Przekraczając Rubikon

TAJEMNICE RÓWNOLEŻNIKA 33 – CZEMU WSZYSTKO JEST POWIĄZANE Z TĄ LICZBĄ ?

TAJEMNICE RÓWNOLEŻNIKA 33 – CZEMU WSZYSTKO JEST POWIĄZANE Z TĄ LICZBĄ ?

Wszyscy wiemy, że liczba 33 nie jest zwykłą liczbą. Wielu autorów wskazało na szereg fascynujących szczegółów dotyczących liczby 33. Tajemniczy jest także 33-ci równoleżnik na naszej planecie.

Okręgi szerokości geograficznej są powszechnie określane jako równoleżniki, ponieważ są do siebie równoległe, to znaczy dowolne dwie równoleżniki są wszędzie w tej samej odległości od siebie.

Wielu ludzi twierdzi, że lokalizacja budynków na tej linii ma ścisłe powiązania z masonerią, wspólnotami religijnymi i tajnymi stowarzyszeniami, istnieje wiele różny faktów historycznych przypisanych takim zagadkowym miejscom. Paralele Ziemi 33 na północ i 33 na południu ujawniają fascynujące szczegóły.

Gdy przyjrzymy się półkuli północnej, rzekoma paralela przechodzi przez ważne miasta USA, takie jak Los Angeles, Phoenix, Dallas czy Roswell, obszar, który jest popularny ze względu na swoją historię związaną z UFO.

Tajemnica paraleli 33: wszystko jest związane z tą liczbą

Co ciekawe, John F. Kennedy został zamordowany na równoleżniku 33 w mieście Dallas. Uważa się, że ten właśnie równoleżnik został specjalnie wybrana do zabicia Kennedy’ego.  Co ciekawe, jego brat Robert również został zamordowany na równoleżniku 33 w hotelu Ambassador w Los Angeles. 


Prezydent USA Franklin D. Roosevelt również zmarł w pobliżu równoleżnika 33.  W Cezarei Filipowej – starożytnym mieście Banjas w pobliżu 33 równoleżnika, Jezus Chrystus przepowiedział swoją śmierć.
Poza tym Jezus Chrystus w chwili śmierci miał 33 lata.

Amon (AMEN) jest liczbowym odpowiednikiem 1 + 13 + 5 + 14 = 33.
Księdze Henocha upadłe anioły zstąpiła na Ziemię na góre Hermon, który również znajduje się na paralelli 33.

Tajemnicze światła w Phoenix, na niebie nad miastem, których świadkami były tysiące ludzi były jedną z największych obserwacji UFO w historii.
Jak twierdzą świadkowie, zgłoszono dwa oddzielne zdarzenia UFO.
Miasto Phoenix położone jest na równoleżniku 33.

W 1942 r. Przy Parallei 33 North miała miejsce tzw. Bitwa o LA.
Niektórzy twierdzą, że wojsko wystrzeliło pociski przeciwlotnicze do latającego obiektu w kształcie spodka.

Bitwa o LA, 1942

Ale to nie wszystko.Wiele innych tajemniczych incydentów miało miejsce wokół równoleżnika 33.

W Alamogordo w Nowym Meksyku, które znajduje się na równoleżniku 33, miała miejsce pierwsza w historii eksplozja jądrowa.
W mieście Casablanca położonym w Maroku (Afryka Północna), na 33 równoleżniku znajduje się ogromna kwadratowa i sześciokątna piramidalna konstrukcja.

To o 33  prezydenta Stanów Zjednoczonych, podjął decyzję o zrzuceniu na japońskie miasta – Hiroszimę i Nagasaki bomb atomowych. – Oba te miasta znalazły się na równi 33.

Zatoka Perska ma kilka fascynujących charakterystycznych cech.
W starożytnej Mezopotamii, obecnie w dzisiejszym Iraku, gdzie była kolebka cywilizacji sumeryjskiej, 33 równoleżnik północny jest skrzyżowaniem dwóch rzek, Tygrysu i Eufratu.

Niektóre teksty biblijne sugerują, że było to dokładnie miejsce, w którym znajdował się rajski ogród. Obecnie lokalizacja ta nie wygląda jak Eden, ze względu na wiele konfliktów wojennych wokół tego obszaru.

Innym interesującym faktem jest to, że Bagdad leży na 33 ° 33’N szerokości geograficznej północnej, a pałac Saddama Husajna został zbudowany dokładnie na tym miejscu. Starożytne miasto Damaszek w Syrii również odpowiada tej analogii. Kraje takie jak Iran i Afganistan są przecinane równoleżnikiem 33.

Jeśli chodzi o piramidy, to jeśli podróżujemy wzdłuż 33 równoleżnika z Bliskiego Wschodu aż na Daleki Wschód, możemy faktycznie znaleźć wspaniałą Białą Piramidę, która znajduje się około 60 mil na południowy zachód od X’ian.

Enigmatyczny Trójkąt Bermudzki ma również dziwne połączenie z Paralelem 33.

Źródło : https://infinityexplorers.com/the-mystery-of-parallel-33-everything-is-connected-to-this-number

Udostępnij

TAJEMNICE RÓWNOLEŻNIKA 33 – CZEMU WSZYSTKO JEST POWIĄZANE Z TĄ LICZBĄ ?

Globalna Świadomość8 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułCZY PRZERAŻAJĄCY ROSYJSKI EKSPERYMENT Z DEPRAWACJĄ SNU BYŁ PRAWDZIWY ?Następny artykułSŁYNNY UFOLOG ODKRYŁ MIASTA NA PLANECIE WENUS ?

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

25 LAT MATRIXA – UKRYWANA PRAWDA O POWSTANIU FILMU ! CZY 'PLANDEMIA’ BYŁA OKULRYSTYCZNYM RYTUAŁEM O PODŁOŻU SATANISTYCZNYM ? CZY

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • TAJEMNICE RÓWNOLEŻNIKA 33 – CZEMU WSZYSTKO JEST POWIĄZANE Z TĄ LICZBĄ ?
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?