Otwórz oczy

PROGNOZY NA 2024 – CO SZYKUJĄ DLA NAS ELITY ?

PROGNOZY NA 2024 – CO SZYKUJĄ DLA NAS ELITY ?

Prognozy na rok 2024: Przygotuj się na zbiorową bezradność. Wszystkie złowieszcze trendy z 2023 roku nasilą się w 2024 roku. Przygotuj się na szalony rok i diaboliczne zwroty akcji …

Jeśli chcesz wiedzieć, co wydarzy się w 2024 roku, po prostu spójrz na „Darts of Calamity” WEF.

Przewidywanie przyszłości jest obecnie stosunkowo łatwe. Musimy tylko znaleźć odpowiedzi na jedno główne pytanie: Jaki jest plan globalistów?

Wszystkie elementy „Strzał Nieszczęścia”, w tym ich niezliczone iteracje i permutacje, łączą się w jeden powiązany ze sobą wynik: powszechny chaos, masowe wyludnienie i globalne społeczeństwo nadzoru. Każdy kryzys, który wystąpi w 2024 roku, będzie działał jak pętla na szyi ludzkości. Jest to rok, w którym geopolityka, sztuczna inteligencja i bezpieczeństwo żywnościowe są ze sobą nierozerwalnie związane. Dlatego też niniejszy komentarz wzmocni pewne ważne tematy.

Świat doświadcza podwójnego uderzenia rosnących wskaźników śmiertelności i spadających wskaźników urodzeń. Według mojej wiedzy dzieje się tak we wszystkich regionach z wyjątkiem Afryki, gdzie mediana wskaźników szczepień przeciwko COVID-19 jest nadal jednocyfrowa.
Ten
zbiorowy bunt jest całkowicie nie do przyjęcia dla globalistycznych elit. Mam przeczucie, że planowane jest coś złowieszczego, nie tylko w słabo zaszczepionych krajach (takich jak Haiti) i społecznościach (takich jak Amisze), ale także na tym kontynencie. Czy słyszałeś o masowych hospitalizacjach z powodu COVID-19 w Afryce, z wyjątkiem RPA, kraju członkowskiego BRICS? A może słyszałeś o zgonach z powodu COVID wśród uparcie nieszczepionych Amiszów?

Oczekuje się, że nowe bioinżynieryjne wirusy lub mutanty koronowe pojawią się w 2024 roku. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) od dawna przewidują zbliżającą się nową „pandemię”. Jeśli tak się stanie, rzekoma epidemia będzie przynajmniej początkowo omawiana jako medyczna konsekwencja odmowy zastrzyku ze skrzepem krwi i jego zastrzyku przypominającego. Alternatywnie, winą można obarczyć rolników ekologicznych i drobnych rolników, którzy odmawiają szczepionek mRNA dla swoich zwierząt gospodarskich.

Rządy potrzebują kolejnej pandemii, aby zwiększyć czynnik VUCA (zmienność, niepewność, złożoność, niejednoznaczność). Ich legitymacja opiera się na dezorientacji i bezradności mas oraz braku realnych opcji politycznych. Polityka krajowa nie odpowiada już na krajowe potrzeby, a podmioty rządowe nie są w stanie rozwiązać stale pogarszających się problemów społeczno-gospodarczych. Jest ona raczej homogenizowana w celu osiągnięcia różnych bezsensownych celów do magicznego roku 2030. Do tej obiecanej globalnej utopii pozostało już tylko sześć lat. Twoja zgoda nie jest już wymagana.

5 listopada 2024 Nie oczekuj, że nowy prezydent Stanów Zjednoczonych przyniesie zmiany. Retoryka, zwłaszcza republikańskich kandydatów, może dziś wydawać się imponująca, ale gdy zwycięzca obejmie urząd, ponura rzeczywistość spadnie jak tona cegieł. Czy jest coś nowego pod słońcem? Jeśli Donald Trump zostanie wybrany, jego rzeczywiste działania przyniosą korzyści Izraelowi kosztem całego regionu Bliskiego Wschodu. Reszta to tylko kilka fantazyjnych słów.

