Teorie spiskowe

TAJEMNICE ENIGMATYCZNEGO LOTNISKA W DENVER.

TAJEMNICE ENIGMATYCZNEGO LOTNISKA W DENVER.

Być może jedną z najdokładniej badanych, tajnych baz wojskowych na świecie znajduje się pod międzynarodowym lotniskiem w Denver (DIA). Kompleks był przedmiotem licznych teorii spiskowych jeszcze przed startem pierwszego samolotu i łatwo zrozumieć dlaczego.

Projekt początkowo oszacowano na 1,7 miliarda dolarów. Do czasu jego ukończenia, po znacznych opóźnieniach koszt wzrósł do ”zaledwie” 5 miliardów dolarów. Kiedy ostatecznie ujawniono go publicznie 28 lutego 1995 r. Placówka zajęła znacznie więcej terenu niż pierwotnie sugerowano, a pierwsze co przykuło społeczną uwagę to pasy startowe które, z lotu ptaka układały się w nazistowską swastykę.

Lotnisko Denver, wymienione jako jedno z najbardziej enigmatycznych miejsc na świecie, stanowi sanktuarium pełne ukrytej symboliki a każdy szczegół przestrzeni wydaje się być starannie zaplanowany. Obiekt ten zajmuje 34 000 akrów i jest jednym z największych lotnisk w USA.

Lotnisko zawiera dziwną ikoniczną strukturę a do jego budowy zatrudniono kilka niezależnych firm które zajmowały się tylko wybraną częścią budowy, oznacza to że nikt nie miał dostępu do pełnych planów budowy. Podczas prac wywieziono ponad 110 milionów metrów sześciennych ziemi, co znacznie przekracza wysokość najwyższych budynków na świecie i sugeruje, że istnieje tam gigantyczna podziemna przestrzeń, do której oficjalnie nikt nie ma do stępu.

Maskotka lotniska, koń z włókna szklanego Mustang, który dumnie stoi na zewnątrz, świecąc czerwonymi oczami, był odpowiedzialny za co najmniej jedną śmierć. Jego twórca, Luis Jimenez, został zabity przez własne dzieło sztuki, gdy podczas prac głowa Mustanga spadła mu na nogę przecinając tętnice co spowodowało wykrwawienie się.

Na całym lotnisku demoniczne rzeźby i dzieła sztuki pokrywają ściany, w tym dziwny obraz, który wydaje się przedstawiać następstwa przerażającego globalnego konfliktu. Na grafice pojawiły się litery „AUAG”, teoretycy spiskowi twierdzili, że obraz przedstawia zbliżający się atak biologiczny który, może mieć miejsce na lotnisku. Co ciekawe w tamtym właśnie czasie odkryto nowy śmiertelny szczep zapalenia wątroby o nazwie „Australia Antigen” – którego symbolem i znakiem  jest AUAG.

Kamień węgielny, który znajduje się poza konstrukcją obiektu głosi, że ​​został zbudowany przez „New World Airport Commission”, oficjalnie taka jednostka nie istnieje. Czy jest to jakaś tajna organizacja? Kamień jest obfito ozdobiony masońską symboliką, którą można znaleźć na całym lotnisku, sama nazwa nawiązuje też ideologię NWO – nowego porządku świata.

Być może tym, co podsycało spiskowe teorie bardziej niż cokolwiek innego, było odkrycie pierwszych planów budowy lotniska.

Te plany ujawniły w sumie pięć budynków, które zostały ukończone, a następnie oficjalnie  porzucone z powodu nieprawidłowego ustawienia. Następnie zdecydowano, że zamiast rozebrać budynki, lepiej byłoby je zakopać, kompletne i nietknięte. Niektórzy uważają, że budynki te nie zostały po prostu zakopane i porzucone, ale stanowią część podziemnego kompleksu, który funkcjonuje jako tajna placówka pod lotniskiem.

Przedstawiono różne teorie dotyczące tego, czym mogą być te podziemne obiekty, od jednostek koncentracyjnych FEMA, po kryjówki dla globalnej elity. Lecz kiedy grono pracowników budowlanych zaczęło twierdzić, że pod głównym lotniskiem znajdowały się pięciopiętrowe budynki, a także tajna sieć tuneli, teorie spiskowe zaczęły bronić się same.

Być może Denver nie zostało wybrane przypadkiem na miejsce tajnych placówek dla elity.  Miasto znajduje się milę nad poziomem morza – stąd nazywa się Mile High City. To sprawia że ten obszar jest bezpieczny jeśli dojdzie do jakiejkolwiek klęski żywiołowej lub katastrofy spowodowanej przez człowieka – szczególnie takiej, która może wiązać się z intensywnymi powodziami i podnoszeniem się poziomu mórz.

Jeden z dziennikarzy, Alex Christopher twierdził nawet, że ma dowody na to, że potężne elity kupowały ziemię i nieruchomości pod fałszywymi nazwami w regionie Denver w połowie lat 90. – w tym członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Podczas wywiadu radiowego z Dave’em Allenem w KSEO Radio w 1996 roku Christopher twierdził, że on i Phil Schneider (były pracownik strefy 51 związany z incydentem w bazie Dulce) zdołali zinfiltrować podziemną sieć, zaprzyjaźniając się i uzyskując informacje od wielu pracowników chcących ujawnić swoje tajemnice.

Z ich relacji wynikało, że znajdują się tam bazy dla obcych istot które żyją w swoistej podziemnej infrastrukturze miejskiej która jest skomunikowana z innymi tajnymi placówkami na ziemi.

Źródła:

http://antiilluminatieng.blogspot.com/2015/05/the-airport-denver-colorado-bunker-for.html

https://www.ufoinsight.com/secret-military-alien-base-denver-international-airport/

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJEMNICE ENIGMATYCZNEGO LOTNISKA W DENVER.

Globalna Świadomość25 listopada 20196 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”RAJ LUB ZAGŁADA” – PROJEKT VENUS.Następny artykuł„Pradawna prawda jest tu dziś nieznana jak mantra, zadziałało kłamstwo szarlatana”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

BYŁY CZŁONEK ZAKONU MASONERII UJAWNIA – TAJNY JĘZYK, JAK POROZUMIEWAJĄ SIĘ ELITY IKONA NWO, MENTOR SHWABA I ZAŁOŻYCIEL ”GRÓPY BILDERBERG”

Kategorie

AGENDA 2030 (210) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE ENIGMATYCZNEGO LOTNISKA W DENVER.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?