Skok w króliczą norę

TURECKA TELEWIZJA WYEMITOWAŁA REPORTAŻ O ELITACH I ADRENOCHROMIE – EUROPEJSCY MUZYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIEJĄCY PROCEDER.

TURECKA TELEWIZJA WYEMITOWAŁA REPORTAŻ O ELITACH I ADRENOCHROMIE – EUROPEJSCY MUZYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIEJĄCY PROCEDER.

Odkąd niemiecki muzyk Xavier Naidoo zaczął mówić oficjalnie o rytualnym wykorzystywaniu dzieci przez okultystyczne elity władzy, temat adrenochromu w Niemczech zaczął pojawiać się na ustach wszystkich.

https://www.youtube.com/watch?v=3knL2gTR0nE

https://praxistipps.focus.de/xavier-naidoo-und-adrenochrom-was-das-wundermittel-in-wirklichkeit-ist_121431

W krajach takich jak Turcja, sytuacja jest otwarcie omawiana i badana w publicznych kanałach telewizyjnych.

https://www.youtube.com/watch?v=tE22ClzUdu4&ab_channel=DirectAction2021

Ten niepokojący temat był również ostatnio omawiany w BNT-1, bułgarskiej telewizji publicznej:

Do oświadczeń Xaviera Naidoo z europy dołączył muzyk Robbie Williams jest obecnie zniesławiany kręgach showbiznesu za głośnie poruszenie tego tematu.

Źródło : https://www.heute.at/s/robbie-williams-glaubt-an-bizarre-verschwoerung-100089165

Poniższy raport z Narodowej Akademii Nauk wyjaśnia jak adrenochrom działa na człowieka mówi tomy:

„Dr. Kety przedstawił fascynujący raport na temat ustaleń dwóch kanadyjskich psychiatrów podczas seminarium w naszym laboratorium. Poinformowali oni , że spożycie adrenochromu powoduje halucynacje schizofreniczne. Z powodu tych efektów behawioralnych substancji badacze zasugerowali, że schizofrenia może być spowodowana nieprawidłowym metabolizmem adrenaliny w stosunku do adrenochromu. Zaintrygowała mnie pewna sugestia. (…)W 1956 r.

Kety przedstawił personelowi medycznemu prowokującą publikację kanadyjskich psychiatrów Abrama Hoffera i Humphreya Osmonda, w której rzekomo wykazano, że adrenalina, hormon z rdzenia nadnerczy, utlenia się we krwi schizofreników, ale nie u zdrowych ludzi, różowa substancja zwana adrenochromem została przekształcona u schizofreników w dodatkową adrenalinę. Julie próbowała zidentyfikować enzym, który mógłby przekształcić epinefrynę w adrenochrom, ale bezskutecznie. ”

Nie jaki Oliver Janich od wielu lat odpowiednio badał i udokumentował tema wykorzystywania przez elity kontroli umysłu opartej na traumie oraz rolę jaką w tym wszystkim odgrywa adrenochrom. oliverjanich.de

Robbie Williams i adrenochrom.

Światowej słowy muzyk Robbie Williams zawsze sprawiał wrażenie uduchowionego i świadomego artysty. Według niego pojęcie ”raju” jest stanem świadomości, w pewnym okresie życia podczas doświadczeń z narkotykami i zabawie wśród sławnych i bogatych uświadomił sobie, że okultyzm w showbiznesie jest prawdziwy, a istoty demoniczne istnieją naprawdę.

Robbie Williams potwierdził, że spotkał się z Davidem Icke, który wyjaśnił mu wiele kwestii i pomógł mu zrozumieć wiele zagadnień.Z drugiej strony muzyk był również bardzo sfrustrowany ponieważ ogłoszone masowe aresztowania elit nie miały miejsca, a zniewolone dzieci nie zostały uratowane. Jednocześnie jednak potwierdził, że skandal ”Pizzagate” był dla niego absolutnie prawdziwy oraz, że historia z adrenochromem też jest autentyczna.

Źródło :

https://www.legitim.ch/post/adrenochrom-nach-xavier-naidoo-packt-auch-robbie-williams-aus-ich-weiss-zu-viel-%C3%BCber-diese?fbclid=IwAR2LErawCXpmAOVd07NUdKKrC5voT_BrPeP5Jh06tfKJA-oXLoWTb_wyF9M

Udostępnij

TURECKA TELEWIZJA WYEMITOWAŁA REPORTAŻ O ELITACH I ADRENOCHROMIE – EUROPEJSCY MUZYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIEJĄCY PROCEDER.

Globalna Świadomość3 lipca 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykuł”MASONICH.IP” – MASOŃSKI PROGRAM ZNAKOWANA DZIECI.Następny artykułSKĄD SIĘ BIORĄ I JAK ”POWSTAJĄ” LIDERZY POLITYCZNI ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

PRAWDZIWE PRZYCZYNY PROTESTÓW – ”WOJNA Z ROLNIKAMI ” TO OSZUSTWO DEPOPULACYJNE FLUORESTENCYJNE WÓŁKNA WYCHODZĄ Z OSÓB PODDANYCH TERAPI GENOWEJ !

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TURECKA TELEWIZJA WYEMITOWAŁA REPORTAŻ O ELITACH I ADRENOCHROMIE – EUROPEJSCY MUZYCY POTWIERDZAJĄ ISTNIEJĄCY PROCEDER.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?