m.me/globalna.info rzmichal@wp.pl

WŁOCHY: CO ŁĄCZY PROGRAM SZCZEPIEŃ W BERGAMO Z WYBUCHEM EPIDEMII ”COVID-19” W EUROPIE?

Zacznijmy od Wiadomości od naszej rodaczki, na stałe, od lat mieszkającej w Bergamo:

”Witam.
Chętnie napiszę coś o Bergamo, bo mnie to drażni, że nikt nie mówi prawdy… Zrobiono 35000 szczepionek na pneumococco e meningite czyli zapalenie opon mózgowych, ludziom w różnym wieku. To jest przyczyna śmierci. Nie da się zrobić badań wszystkim niby zarażonym i zmarlym. Każdy milczy, nie są wyszczególnione informacje na co, ile osób umarło, nie ma ile na raka, ile na problemy sercowe. Widzieć te wszystkie artykuliki i filmiki, które straszą ludzi, to naprawdę jest nie w porządku. To co podają już naprawdę ludzie co niektórzy, zaczynają szukać prawdy w tym wszystkim. Koło mnie nie ma żadnych zarażeń, nikt nie umarł. Jeżeli to by była tak ogromna epidemia i pandemia, ludzie by padali jak muchy. Przestańmy słuchać mediów, zacznijmy nawet zamknięci żyć normalnie, w miarę możliwości. Proszę naprawdę mówić ludziom, żeby dbali o siebie, byli spokojni, bo to jest najważniejsze.”

SZCZEPIENIA W BERGAMO.

„W ubiegłym roku zakupiono 154 000 dawek szczepionki przeciw grypie i podano około 141 000 dawek szczepionki, z czego około 129 000 osobom w wieku powyżej 65 roku życia, przy pokryciu szczepionką 56,2% – wyjaśnia dr Giancarlo Malchiodi , Dyrektor Medycyny Prewencyjnej z Bergamo – w tym roku zamówiono 185 000 dawek szczepionki”.


Szczepienia przeciw grypie oferowane są bezpłatnie następującym kategoriom ryzyka:


1.Osoby w wieku 65 lat lub starsze (ur. W 1954 r. i wcześniej)


2. Dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy i dorośli, cierpiący na choroby przewlekłe, takie jak:
– choroby przewlekłe wpływające na układ oddechowy; choroby układu sercowo-naczyniowego; cukrzyca i inne choroby metaboliczne; nowotwory; przewlekłe choroby wątroby; choroba nerek z przewlekłą niewydolnością nerek;


– patologie, dla których planowane są ważne interwencje chirurgiczne; przewlekłe choroby zapalne i zespoły złego wchłaniania jelitowego; choroby narządów krwiotwórczych i hemoglobinopatie; wrodzone lub nabyte choroby obejmujące niedobór wytwarzania przeciwciał, immunosupresję indukowaną lekami lub HIV;


– choroby nerwowo-mięśniowe związane ze zwiększonym ryzykiem aspiracji wydzielin oddechowych;

Źródło: https://www.bergamonews.it/2019/10/21/vaccinazione-antinfluenzale-a-bergamo-ordinate-185-000-dosi-di-vaccino/332164/

KOLEJNY TROP.

„Prawie 34 tysiące osób zaszczepiło się w ciągu kilku tygodni przeciwko Meningocco C (zapalenie opon mózgowych), co daje 70% zamierzonego celu.”


W gminach prowincji Bergamo dotkniętych nadzwyczajnym planem – dodał Gallera – zaszczepiono 21 331 obywateli, w tym 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w ich firmach. Aż 40 lekarzy ogólnych w tym regionie przyłączyło się do tej bezprecedensowej operacji poprzez proaktywne wezwanie swoich pacjentów. Natomiast w rejonie Brescii 9200 osób zostało zaszczepionych w specjalnych klinikach, a także 1700 osób przez lekarzy ogólnych i pediatrów, 1000 studentów i 300 pracowników w firmie, w sumie 12 200 obywateli ”.


Źródło: https://www.bsnews.it/2020/01/18/meningite-vaccinate-34mila-persone-tra-brescia-e-bergamo/?refresh_ce


2.Co wiemy o szczepionkach na wirus grypy?
„Szczepionka na grype powoduje wzrost ryzyka zarazenia sie koronairusem o 36%” – swiadcza badania wojskowe.


Źródło:

https://www.disabledveterans.org/2020/03/11/flu-vaccine-increases-coronavirus-risk/


Dla potwierdzenia powyższej informacji, link do strony rządowej Włoch, gdzie znajdziecie również tą informację

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599?fbclid=IwAR24j3gNm5nOGhruyKeVpOCNFtveQeiWpqeco7dUJqDncfq8ps_PJD90Tm8

3.Kilka slow od prof. Salvatore Raino (wiecej o tej osobie

https://salvatoreraino.com/biografia/)

”W pełni sił psychicznych i mentalnych, w świetle posiadanych przeze mnie kwalifikacji, do roli osoby, która zyskuje zaufanie wielu ludzi na najwyższym poziomie kulturowym, moralnym i społecznym, mam obowiązek zająć stanowisko, dotyczące tragicznej sytuacji spowodowanej przez koronawirusa”.

1.) Wirusy z grupy koronowej są znane od dawna i spontanicznie zmieniają się, nawet z nadmierną prędkością.

2.) Ich mutacja jeśli z jednej strony może stanowić zagrożenie, z drugiej strony jest przytłaczającym dowodem, że podobnie jak w przypadku innych bytów wirusowych i bakteryjnych, nie ma sensu mówić o stabilnej i stałej odporności, dlatego nie ma sensu mówić o szczepionkach.

3.) Inne środki farmakologiczne, które miałyby wpływ na aktywność wirusową, mają również ograniczone znaczenie.

4.) Monotematyczność, która bezpośrednio koreluje jakąkolwiek pozytywność dla wymazu wirusowego jest błędna i prowadzi do szeregu poważnych błędów interpretacyjnych, których głównym skutkiem jest seria środków wprowadanych w celu powstrzymania wirusa, czyli wywołanie we Włoszech nieodwracalnej katastrofy związanej

KoronaWirus czy KoronaŚciemy? Prawda czy fałsz

KoronaWirus, czy może fake news czyli KoronaŚciemy. Zobacz film i sam logicznie oceń 🙂

Opublikowany przez Żyja beza ograniczenia. Rozwója osobistego, wzrastaniego samoświadomościego Niedziela, 22 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *