Otwórz oczy

DECYZJA SĄDU – SOROS I GATES WINNI WYWOŁANIA ”PLANDEMII”.

Nasi ”zbawcy świata”, Bill Gates i George Soros zostali oskarżeni o wywołanie pandemii. Zwolennicy wszelkich teorii spiskowych, jakoby pandemia koronawirusa miała być sterowana z góry, aby podporządkować sobie społeczeństwo na całym świecie, triumfują. 

Bill Gates, George Soros i plandemia.

Zaskakującej decyzji sądu przyjrzała się strona internetowa Polskiego Radia. W materiale poświęconym Billowi Gatesowi i George Sorosowi czytamy, że to właśnie między innymi Ci dwaj biznesmeni są odpowiedzialni za wywołanie ogólnoświatowej pandemii. Na liście oskarżanych znalazła się także rodzina Rockefellerów, ale sąd twierdzi, że za koronawirusem stoi zdecydowanie więcej osób.

Takie szokujące pismo wystosował jeden z sądów w Peru. Konkretnie chodzi o prowincję Chincha i Pisco. Informacja szybko obiegła peruwiańskie media, a po kilku godzinach dotarła już nawet do najdalszych zakątków świata.

„COVID-19 powstał z inspiracji elit przestępczych kontrolujących świat, paraliżując działalność niemal wszystkich państw świata” – czytamy w orzeczeniu sądu, które jest cytowane przez Polskie Radio. Jak już wspomnieliśmy, oskarżani o wywołanie pandemii są Bill Gates, George Soros. Oraz rodzina Rockefellerów, a także, póki co nieznane, kolejne osoby, których lista ma być naprawdę pokaźna.

„Peruwiańska rada sądownicza wszczęła procedurę sprawdzającą, czy deklaracja trzyosobowego gremium sędziowskiego jest zgodna z prawem (…) Hiszpańska agencja EFE podaje, że wydane pismo jest pierwszym dokumentem instytucji państwowej na świecie winiącym za pojawienie się COVID-19 osoby należące do grona najbogatszych ludzi”

– czytamy w przytoczonym przez nas artykule odnośnie pierwszych reakcji po decyzji peruwiańskiego sądu.

Chińczycy utrzymują jednak zdanie, że koronawirus w Wuhan na tamtejszym targu został przywieziony z zagranicy. Sprawę bada Światowa Organizacja Zdrowia. WHO chciała kolejny raz wysłać do chińskiego regionu swoich specjalistów. Jednak ten pomysł nie spodobał się Przewodniczącemu Chińskiej Republiki Ludowej, Xi Jinpingowi, który nie wpuścił naukowców na teren swojego kraju.

Niejasne powiązania finansowe.

European Center for Law and Justice w swoim kompleksowym raporcie porusza kwestie finansowania przez potężne organizacje pozarządowe największych instytucji międzynarodowych. Wspomniana została m.in. należąca do George’a Sorosa fundacja czy firma Billa Gatesa, która ma mieć wpływy m.in. w ONZ, WHO, Radzie Europy czy też Europejskim Trybunale Praw Człowieka. 

Open Society Foundation, a także Microsoft są największymi prywatnymi darczyńcami Rady Europy. Organizacja miała otrzymać od fundacji Sorosa ponad 1,5 miliona euro w latach 2004-2013, z kolei firma Gatesa miała przeznaczyć blisko 950 tysięcy euro w latach 2006-2014.

To jednak nie jedyna z największych międzynarodowych instytucji, która jest wspierana przez podmioty należące do wspomnianych miliarderów. Międzynarodowa Organizacja Zdrowia (WHO) otrzymała sporą kontrybucję od fundacji Billa i Melindy Gates z wpłatami w wysokości 530 milionów dolarów w 2019 roku. Jedynie Stany Zjednoczone przekazały więcej w ostatnich latach więcej na rzecz WHO.

Organizacja wspierana jest także regularnie przez fundację Sorosa, który hojnie wspiera również m.in. ONZ czy Międzynarodowy Trybunał Karny. Węgierski filantrop miał przeznaczyć i zainwestować ok. 32 miliardy dolarów w sektor mediów, polityki i praw człowieka od 1984 roku.

Wpływy Sorosa widać także na przykładzie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu. Aż 22 z 100 sędziów zasiadających w nim w latach 2009-2019 należało lub współpracowało wcześniej z Open Society Foundation. Powiązań z miliarderem nie ukrywają też czołowi politycy zajmujący wysokie stanowiska w Unii Europejskiej jak m.in. wiceprzewodnicząca KE Vera Jourova czy komisarz ds. budżetowych Johannes Hahn.

Źródło: Polskie Radio, stefczyk.info

Najnowsze wpisy

Kategorie

DECYZJA SĄDU – SOROS I GATES WINNI WYWOŁANIA ”PLANDEMII”.

17 stycznia 2021 / Możliwość komentowania DECYZJA SĄDU – SOROS I GATES WINNI WYWOŁANIA ”PLANDEMII”. została wyłączona

Może Ci się spodobać

ŚWIADOMOŚĆ CYWILNA SIĘ BUDZI ? LUDZIE W EUROPIE MAJĄ DOŚĆ DORZYNANIA GOSPODARKI. 12 stycznia 2021

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • DECYZJA SĄDU – SOROS I GATES WINNI WYWOŁANIA ”PLANDEMII”.
  • Może Ci się spodobać