AGENDA 2030

CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ?

Od kilku miesięcy widzimy, jak na całym świecie odbywają się testy na Covid/19. Test PCR jest wbijany głęboko w nos. Dlaczego tak głęboko w nos skoro wirus jest tak zaraźliwy? Czy nie łatwiej by było pobrać próbkę ze śliny lub śluzówki nosa ?

Całkowicie pomijamy fakt, że sam pasek testowy może być skażony, lub według wielu teorii może zawierać w sobie mikrochip, i kto wie co jeszcze. Co następuje w procesie takiego poboru wymazu ? Każdy człowiek posiada w organizmie barierę hematoencefaliczną, jest to istniejąca bariera fizjologiczna pomiędzy krążeniem krwi a centralnym układem nerwowym (CNS), która służy utrzymaniu właściwych warunków środowiska (homeostazy) w mózgu.

Włożenie patczka głęboko w jamę kanału nosowego najwyraźniej powoduje uszkodzenie bariery hematoencefalicznej.

Dlatego też na nagraniach z testów widocznie widać, że badanie powoduje ból. Ta bariera fizjologiczna jest częścią warstwy komórkowej, która jako granica chroni mózg przed, neurotoksynami, metalami ciężkimi, bakteriami, pestycydami i innymi toksynami, niebezpiecznymi dla ludzkiego mózgu.

Gdy ta bariera ulegnie uszkodzeniu, niebezpieczne pierwiastki mogą bezpośrednio dostać się do mózgu i spowodować dramatyczne w skutkach zakażenie tkanki mózgowej oraż szereg wielu innych negatywnych objawów.

Dodatkowo na ścianie jamy nosowej znajduje się również nasz nabłonek węchowy, tzw. tkanka nabłonkowa, która pozwala nam korzystać ze zmysłu węchu. To system obronny, który informuje nas o wszelkich niebezpiecznych substancjach, które możesz poczuć w powietrzu.

Tam właśnie trafia szpatułka do testów na covid/19. A potem oczywiście nosimy maski! Maski, które są skażone wszelkiego rodzaju bakteriami po dłuższym noszeniu, te bakterie i mikroelementy mogą łatwo przeniknąć naszą ranną barierę ”mózg-krew” bezpośrednio do mózgu.

Sam możesz wyciągnąć więcej wniosków! Rząd powinien przedstawić szczegółowe wyjaśnienie ekspertów, na czym polega dokładnie badanie przedstawione na filmie poniżej.

Zdecydowanie nie polecamy brać tego testu, gdyż może on mieć katastrofalne skutki dla naszego zdrowia.

Źródło : https://ac24.cz/-/take-vam-prijde-testovani-na-covid-podezrele-?

Ostatnie wpisy

Kategorie

CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ?

30 lipca 2020 / Możliwość komentowania CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ? została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZY OBECNY KRYZYS NA ŚWIECIE BĘDZIE PRETEKSTEM DO ZACZIPOWANIA LUDZKOŚCI? 12 marca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • CZY TESTY NA COVID/19 NISZCZĄ BARIERĘ OCHRONNĄ MÓZGU ?
  • Może Ci się spodobać