Płonący Bliski Wschód wywoła globalny kryzys paliw kopalnych, hiperinflację i chaos gospodarczy. W obliczu oskarżeń z różnych kierunków, żadna z głównych potęg nie ruszy się ani o krok z globalistycznej linii. Weźmy pod uwagę to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich trzech lat globalnej „psychozy koronawirusa”. Żaden rząd nie przyznał się publicznie do błędów w promowaniu szczepionek. Były prezydent Tanzanii John Magufuli, który błyskotliwie ujawnił oszustwo Covid w 2021 roku, zmarł wkrótce potem w tajemniczych okolicznościach. Jego następca natychmiast dokonał radykalnego zwrotu.

Na Ziemi nie ma już prawdziwej opozycji. Wysokiej klasy blok BRICS nie rzuci wyzwania nikczemnemu programowi zdominowanego przez Zachód WEF. Jeśli wojny i pogłoski o wojnach będą kontynuowane w 2024 r., będzie to miało na celu wyłącznie zakłócenie globalnych łańcuchów dostaw, zwłaszcza w sektorze spożywczym. Wypadki przemysłowe, sabotaż, cyberataki, masowe zatrucia, ataki terrorystyczne, blokady morskie i oczywiście wojna. Sprawcy, motywy i powody mogą być różne, ale ręka pociągająca za sznurki we wszystkich przypadkach jest taka sama. Głód wzrośnie, a rządy krajów Trzeciego Świata mogą upaść.

Oczekuje się, że nawet w miarę kurczenia się PKB Chin, produkcja w „drugiej fabryce świata” będzie spadać. Indie, które bardzo skorzystały na sankcjach przeciwko Chinom, mogą stanąć w obliczu poważnego kryzysu narodowego przed końcem 2024 roku. (Sadhguru, indyjski mistyk i zwolennik WEF, chce celowo zmniejszyć populację planety). Należy coś zrobić, aby utrzymać Indie, najbardziej zaludniony kraj na Ziemi, z dala od wzrostu gospodarczego i populacyjnego. Co to jest? Nowy globalny kryzys finansowy i jego konsekwencje? A może starcie nuklearne z Pakistanem?

„Największy krach naszego życia” ma nastąpić w 2024 roku. Globalna gospodarka jest już jednak de facto w recesji. W Stanach Zjednoczonych prawie 62% ludzi żyje od wypłaty do wypłaty, mimo że fundamenty ekonomicznego łańcucha pokarmowego zostały podważone przez systemowy sabotaż. Gdy jednak giełda się załamie, dojdzie do masowej walki o miejsca pracy, ponieważ sztuczna inteligencja (AI) i robotyka zostaną wdrożone w celu utrzymania podstawowych fabryk i usług. Masowe racjonowanie, nierozerwalnie związane z cyfrową identyfikacją, zostanie wprowadzone w celu „utrzymania stabilności społecznej”. Jest to faustowska umowa, którą masy muszą zaakceptować.

Bez względu na to, gdzie spojrzysz, nie jest lepiej. Konflikty na Bliskim Wschodzie i Arabska Wiosna doprowadzą do wzrostu nielegalnej imigracji do krajów zachodnich. Jedynym celem tych imigrantów jest stworzenie warunków i obowiązków niezbędnych do wprowadzenia tożsamości cyfrowej i masowej cenzury. W tym celu mogą pojawić się kraje wymagające uwierzytelniania biometrycznego przed uzyskaniem dostępu do usług online lub samego Internetu. Czytelnicy The Eye Opener będą musieli zaopatrzyć się w żywność i nauczyć się gotować do końca 2024 roku, zwłaszcza zanim jakość przetworzonej żywności zacznie spadać.

Ponieważ produkcja żywności jest w coraz większym stopniu kontrolowana przez globalistycznych psychopatów, wszędzie należy spodziewać się alarmujących doniesień o skażeniu. Niektóre produkty spożywcze mogą również służyć jako „kanały” dla ukrytych funkcji szczepionek. Nie jest to wymyślne twierdzenie. Bill Gates promuje „jadalne szczepionki” aby obejść sceptycyzm wobec szczepionek. Chce również zastąpić naturalną florę nienaturalną florą z piekła rodem.

