Świat jest inny

POWRÓT PRAWDZIWEGO KRÓLA ANGLII – GDZIE PODZIAŁA SIĘ OBECNA ANGIELSKA MONARCHIA ?

POWRÓT PRAWDZIWEGO KRÓLA ANGLII – GDZIE PODZIAŁA SIĘ OBECNA ANGIELSKA MONARCHIA ?

Prawowitym królem Anglii jest król John III. Wcześniej wysłał wielokrotnie swoje roszczenie na Downing Street 10, gdzie był od dawna ignorowany . David Cameron wpadł na pomysł, aby król John nie zdobył prawa do tytułu. Powiedział królowej, że William musi się ożenić, aby mieli okazję zmienić prawa spadkowe dotyczące tronu. William szybko wybrał spośród swoich dziewczyn (miał więcej niż jedną).

Czy Anglia ma nowego Króla ?

David Cameron – wiedząc do tego czasu za dużo – musiał zrezygnować.
Ponieważ jednak ani William, ani Harry nie są prawowitymi spadkobiercami – nie są synami Karola, nie mogą odziedziczyć tronu, a więc rodzina królewska strzeliła sobie w stopę, stwierdzając, że tylko dzieci Williama i Harry’ego mogą dziedziczyć.

Prawa spadkowe zmieniono tak, aby spadkobiercami zostali tylko William i Harry.

Sama królowa nie jest prawowitą królową, ponieważ jej prawdziwym ojcem jest car Aleksander z Rosji. Synowie Diany nie należą biologicznie do Charlesa. Czyli Dzieci korony Angielskiej nie są biologicznie powiązani z rodem królewskim, dzieci królowej Wiktorii nie były biologicznymi dziećmi Alberta, dzieci Kate Middleton nie są biologicznymi dziećmi księcia Williama i tak dalej. Zasada ta jest narzucona im przez umowę z rodziną Rothschildów.

Rodzina królewska to mafia. Są partnerami w zbrodni z rodziną Rothschildów – partnerstwo, które jest dla nich bardziej jak interes.
Królowa jest największym na świecie handlarzem heroiną. Ten Rodzinny mezalians powoduje, że wszyscy spadkobiercy w rodzinie królewskiej są nieślubni – daje to Rothschildowi kontrolę nad nimi – mogą ich szantażować.

Kiedy Rothschildowie chcą gdzieś na świecie wojny, królowa chętnie się ma to zgodzi. Wszystkie królewskie dzieci są ojcami wiodących członków rodziny Rothschildów. Hitler sam był Rothsildem. A prawda jest taka, że to naziści faktycznie wygrali wojnę !

Następnie rozproszyli się po całym świecie budując swoje stanowiska w szczeblach światowej w takich instytucjach jak ONZ, WHO, Parlament Europejski oraz NASA.

Hitler pojechał do Argentyny z Evą Braun i założył tam rodzinę.
W Argentynie miał kolejne 3 córki. Jego córki to: Angela Merkel, Theresa May, matka Obamy Ann i premier Litwy. Jako dziecko Merkel została wysłana do Europy, aby zamieszkać z przybraną rodziną, aby umożliwić jej uczęszczanie do najlepszych szkół i przygotowanie się do przyszłej roli.

4-ta Rzesza rozpoczęła swoją działalność 22 listopada 2005 r. Pierwsza córka Hitlera, Ann, urodziła chłopczyka, gdy miała 19 lat. To dziecko to były prezydent Barack Obama. Ściśle związane z tymi osobami są:
Clintonowie, Bush, Epstein, Bramy, książę Andrzej, królowa, Trudeau, Weinstein, Soros, LadyGaga, Comey, Podesta, Abramovic, Pelosi, Oprah, Affleck – te nazwiska są ze sobą blisko spokrewnione. Wszyscy są tego samego rodu.

Pani Ann Dunham(córka Hitlera) jedna z sióstr Angeli Merkel ~mamusia Obamy~ oraz jego Tatuś Barack Hussein Obama Sr.

Jedną z rzeczy, którą ukrywali, jest to, że Anglia ma nowego króla:
Król Jan III ze Szkocji, Pan całej Irlandii, Anglii, Nowej Zelandii, Kanady, Australii i tytułowy książę Regent Duke Govenor z Ameryki Północnej.

Nasza historia to po prostu narracja, która została wydana przez skorumpowane media i wymyślona przez zwycięzcę drugiej wojny światowej – nazistów.

Król Jan III złożył oficjalne roszczenie o tron na początku listopada 2019 r. To stawia świat w niepewnej sytuacji i został on nominowany do korony 6 kwietnia 2020 r. Pałac Buckingham jest obecnie remontowany i odmalowywany w ramach przygotowań do jego przybycia. Wynika to częściowo z tego, że działania w pałacu były tak potworne, że trzeba je oczyścić i odmalować przed zamieszkaniem w nim.

