Przekraczając Rubikon

10 PRZYKAZAŃ ”NWO” Z KAMIENNYCH TABLIC W GEORGII – PIERWSZE JUŻ SIĘ WYPEŁNIA.

10 PRZYKAZAŃ ”NWO” Z KAMIENNYCH TABLIC W GEORGII – PIERWSZE JUŻ SIĘ WYPEŁNIA.

Na jednym z najwyższych wzgórz w Elbert Country w stanie Georgia wznosi się potężny granitowy monument. Na czterech wielkich kamieniach stanowiących wsparcie dla piątego – mniejszego, wyryte jest dziesięć ”przykazań”, w ośmiu różnych językach. Nazywany jest różnie – Amerykańskie Stonehenge czy Georgia Guidestone. Jednakże większości ludzi nie jest znany fakt, iż ma on ważny związek z okultystycznymi władzami jakie zaczynają dominować nad światem.

Początki tego dziwnego pomnika okryte są tajemnicą, gdyż nikt nie zna tożsamości człowieka, bądź ludzi, którzy zlecili jego budowę. Niewątpliwym jest fakt, że w czerwcu 1979 roku dobrze ubrany, elokwentny człowiek odwiedził biuro firmy kamieniarskiej 'Elberton Granite Finishing Company’ i oświadczył, że chce zbudować rzecz stanowiącą przesłanie dla rodzaju ludzkiego.

Przedstawił się jako R. C. Christian, ale wkrótce stało się jasne, że nie jest to jego prawdziwe imię. Powiedział, że reprezentuje grupę ludzi chcących 'dać wskazówkę ludzkości’, lecz do dziś, prawie dwie dekady później, nikt naprawdę nie wie kim był R. C. Christian, ani kogo reprezentował. Kilka rzeczy jest oczywistych. Przesłania wyryte na kamieniach mają związek z czterema ważnymi kwestiami: rządu światowego, kontroli populacji, związku człowieka z naturą i duchowości.

W bibliotece publicznej w Elberton, znalazłem książkę napisaną przez człowieka nazywającego siebie R. C. Christian. Odkryłem, że monument przez niego zamówiony, został wzniesiony w uznaniu Thomasa Painea i filozofii okultystycznej za jaką się on opowiadał.

Amerykańskie Stonehenge jest używane do ceremonii okultystycznych i tajemniczych świąt po dziś dzień. Niestety tylko jeden religijny lider tego rejonu miał odwagę wypowiedzieć się przeciwko budowli i został czasowo przeniesiony.

PRZESŁANIE Z KAMIENNYCH TABLIC.

 • Utrzymajcie ludzkość poniżej 500.000.000, w nieustannej równowadze z naturą.
 • Mądrze kierujcie reprodukcją.
 • Jednoczcie ludzkość.
 • Kierujcie namiętnością – wiarą – tradycją – i innymi rzeczami z ważnych powodów.
 • Chrońcie ludzi i narody sprawiedliwym prawem i słusznymi sądami.
 • Pozwólcie wszystkim narodom rządzić i rozwiązujcie problemy na forum światowym.
 • Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.
 • Balansujcie prawa prywatne z obowiązkami socjalnymi.
 • Nagradzajcie prawdę – piękno – miłość – szukajcie harmonii w nieskończoności.
 • Nie bądźcie rakiem dla Ziemi – zostawcie miejsce dla natury.

Ograniczenie populacji Ziemi do 500 milionów będzie wymagało eksterminacji dziewięciu dziesiątych liczby wszystkich ludzi. Wzmianka o ustanowieniu światowego sądu zapowiada obecne starania o stworzenie Międzynarodowego Sądu Kryminalnego (International Criminal Court) i rządu światowego.

Nacisk na utrzymanie środowiska naturalnego oddaje idee ruchu 'Zielonych’ w latach 1990, a odniesienie do szukania harmonii w nieskończoności odzwierciedla dzisiejsze wysiłki zmierzające do zastąpienia wierzeń judeo-chrześcijańskich nową duchowością.

