dostają się do ich ciał, jest to zabronione, wiedzą jak je kontrolować. Mieszkańcy Pustej Ziemi mają zdolność rozszczepiania dna oceanu i tworzenia wiru, jak w Trójkącie Bermudzkim. Te wiry mają siedem różnych poziomów. A sprzęt i stworzenia są wprowadzane i umieszczane zgodnie z tymi różnymi poziomami. Wiry działają jak drzwi do wejścia lub wyjścia z pustego wnętrza Ziemi”.

Dalej Bailey Woodward pisze:

„Wewnętrzni ludzie byli bardzo wolni i pokazali mi wszystko, bardzo wyraźnie pokazując i wyjaśniając dokładnie co działo się dookoła. Niczego nie powstrzymywali i niczego nie ukrywali”.

„Zawsze pytali o pozwolenie, gdy pracowali z naturą. Zawsze pytają o pozwolenie rośliny, zanim je zjedzą lub zetną. Pytają Matkę Ziemię, zanim na niej zbudują. Budują w taki sposób, aby krajobrazy Ziemi najlepiej pasowały do ich środowiska. Mają pragnienie, by zawsze być z naturą, są bardziej zaawansowani duchowo niż mieszkańcy powierzchni i mają wielki szacunek dla Matki Ziemi”.

Ich atmosfera jest krystalicznie czysta, zwykle czasami pojawiają się chmury, ale nie są to chmury deszczowe. Temperatura jest stała i wynosi 73 stopnie Fahrenheita, czyli około 23 stopnie Celsjusza. Wewnętrzni ludzie komunikują się bezpośrednio ze zwierzętami, a zwierzęta bezpośrednio z nimi „rozmawiają”. Nie muszą oszczędzać, ponieważ wszystko jest za darmo.

Nie ma ludzi, którzy są bogatsi, nie ma ludzi, którzy są biedniejsi. Istnieją sterowce, na powierzchni nazywamy je latającymi spodkami, w których znajduje się oni. Fragmenty ich osobowości są zaangażowane w tworzenie skrzyni powietrznej, poprzez proces myślowy, ze względu na ich bardzo potężne umysły. To sprawia, że ich sterowce są doskonałe w projektowaniu i użytkowaniu w ruchu.

Trudno nam nawet wyobrazić sobie taki poziom rozwoju i tylko nieliczni ludzie na powierzchni mają takie zdolności do tworzenia, ze względu na tłumienie dziecięcych zdolności przez religię, edukację, lęki rodzinne. Ludzie z Wewnętrznej Ziemi mogą wejść w przestrzeń swojej wyobraźni i tam tworzą.

Kiedy ludzkość na powierzchni Ziemi wejdzie w pierwszą fazę czwartego wymiaru, ludzie z Wewnętrznej Ziemi nawiążą z nami kontakt. Ludzie na powierzchni Ziemi są tak uniesieni przez swoje ego, że nie mogą żyć w harmonii ze sobą i otaczającym ich światem. Ludzie praktykujący medytację mogą nawiązać kontakt z przedstawicielami Pustej Ziemi. Istnieje sieć tuneli, które prowadzą do Europy, Ameryki Południowej i kilku innych kontynentów. I istnieje przeplatanie się tej ogromnej sieci tuneli na całym świecie, z której korzysta wiele rządów. Nie chcą nam nic powiedzieć, ale wierzcie lub nie, one nadal istnieją, niezależnie od naszej opinii lub osądu. Nadszedł czas, abyśmy obudzili się z tysiącletniej hibernacji.

Bailey Woodward opuścił Siły Powietrzne w wyniku kontroli rządowej i aby nie rozpowszechniać takich informacji, ponieważ naprawdę chciał podzielić się nimi z ludzkością. I udało mu się. Po swoich rewelacjach został pozbawiony wszelkich świadczeń socjalnych, emerytalnych itp. Sądzono, że nikt mu nie uwierzy, a opinia publiczna uzna go za wariata. Ale on nadal nie milczy.

Najnowsze teorie naukowe na temat jądra Ziemi

Według najnowszych danych uzyskanych ze skanowania skorupy ziemskiej, istnieją tam dwa oceany (wcześniej sądzono, że jest tylko jeden) i pasma górskie, których szczyty rosną w kierunku centrum, w kierunku jądra Ziemi.

Co więcej, są one gigantyczne, a ich wysokość (niższa) sięga setek kilometrów w niższych warstwach płaszcza. Są to dane z wyników skanowania chińskich naukowców. Skany wykazały również, że temperatura płaszcza rośnie, a następnie spada.

Piekło według Homera.

Amerykańscy geofizycy Steve Jacobson i Brand Shamant z Uniwersytetu Princeton twierdzą na podstawie swoich badań, że jądro planety jest małym reaktorem termojądrowym (analogicznym do małej gwiazdy) i dochodzą do wniosku, że życie istnieje zarówno na powierzchni planety, jak i w jej głębinach.

Piekło według Dantego.

Według danych międzynarodowego konsorcjum geofizyków ustalono, że wewnątrz planety znajdują się nienormalnie duże wnęki, które zawierają 8-10 razy więcej tlenu niż na powierzchni planety. Oznacza to, że może tam również istnieć życie.

Udostępnij

TAJEMNICA ”PUSTEJ ZIEMI” – CZY WEWNĄTRZ ŻYJĄ MILIONY LUDZI ?

Globalna Świadomość25 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułONZ/WHO/WEF – DLA NICH TO TY JESTEŚ ”WĘGLEM” KTÓRY CHCĄ USUNĄĆNastępny artykułORRIN TWIERDZI ŻE JEST CYBORGIEM Z 2050 ROKU

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICA ”PUSTEJ ZIEMI” – CZY WEWNĄTRZ ŻYJĄ MILIONY LUDZI ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?