Otwórz oczy

”BEZGOTÓWKOWA NOWA NORMALNOŚĆ” – W AUSTRALII BANKI USUWAJĄ BANKOMATY I ZAMYKAJĄ ODDZIAŁY.

Przykład Australii to sygnał alarmowy dla nasz wszystkich. na naszych oczach ”banksterski” system finansjery światowej wprowadza nas w bezgotówkowy świat z którego na zawsze zniknie fizyczny pieniądz.

Nasze wypracowane aktywa staną się tylko cyferkami na ekranie komputera a w niedalekiej przyszłości jeśli ludzie nie będą posłuszni władzy, po prostu wyłączą im usługi bankowe i w jednej sekundzie ludzie stracą wszystko. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że ten system zawita również do polski z racji tego że nasz kraj jest finansowa kolonia przestępczych karteli finansowych.

  • Co najmniej 2150 terminali bankomatowych usunięto w Australii w czasie wakacji.

”Plandemia”, której taki był właśnie cel, wywołała zamknięcie rekordową liczbę bankomatów i setkach oddziałów bankowych. Australia zbliża się w kierunku społeczeństwa bezgotówkowego.

Według Australian Payments Network liczba bankomatów w całym kraju jest na najniższym poziomie od 12 lat i wynosi 25 720, po usunięciu co najmniej 2150 terminali w ostatnim kwartale czerwca.

Cztery wielkie banki Australii – ANZ, Commonwealth, NAB i Westpac – również zamknęły łącznie 175 oddziałów w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 

Światowy lockdown sprawił, że 2,5 miliona Australijczyków, którzy nie korzystają z bankowości internetowej, zaczęło być niewygodnych dla banksterskiego systemu.

Spośród 175 zamkniętych oddziałów ANZ zamknął – 68, a następnie Commonwealth – 44, Westpac 36, a NAB zamknął 27.

Westpac usunął 84 bankomaty, następnie ANZ – 73 i NAB – 21, podczas gdy Commonwealth Bank nie ujawnił liczby zamkniętych terminali.

Szef działu płatności w Reserve Bank of Australia, Tony Richards, powiedział, że większość zamknięć bankomatów miała miejsce w obszarach miejskich, takich jak centra handlowe.

  • Cztery wielkie banki Australii zamknęły łącznie 175 oddziałów w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

„Ogólnie rzecz biorąc banki spodziewają się, że długoterminowy trend spadkowy w zakresie korzystania z gotówki,będzie się nasilał”, powiedział News Corp . 

Anna Bligh, dyrektor naczelna Australian Banking Association, dodała: „Australijskie banki dokonały znacznych inwestycji, aby nadążyć za preferencjami bankowymi klientów, ponieważ technologia i dane odgrywają obecnie kluczową rolę w prowadzeniu dalszej działalności przez banki”.

  • Pod przykrywką COVID-19, Australia zmienia się w społeczeństwo bezgotówkowe.

Nie wszyscy z zadowoleniem przyjęli posunięcie banków.

Ian Henschke, główny rzecznik National Seniors Australia, powiedział, że wiele osób starszych czuje się bardziej komfortowo, korzystając z gotówki, obawiając się, że zostaną oszukani w Internecie.

Gotówka jest nadal prawnym środkiem płatniczym, a na naszych oczach powstaje społeczeństwo bezgotówkowe. Naciskają na to banki i rząd. I używają Covid/19 jako sposobu na dalsze przyspieszenie procederu , sugerując światowym biznesom akceptowanie tylko płatności zbliżeniowych.

Źródło : https://www.dailymail.co.uk/news/article-8633457/Australias-big-four-banks-remove-thousands-ATMs-close-branches-coronavirus.html

Ostatnie wpisy

Kategorie

”BEZGOTÓWKOWA NOWA NORMALNOŚĆ” – W AUSTRALII BANKI USUWAJĄ BANKOMATY I ZAMYKAJĄ ODDZIAŁY.

24 sierpnia 2020 / Możliwość komentowania ”BEZGOTÓWKOWA NOWA NORMALNOŚĆ” – W AUSTRALII BANKI USUWAJĄ BANKOMATY I ZAMYKAJĄ ODDZIAŁY. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CHINY, WATYKAN, USA, NAZIŚCI – ŚWIAT JEST INNY NIŻ GO WIDZISZ. 30 marca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • ”BEZGOTÓWKOWA NOWA NORMALNOŚĆ” – W AUSTRALII BANKI USUWAJĄ BANKOMATY I ZAMYKAJĄ ODDZIAŁY.
  • Może Ci się spodobać