To znaczy, kiedy nie promuje sprayów na komary! Gwałtownie rosnąca liczba „nagłych zgonów” i „niewyjaśnionych zgonów” będzie stanowić niezmierne obciążenie dla systemów opieki zdrowotnej na całym świecie. Nie tylko wszystko przypisuje się nowym wirusom i wariantom COVID-19, ale swoboda przemieszczania się osób niezaszczepionych może zostać ponownie ograniczona. Świat jest pełen kłamstw, więc prawda nie ma znaczenia.

Pfizer planuje wprowadzić na rynek nową szczepionkę „księżycową” przeciwko rakowi i innym chorobom, które są naturalną konsekwencją niedoboru odporności wywołanego szczepionką. Produkty COVID przyniosły firmie Pfizer rekordową sprzedaż, przekraczającą 100 miliardów dolarów w 2022 roku i 80 miliardów dolarów w 2021 roku. Czy nie powinniśmy korzystać ze szczepionek przeciwko rakowi, chorobom serca, zmianom klimatycznym i różnych innych toksycznych zastrzyków? Big Pharma już kładzie podwaliny pod nadchodzącą panikę medyczną, bez względu na to, jak absurdalne może się to wydawać. Jak powiedziałem wcześniej, na tej planecie nie ma już prawdziwej opozycji.

Niemoralność i barbarzyństwo mogą osiągnąć bezprecedensowy poziom, ponieważ świat staje się coraz bardziej bezsilny wobec machinacji globalizacji. Jak przepowiedziano w Ewangelii Mateusza 24:7-13, bezprawie stłumi zdrowy rozsądek i sumienie, a ludzie powstaną przeciwko sobie. Słabi, niepełnosprawni i umierający będą po cichu eliminowani przez „ulepszone” protokoły medyczne.

Niedawne orzecznictwo sugeruje, że protokoły dotyczące końca życia są po cichu zaostrzane. Osobom starszym podawano midazolam w celu złagodzenia „nieuleczalnego cierpienia” z powodu COVID-19. Remdesivir miał podobny cel. Rodzice prawie nie podnoszą głosu protestu, nawet gdy życie ich dzieci zostaje skrócone. Wręcz przeciwnie, dzieci i młodzież już umierają przedwcześnie z powodu nagłych i tajemniczych zgonów. Gdzie są więc powszechne i trwałe głosy domagające się sprawiedliwości?

Wiele krajów, niezdolnych do radzenia sobie z nagłymi kryzysami medycznymi, będzie promować eutanazję. Kanada jest liderem w tej dziedzinie. Jeśli podpiszesz petycję o eutanazję i poświęcisz swojego chorego członka rodziny, możesz uzyskać niezbędną pomoc od rządu.

Legalizacja eutanazji może być również promowana jako sposób walki z nowymi pandemiami po podpisaniu przez kraje porozumienia WHO w sprawie pandemii w 2024 roku. Cytując dyrektora generalnego WHO Tedrosa Ghebreyesusa, celem jest zminimalizowanie „kryzysu, bólu i strat” oraz „niezmierzonego i możliwego do uniknięcia cierpienia”. Jeśli umowa zostanie podpisana, „centra kwarantanny” prawdopodobnie pojawią się z dnia na dzień.

W tym tkwi diaboliczna ironia. Podczas gdy świat nadal potępia program „przymusowej eutanazji” nazistowskich Niemiec.

nazistowskich Niemiec, promuje ten program pod wątpliwymi pretekstami. Katoliccy biskupi, którzy niegdyś stali na czele sprzeciwu wobec tego nieludzkiego programu w latach 30. i 40. ubiegłego wieku, teraz mają inne priorytety. Papież chce, by księża błogosławili małżeństwa osób tej samej płci. Czy Sodoma i Gomora byłyby „błogosławione” w ten sam sposób w czasach Lota i Abrahama? Ci, którzy nadal wierzą w zorganizowaną religię (w jakiejkolwiek formie), przyspieszą jej zniszczenie. Watykan udostępni tajne dokumenty wybranym badaczom, którzy mogą dokonać znaczących odkryć, które „wstrząsną fundamentami chrześcijaństwa”. Media, ośrodki analityczne i wpływowe osoby ze wszystkich środowisk na całym świecie wpadną w szał.

Być może to nowe objawienie będzie wynikiem odkrycia i opublikowania rzekomo autentycznej Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej? Jeśli tak się stanie, wszystkie poprzednie watykańskie deklaracje fatimskie zostaną odrzucone jako dzieło obskurantów w imperium rzymskokatolickim. Nastąpi czystka kleru. Protestanci mogą odrzucić objawienie fatimskie jako niebiblijne oszustwo.

