Przekraczając Rubikon

ORRIN TWIERDZI ŻE JEST CYBORGIEM Z 2050 ROKU – ”PRZYSZŁOŚĆ WYGLĄDA INACZEJ NIŻ SOBIE WYOBRAŻALIŚCIE”

ORRIN TWIERDZI ŻE JEST CYBORGIEM Z 2050 ROKU – ”PRZYSZŁOŚĆ WYGLĄDA INACZEJ NIŻ SOBIE WYOBRAŻALIŚCIE”

Jeszcze w 2020 roku w popularnym amerykańskim talk show Dr. Phil pojawił się bardzo ciekawy odcinek, który opowiadał o młodym mężczyźnie o imieniu Orrin, nazywanym podróżnikiem w czasie. Ale to nie wszystko, bo twierdził między innymi, że jest prawdziwym cyborgiem.

Na antenie programu Orrin (znane jest tylko jego imię, nazwiska nie chciał podać) z przekonaniem stwierdził, że za 30 lat świat, jaki znamy obecnie, zmieni się na zawsze.

„Musieliście wszyscy widzieć film Matrix, w którym maszyny wykorzystują ludzi jako źródło mocy, podczas gdy ich umysły żyją w świecie iluzji” – mówi Orrin. – Coś podobnego czeka ludzi w przyszłości i przed tym powinienem was ostrzegać.

Orrin w talk show Dr. Phil
Orrin w talk show Dr. Phil

Według samozwańczego podróżującego w czasie cyborga ludzkość w dalszym ciągu będzie borykać się z szeregiem trudności, takich jak brak żywności, wody i innych zasobów. Wszystko to sprawi, że ludzie będą chcieli uciec od rzeczywistości do świata wirtualnego.

Według Orrina już w latach 30. XX w. zostanie uruchomiony w trybie testowym unikalny ekosystem komputerowy, zdolny do częściowego przeniesienia ludzkiej świadomości w przestrzeń wirtualną. Do 2045 roku cały rynek IT zostanie przejęty przez jedną korporację i tak naprawdę wszyscy staniemy się „wirtualni”.

Mężczyzna twierdzi, że spędza cały dzień na badaniu i tworzeniu idealnej osobowości w mediach społecznościowych, aby rozpowszechniać swoje…

Jego zdaniem ma to oczywiście swoje zalety. Przecież ci ludzie, którzy dostaną się do wirtualnego wszechświata, nie będą doświadczać naturalnych potrzeb człowieka, takich jak: jedzenie, potrzeba wody, potrzeba mieszkania i wszystkiego innego. Ale będąc na łasce korporacji, osoba w rzeczywistości stanie się jej niewolnikiem.

Kadr z filmu „Sztuczna inteligencja” (2001)

System finansowy wirtualnego świata będzie bezlitosny i będzie zmuszał ludzi do straszliwych poświęceń, bo ludzkie przywary i pragnienia nie znikną, a jedynie się pogłębią z powodu pozornej nieograniczoności możliwości. Tak czy inaczej, według Orrina, w 2050 roku prawie cała populacja Ziemi będzie chciała pobrać się do „świata snów”.

Reakcja

Niestety, niewiele osób traktowało przepowiednie Orrina poważnie. Przez większą część talk show jego gospodarz, Phil McGraw, naśmiewał się z niego, żartobliwie nazywając go „młodym człowiekiem z przyszłości”.

Nawiasem mówiąc, mniej więcej w połowie programu pojawiła się kobieta, podająca się za matkę Orrina. Okazało się, że przyjechała tam w nadziei, że zrozumie, o czym mówi jej syn, i chce mu pomóc.

„Wszyscy żyjemy w wirtualnej rzeczywistości”
„Wszyscy żyjemy w wirtualnej rzeczywistości”

Następnie Phil podał przykłady historii innych „podróżników w czasie”, wskazując, że wszystkie były zasadniczo podobne i w większości zaczerpnięte z filmów lub książek science fiction.

Ale to wcale nie przeszkadzało Orrinowi. Co więcej, powiedział, że spodziewał się takiej reakcji. Według niego „ludzie są bardzo naiwni i nie będą chcieli uwierzyć w taką wersję przyszłości”, ale jego obowiązkiem jest ostrzec ludzkość przed niebezpieczeństwem.

Cyborg

Kilka pytań dotyczyło twierdzeń Orrina, że ​​jest cyborgiem. Mężczyzna nie demonstrował żadnych supermocy ani nic w tym stylu, ograniczając się jedynie do słów o „nanotechnologii, która zmieniła jego ciało”.

Orrin – „cyborg i podróżnik w czasie” w jednym
Orrin – „cyborg i podróżnik w czasie” w jednym

Swoją drogą później podczas jednej z transmisji na żywo wyjaśnił, że w przyszłości nie będzie już takich cyborgów jak w filmach. Będą wyglądać jak ludzie: bez części mechanicznych i cybernetycznych protez.

Według niego cybernetyczne „ulepszenia” będą odbywać się na poziomie nano za pomocą mikroskopijnych cząstek robotycznych wprowadzanych do organizmu. Tak naprawdę będzie to zupełnie nowy gatunek, Homo Roboticus – kolejny krok w ewolucji Homo sapiens.

Wierzycie w takie przewidywania?

Udostępnij

ORRIN TWIERDZI ŻE JEST CYBORGIEM Z 2050 ROKU – ”PRZYSZŁOŚĆ WYGLĄDA INACZEJ NIŻ SOBIE WYOBRAŻALIŚCIE”

Globalna Świadomość25 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJEMNICA ”PUSTEJ ZIEMI” – CZY WEWNĄTRZ ŻYJĄ MILIONY LUDZI ?Następny artykułKEANU REEVES MIAŁ RACJĘ – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY NA NASZYCH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ORRIN TWIERDZI ŻE JEST CYBORGIEM Z 2050 ROKU – ”PRZYSZŁOŚĆ WYGLĄDA INACZEJ NIŻ SOBIE WYOBRAŻALIŚCIE”
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?