Przesłanie zapowiada również działania zmierzające do ”podtrzymywanego rozwoju”. Zawsze kiedy słyszysz określenie ”podtrzymywany rozwój” powinieneś zastępować go słowem ”socjalizm”, by zrozumieć do czego ono zmierza. Później przeczytasz tutaj pełny tekst dokumentu ”Earth Charter” opracowany pod kierunkiem Michaiła Gorbaczowa i Mauricea Stronga. Znajdziesz w nim nacisk na te same podstawowe kwestie: kontrolę populacji, rządy światowe, znaczenie środowiska naturalnego i nową duchowość. Podobieństwo tych dwóch idei (z Georgii i 'Earth Charter’), odzwierciedla wspólne ich pochodzenie.

Dziura, którą widzicie w kamieniu, została wywiercona w głównym kamieniu tak, by Północna Gwiazda zawsze była przez nią widoczna. Był to jeden z kilku warunków określonych przez R. C. Christiana, odzwierciedlający jego obsesję na punkcie ustawienia gwiazd, Słońca i Księżyca. Okultyści często czczą ustawienie i ruch ciał niebieskich jako część swoich religijnych ceremonii.

Yoko Ono, wdowa po Lennonie, wspominała o American Stonehenge:

„Chcę, by ludzie dowiedzieli się o kamieniach… Zmierzamy bezpośrednio do świata, w którym możemy się sami wysadzić i być może planeta przestanie istnieć… to dobry czas na zmiany w nas samych, znając piękno naszego kraju. I właśnie Kamienie z Georgii to symbolizują.”

Jakie jest prawdziwe znaczenie kamieni i dlaczego ich ukryte znaczenie jest tak ważne? Ponieważ potwierdza ono istnienie ukrytej grupy skupionej na:

 • Drastycznej redukcji populacji.
 • Promowaniu ekologii.
 • Założeniu rządu światowego.
 • Propagowaniu nowej duchowości.

Oczywiste jest, że grupa ta jest jedną z wielu podobnych grup pracujących razem na rzecz ”Nowego Porządku Świata”, nowego światowego systemu ekonomicznego i nowej duchowości. Jednakże za tymi grupami stoją ciemne moce. Bez zrozumienia natury tych złych mocy jest niemożliwością zrozumieć rozwój wydarzeń na świecie.

Fakt, iż większość obywateli USA nigdy nie słyszała o Amerykańskim Stonehenge i o jego przesłaniu, odzwierciedla stopień istniejącej dzisiaj kontroli umysłów ludzkich. Ignorujemy to przesłanie na naszą zgubę.

Udostępnij

Jeden komentarz

Zaloguj się, aby skomentować.

10 PRZYKAZAŃ ”NWO” Z KAMIENNYCH TABLIC W GEORGII – PIERWSZE JUŻ SIĘ WYPEŁNIA.

Globalna Świadomość28 marca 2020

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCHIPOWANIE LUDZI W EUROPIE JUŻ TRWA – TYSIĄCE LUDZI NOSI ”ZNAMIĘ BESTII”Następny artykuł”PEWNEGO RAZU W PEDOWOOD” BRAD PITT I

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”MOON MATRIX” – JAK KSIĘŻYC KONTROLUJE ŻYCIE NA ZIEMI KSIĘGA HENOCHA – CZY ” UPADLI” SĄ WIĘZIENI NA ANTATKTYDZIE ?

Jeden komentarz

.comments-title

Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

Zaloguj się, aby skomentować. setTimeout(function(){var ct_input_name = "ct_checkjs_3988c7f88ebcb58c6ce932b957b6f332";if (document.getElementById(ct_input_name) !== null) {var ct_input_value = document.getElementById(ct_input_name).value;document.getElementById(ct_input_name).value = document.getElementById(ct_input_name).value.replace(ct_input_value, 'a2a505ffb07853cadaf19bce058b2791cc7295f4a06174c0415d04ad6a6f498e');}}, 1000);

Ostatnie wpisy

WOJENNE PRZEDSTAWIENIE – CZY ROSJA I UKRAINA USTALIŁA JUŻ ROZEJM NA WIOSNE ? KTO KONTROLUJE I POSIADA ŚWIATOWĄ ŻYWNIŚĆ ?

Kategorie

AGENDA 2030 (49) Alternatywna historia świata (146) Bez kategorii (3) Czarna Szlachta (10) extra-terrestrial (145) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • 10 PRZYKAZAŃ ”NWO” Z KAMIENNYCH TABLIC W GEORGII – PIERWSZE JUŻ SIĘ WYPEŁNIA.
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Jeden komentarz
 • Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?