Świat jest inny

KEANU REEVES MIAŁ RACJĘ – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY NA NASZYCH OCZACH

KEANU REEVES MIAŁ RACJĘ – OKULTYSTYCZNE  RYTUAŁY NA NASZYCH OCZACH

Keanu Reeves, główny bohater filmu Matrix, kilka lat po premierze powiedział w jednym z wywiadów, że Trylogia filmowa Matrix nie była serią science fiction, lecz trzema filmami dokumentalnymi. Chcę Wam dziś zaoferować garść prawdy w pigułce, garść prawdy, którą można dostrzec od jakiegoś czasu. Postaram się by dzisiejsza publikacja była maksymalnie obiektywna, wyciągnięcie wniosków pozostawiam już Wam.

Nim jednak przejdę do meritum, pragnę was prosić abyście wcześniej zapoznali się z publikacją: „Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w 2012 roku, stanowiła górujący nad całym globem spektakl śmierci”. Oraz pragnę prosić was abyście obejrzeli film, który stanowi „wisienkę na torcie” powyższej publikacji, a który został w niej umieszczony. Spójrzcie:

I teraz, dlaczego w taki właśnie sposób rozpocząłem dzisiejszy artykuł? Rozpocząłem go tak, ponieważ Masoneria (Iluminaci) nim wykona kolejny „globalny ruch”, wcześniej ostrzega ludzkość w taki lub inny sposób, ujawniając, co zamierza zrobić. Jest to forma pewnego rytuału, w mojej opinii tego typu „zabieg” jest iście „lucyferyczny”. Zatem mieliśmy już demoniczne otwarcie olimpiady w 2012 roku. Mieliśmy demoniczny koncert Madonny z 2019 roku, będący aktem zapowiadającym nadchodzącą katastrofę.

Na liście możemy również odnaleźć satanistyczną ceremonię otwarcia tunelu „Gotthard Base”, z roku 2016. Podobnych wydarzeń było wiele i wiele zapewne jeszcze zostanie nam „zaprezentowanych”. I teraz docieramy do meritum, otóż kolejny „akt globalnego teatru”, został odegrany. Dziś chcę wam go opisać i skomentować.

Szanowni Państwo, podobny do Baala „Wściekły byk”, był tak popularny wśród ludzi uczestniczących w Igrzyskach Wspólnoty Narodów 2022 roku, że zorganizowano kampanię mającą na celu, zachowanie go do podziwiania dla przyszłych pokoleń. Jedną z rzeczy najbardziej interesujących w bałwochwalczym „szalejącym byku”, jest nie tylko jego bliski związek z kultem Baala, ale także fakt, że książę Karol był człowiekiem otwierającym opisywane wydarzenie.

Wzięli tedy cielca, którego im dano, oprawili go i wzywali imienia Baala od rana aż do południa, mówiąc: Baalu, wysłuchaj nas. Lecz nie było żadnej odpowiedzi. Wykonywali przy tym taniec kultowy wokoło ołtarza, który wznieśli.”

1 Księga Królewska 18:26.

W ostatnich latach „funduje się nam” ceremonie o charakterze złowrogim, wręcz demonicznym. Co się stało z pokazami i ceremoniami, podczas których ludzie byli szczęśliwi i optymistyczni? Wydaje się, że jest to teraz całkowicie wymazane z naszej zbiorowej pamięci. Za każdym razem, gdy się odwracasz, jesteś atakowany mrocznymi, groźnymi obrazami, które wydają się nie tylko wysyłać ci ukryte wiadomości, ale w pewien sposób zwiastują nadejście „czegoś”, nie wiesz dokładnie „czego”, ale wiesz, że „czegoś gorszego”.

Czas obecnego „porządku rzeczy” dobiega końca, chrześcijaninie, jeśli planujesz zrobić coś dla Jezusa, to lepiej nie zwlekaj więcej, ale zajmij się tym. Drodzy Czytelnicy w Biblii byk jest ściśle związany z kultem Baala i bałwochwalstwem z Babilonu i Egiptu. Dziś kult Baala powraca w całkowicie jawny sposób. Zatem zło nie musi się już ukrywać, maskować. Czy oznacza to, że wzrosło na tyle w sile? Czy otwarte manifestacje zła, w pewnym sensie podobne do manifestacji z czasów między I a II wojną światową, nie zwiastują „czegoś antyludzkiego”, co nadchodzi?

Centralnym punktem ceremonii otwarcia Igrzysk Wspólnoty Narodów w 2022 roku był 10-metrowy mechaniczny byk. Pięćdziesiąt osób spędziło ponad pięć miesięcy budując potworność nazwaną «Wściekłym Bykiem» Stało to w jaskrawym kontraście do samych gier, które były mocno promowane jako «Przyjacielskie Igrzyska»

Donosi Israel 365 News.

Gdy patrzę na to wszystko, to do głowy przychodzi mi pewna myśl, którą notabene chcę się teraz z wami podzielić: „W świecie, w którym wszystko zostało upodlone, ujawnienie się Antychrysta stało się bardziej realne niż kiedykolwiek”.

Udostępnij

KEANU REEVES MIAŁ RACJĘ – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY NA NASZYCH OCZACH

Globalna Świadomość25 listopada 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułORRIN TWIERDZI ŻE JEST CYBORGIEM Z 2050 ROKU – ”PRZYSZŁOŚĆ WYGLĄDA INACZEJ NIŻ SOBIE WYOBRAŻALIŚCIE”Następny artykułNOWA, MORDERCZA PANDEMIA –

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. DENGA I MALARIA – KOMARY GMO GATESA SZYKUJĄ NAM KOLEJNĄ

Ostatnie wpisy

”ONI ŻYJĄ” BYŁ OSTRZERZENIEM – KULTOWY FILM Z POTĘŻNYM PRZESŁANIEM. TAJNE DOKUMENTY UJAWNIONE – POLASKA MIAŁA DOŁĄCZYĆ DO WOJNY NA

Kategorie

AGENDA 2030 (239) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KEANU REEVES MIAŁ RACJĘ – OKULTYSTYCZNE RYTUAŁY NA NASZYCH OCZACH
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?