Świat bez cenzury

KSIĄŻE KAROL OGŁASZA PLAN ”WIELKIEGO RESETU” KTÓRY MA URATOWAĆ ŚWIAT PO PANDEMII.

Po przetoczeniu się zaplanowanej epidemii obecnie Klub Rzymski, Gorbaczow, ONZ, IMF i Światowe Forum Ekonomiczne wezwały, by wykorzystać nadarzającą się okazję i dokonać od dekad planowanego Resetu. Do tej globalistycznej grupy obecnie dołączył książę Karol.

Książę Walii ogłosił kilka dni temu początek ”programu wielkiego resetu”, króry ma za zadanie uratowanie naszej planety po globalnej pandemii.

Charles wezwał światowych liderów, aby nie ignorowali krytycznej lekcji wyciągniętej z kryzysu i zapewnili ewolucję nowego modelu działań wspierających gospodarkę.

Podczas wideokonferencji powiedział:

„Aby zabezpieczyć naszą przyszłość i produktywnośc, musimy rozwinąć nasz model ekonomiczny i postawić ludzi i planetę w centrum globalnego tworzenia wartości. Jeśli trzeba wyciągnąć jedną krytyczną naukę z tego kryzysu, musimy postawić naturę w centrum naszego działania. Po prostu nie możemy tracić więcej czasu”.

”Program wielkiego resetu” został ogłoszony przez Charlesa podczas wirtualnej konferencji ekonomicznej.

Owe zagadnienie będzie przewodnim tematem wyjątkowego bliźniaczego szczytu zwołanego przez Światowe Forum Ekonomiczne w styczniu 2021 r.

Czytaj też : https://globalna.info/2020/06/07/wielki-reset-co-planuje-finansowa-elita-na-rok-2021/

51. Doroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego zgromadzi światowych liderów z rządu, biznesu i społeczeństwa obywatelskiego oraz interesariuszy z całego świata w wyjątkowej konfiguracji, która obejmuje zarówno spotkania osobiste, jak i wirtualne dialogi.

„Mamy tylko jedną planetę i wiemy, że zmiana klimatu może być kolejną globalną katastrofą o jeszcze bardziej dramatycznych konsekwencjach dla ludzkości. Musimy dekarbonizować gospodarkę i ponownie dostosować nasze myślenie i zachowanie do natury ”

– powiedział Klaus Schwab, założyciel i prezes Światowego Forum Ekonomicznego.

Konieczny jest wielki reset, aby zbudować nową umowę społeczną, która będzie szanować godność każdego człowieka. Światowy kryzys zdrowotny ujawnił brak stabilności naszego starego systemu pod względem spójności społecznej. Nie możemy też odwrócić się od zła rasizmu i dyskryminacji. Musimy wbudować w tę nową umowę społeczną naszą odpowiedzialność międzypokoleniową, aby zapewnić, że sprostamy oczekiwaniom młodych ludzi. ”

– dodał Schwab

„COVID-19 przyspieszył nasze przejście do epoki czwartej rewolucji przemysłowej. Musimy zadbać o to, aby nowe technologie w świecie cyfrowym, biologicznym i fizycznym były skoncentrowane na człowieku i służyły społeczeństwu jako całości, zapewniając wszystkim równy dostęp ”

„Wielki reset przyczyni się do budowy bardziej równej i sprzyjającej społeczeństwu gospodarki, która będzie bardziej odporna na pandemie, zmiany klimatu jak i wiele innych globalnych przemianzmian, przed którymi stoimy “

– powiedział António Guterres, Sekretarz Generalny ONZ w Nowym Jorku.

Jest to zobowiązanie do wspólnego i pilnego budowania podstaw naszego systemu gospodarczego i społecznego na rzecz bardziej sprawiedliwej, zrównoważonej i odpornej przyszłości.

Wymaga to nowej umowy społecznej koncentrującej się na godności ludzkiej, sprawiedliwości społecznej i w której postęp społeczny nie pozostaje w tyle za rozwojem gospodarczym.

Światowy kryzys zdrowotny spowodował długotrwałe pęknięcia w naszych gospodarkach i społeczeństwach oraz stworzył kryzys społeczny, który pilnie wymaga godnych, znaczących miejsc pracy.

W tym celu Światowe Forum Ekonomiczne zgromadzi tysiące młodych ludzi w ponad 400 miastach na całym świecie (Global Shapers Community), którzy zostaną połączeni z potężną wirtualną siecią hub, aby współpracować z liderami w Davos.

Globalne media i sieci społecznościowe zmobilizują miliony ludzi, umożliwiając im dzielenie się swoim wkładem, a także zapewniając im dostęp do dyskusji na dorocznym spotkaniu w Davos.

Ogłoszenie o Wielkim Resecie zostało dokonane przez HRH Księcia Walii i profesora Schwaba podczas wirtualnego spotkania, a następnie oświadczenia Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa i Dyrektora Zarządzającego MFW Kristaliny Georgievy.

Ten innowacyjny szczyt będzie zupełnie innym spotkaniem, które ma odzwierciedlać ducha Wielkiego Resetu. Czym będzie ten reset ? Co szykują dla nas elity ?

Źródło : https://www.standard.co.uk/news/uk/prince-of-wales-announces-great-reset-programme-global-economy-a4458631.html

Najnowsze wpisy

Kategorie

KSIĄŻE KAROL OGŁASZA PLAN ”WIELKIEGO RESETU” KTÓRY MA URATOWAĆ ŚWIAT PO PANDEMII.

6 lipca 2020 / Możliwość komentowania KSIĄŻE KAROL OGŁASZA PLAN ”WIELKIEGO RESETU” KTÓRY MA URATOWAĆ ŚWIAT PO PANDEMII. została wyłączona

Może Ci się spodobać

MARTWY JĘZYK W SZKOŁACH – CZY POWRÓT ŁACINY DO SZKÓŁ COFA NAS DO ŚREDNIOWIECZA ? 21 lipca 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • KSIĄŻE KAROL OGŁASZA PLAN ”WIELKIEGO RESETU” KTÓRY MA URATOWAĆ ŚWIAT PO PANDEMII.
  • Może Ci się spodobać