Skok w króliczą norę

PEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY ŚWIATOWE ELITY.

PEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY  ŚWIATOWE ELITY.

Świat trzeszczy w posadach, jednak sfera kręgów pedofilskich, które występują również w Polsce, zdaje się zataczać coraz szersze kręgi, ukazując ogrom moralnego zepsucia. To też jest szalenie zastanawiające, dlaczego media milczą w tej sprawie? 

„Będąc częścią zespołu, musisz robić to, co wszyscy. Masz spać z kimkolwiek ci każą, a czasem nawet uczestniczyć w satanistycznych obrzędach. Jeśli nie chcesz, to cię wyrzucą lub uzależnią od narkotyków. Dlaczego nikt tego nie zgłasza? Ponieważ wszyscy są nadużywani i wszyscy się boją! Ja osobiście byłam ostrzegana, że jeśli cokolwiek  powiem, to skończy się moja kariera i życie.”

Simone Battle, była wokalistką G.R.L. Oraz finalistka amerykańskiej wersji X Factor.

Dlaczego TVPTVN czy Polsat, całkowicie pomijają teraźniejsze wydarzenia w USA, które dotyczą walki na gruncie prawa z kręgami pedofilskimi, sięgającymi najwyższych szczebli?

Drodzy Czytelnicy, to niewątpliwie temat taboo, który wyżej wymienione stację będą omijać z daleka. My tak nie uczynimy. Dlatego też, spoglądając od kilku lat na USA, można zadać sobie pytanie o to czy aby tym krajem nie zawładnął w znacznym stopniu szatański duch. A jeżeli odpowiedz będzie twierdzącą to, co to może oznaczać dla naszej przyszłości? Obecnie Ameryka jest atakowana ze wszystkich stron, a ten atak wstrząsa Stanami Zjednoczonymi do samego końca.

Radykałowie z Black Lives Matter i ANTIFA demolują kraj, terroryzując uczciwych obywateli a policja boi się reagować. Tajne organizacje przejmują coraz większą kontrolę nad naszym społecznym i politycznym życiem. Republika konstytucyjna może wkrótce zostać zastąpiona przez nowy Manifest Komunistyczny. I wreszcie, co to wszystko ma wspólnego z Billem Clintonem i Orgy Island? Zacznijmy, zatem od początku.

Dokumenty sądowe, które rozpieczętowano pod koniec lipca, rzucają nowe światło na pedofilską działalność Jeffreya Epsteina i jego Madame Ghislaine Maxwell. Dokumenty umieszczają również Billa Clintona na Orgy Island Epsteina, gdzie, jak wiadomo, miały miejsce gwałty i molestowanie nieletnich dziewcząt. Czy Ghislaine Maxwell wkrótce dołączy do grona seryjnych samobójców, którzy byli powiązani z Epsteinem? Epsteinem który de facto, także rzekomo popełnił samobójstwo w więzieniu tuż po tym jak zgodził się na współpracę?

Madame Ghislaine Maxwell, była najbliższą współpracownicą Epsteina, który tworząc kręgi pedofilskie w USA dotarł na szczyty władzy, a także do Hollywood. Ostatnie informacje, jakie płynął z USA, mówią o piętnastu pracownikach wysokiego szczebla korporacji Walta Disneya, oskarżonych o pedofilię. Ponad to były dyrektor wykonawczy Walta Disneya został skazany na siedem lat więzienia za wielokrotny gwałt na dzieciach. Michael Laney, 73 lata, który był wiceprezesem Walta Disneyabył sądzony pod czterema zarzutami nadużyć seksualnych pierwszego stopnia i został uznany za winnego.

To nie jest pierwszy przypadek aresztowania pracownika Disneya za molestowanie dzieci. W grudniu 2018 roku Stoney Westmoreland, aktor, który grał Henry’ego Macka w filmie Andy Mack, został oskarżony o zwabienie 13-letniego chłopca do motelu na seks. Westmoreland użył aplikacji, by zwabić dziecko. Innymi aktorami, którzy nadal cieszyli się z kariery Disneya po skazaniu za pedofilię, byli Brian Peck z filmów X-Men i Żywe Trupy oraz Victor Salva.

Jeffrey Epstein dotarł do tych wszystkich ludzi, oferując im żywy towar, to jest niewinne i nieświadome niczego dzieci. Epstein dotarł również do polityków, takich jak Bill Clinton i szerzej ujmując, do rodziny Clintonów. To wymyka się początkowemu poznaniu, ale szczyty władzy na świecie są opętane przez proceder pedofilii. To imperium zła, dotarło również do naszej Ojczyzny i zagnieździło się w kościele katolickim, polityce oraz szeroko pojętym świecie celebrytów.

