Teorie spiskowe

KARTY ”ILLUMINATI” I ZAMACH NA DONALDA TRUMPA.

KARTY ”ILLUMINATI” I ZAMACH NA DONALDA TRUMPA.

W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na rynku wydawniczym pojawiła się niezwykła gra karciana zwana „Kartami Illuminati”. Zawierają one konkretne zdarzenia ilustrowane sugestywnymi obrazkami. Kilka z nich już „zagrano”.

Na przykład karta zwana „Terrorist Nuke”, pokazuje scenę wprost z ataków z 11 września. Teraz wiele osób doszukuje się kolejnych konotacji między kartami a zachodzącymi wydarzeniami, w tym przede wszystkim wyborem na prezydenta USA, Donalda Trumpa.

Producentem wspomnianych kart jest Steve Jackson z Austin w Teksasie. Koncept gry karcianej został podobno wymyślony jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Działalność Jacksona wzbudziła wtedy podobno nawet zainteresowanie CIA. To wytworzyło sugestię, że służby reagują ponieważ karty miały zdradzać przyszłe wydarzenia z jakiejś agendy.

Zwolennicy teorii spiskowych twierdzą, że od ponad dwóch dekad karty z talii Illuminati są „grane” w postaci realnych wydarzeń. Teraz rzekomo odgrywa się karta „Charismatic Leader”(„Charyzmatyczny lider”) oraz „Enough is enough” („Dość to dość”), które mają podobno reprezentować sensacyjne zwycięstwo w wyborach prezydenckich w USA Donalda Trumpa.

Rzeczywiście podobieństwo jest uderzające. Na karcie przedstawiającej charyzmatycznego lidera widać kogoś przemawiającego do tłumów i ten ktoś ma kolor włosów bardzo podobny do tego jaki ma Trump.

Nie można też odmówić temu amerykańskiemu miliarderowi charyzmy i trzeba przyznać, że umie skutecznie przemawiać do ludzi, głównie dlatego, że nic sobie nie robi z politycznej poprawności, a to bardzo się podoba pewnej części społeczeństwa.

Druga z kart – „Enough is enough” („Dość to dość”) – jest szczególnie niepokojąca. Ilustracja znowu przypomina pozę Donalda Trumpa, któremu ktoś strzela w głowę. Jest to odbierane jako zapowiedź tego co zrobią z Trumpem skorumpowane elity, którym bardzo nie w smak jest to jak bardzo skomplikowane zostały ich plany globalizacji i wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Dla przykładu warto zaznaczyc, że Donald Trump ma wielu przeciwników, dlatego służby bezpieczeństwa muszą być nieustannie czujne. Pewna kobieta postanowiła spróbować dokonać zamachu na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Jak poinformowała agencja Associated Press, powołując się na źródła w służbach bezpieczeństwa USA, służby bezpieczeństwa aresztowały kobietę, która próbowała zatruć Donalda Trumpa.

Aresztowana na granicy kanadyjsko-amerykańskiej kobieta wysłała do Białego Domu kopertę, w której znajdowała się rycyna.

Gdy poprzednim razem pewien mężczyzna wysłał kopertę z podobną zawartością do Baracka Obamy, skończyło się to na 25 latach pozbawienia wolności. Kobiecie, która chciała otruć Donalda Trumpa zostaną postawione zarzuty federalne.

Warto w tym momencie przypomnieć, że ceniona bułgarska jasnowidzka, Baba Vanga, już dawno twierdziła, że nie będzie 45 prezydenta Stanów Zjednoczonych……

W świetle obecnych wydarzeń rozgrywanych w USA wyraźnie widać, że ”deep state” wszelkimi siłami stara się walczyć z Trumpem i za wszelką cenę nie chcą dopuścić do jego reelekcji na stanowisko prezydenta kraju ogarniętego wojną domową na tle rasowym zainicjowaną przez lewackie bojówki Sorosa i operacje fałszywej flagi.

Czy Donald Trump dożyje swojej drugiej kadencji…..?

Udostępnij

KARTY ”ILLUMINATI” I ZAMACH NA DONALDA TRUMPA.

Globalna Świadomość24 września 20206 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułNOWOCZESNE NIEWOLNICTWO – TAJNY SYSTEMY KONTROLI ”INDECT”, RFID, BIOCHIP, XCHIP.Następny artykułCZY UKRYTE PŁASZCZYZNY ZIEMI I HISTORIE O MITYCZNYCH STWORZENIACH

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

CZY ELITY CHCIAŁY WYWOŁAĆ OGROMNE TSUNAMI BOMBARDUJĄC WULKAN NA LA PALMA ? ROBOTOIDY I KLONY – DZIWNE ZNAMIĘ NA GŁOWIE

Ostatnie wpisy

PAPIESKA SALA AUDIENCYJNA – KULT SMOKA, GADÓW I ŚWIATOWY SATANIZM GLOBALNY SYSTEM CYFROWY I NOWE ZAŁOŻENIA AGENDY 2030 – ”NIKOGO

Kategorie

AGENDA 2030 (184) Alternatywna historia świata (173) Bez kategorii (6) Czarna Szlachta (12) extra-terrestrial (177) Filmoteka świadomych (33) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • KARTY ”ILLUMINATI” I ZAMACH NA DONALDA TRUMPA.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?