Za kurtyną

ORGANIZACJA ID2020 – URUCHAMIA TESTY CYFROWYCH SZCZEPIONEK NA NIELETNICH I BEZDOMNYCH.

NWO i czipowanie ludzi jest bliżej niż myślicie ! Organizacja ID2020 Alliance na corocznym szczycie w Nowym Jorku uruchomiło nowy program tożsamości cyfrowej. We współpracy z rządem Bangladeszu, oraz korporacją medyczną Gavi opracowują nową cyfrową szczepionkę.

„Wdrażamy wybiegające w przyszłość podejście do tożsamości cyfrowej, które zapewnia jednostkom kontrolę nad własnymi danymi osobowymi, a jednocześnie opiera się na istniejących systemach i programach”

Mówi Anir Chowdhury, doradca ds. Polityki w a2i.

 „Rząd Bangladeszu uznaje, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej dostarczy dostęp użytkowników do usług i źródeł utrzymania, dlatego chętnie dołączymy do pionierów w tym projekcie”.

CZYTAJ – BEZ TOŻSAMOŚCI CYFROWEJ NIE BĘDZIESZ MÓGŁ KUPOWAĆ I POSIADAĆ ŚRODKÓW MATERIALNYCH !

CEO Gavi, Seth Berkley, twierdzi, że 89 procent dzieci i nastolatków, którzy nie mają dowodów tożsamości, mieszka w krajach, w których organizacja jest aktywna. 

„Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do potencjalnego wpływu tego programu nie tylko w Bangladeszu, ale jako coś, co możemy powielić w krajach kwalifikujących się do projektu Gavi, zapewniając realną drogę do zlikwidowania luki w tożsamości”

NAJPIERW PRZEPROWADZĄ EKSPERYMENTY NA POSPÓLSTWIE W BANGLADESZU A JAK PROJEKT SIĘ POWIEDZIE TO ZACZNĄ DZIAŁAĆ W INNYCH KRAJACH.

Na początku tego roku utworzono również partnerstwo między Gavi, NEC i Simprints, aby wykorzystać dane biometryczne do poprawy zasięgu szczepionek w krajach rozwijających się.

Identyfikator cyfrowy jest obecnie definiowany i wdrażany. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest szybkie działanie w celu zlikwidowania luki w tożsamości”

komentuje dyrektor wykonawczy ID2020 Dakota Gruener.

 „Teraz nadszedł czas na odważne zobowiązania, aby zapewnić, że będziemy reagować zarówno szybko, jak i odpowiedzialnie. My i nasi partnerzy ID2020 Alliance, zarówno obecni, jak i przyszli, jesteśmy zaangażowani w podejmowanie tego wyzwania. ”

ID2020 ogłosiło także nowe partnerstwa i dostarczyło sprawozdania z postępów w inicjatywach rozpoczętych w ubiegłym roku. Od zeszłorocznego szczytu do sojuszu ID2020 dołączyło miasto Austin, CITRIS Policy Lab i Care USA w UC Berkeley.

Miasto Austin, ID2020 i kilku innych partnerów współpracuje z osobami bezdomnymi i usługodawcami, którzy współpracują z nimi w celu opracowania platformy tożsamości cyfrowej obsługującej ”MyPass”, aby umożliwić osobom bezdomnym posiadanie własnych danych tożsamości.

ID2020 mówi, że para inauguracyjnych programów pilotażowych uruchomionych w ubiegłym roku we współpracy z iRespond i Everestem poczyniła postępy. Zgodnie z zapowiedzią program iRespond poprawił ciągłość opieki dla ponad 3000 uchodźców leczonych z powodu chorób przewlekłych od Międzynarodowego Komitetu Ratunkowego w Tajlandii

W TYM PRZYPADKU MAMY DO CZYNIENIA Z EKSPERYMENTEM PROJEKTU NA BEZDOMNYCH I UCHODŹCACH !

źródło:

https://www.biometricupdate.com/201909/id2020-and-partners-launch-program-to-provide-digital-id-with-vaccines?fbclid=IwAR1o-otFAqjfnxUeDSshEvwfMb5sRJvFdWxz118osz5ypjJeuCT0y6Zhd-8

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *