Świat bez cenzury

WŁOCHY: CO ŁĄCZY PROGRAM SZCZEPIEŃ W BERGAMO Z WYBUCHEM EPIDEMII ”COVID-19” W EUROPIE?

Zacznijmy od Wiadomości od naszej rodaczki, na stałe, od lat mieszkającej w Bergamo:

”Witam.
Chętnie napiszę coś o Bergamo, bo mnie to drażni, że nikt nie mówi prawdy… Zrobiono 35000 szczepionek na pneumococco e meningite czyli zapalenie opon mózgowych, ludziom w różnym wieku. To jest przyczyna śmierci. Nie da się zrobić badań wszystkim niby zarażonym i zmarlym. Każdy milczy, nie są wyszczególnione informacje na co, ile osób umarło, nie ma ile na raka, ile na problemy sercowe. Widzieć te wszystkie artykuliki i filmiki, które straszą ludzi, to naprawdę jest nie w porządku. To co podają już naprawdę ludzie co niektórzy, zaczynają szukać prawdy w tym wszystkim. Koło mnie nie ma żadnych zarażeń, nikt nie umarł. Jeżeli to by była tak ogromna epidemia i pandemia, ludzie by padali jak muchy. Przestańmy słuchać mediów, zacznijmy nawet zamknięci żyć normalnie, w miarę możliwości. Proszę naprawdę mówić ludziom, żeby dbali o siebie, byli spokojni, bo to jest najważniejsze.”

SZCZEPIENIA W BERGAMO.

„W ubiegłym roku zakupiono 154 000 dawek szczepionki przeciw grypie i podano około 141 000 dawek szczepionki, z czego około 129 000 osobom w wieku powyżej 65 roku życia, przy pokryciu szczepionką 56,2% – wyjaśnia dr Giancarlo Malchiodi , Dyrektor Medycyny Prewencyjnej z Bergamo – w tym roku zamówiono 185 000 dawek szczepionki”.


Szczepienia przeciw grypie oferowane są bezpłatnie następującym kategoriom ryzyka:


1.Osoby w wieku 65 lat lub starsze (ur. W 1954 r. i wcześniej)


2. Dzieci w wieku powyżej 6 miesięcy i dorośli, cierpiący na choroby przewlekłe, takie jak:
– choroby przewlekłe wpływające na układ oddechowy; choroby układu sercowo-naczyniowego; cukrzyca i inne choroby metaboliczne; nowotwory; przewlekłe choroby wątroby; choroba nerek z przewlekłą niewydolnością nerek;


– patologie, dla których planowane są ważne interwencje chirurgiczne; przewlekłe choroby zapalne i zespoły złego wchłaniania jelitowego; choroby narządów krwiotwórczych i hemoglobinopatie; wrodzone lub nabyte choroby obejmujące niedobór wytwarzania przeciwciał, immunosupresję indukowaną lekami lub HIV;


– choroby nerwowo-mięśniowe związane ze zwiększonym ryzykiem aspiracji wydzielin oddechowych;

Źródło: https://www.bergamonews.it/2019/10/21/vaccinazione-antinfluenzale-a-bergamo-ordinate-185-000-dosi-di-vaccino/332164/

KOLEJNY TROP.

„Prawie 34 tysiące osób zaszczepiło się w ciągu kilku tygodni przeciwko Meningocco C (zapalenie opon mózgowych), co daje 70% zamierzonego celu.”


W gminach prowincji Bergamo dotkniętych nadzwyczajnym planem – dodał Gallera – zaszczepiono 21 331 obywateli, w tym 1680 uczniów bezpośrednio w szkołach i 2414 pracowników w ich firmach. Aż 40 lekarzy ogólnych w tym regionie przyłączyło się do tej bezprecedensowej operacji poprzez proaktywne wezwanie swoich pacjentów. Natomiast w rejonie Brescii 9200 osób zostało zaszczepionych w specjalnych klinikach, a także 1700 osób przez lekarzy ogólnych i pediatrów, 1000 studentów i 300 pracowników w firmie, w sumie 12 200 obywateli ”.


Źródło: https://www.bsnews.it/2020/01/18/meningite-vaccinate-34mila-persone-tra-brescia-e-bergamo/?refresh_ce


2.Co wiemy o szczepionkach na wirus grypy?
„Szczepionka na grype powoduje wzrost ryzyka zarazenia sie koronairusem o 36%” – swiadcza badania wojskowe.


Źródło:

https://www.disabledveterans.org/2020/03/11/flu-vaccine-increases-coronavirus-risk/


Dla potwierdzenia powyższej informacji, link do strony rządowej Włoch, gdzie znajdziecie również tą informację

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/31607599?fbclid=IwAR24j3gNm5nOGhruyKeVpOCNFtveQeiWpqeco7dUJqDncfq8ps_PJD90Tm8

3.Kilka slow od prof. Salvatore Raino (wiecej o tej osobie

https://salvatoreraino.com/biografia/)

”W pełni sił psychicznych i mentalnych, w świetle posiadanych przeze mnie kwalifikacji, do roli osoby, która zyskuje zaufanie wielu ludzi na najwyższym poziomie kulturowym, moralnym i społecznym, mam obowiązek zająć stanowisko, dotyczące tragicznej sytuacji spowodowanej przez koronawirusa”.

1.) Wirusy z grupy koronowej są znane od dawna i spontanicznie zmieniają się, nawet z nadmierną prędkością.

2.) Ich mutacja jeśli z jednej strony może stanowić zagrożenie, z drugiej strony jest przytłaczającym dowodem, że podobnie jak w przypadku innych bytów wirusowych i bakteryjnych, nie ma sensu mówić o stabilnej i stałej odporności, dlatego nie ma sensu mówić o szczepionkach.

3.) Inne środki farmakologiczne, które miałyby wpływ na aktywność wirusową, mają również ograniczone znaczenie.

4.) Monotematyczność, która bezpośrednio koreluje jakąkolwiek pozytywność dla wymazu wirusowego jest błędna i prowadzi do szeregu poważnych błędów interpretacyjnych, których głównym skutkiem jest seria środków wprowadanych w celu powstrzymania wirusa, czyli wywołanie we Włoszech nieodwracalnej katastrofy związanej

KoronaWirus czy KoronaŚciemy? Prawda czy fałsz

KoronaWirus, czy może fake news czyli KoronaŚciemy. Zobacz film i sam logicznie oceń 🙂

Opublikowany przez Żyja beza ograniczenia. Rozwója osobistego, wzrastaniego samoświadomościego Niedziela, 22 marca 2020

Jeden Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *