Ukryte na widoku

WYCOFANIE GOTÓWKI I WIELKI ŚWIATOWY KRYZYS – CZY LUDZIE STAWĄ CZOŁA ELITOM ?

Dlaczego młodzież, tak optymistycznie patrzy w przyszłość, imprezuje, trzyma się z dala od polityki, że nie walczą o zachowanie prawa do godnego życia. Wynika to z czystej głupoty, braku wiedzy, przekonania o tym że ten świat będzie taki jaki jest za rok , za dwa i za lat dwadzieścia, tymczasem wszystko co znamy wywracane jest i będzie do góry nogami.

Zbliżający się lockdown zniszczy komunikację międzynarodową, linie lotnicze, międzynarodowy transport kolejowy. Podróżowanie samochodem z Anglii, Holandii, Niemiec, Danii, Norwegii przez ekonomicznych , polskich emigrantów stanie się bardzo, bardzo drogie i będzie wymagało uzyskania zgody w związku z systemem punktowym. Polscy emigranci zarobkowi będą musieli wybrać jedno miejsce pracy i życia, albo ściągną rodziny albo wrócą do kraju.

O to także chodzi obecnej władzy, która opodatkowuje przychody Polaków uzyskiwane za granicą, aby już teraz dokonali wyboru. Ktoś powie, no tak ale gospodarka na tym straci. Nie straci gdyż cała światowa gospodarka światowa runie i 98% żyjących ludzi znajdzie się na tym samym, wyznaczonym przez elity poziomie życia.

Równolegle intensywnie prowadzona będzie depopulacja. Za chwilę wybuchnie wielka pandemia raka, jaką przykryją „połączone epidemie” COVID z GRYPĄ. Umierający na inne choroby będą klasyfikowani jako zmarli z powodu jednego z wirusów, by potrzymać pandemię, jaka będzie trwała co najmniej do roku 2025. W tym czasie musi umrzeć co najmniej 15-30% światowej populacji, przede wszystkim biali.

Wykreowanie nowej histerii pandemii wywoła dwa zasadnicze skutki w lecznictwie. Pierwszy, pojawiające się masowo śmiertelne choroby, wywołane przez trucizny w jedzeniu, wodzie, powietrzu ( chemtrails ) , przyspieszone i wzmocnione przez promieniowanie z nadajników naziemnych i satelit , przez sprzęt gospodarstwa domowego ( telewizory, monitory, iphony, tablety, wi-fi ), przez sieć 4G, 5G, będą zbyt późno diagnozowane.

Z kolei już ciężko chorzy nie będą mogli liczyć na sukcesywną pomoc z powodu przeorganizowania służby zdrowia przez pandemię i braku środków w budżetach państw, osłabionych konsekwentnie przez lockdown , przez spadek wpływów do budżetów i rosnących kosztów, nadmuchiwanej przez media psychopandemii.

Te procesy się na siebie nałożą, ich skutki spisywane będą na rachunek wirusów. To samonapędzający się mechanizm wielkiej depopulacji. Sądzę że efekt będzie szokujący, może umrzeć nawet 3-4 mld ludzi na Ziemi. Wielki Kryzys ekonomiczny wybuchnie zaraz po wycofaniu na świecie gotówki z obrotu. Tyko wtedy będzie można osiągnąć zamierzony cel i doprowadzić do wyrównania poziomu życia dla tych z mas którzy przeżyją PRZEMIANĘ. To oczywiste , że Wielki Kryzys doprowadzi do gigantycznego bezrobocia.

Państwa będą starały się zapewnić ofiarom testowany już na świecie dochód minimalny, zapewniający minimum egzystencji, by nie dopuścić do rozruchów i buntu. W tym czasie, korzystając z kryzysu, elity zaczną usuwać stopniowo z jadłospisu mięso. Elita przewiduje że jednak dojdzie do konfrontacji władzy i społeczeństw.

Z tego powodu przygotowano i przeprowadzono liczne „ataki terrorystyczne” – WTC, Utoja, Nicea, Berlin, Paryż, Rzym. Stockholm, Amsterdam, katastrofa Casy, 10.04.2010. Pisałem o tym wielokrotnie, że te zbrodnie przeciwko własnym narodom miały osiągnąć dwa ważne, warunkujące przeprowadzenie PRZEMIANY cele.

Pierwszy, oficerowie wojska, służb, policji, dziennikarze, lekarze, sędziowie, politycy, naukowcy, prokuratorzy i inni członkowie tego światowego spisku mieli dać dowód międzynarodowej elicie, że gotowi są wystąpić przeciwko swoim ojczyznom, swoim braciom , że nie zawahają się pozbawić życia dzieci, młodzież, kobiety, mężczyzn i starców, zrujnować i zniszczyć własne państwa, podeptać swój język i historię.

Wszystko to za pieniądze, za obietnicę życia w Nowym Świecie w luksusie i dostatku. Drugi, nie mniej ważny, w kolejnych państwach zneutralizowano w ten sposób Konstytucje i wprowadzono w życie akty prawne jakie umożliwią rozprawę z oporem społecznym, kiedy PRZEMIANA wejdzie w fazę zasadniczą.

