AGENDA 2030

TAJEMNICZA ŚMIERĆ WYNALAZCY TESTÓW NA COVID/19 – CZY MA COŚ WSPÓLNEGO Z ”PLANDEMIĄ”?

Chociaż cały świat polega na RT-PCR w celu „zdiagnozowania” zakażenia Sars-Cov-2, nauka stawia sprawę jasno: ”testy nie nadają się do tego celu”.

Izolacja ludzi i środki higieniczne na całym świecie opierają się na obliczeniach przypadków i współczynnikach śmiertelności stworzonych przy użyciu tak zwanych testów SARS-CoV-2.

Testy RT-PCR stosowane do identyfikacji pacjentów „pozytywnych”, przy czym „pozytywny” jest zwykle utożsamiany z „zakażonym”.

Jednak po dokładnym przyjrzeniu się faktom można wyciągnąć wniosek, że te testy PCR są bezwartościowe jako narzędzie diagnostyczne służące do określenia rzekomej infekcji – rzekomo nowym wirusem o nazwie SARS-CoV-2.

Testy, które robi większość krajów, nie mają w zasadzie znaczenia dla zwalczania epidemii

Testy na koronawirusa nie mają nic wspólnego z badaniem na Covid/19.

Sam twórca Kary Mullins który otrzymał w 1993 Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii, za swoje odkrycie podaje że jego testy nie nadają się do badań wirusa a służą do badań DNA.

Kary Mullis w 1995 był jednym z konsultantów obrony O.J. Simpsona. W sprawie o morderstwo, określanej mianem procesu stulecia, policja korzystała z analizy DNA metodą PCR. W tym czasie nie była ona jeszcze standardową metodą wykorzystywaną w genetyce sądowej i nie istniały ściśle określone procedury postępowania.

Policja popełniła szereg błędów podczas zabezpieczania śladów na miejscu zdarzenia, jak również podczas ich przechowywania. W efekcie tych działań materiał nie był należycie zabezpieczony przed degradacją i kontaminacją.

Mullis był na liście biegłych sądowych obrony, której strategia zakładała podważenie przez niego sposobu w jaki wykorzystano jego metodę. Ostatecznie nie zdecydowano się na jego przesłuchanie, ze względu na obawy przed podważeniem wiarygodności Mullisa w związku z nadużywaniem przez niego alkoholu i narkotyków.

Kary był wielobarwną postacią. Podważał zarówno istnienie globalnego ocieplenia, jak i dziury ozonowej. Uważał też, że nie ma wystarczających dowodów, by twierdzić że AIDS jest wywoływany przez wirusa HIV.

Był zdania, że pacjenci leczeni azydotymidyną są zwyczajnie truci. Był również założycielem firmy sprzedającej biżuterię z DNA znanych osób i orędownikiem astrologii. W 1998 wydał książkę autobiograficzną pod tytułem ”Dancing Naked in the Mind Field”, w której zawarł wiele ze swoich kontrowersyjnych opinii.

7 sierpnia 2019 zmarł. Negował oficjalnie zasadność używania jego testu do badania Koronawirusa przestrzegając nas, że test ten nie powinien być stosowany, gdyż jego funkcjonalność nie pozwala na uzyskiwanie poprawnych rezultatów.Można tylko domniemywać czy jego śmierć była naturalna. 

Sytuacja jest poważna bo eksperymenty jakie maja zamiar robić na ludziach osoby wyznające tą ideologię są prowadzone w dalszym ciągu a koncern IG Farben z którego inicjatywy wybudowano Auschwitz którego częścią była firma Bayer dzisiaj nie istnieje jednak na miejsce tego syndykatu śmierci weszło wiele nowych firm które wbrew woli ludzi chcą podawać niebezpieczne dla zdrowia i modyfikujące DNA szczepionki które są eksperymentem medycznym.

Wynik „pozytywny” może mieć również poważne konsekwencje dla pacjentów, ponieważ wtedy wszystkie czynniki niewirusowe są wykluczone z diagnozy, a pacjenci są leczeni silnie toksycznymi lekami i inwazyjnymi intubacjami. Szczególnie w przypadku osób starszych i pacjentów z wcześniej istniejącymi schorzeniami takie leczenie może być śmiertelne, jak opisaliśmy w artykule „Terapia śmiertelna”.

Niewątpliwie ostateczny wzrost śmiertelności jest spowodowany terapią i środkami blokującymi, podczas gdy statystyki zgonów „COVID-19” obejmują również pacjentów, którzy zmarli na różne choroby, przedefiniowane jako COVID-19 tylko z powodu „pozytywnego” wyniku testu, którego wartość nie mogła być bardziej wątpliwa.

W świetle tych informacji uważam należy natychmiastowo przerwać zbrodniczą i przestępczą operacje ”’Koronawirus” prowadzoną na terenie Polski.

Ostatnie wpisy

Kategorie

TAJEMNICZA ŚMIERĆ WYNALAZCY TESTÓW NA COVID/19 – CZY MA COŚ WSPÓLNEGO Z ”PLANDEMIĄ”?

21 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania TAJEMNICZA ŚMIERĆ WYNALAZCY TESTÓW NA COVID/19 – CZY MA COŚ WSPÓLNEGO Z ”PLANDEMIĄ”? została

Może Ci się spodobać

KULT SATURNA, PLANDEMIA I AGENDA 2030 28 września 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TAJEMNICZA ŚMIERĆ WYNALAZCY TESTÓW NA COVID/19 – CZY MA COŚ WSPÓLNEGO Z ”PLANDEMIĄ”?
  • Może Ci się spodobać