Patrioci i „White Hats” współpracują razem, aby oderwać się od stowarzyszenia i traktatami podpisanymi w 1720 r., które zniewoliły naród amerykański pod monarchię do tego stopnia, że ​​wszystkie podatki z Ameryki były wysyłane do Londynu a potem odprowadzane stamtąd do Watykanu.

W wielkim skrócie, to Joseph Gregory Hallet jest w posiadaniu certyfikowanych dokumentów, zaświadczających o jego niezbywalnym prawie do tronu, dokumentów zaświadczających bezprawność obejmowania tronu przez Windsorów. O tych faktach zostali poinformowani: Papież, Władze Kościoła Anglii, Królowa Elżbieta i jej rodzina, Donald Trump, Vladimir Putin i inni przywódcy świata. Aktualnie na dworze królewskim dzieją się dziwne rzeczy, które mogłyby świadczyć o tak zwanej “gładkiej” abdykacji królowej i odejściu jej rodziny.
A sprawa przedstawia się tak:

 • Zaraz potem rozpoczyna się tzw. gładka abdykacja. Harry z Meghan zrzekają się tytułów i uciekają do Kanady. William i Kate uciekają na wieś. Królowa Elżbieta nie przywdziewa więcej insygniów królewskich, nawet na oficjalnym przemówieniu do parlamentu, co zawsze było zwyczajem i nie udziela się ani ona ani Książę Karol. Książę Karol towarzyszy jej w zwykłym garniturze, a nie w wojskowym z odznaczeniami.
  https://metro.co.uk/2019/12/19/queen-opens-parliament-second-time-weeks-promise-get-brexit-done-11932782/
 • Spotkałem się z (nie potwierdzonymi) informacjami, że Królowa Elżbieta abdykuje jeszcze w tym roku, a królewska rodzina utraci całkowicie swoje przywileje.
  Sprawę tą wciąż badam i mam nadzieję, że jeszcze o niej napiszę. Co Wy sądzicie o tym?


Pałac Buckingham jest zamknięty dla odwiedzających, na bocznej bramie pałacu brakuje insygniów królewskich, gdzie pozostała czarna plama. Osobiście poprosiłem w dniu dzisiejszym o sprawdzenie tego oraz faktu, że przy pałacu Buckingham nie ma już gwardii królewskiej, a pałacu pilnują zwykli żołnierze. INFORMACJA SPRAWDZONA DZISIAJ !
https://www.trendsmap.com/twitter/tweet/1266047981637087232

O całej sytuacji wiedział Prezydent Trump. To pozwoliło mu wchłonąć Bank Federalny do Skarbu Państwa – wraz z nim jako Szefem Skarbu.
Watykan nie kontroluje już podaży pieniądza.

Z nie oficjalnych informacji w sieci wynika że CAŁY WATYKAN ZAARESZTOWANY, PAPIEŻ ABDYKOWAŁ I JEST TRZYMANY POD UZBROJONĄ STRAŻĄ A ELIZABETH II JEST W WIĘZIENIU. Czy jest to tylko kolejna teoria spiskowa ?

Były papież i 350 członków personelu Watykanu zostali aresztowani i oskarżeni, a obecnie wszyscy są objęci tzw. licencją.
Były papież przebywa w areszcie domowym w swojej wakacyjnej rezydencji i nie ma go w Watykanie. Jest pod uzbrojoną strażą.

Stare królewskie emblematy zostały usunięte z Pałacu Buckingham, a także 10 Downing Street. Zastąpiły je nowe.

https://www.kingof.uk/documents-legal/

https://www.indiegogo.com/projects/the-hidden-king-of-england–2#/

https://www.youtube.com/watch?v=MfEO1StZawU

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POWRÓT PRAWDZIWEGO KRÓLA ANGLII – GDZIE PODZIAŁA SIĘ OBECNA ANGIELSKA MONARCHIA ?

Globalna Świadomość31 maja 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułBAL ILUMINATÓW I ”OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE” – FILM ZA KTÓRY STANLEY KUBRICK ZAPŁACIŁ ŻYCIEM.Następny artykułCZY W PRZYSZŁOŚCI CZEKA NAS

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA UJAWNIAJĄ MROCZNY PROCEDER CZY PO 2023 ROKU NASTĄPI TOTALNA KONTROLA POPULACJI

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Zapisz moje

Ostatnie wpisy

OSTATNIE CHWILE MATTHEW PERRY – CZY PADŁ OFIARĄ OKULTYSTYCZNEJ OFIARY ? TEMAT ADRENOCHROMU TRAFIŁ DO MEDIÓW – TURCJA I BUŁGARIA

Kategorie

AGENDA 2030 (211) Alternatywna historia świata (177) Bez kategorii (11) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (180) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

 • POWRÓT PRAWDZIWEGO KRÓLA ANGLII – GDZIE PODZIAŁA SIĘ OBECNA ANGIELSKA MONARCHIA ?
 • Nawigacja wpisu
 • Globalna Świadomość
 • Podobne wpisy
 • Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi
 • Ostatnie wpisy
 • Kategorie
 • O czym myślisz?