Dziwne że nikogo nie dziwi, że Patriot Act w USA , Anti-terrorism, Crime and Security Act 2001, Prevention of Terrorism Act 2005, Terrorism Act 2006, Counter-Terrorism Act 2008 w Wielkiej Brytanii, LOPPSI we Francji, i wiele innych aktów prawnych w innych państwach nadal obowiązują, choć wiadomo że to służby specjalne tych państw same wykreowały zagrożenie terroryzmem i że to zagrożenie od dawna jest minimalne.

Od lat 60-tych ubiegłego wieku międzynarodowa elita przygotowywała się do zdławienia oporu społecznego w czasie PRZEMIANY. Także w tym celu stworzono żelazną kurtynę, by mieć pretekst do wydatkowania gigantycznych kwot, pochodzących z budżetów państw , z podatków obywateli, na tworzenie technologii wymierzonych w opór społeczny. Dziś można śmiało powiedzieć , że społeczeństwa same sobie zgotowały ten los. Od 1960 roku powstała niezliczona ilość rodzajów broni nieuśmierzającej wymierzonej w poczciwych i prawych obywateli.

Szokujące musi być to że NIKT, dosłownie NIKT nie upublicznił, poza nielicznymi wyjątkami, rozwoju tych rodzajów broni, choć wiadome było i jest, że nie będą one wykorzystywane w konfliktach zbrojnych tylko przeciwko społeczeństwu. Nikogo nie dziwiła skala i rozmach rozwoju tej gałęzi przemysłu przemocy.

Dziś elita dysponuje przeciwko społeczeństwom : bronią mechaniczną i kinetyczną ( pałki, gazy prochowe, granaty hukowo – oślepiające, sprężone powietrze, amunicja niepenetracyjna, armatki wodne ), bronią chemiczną ( wysoce efektywne preparaty psychotropowe, środki obezwładniające, neurotoksyny, środki drażniące :

Gaz łzawiący CS, gaz CN, gaz pieprzowy, środki odurzające : diazepam, fluoksetyna, środki cuchnące – skunk bomb, środki przeciwtrakcyjne : pianka klejąca, pianka poślizgowa, broń elektryczna ( paralizatory ręczne, ogrodzenia elektryczne, tasery, pociski kinetyczno-elektryczne ), broń elektromagentyczna ( bron mikrofalowa – Activ Denial System, broń optyczna i laserowa : latarki oślepiające, laser zielony, laser chemiczny, generatory impulsu elektro-magentycznego : bomba E )

Broń akustyczna obemująca urządzenia emitujące sygnał słyszalny dla ludzi w paśmie od 16 Hz do 20 000 Hz ( LRAD, MRAD, amunicja hukowa, granaty hukowe ) , infradźwięków poniżej 16 Hz oraz ultradźwięków powyżej 20 000 Hz, markery – pociski z farbą znacznikową, środki ogłuszająco – oślepiające, hologramy, mikroorganizmy, amunicja z włókien węglowych, pistolety RAYSUN X-1, pociski kinetyczno-elektryczne.

Do tego należy dołączyć HAARP, broń geofizyczną zdolna wywoływać zmiany pogody, ulewy, susze, zimy stulecia, kataklizmy : trzęsienia ziemi ( Haiti ), tsunami ( Tajlandia, Japonia ), huragany ( Katrina ) oraz sieci 5G – bron mikrofalową.

Tak wygląda ewolucja naszej cywilizacji, dynamiczny rozwój technologii przemocy, coraz bardziej wymyślnych broni wymierzonych w człowieka. To obrazuje jak wielka jest skala przedsięwzięcia i jak wielkiej przemocy zamierzają użyć elity wobec ludzkości, by dopiąć celu. Gra idzie o najwyższą stawkę , rywalizujące ze sobą tajne organizacje, zakony, loże, mafie, syndykaty są świadome, że doszliśmy do momentu w którym technologia gwarantuje absolutną władzę nad naszym światem po kres dni człowieka.

To ostatnia walka między nimi o zajęcie miejsca Bogów na Ziemi. Międzynarodowe elity zakładają , że w szczytowym okresie PRZEMIANY dojdzie do walki wszystkich ze wszystkimi, kiedy już masy staną się świadome biegu wydarzeń, że nie da się uniknąć wtedy chaosu i anarchii.

Trudno szacować , ale do tych 3-4 miliardów ofiar trzeba będzie doliczyć być może nawet miliard zabitych w brutalnych walkach o przetrwanie. Pod spodem zdjęcie jednego z murali na lotnisku w Denver, zapowiadających nadchodzące wydarzenia.

Autor : Dariusz Nejman.

Najnowsze wpisy

Kategorie

WYCOFANIE GOTÓWKI I WIELKI ŚWIATOWY KRYZYS – CZY LUDZIE STAWĄ CZOŁA ELITOM ?

29 września 2020 / Możliwość komentowania WYCOFANIE GOTÓWKI I WIELKI ŚWIATOWY KRYZYS – CZY LUDZIE STAWĄ CZOŁA ELITOM ? została

Może Ci się spodobać

ATLANTYDA I LEMURIA – PRAWDA CZY MIT? 22 stycznia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • WYCOFANIE GOTÓWKI I WIELKI ŚWIATOWY KRYZYS – CZY LUDZIE STAWĄ CZOŁA ELITOM ?
  • Może Ci się spodobać