Skok w króliczą norę

ADRENOCHROM – KRWAWY NARKOTYK ELIT

ADRENOCHROM – KRWAWY NARKOTYK ELIT

Otóż każdy ssak w obliczu śmierci produkuje ogromne ilości adrenaliny jednak gdy zbliżająca śmierć jest poprzedzona cierpieniem ssaki produkują oprócz adrenaliny substancję zwaną adrenchrome.

ADRENOCHROM POD WZGLĘDEM NAUKOWYM.

Jest to substancja chemiczna o wzorze cząsteczkowym C₉H₉NO₃ wytwarzana w ludzkim ciele, gdy utlenia się adrenalina.

adrenochrom.jpg

Pomimo podobieństwa w nazwach chemicznych, nie ma związku z chromem. Adrenochrom po raz pierwszy odkryto w latach 1936-1937 przez D. Green, D. Richter i J. Brosteaux, choć czasami błędnie przypisuje się jego odkrycie zespołowi złożonemu z  H. Osmond. A. Hoffer i J. Smythies w latach 1952-1954, którzy wymyślili hipotezę łącząca adrenochrom ze schizofrenią.

Tę zależność odkryto podczas badania wpływu adrenaliny na ludzkie ciało. Uznano, że wadliwy metabolizm tego związku może być jednym z czynników wywołujących schizofrenię, a dokładnie halucynacje.

Każdy okultysta spożywający krew legalnie w celach religijnych np. podczas obrzezania albo tajnie w przypadku mordów rytualnych to zwykły ćpun.

Niektórzy uważają, że pobieranie krwi z adrenochromem jest częścią satanistycznego rytuału rzekomo praktykowanego przez członków amerykańskiej elity finansowej. Wówczas potencjalna ofiara, najczęściej dziecko jest torturowana, aby zwiększyć ilość adrenaliny przepływającej przez jej ciało.

To ta właśnie substancja jest produktem tak bardzo pożądanym dla celów nie tylko rytuałów zboczenia cywilizacyjnego co zaspokojenia zwykłego głodu narkotycznego, ponieważ ta właśnie substancja ma właściwości uzależniające.

Swego czasu gdy przeprowadzałem wywiad z Panem Bogdanem Goczyńskim spotkałem się z jego tezą, że większość sędziów i prokuratorów w Polsce to genetyczni psychopaci i schizofrenicy. Do czasu tejże publikacji nie wiedziałem dlaczego zachodzą u nich zmiany psychiczne i czym są one spowodowane.

NARKOTYK ELIT

Dzisiaj wiem że konsumpcja krwi z mordów rytualnych o dużej zawartości  substancji o nazwie adrenchrome prowadzi do trwałych zaburzeń psychicznych oraz zmian genetycznych. Rabini nazywają konsumpcję takiej krwi jako nową odsłonę myśli albo otrzymywanie złotych myśli.

Oficjalnie wiele kontrowersji budzi nie uznawanie adrenochromu za psychodelik. Mimo że powoduje on działanie psychoaktywne judeo-sataniści postarali się o to aby nie był klasyfikowany do grupy psychodelicznych. Efekty przezeń powodowane to:

 • euforia
 • rozkojarzenie
 • gonitwa myśli

Podczas jednego z badań, biorący w nim udział porównywali działanie adrenochromu do psylocybiny i LSD.

Naukowcy Abram Hoffer i Humphry Osmond stwierdzili, że adrenochrome jest substancją neurotoksyczną, psychotomimetyczną i może odgrywać rolę w schizofrenii i innych chorobach psychicznych.

Mając powyższe na uwadze teza Pana Bogdana Goczyńskiego o sędziach, prokuratorach genetycznych psychopatach i schizofrenikach jest prawdziwa ale także udokumentowana naukowo.

Konsumpcja ssaków mordowanych nie tylko w sposób rytualny ale także na wzór tzw. chiński tj. obdzieranie ze skóry czy smażenie w gorącym oleju albo zabijanie ssaków innymi wyrafinowanymi sposobami to metoda otrzymania zwiększonych dawek tej substancji znanej okultystom od dawna od dawien dawna 

Udostępnij

2 komentarze

 1. dobrze ze Bog Jehowa osadzi surowo gnuj ludzki co morduje bestialsko ludzi i zwierzęta w imie swojego bosa szatana!!!!!! te fekalia ludzkie nie będą miały prawa zyc wiecznie na ziemi, zdechną bezpowrotnie!!! iluminacka zaraza zydoska padnie pierwsza a ich sługi ludzkie fekalia za nimi, teraz nie wolno dac się omamić szatanowi i zejść ze sciezki która wiedzie nas do Boga! bądź prawym człowiekiem a Bog cie nagrodzi zżyciem na ziemi, NOWEJ pięknej ziemi która dla nas zbudowal Bog Jehowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ADRENOCHROM – KRWAWY NARKOTYK ELIT

Globalna Świadomość23 marca 202010 lutego 2021

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułMISTYCZNE GÓRY BUCEGI – TYSIĄCE KILOMETRÓW TAJEMNICZYCH TUNELI W RUMUNII.Następny artykułTAJNE PROJEKTY USA : EKSPERYMENT ”PHILADELPHIA”

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

O NAJWAŻNIEJSZYM DZIECKU NA ŚWIECIE – CZEGO O SOBIE NIE CHCSZ WIEDZIEĆ ”PEDOLAND” – PRCOWNICY DISNEY’A NA FLORYDZIE ARESZTOWANI ZA

2 komentarze

.comments-title

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

KTO NA TYM ŚWIECIE WIE NAJWIĘCEJ O KOSMITACH ? POLSKA PODDANA ZBIOROWEJ TERAPII OKULTYSTYCZNEJ TARTARIA – SKRADZIONA HISTORIA PRAWDZIWE OBLICZE

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (2) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • ADRENOCHROM – KRWAWY NARKOTYK ELIT
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • 2 komentarze
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?