Otwórz oczy

NAJWIĘKSZA OPERACJA WYWIADOWCZA W HISTORII USA PODCZAS WYBORÓW – CZY OBECNIE WAŻĄ SIĘ LOSY ŚWIATA ?

Wybory prezydenckie w USA wywołały globalny niepokój, w którym Trump początkowo prowadził w wielu stanach, a z dnia na dzień nastąpiło dziwne odwrócenie, które doprowadziło do większej niepewności w obecnych wyborach powszechnych w USA.

Pastor Sadhu Sun Dasuo, uważany za proroka, przepowiedział w październiku, że obecne wybory parlamentarne w USA nie przebiegną gładko. Siły ciemności będą się nasilać, a po wyborach będą miały miejsce ważne wydarzenia.

We wczesnych godzinach porannych 4 listopada Trump miał znaczącą przewagę w liczbie głosów w Michigan, Wisconsin i Pensylwanii, a na konferencji prasowej wyraził znaczące zwycięstwo. Ale wyniki Michigan i Wisconsin zostały tego ranka dziwnie odwrócone i w krótkim czasie Biden wyprzedził Trumpa.

Tego samego dnia prezydent Trump i wiceprezydent Pence wygłosili wieczorne przemówienia w Białym Domu, krytykując problem oszustw w procesie wyborczym.

Trump powiedział, że Biden oszukuje amerykańską opinię publiczną i zawstydza kraj. 

„Chcemy w odpowiedni sposób korzystać z prawa. Dlatego pójdziemy do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych. Chcemy przerwać głosowanie. Nie chcemy ich. Znajdź karty do głosowania o 4 rano i dodaj je do procesu liczenia. W porządku?”

Trump również stale publikował na Twitterze zarzuty oszustw wyborczych. Trump napisał: We wczesnych godzinach 4 kwietnia

„Mam solidną przewagę w wielu kluczowych stanach, a prawie wszystkie z nich to państwa kontrolowane przez Demokratów. Potem, jeden po drugim, zaczęli dziwnie znikać z powodu szokujących ładunków. Głosy zostały policzone.

„To bardzo smutny moment. Dla mnie to bardzo smutny moment. Zwycięstwo odniesiemy. O ile wiem, już wygraliśmy. ”

Teoria Q – ”deep state” vs. ”jasna strona mocy”

Poufne źródła podają, że oficjalne karty do głosowania rozprowadzane kanałami rządowymi, pod bezpośrednią kontrolą Trumpa, w celu zidentyfikowania ich jako sfałszowane, zostały wydrukowane przy użyciu technologii nanotechnologicznego markera o wielkości molekularnej QFS-Blockchain, dzięki czemu wiadomo gdzie każda pojedyncza karta powinna być.

Ludzie z „ciemnej strony mocy” wyprodukowali ogromną ilość fałszywych kart, które teraz będą stanowić dowody fałszerstwa. Technologia ta była już używana i testowana. poprzednio przez 11 lat przez CIA i NSA w celu śledzenia i śledzenia dokumentów lub osób za pośrednictwem satelit. W ten sposób, poprzez apele o ponowne przeliczenie głosów, o które zwrócili się już prawnicy Trumpa, wszystkie fałszywe karty do głosowania zostaną natychmiast wykryte.

Co więcej, oszustwo wyborcze zostało udokumentowane przez tysiące kamer, które zostały ukryte i potajemnie umieszczone w lokalach wyborczych i wrażliwych miejscach dotkniętych głosowaniem, aby udokumentować przestępstwo popełnione na najwyższych szczeblach frakcji politycznej. Funkcjonariusze publiczni byli obecni w lokalach wyborczych, pod przykrywką fałszywych republikańskich skrutatorów, co czyniło ich zeznania absolutnym dowodem, który należało przeprowadzić na szczeblu przestępczym, chwytając wspólników i przestępców w tym fakcie podczas popełniania poważnej zbrodni zdrady stanu.

Cała ta operacja przeciwdziałania przestępczości musi zostać uruchomiona w ciągu najbliższych kilku dni i tygodni, aby zakończyć się najpóźniej na początku grudnia. W rzeczywistości rozmieszczono nie tylko Gwardię Narodową, ale także 48 elitarnych dywizji wojskowych USA jest potajemnie rozmieszczonych na całym terytorium z tysiącami pojazdów opancerzonych, helikopterów i innego uzbrojenia.

Przestępcy zostaną umieszczeni w izolatce w bazie Guantanamo oraz w gigantycznym nowym miejscu przetrzymywania w Nevadzie, które Siły Q potajemnie zbudowały w dawnym Strefie 51, zamkniętym w kwietniu 2017 r. I oddanym pod bezpośrednią kontrolę prezydenta.

Krótko mówiąc, jeśli wszystko okaże się prawdą, będziemy świadkami najmądrzejszego posunięcia wywiadowczego, jakie kiedykolwiek wykorzystano do zbrodni, która dotyczy tysięcy ludzi, w tym wspólników i powiązanych z nimi aktorów, w bardzo poważnym, bardzo odrażającym przestępstwie.

Siły zła wykorzystują globalną pandemię wirusa, aby wdrożyć globalny program „wielkiej odbudowy”, blokować świat w imię kryzysu zdrowotnego, żądać od ludzi zrzeczenia się wolności i mienia oraz ustanowić globalną tyranię.

O tym wszystkim mówi Steve Pieczenik, który pracował na różnych stanowiskach przy czterech wcześniejszych prezydentach.Jest to tzw. Sting Operation, największa tego rodzaju operacja aresztowań w historii USA. To się dzieje TERAZ i przez następnych kilka dni.

DODAJMY, ŻE JUŻ W CZERWCU TRUMP PISAŁ NA Twitter, ŻE WYBORY BĘDĄ FAŁSZOWANE I TO BĘDZIE WIELKI SKANDAL. https://twitter.com/realDon…/status/1275024974579982336.

Ostatnie wpisy

Kategorie

NAJWIĘKSZA OPERACJA WYWIADOWCZA W HISTORII USA PODCZAS WYBORÓW – CZY OBECNIE WAŻĄ SIĘ LOSY ŚWIATA ?

8 listopada 2020 / Możliwość komentowania NAJWIĘKSZA OPERACJA WYWIADOWCZA W HISTORII USA PODCZAS WYBORÓW – CZY OBECNIE WAŻĄ SIĘ LOSY

Może Ci się spodobać

CO W POLSCE NALEŻY DO IZRAELA. 5 czerwca 2020

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • NAJWIĘKSZA OPERACJA WYWIADOWCZA W HISTORII USA PODCZAS WYBORÓW – CZY OBECNIE WAŻĄ SIĘ LOSY ŚWIATA ?
  • Może Ci się spodobać