AGENDA 2030

MILITARNE ”SZPITALE” COVIDOWE NA WZÓR OBOZÓW FEMA POWSTAJĄ JUŻ W WARSZAWIE.

Jak informuje Wikipedia, FEMA to skrót od Federal Emergency Management Agency, czyli Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego. Jest ona instytucją państwową Stanów Zjednoczonych, podlegającą Departamentowi Bezpieczeństwa Krajowego USA. FEMA odpowiada za zarządzanie kryzysowe.

Precedens ten przywodzi mi na myśl roszczenia ze strony polskiego Sanepidu na terenie Rzeczpospolitej. Przypominam tym samym o niezwykle niebezpiecznej specustawie zatwierdzonej przez PiS pod osłoną nocy, która to zawiera niebezpieczny zapis zezwalający na wyprowadzenie siłą z mieszkania spętanego prześcieradłem lub kaftanem bezpieczeństwa obywatela przez felczera w asyście mundurowego celem zaszczepienia go wbrew jego woli.

Cze jeszcze niedawna ”spiskowa teoria” o medycznych obozach koncentracyjnych staje się faktem ?

Podobną ustawę wprowadzono w Chinach już w grudniu 2019 roku. Obserwując te i podobne działania w różnych zakątkach świata, można dojść do wniosku, że są one skoordynowane, a COVID-19 stanowi idealny pretekst do dalszego zniewalania ludzi.

Podsumowując, przez kilka ostatnich dekad równolegle realizowano:

  • budowę obozów koncentracyjnych w ramach projektu FEMA
  • zdobywanie coraz większych uprawnień prawnych takich organizacji jak CDC;
  • szeroko zakrojoną współpracę różnych fundacji, m.in. Rockefellera, Sorosa czy Gatesa na rzecz ujednolicenia działań wielu państw na świecie w porozumieniu z ONZ i federalnymi rządami komunistycznych rządów celem tworzenia projektu „miasto-więzienie”, dzięki czemu projektanci globalizmu będą mogli skutecznie i totalnie kontrolować ludzi w więziennych miastach.

Znając scenariusz biblijny traktujący o rzeczywistości bez państw narodowych w czasach Antychrysta, możemy przewidzieć, że proces integracji globalistycznej państw, a później miast, musi przebiegać etapami z uwagi na jeszcze jeden czynnik – ogromną populację ludzi. W różnych wywiadach z mentalnymi komunistami pokroju Billa Gatesa często słyszymy, że planetę trzeba wyludnić, gdyż jest nas „zbyt dużo”.

On i inni podobni mu „filantropi” oficjalnie głoszą pogląd, że z powodu zanieczyszczenia ziemi i kończących się zasobów naturalnych powinno się zredukować populację do ok. 500 mln. Według mnie jest to liczba, która umożliwi im wprowadzenie totalnego blitz-gułagu na skalę światową.

Dlatego też globaliści za wszelką cenę pragną masowych szczepień. Najprawdopodobniej obrali sobie za cel sterylizację ludności i permanentne podtruwanie organizmu, co znacznie przyspieszy cały proces wdrażania globalnego komunizmu. Wygaszają kopalnie, likwidują rolnictwo oraz klasę średnią, jednocześnie wprowadzając globalistyczne ustawy, itd. Wyganiają nas także ze wsi do miast.

Na naszych oczach wyłania się plan „Nowego Ładu” (ang. “New World Order”), który zaczynamy powoli odczuwać na własnej skórze. Przedsmak takiego życia doświadczają właśnie Chiny, gdzie przy pomocy rozbudowanej wysoce zaawansowanej infrastruktury multimedialnej w postaci kamer, technologii 5G, aplikacji szpiegowskich, itd., wprowadzono m.in. system punktowy – każdy Chińczyk, który wyłamie się z owego systemu, zostaje natychmiast internowany na czas nieokreślony do specjalnego obozu pracy (tzw. obozy reedukacyjne) albo zabity, o ile cieszy się dobrym zdrowiem, na handel organami.

Szpital ”Covidowy” na Bemowie

Dziennikarze śledczy donoszą o szpitalu powstającym na Bemowie. – To placówka przygotowywana na potrzeby Wojska Polskiego – informuje Ministerstwo Obrony Narodowej. 

Współczesne szpitale polowe nie przypominają tych z serialu “M*A*S*H” – obecnie rozwijanie takiej placówki polega na rozstawieniu kontenerów i podłączeniu ich do instalacji niezbędnych do leczenia pacjentów. Właśnie to robią teraz żołnierze w lesie bemowskim. 

Doniesienia o powstającym szpitalu polowym oficjalnie potwierdziło biuro prasowe Ministerstwa Obrony Narodowej.

– Bardzo aktywnie wspieramy cywilną służbę zdrowia w walce z pandemią. Musimy więc zapewnić zaplecze dla tych wojskowych, którzy w czasie tej pomocy zostaną zakażeni – informują nas pracownicy wydziału prasowego Centrum Operacyjnego Ministerstwa Obrony Narodowej.

Identyczny, kontenerowy szpital polowy był rozkładany we Wrocławiu, kiedy polscy żołnierze wracali z jednej z zagranicznych misji.

Resort obrony narodowej podkreśla, że do walki z pandemią wywołaną przez koronawirusa włączyło się już ponad trzy tysiące żołnierzy, z czego połowa z Wojsk Obrony Terytorialnej. “Do końca czerwca bieżącego roku ponad 100 tys. żołnierzy przeszło szkolenie z zakresu opieki nad pacjentami zakażonymi koronawirusem, pozwala to na wsparcie służb medycznych obciążonych walką z epidemią” – komunikuje MON.

Dodaje, że Wojsko Polskie ma w dyspozycji 14 szpitali i cztery ośrodki medycyny prewencyjnej. W razie potrzeby może rozwinąć dwa szpitale kontenerowe.

“W gotowości jest też sześć Lotniczych Zespołów Poszukiwawczo-Ratowniczych oraz wykwalifikowana kadra. Siedem wojskowych laboratoriów wykonuje badania w kierunku obecności koronawirusa” – wylicza biuro prasowe MON.

Wojsko przygotowuje się też do przyjmowania pacjentów cywilnych w tymczasowym szpitalu, który powstaje w warszawskiej hali EXPO XXI. Jej otwarcie zaplanowano na 16 listopada.

Najnowsze wpisy

Kategorie

MILITARNE ”SZPITALE” COVIDOWE NA WZÓR OBOZÓW FEMA POWSTAJĄ JUŻ W WARSZAWIE.

28 października 2020 / Możliwość komentowania MILITARNE ”SZPITALE” COVIDOWE NA WZÓR OBOZÓW FEMA POWSTAJĄ JUŻ W WARSZAWIE. została wyłączona

Może Ci się spodobać

TAJEMNICZA ŚMIERĆ WYNALAZCY TESTÓW NA COVID/19 – CZY MA COŚ WSPÓLNEGO Z ”PLANDEMIĄ”? 21 sierpnia 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • MILITARNE ”SZPITALE” COVIDOWE NA WZÓR OBOZÓW FEMA POWSTAJĄ JUŻ W WARSZAWIE.
  • Może Ci się spodobać