Otwórz oczy

TWÓRCA ”WIELKIEGO RESETU” I JEGO ORWELLOWSKA WIZJA KONTROLI POPULACJI.

Twórca „Wielkiego Resetu” Klaus Schwab proponuje serię drakońskich środków kontroli populacji pod parasolem „Czwartej Rewolucji Przemysłowej”, w tym skanowanie mózgu w celu oceny ryzyka przy przekroczeniu granic oraz wszczepialne chipy do czytania myśli ludzi. 

White Oak pozwala nam mieć dość jasne wyobrażenie o koszmarze dla człowieka, który wydarzy się wraz z „Wielkim Resetem”. Tutaj podsumowujemy niektóre fragmenty. Założyciel Światowego Forum Ekonomicznego Schwab wielokrotnie podkreślał, że technokraci muszą wykorzystać pandemię koronawirusa, aby przeprowadzić „Wielki Reset”, sentencję, którą powtórzył premier Kanady Justin Trudeau podczas niedawnej wideokonferencji ONZ.

To „Wielkie Zero” nie polega tylko na restrukturyzacji systemu gospodarczego, wprowadzeniu „Zielonego Nowego Ładu” lub tak zwanego „Zielonego Ładu” Von Der Leyen / Merkel, tworzeniu w pełni zautomatyzowanych miejsc pracy i W porządku obrad znajduje się również aspekt policyjny.

Program ten jest szczegółowo opisany w trzech książkach Schwaba, The Fourth Industrial Revolution , Shaping the Future of the Fourth Industrial Revolution: A Guide to Building a Better World oraz Covid-19: The Great Reset .

Schwab zauważa, że ​​wykorzystanie tej technologii do prowadzenia masowego nadzoru i monitorowania populacji „ kłóci się ze zdrowymi i otwartymi społeczeństwami ”, ale nadal przedstawia to w pozytywnym świetle: moralność nie jest ważna. lub poprawność zachowania, jak również jego zdolność do skoncentrowania władzy w rękach nielicznych, bogatych i nieproduktywnych.

„Wraz z poprawą umiejętności w tym obszarze, wzrośnie pokusa ze strony organów ścigania i sądów do stosowania technik określania prawdopodobieństwa popełnienia przestępstwa, oceny winy, a nawet odzyskiwania wspomnień bezpośrednio z ludzkich mózgów”

– pisze.

Sugerując w programach Pre-Crime w stylu raportów mniejszości, w przypadku których możliwość, że dana osoba jest przestępcą, nie zależy od jej zachowania, ale jest określana a priori przez jej profil. Praktycznie jesteśmy przy zwycięstwie teorii Lombroso, tylko trochę zaktualizowanej. Globalista wykracza również poza zwykły wymóg podróżowania po świadectwa szczepień, sugerując, że :

„ Nawet przekroczenie granicy może pewnego dnia wymagać szczegółowego skanowania mózgu w celu oceny zagrożenia bezpieczeństwa jednostki ”.

Więc jeśli masz „niewłaściwą głowę”, nie możesz podróżować samolotem. Po prostu musisz iść. Naturalnie, fizyczne wszczepienie czipów ludziom będzie ostatecznym krokiem w kierunku połączenia człowieka i maszyny w najdoskonalszej transhumanistycznej utopii.

”Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne, od komputerów do noszenia po zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej, prawie na pewno staną się wszczepiane w nasze ciało i mózg ”. „Aktywne wszczepialne mikroczipy, które przełamują barierę skórną naszego ciała” zmienią sposób, w jaki obcujemy ze światem ”i zmuszią nas do„ kwestionowania, co to znaczy być człowiekiem ”

– twierdzi Schwab.

Według Schwaba taka technologia mogłaby również ułatwić wyrażanie potencjalnie niewyrażonych myśli lub nastrojów poprzez odczytywanie fal mózgowych i innych sygnałów. Schwab sugeruje, że można zachęcić społeczeństwo do przyjęcia chipów do czytania w mózgu jako części modelu biznesowego, w którym ktoś „ zamienia dostęp do swoich myśli na możliwość zaoszczędzenia czasu, wpisując wpis w mediach społecznościowych. tylko z myślą „. Na szczęście na razie istnieje luka między tym, co myślimy, a tym, co mówimy…

Źródło : https://winteroak.org.uk/2020/10/05/klaus-schwab-and-his-great-fascist-reset/amp/

Ostatnie wpisy

Kategorie

TWÓRCA ”WIELKIEGO RESETU” I JEGO ORWELLOWSKA WIZJA KONTROLI POPULACJI.

24 grudnia 2020 / Możliwość komentowania TWÓRCA ”WIELKIEGO RESETU” I JEGO ORWELLOWSKA WIZJA KONTROLI POPULACJI. została wyłączona

Może Ci się spodobać

CZAS ZAGŁADY – JAK PANDEMIA ZMUSIŁA LUDZI DO PRZYGOTOWANIA SIĘ NA APOKALIPSĘ ZOMBIE. 6 czerwca 2021

  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • TWÓRCA ”WIELKIEGO RESETU” I JEGO ORWELLOWSKA WIZJA KONTROLI POPULACJI.
  • Może Ci się spodobać