Otwórz oczy

PO CO BYŁY MANEWRY DEFENDER 2020 ? – ELITY BANKIERÓW CHCĄ PRZEJĄĆ BIAŁORUŚ.

Aleksander Łukaszenka został bohaterem wielu Polaków nienawidzących Niedzielskiego i wściekłych z powodu ograniczeń koronawirusowych, bo nie poszedł drogą większości i nie zamknął Białorusi.

Bohater Łukaszenka ?

Podobno WHO chciała go przekupić ale nie jest to informacja pewna. Emocje, zawsze emocje, a czy zastanawialiście się nad powodami takich jego decyzji? Łukaszenka, który rządzi żelazną ręką od 1994 roku doskonale zdaje sobie sprawę, że operacja pandemiczna została zaplanowana na szczytach zakulisowej władzy globalnej i poddanie się jej narracji oznacza jego koniec.

Szkoda, że ludzie nie są w stanie zrozumieć, że odsunięcie Łukaszenki od władzy nie jest niczym dobrym. Ani dla Białorusina, ani dla Polaka. To grozi zbrojną interwencją Rosji i dużą destabilizacją w tamtym obszarze globu. Byłoby to szczególnie niebezpieczne, wobec cały czas napiętej sytuacji na Ukrainie.

I to jest właściwy powód takich a nie innych jego decyzji bo w dobre serce polityka, a zwłaszcza dyktatora może i wierzą jakieś dzieci, ale ludzie dorośli raczej nie powinni. Teraz na Białorusi rozgrywa się krwawa jatka na ulicach, po wczorajszych wyborach prezydenckich, które oczywiście, że zostały sfałszowane. Łukaszenka nie pozwoli aby mu zagraniczne siły dyktowały warunki we własnym kraju i chwała mu za to, nie oznacza to jednak, że taki z niego rycerz, bo to tylko polityka. Gra idzie wyłącznie o władzę, i albo Białoruś będzie dalej pod butem Łukaszenki, albo dostanie się w strefę wpływów zagranicznej agentury, epatującej – jak zawsze – hasłami o wolności i demokracji.

Póki co w Mińsku trwa bitwa, siły OMON-u pacyfikują demonstrantów, internet zablokowano a działanie serwisów społecznościowych zatrzymano. Kto steruje białoruskim Majdanem?

Akcja spontaniczna rodzimych wrogów Łukaszenki czy może mieszają ci sami co sponsorowali niedawną czarną demolkę w Stanach Zjednoczonych? Pewnie niedługo wyjdzie więcej faktów, na razie wiemy tyle, że Łukaszenka w świecie zdominowanym przez globalną sektę koncernów i banków, które rządzą rządami, staje się samotnym dyktatorem próbującym utrzymać status quo.

A nasz ”miłościwie” nam panujący bankier z taśm od Sowy, pan Morawiecki już wyraża zaniepokojenie sytuacją na Białorusi i chce zwoływać posiedzenie Rady Europejskiej !?

No proszę, polskie władze, wyspecjalizowane w robieniu loda Jankesom bądź też lizania dupy brukselskim eurokratom, nie potrafią zrozumieć, że nie każdy tak jak oni odda swój kraj na pastwę zagranicznych nadzorców, nawet jeśli rządzi po dyktatorsku.

My już dawno zostaliśmy sprzedani i rządzą nami zdrajcy, raz z Platformy a raz z PiSu, Białorusini zaś mogą iść albo naszą drogą, albo tolerować Łukaszenkę, czyli mają wybór pomiędzy dżumą a tyfusem.

Jak zawsze w świecie polityki. Na koniec: kto jeszcze pamięta jak w 2003 roku z trybuny sejmowej Kaczyński krzyczał w sprawie Iraku, że „to jest nasza wojna!?”

Czy już wiecie w jakim celu zaplanowano manewry Defender 2020 ?

Po to żeby przypilnować zwycięstwa Dudy i podbić Białoruś. Kiedy tak żywo dyskutowaliśmy o Syrii, Iranie, Korei Północnej zapomnieliśmy o Białorusi.Po doświadczeniach ostatnich 31 lat Polacy powinni już wiedzieć, że tajne organizacje elity zachodu każdego przywódcę suwerennego państwa nazywają satrapą, albo dyktatorem. Z perspektywy tych 31 lat Polak powinien doskonale rozumieć co oznacza słowo „demokracja” w zachodnim wydaniu.

Zniszczyli nam polski przemysł, bankowość, ubezpieczenia, wyrugowali polski handel, zatruli nas trucizną w jedzeniu, wodzie, powietrzu, zlikwidowali polskie stocznie, rybołówstwo,zmusili miliony ludzi do emigracji za chlebem, zlikwidowali rolnictwo, od 1989 roku podstawiają nam tu różne trupy Żydów- kuglarzy, którzy doglądają ich interesów, depczą polskich patriotów, zadłużają nasz kra, szerzą patologie i prowadzą ku zagładzie.

Wiele razy pisałem o tym, że dwaj bracia, którzy przybrali swojsko brzmiące nazwisko Kaczyński, byli zwolennikami budowy New World Order, stworzenia jednego światowego państwa, odebrania narodom Europy Środkowo-Wschodniej fundamentalnych praw człowieka, zaczipowania ich i oznakowania każdego kodem kreskowym jak rzecz. Pierwszy z braci, Lech, mówią że podobno nie żyje, w co z każdym dniem mniej wierzę, najpierw rozwalił Ukrainę, Gruzję, rozbroił nasz kraj i zadenuncjował Rosji siatkę polskiego wywiadu.

Jego brat Jarosław nie chciał być gorszy i pozbawił suwerenności Polskę, ściągnął tu wojska USA i Izraela by przygotowały napad na Białoruś, by ogolić do kości ogłupionych białoruskich durniów.CIA dysponując wielkim zasobem doświadczenia zebranego na podludziach z byłej Jugosławii, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy i ma się rozumieć z Polin właśnie odsuwa od władzy rodowitego Białorusa, który jako jeden z nielicznych ośmielił się bronić swojego kraju przed psychopandemią, czipami i oznakowaniem rodaków kodem kreskowym, by go zastąpić jakimś białoruskim Kaczyńskim, czy Morawieckim dobrze przeszkolonym w talmudycznej szkole.

Źródło :

https://www.facebook.com/Artur.Zarzycki.007 https://www.facebook.com/dariusz.nejman.7

Ostatnie wpisy

Kategorie

PO CO BYŁY MANEWRY DEFENDER 2020 ? – ELITY BANKIERÓW CHCĄ PRZEJĄĆ BIAŁORUŚ.

11 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania PO CO BYŁY MANEWRY DEFENDER 2020 ? – ELITY BANKIERÓW CHCĄ PRZEJĄĆ BIAŁORUŚ. została

Może Ci się spodobać

BILL GATES WIE KIEDY KONIEC PANDEMII I ZAPOWIADA CO PO NIEJ NASTĄPI. 15 kwietnia 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • PO CO BYŁY MANEWRY DEFENDER 2020 ? – ELITY BANKIERÓW CHCĄ PRZEJĄĆ BIAŁORUŚ.
  • Może Ci się spodobać