Należy jednak pamiętać, że przywódcy wszystkich głównych wyznań chrześcijańskich zostali uwiedzeni przez Watykan oszustwem koronawirusa. Nadal wierzą w to wielkie kłamstwo. W Malezji, gdzie mieszkam, niezaszczepionym chrześcijanom zakazano chodzenia do kościoła przez prawie dwa lata. Lokalni „przywódcy chrześcijańscy” chętnie poparli tę politykę. Czy nieszczepieni chrześcijanie powinni oczekiwać tego samego po wprowadzeniu cyfrowych dowodów tożsamości?

Dlaczego chrześcijaństwo będzie bezprecedensowo atakowane po 2024 roku? Moim osobistym zdaniem chrześcijaństwo jest ostatnim bastionem przeciwko demonicznym siłom, które ostatecznie będą kontrolować sługusów globalistów. Opis Wieży Babel został wypalony w sercach chrześcijan jako wieczne przykazanie przeciwko Nowemu Porządkowi Świata. W rezultacie w 2024 roku może dojść do fałszywej flagi na dużą skalę (np. globalnego cyberataku) przypisywanej „ekstremistycznym chrześcijanom”. Neron zrobił coś podobnego 2000 lat temu. Czy w obliczu głodu, chaosu i chorób wywoływanych przez szczepionki jest coś, co może zapobiec niemalże powtórce?

Ten hipotetyczny scenariusz może zbiec się z wydarzeniem „czarnego łabędzia” o dużym wpływie. W rzeczywistości istnieje bardzo niewiele scenariuszy czarnego łabędzia. Jeśli jednak istnieje wydarzenie o dużym wpływie, które wstrząśnie fundamentami każdego społeczeństwa, byłby to cyberatak na dużą skalę na instytucje publiczne na całym świecie. Wyobraźmy sobie chaos, jaki zapanuje, gdy przez kilka dni nie będzie prądu ani wody. Miasta zostaną doszczętnie spalone, a nagłe zejście w barbarzyństwo będzie bezprecedensowe.

W nadchodzących tygodniach opublikujemy krok po kroku wyjaśnienie tego scenariusza cyberataku i jego konsekwencji.

Tymczasem sędzia federalny w Nowym Jorku nakazał ujawnienie dokumentów związanych z nieżyjącym już pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Lista Epsteina obejmuje wielu celebrytów i polityków. Ale wszystkie te rewelacje, choć mogą wydawać się spektakularne, postrzegam jako preludium do poważnych zmian w korytarzach władzy. Ktokolwiek przejmie władzę, będzie promował globalne społeczeństwo nadzoru oparte na tożsamości cyfrowej. W końcu jaki jest lepszy sposób na zwalczanie handlu ludźmi, zwłaszcza handlu dziećmi, niż elektroniczne znakowanie na całym świecie?

W miarę jak ciemność się pogłębia, mam nadzieję, że wszyscy jak najlepiej wykorzystacie 2024 rok. Bądźcie przygotowani i czujni!

Biden mówi Ameryce, by przygotowała się na wojnę z Rosją. Biden mówi, że Kongres musi ślepo wykonywać jego rozkazy, w przeciwnym razie wybuchnie wojna totalna. To terroryzm państwowy na skalę niespotykaną w historii! Musimy natychmiast powstrzymać to szaleństwo !

Udostępnij

PROGNOZY NA 2024 – CO SZYKUJĄ DLA NAS ELITY ?

Globalna Świadomość4 stycznia 2024

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułTAJNE LABOLATORIUM BIOLOGICZNE POD NOWYM JORKIEM – CO SPOWODOWAŁO TRZĘSIENIE ZIEMI ?Następny artykułCZY W 2024 ROKU ZATRZYMA SIĘ TSUNAMI

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

GŁÓD ADRENOCHROMU ! PRAWDZIWA CENA SŁAWY W HOLLYWOOD ! LUDZIE NIE CHCĄ WOJNY !!! CO CHCĄ ZGOTOWAĆ NAM ELITY ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (16) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PROGNOZY NA 2024 – CO SZYKUJĄ DLA NAS ELITY ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?