Przekraczając Rubikon

TAJNA TECHNOLOGIA – ŁÓŻKO MEDYCZNE LECZĄCE WSZYSTKIE CHOROBY.

TAJNA TECHNOLOGIA – ŁÓŻKO MEDYCZNE LECZĄCE WSZYSTKIE CHOROBY.

Wielu z Was zdaje sobie sprawę, że istnieje wiele zaawansowanych technologii, które zostały przekazane przez ludzkości z pozaziemskich technologii.

Te technologie były dostępne dla ludzkości od wielu dziesięcioleci, ale są ukrywane przed nami, aby zapewnić firmom i kartelom farmaceutycznym utrzymanie niesamowitych poziomów zysku i ich silnej pozycji.

Technologie te są w stanie skanować cały system cielesny człowieka i rekordyfikować dowolne blokady na dowolnym poziomie – eterycznym, fizycznym, mentalnym czy duchowym.

Technologie te są zdolne do liczenia komórek i liczby krwinek oraz do korygowania nierównowagi w zakresie energii i pola fizycznego.

Według tajnego dokumentu Istnieją trzy rodzaje łóżek medycznych:

Holograficzne łóżka medyczne.


Regeneracyjne łóżka Med, które regenerują tkanki i części ciała, napędzane przez inne źródło.


”Re-atomization Med Beds”, które w około dwie i pół do trzech minut odrodzą całe ludzkie ciało, od stóp do głów.

Co oznacza ta zaawansowana technologia dla 80-letniej np. kobiety?

Mogła by znów mieć 30 lat w mniej niż TRZY minuty. Wyobraź to sobie… Teraz znów może mieć dzieci. Gdyby tylko chciała, mogłaby mieć nową rodzinę. Technologia Med Bed jest wieczną fontanną młodości, która bada ciało i koryguje niedoskonałości.

Energia Tachyonowa.

Technologia łóżek Med nie pochodzi z planety Ziemia i nie została stworzona przez ludzi. Jest to technologia, którą ludzkość otrzymała od pozaziemskich istot. Niestety została błyskawicznie ukryta przed nami, tak jak mnóstwo innych tajemnic takich jak patenty Tesli, dzięki którym mielibyśmy mieć darmową energię i wolność finansową.

Łóżka medyczne działają na zasadzie energii cząstek tachyonowych i osoczu energii czyli plazmie.

Ziemia, atmosfera, woda, wszystko to jest energią plazmy tak jak wszystko inne we wszechświecie.

Med Łóżka wyposażone są w sztuczną inteligencję. Działa ona na zasadzie rezonansu magnetycznego, który skanuje ciało tworząc jego mapę, dodatkowo lecząc i naprawiając uszkodzone komórki.

Med Bed skanuje skórę, tkankę mięśniową, wszystkie narządy aż do poziomu molekularnego, identyfikuje DNA i robi pełną analizę wewnętrzną organizmu. Kiedy to robi, to likwiduje wszelkie niedoskonałości genetyczne oraz choroby i nowotwory.

A jeśli organ był wycięty lub usunięty z organizmu, wówczas proces re-atomizacji zregeneruje narząd tak, jakby nigdy nie został usunięty. Jest to możliwe ponieważ organizm posiada pamięć komórkową, kiedy narząd został usunięty lub przestał działać, wówczas jest możliwa regeneracja danego organu.

W świetle takich technologi chemioterapia staje się nieaktualna, wszystkie rzadkie choroby genetyczne mogą być wyleczone.

Kiedy jesteś w Med Bed, nie czujesz żadnego bólu, nie przejdziesz przez promieniowanie. To nie jest jakieś złe doświadczenie.

Kiedy łóżko medycznie działa pacjent jest pogrążony w głębokim śnie i niczego nie czuje, wstaje z niego jako nowo narodzony człowiek.

Od redakcji:

Historie, relacje i dyskusje w tym artykule nie zawsze są oparte na sprawdzonych faktach i mogą być sprzeczne z obecnie przyjętą nauką i powszechnymi przekonaniami.

Globalna świadomość nie bierze odpowiedzialności integralność zawartych informacji. Powinieneś przeczytać ten artykuł z otwartym umysłem i samemu wyciągnąć wnioski z treści.

Źródło:

http://www.blissfulvisions.com/articles/med-beds.html

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

TAJNA TECHNOLOGIA – ŁÓŻKO MEDYCZNE LECZĄCE WSZYSTKIE CHOROBY.

Globalna Świadomość12 lutego 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułFEMINISTYCZNA OKULTYSTKA NAWOŁUJE DO LIKWIDACJI LUDZKOŚCI NA RZECZ RATOWANIA KLIMATU NA ZIEMI.Następny artykułŚMIGŁOWCE POLICYJNE L.A.P.D W POŚCIGU ZA UFO

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ ! TAJEMNICE ANTARKTYDY – DLACZGO PRAWIE CAŁA AUSTRALIA JEST ODGRODZONA PŁOTEM ?

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJNA TECHNOLOGIA – ŁÓŻKO MEDYCZNE LECZĄCE WSZYSTKIE CHOROBY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?