Kolejny aspekt wydarzeń światowych związany z kręgami pedofilii u szczytów władzy, i wewnętrznej walki po między QAnon (pozornie nowa „dobra” siła walcząca ze złem) a Deep State (czyli tak zwane Głębokie Państwo, które dotychczas rozgrywało świat, konglomerat zła dążący do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.) No, więc w dobie powyższych wydarzeń na jaw wypłynęły informacje o substancji narkotycznej o nazwie Adrenochrom.

Adrenochrom jest esencją produkowaną z żywych ludzi i tutaj właśnie dochodzimy do sedna Deep State oraz współczesnego światowego satanizmu, który na dobre zadomowił się w kręgach ścisłej władzy. Przede wszystkim substancja ta jest produkowana z dzieci, które mordowane są w straszliwy sposób. Cały proces delikatnie rzecz ujmując polega na wyekstraktowaniu z szyszynki dzieci hormonu, będącego podstawą Adrenochromu.

Kolejnym ważnym śladem w tym procederze jest Wuhan w Chinach, gdzie produkowano do tej pory największą ilość narkotyku i to tłumaczy, dlaczego rysy Madonny zmieniły się na nieco azjatyckie. Są to informacje straszne, które trudno unieść emocjonalnie, jednak świat nie jest tak kolorowy i beztroski jak to kreują media głównego nurtu, gdzie jest mowa o zabawie, zabawie i jeszcze raz zabawie. A to wszystko w celu utrzymywania człowieka w ciągłej beztrosce by ten czasem nie zaczął myśleć nad istotą życia i świata.

Prawdziwa wizja świata kreująca się na naszych oczach ukazuje nam obraz zdegenerowanych polityków i właścicieli wielkich międzynarodowych korporacji a także głów najbogatszych rodzin świata jak Rockefellerowie czy Rotschildowie, którzy w wielu przypadkach zostali celowo uzależnieni od pedofilii, zostali zniewoleni przez mamonę i afery seksualne. Stali się wobec tego marionetkami, które oczywiście w doczesnym życiu mają teoretycznie wszystko, czyli władze, pieniądze i sławę. Nie mają jednak wolności duchowej i perspektywy na wieczne życie po śmierci.

To, co teraz napiszemy dla wielu osób będzie mało realne, jednak ponad tym wszystkim, ponad tym złem, które możemy w większym lub mniejszym stopniu obserwować, z którego mamy większą lub mniejszą świadomość, istnieje coś znacznie więcej, ktoś znacznie potężniejszy. Mamy tutaj na myśli źródło zła, duchowy mrok, który niesie upadek, potępienie i wieczne cierpienie. To Lucyfer, książe ciemności, byt duchowy, upadły anioł, który nie mogąc dosięgnąć Stwórcy, to jest Boga, za cel obrał ludzkość, ukochane stworzenie Boga.

„Jedyne, co musicie robić to dobrze się bawić, nie interesujcie się światem i wydarzeniami was otaczającymi. On będzie z wami, pozwólcie mu uczyć się waszych zachowań, pozwólcie mu to robić każdego dnia waszego życia, słuchajcie tego, co wam nakaże, ponieważ on powraca z całą mocą i nikt oraz nic tego nie zmieni. Człowiek będzie mógł być, kim zechce, płomień nauki doszczętnie wypali dotychczasowy ład.”

Anton LaVey to założyciel i najwyższy kapłan Kościoła Szatana.

To wszystko prowadzi do jednej podstawowej myśli, która wielu się nie spodoba, jednak spoglądając na cywilizację XXI wieku nie można, nie odnieść wrażenia, że w bramie prowadzącej do „centrum” współczesności stoi sam Lucyfer, i życzmy każdemu by nigdy w życiu nie był poddany sytuacji, w której przyjdzie mu się zbliżyć do tego „centrum”, ponieważ gdy raz spojrzy się w mrok, wówczas on na zawsze pozostaje w człowieku.

Źródło : globalne-archiwum.pl

Udostępnij

PEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY ŚWIATOWE ELITY.

Globalna Świadomość9 sierpnia 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY KOŚCIÓŁ KATOLICKI UPRAWIA MAGIĘ DEMONICZNĄ ?Następny artykułJAKA JEST PRAWDA NA TEMAT RUCHU Q-ANON ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

”TUNELE RABINA” – TYSIĄCE DZIECI ZNIKAJĄ KAŻDEGO MIESIĄCA CO SKRYWAJĄ TAJNE TUNELE POD SYNAGOGĄ W NOWYM JORKU ? GŁĘBOKIE AKTA

Ostatnie wpisy

OSTATECZNY POWRÓT ELOHIM – PROROCTWA ZWOJÓW Z NAD MOŻA CZARNEGO WYPEŁNIĄ SIE ZA ROK ! ŚWIAT JEST SCENĄ I NIC

Kategorie

AGENDA 2030 (238) Alternatywna historia świata (182) Bez kategorii (13) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (183) Filmoteka świadomych (32) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • PEDOFILIA JAKO GŁÓWNY ELEMENT WYRÓŻNIAJĄCY ŚWIATOWE ELITY.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?