Otwórz oczy

ZMARŁ BENJAMIN DE ROTSCHILD – ELITY JESZCZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE.

ZMARŁ BENJAMIN DE ROTSCHILD – ELITY JESZCZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE.


Nazwisko Rothschildów jest znane chyba wszystkim. Ten ród jest rozgałęziony w setki nazwisk wkomponowanych w rody i nazwiska innych Iluminatów. „Bestie Apokalipsy” już od półtora wieku łączą się formalnie i nieformalnie poprzez małżeństwa, nawet przez świadome „produkcje” nieślubnych bękartów, które potem od wczesnej młodości formują na przyszłych panów zniewolonych narodów.

Ten niebywale rozgałęziony klan międzynarodowych lichwiarzy utuczonych na oszustwach ich przodków, zza kulis dyryguje głównymi wydarzeniami świata już od dwóch wieków. Przewodzi globalizacji i ruchowi New Age, kieruje światową synarchią pieniądza, władzy, polityki.

W przeszłości pociągał za sznurki wielkich dramatów Europy, poczynając od spowodowania upadku Napoleona, po „wiosny ludów”, „Komunę paryską”, pierwszą wojnę światową, rewolucję Żydowską w Rosji, wreszcie drugą wojnę światową i powojenne konflikty lokalne w państwach tzw. „Trzeciego Świata”.

Obecnie przewodzi totalnej wojnie z chrześcijaństwem poprzez „ruchy” religijne, oszukańcze ideologie, rozległe działania propagandowe zmierzające do anihilacji Chrześcijaństwa na rzecz „Kościoła Uniwersalnego”.

Dynastię Rothschildów, podobnie jak kilkanaście pozostałych głównych rodów Oświeconych, omawiam głównie na podstawie książki Fritza Springmaiera „Rodowody  Iluminatów” (Bloodlines of Iluminati). W odniesieniu do Rothschildów, pozycją wiodącą jest dla Springmaiera książka żydowskiego biografa Rothschildów Anki Muhisteina: „Baron James, początki francuskich Rothschildów”.

Protoplasta klanu, Mayer Amschel Rothschild, w XVIIIw żył we frankfurckim getto. Podobnie jak wówczas i później w innych krajach, Żydzi tworzyli te getta dobrowolnie. To utrwalało ich poczucie odrębności, zmuszało do używania sekretnego porozumiewania: pisma hebrajskie nieczytelne dla gojów były w tym bardzo skuteczne.

Żydów tamtych czasów łączyły dwa spoiwa: talmudyczna kabała i nienawiść do chrześcijaństwa. Mayer Rothschild i jego rodzina byli Żydami z krwi i wyznania. Kilku jego przodków było rabinami.

Wczesny okultyzm tej rodziny, zanim zostali Rothschildami, przejawiał się w kultywowaniu żydowskiej kabały oraz gnostyckiego satanizmu, z silnym naciskiem na babilońską magię. Według ich własnej genealogii zapisanej w tajemnej, niedostępnej dla gojów księdze rodu, Rothschildowie rzekomo wywodzą się od Nimroda, wielkiego babilońskiego wojownika. 

Gnozamagiakabałaspirytyzmsatanizm, stanowią duchowy rdzeń współczesnego New Age, bowiem to one ukształtowały duchowo i nacyjnie ten „boski” ród. Trochę informacji o tych prądach, w kontekście New Age – dopiero potem powrócimy do Rothschildów.

Okultyzm, to pierwsza podstawowa cecha ruchu New Age. Z kolei rdzeniem okultyzmu jest gnozaPrzywódca amerykańskiej masonerii, klasyk jej zasad w randze Iluminata Albert Pike pisał, że Gnoza jest istotą i rdzeniem masonerii. Cytowany przez masona G. Vinatrel’a rabin Toaff pisał o istnieniu tajnej doktryny filozoficznej i religijnej przekazanej przez gnostyków – różokrzyżowców w trakcie ich połączenia się z wolnymi mularzami w roku 1717.

W wieku 57 lat zmarł Benjamin de Rothschild, który kierował imperium bankowym założonym przez jego ojca w 1953 r. Według opublikowanego w sobotę komunikatu The Edmond de Rothschild Group, której był prezesem, Benjamin de Rothschild zmarł na atak serca w piątek po południu w swoim domu w Pregny, w Szwajcarii.

Od 1997 r. kierował tą grupą bankową nazwaną imieniem jego ojca. Obecnie aktywa grupy oceniane są na 160 mld euro (ok. 190 mld dolarów).

Czasopismo „Forbes” oceniało „wartość netto” samego de Rotschilda na 1,5 mld dolarów. Był on potomkiem znanej rodziny bankierów, która od prawie 300 lat posiadała i kierowała licznymi europejskimi bankami.

Z materiałów opublikowanych przez The Edmond de Rothschild Group można się dowiedzieć, że Benjamin pasjonował się, poza finansami, żeglarstwem, samochodami i winem… i okultystycznym rytuałami.

Udostępnij

ZMARŁ BENJAMIN DE ROTSCHILD – ELITY JESZCZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE.

Globalna Świadomość17 stycznia 20216 sierpnia 2023

Nawigacja wpisu

Poprzedni artykułW JAKIM CELU GATES I ELITY WYKUPUJĄ ZIEMIE ROLNE W CAŁYM KRAJU ?Następny artykułJUŻ OD DAWNA JESTEŚ PRZYGOTOWYWANY NA

Globalna Świadomość

Podobne wpisy

EUROPA ŚPI ! ZOBACZ JAK JAPONIA WALCZY Z TYRANICZNYM 'TRAKTATEM PANDEMICZNYM’ ’100 RAZY ŚMIERTELNIEJSZA NIŻ COVID-19′ – NOWA PANDEMIA W

Ostatnie wpisy

TAJNY KOD BIBLII – CZYM NAPRAWDĘ JEST SZYSZYNKA ? DLACZEGO WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE I AGENDA ELIT WSKAZUJE NA 2030 ROK ?

Kategorie

AGENDA 2030 (259) Alternatywna historia świata (185) Bez kategorii (17) Czarna Szlachta (16) extra-terrestrial (184) Filmoteka świadomych (31) Mistyczny 11/09/2001

O czym myślisz?

  • ZMARŁ BENJAMIN DE ROTSCHILD – ELITY JESZCZE NIE SĄ NIEŚMIERTELNE.
  • Nawigacja wpisu
  • Globalna Świadomość
  • Podobne wpisy
  • Ostatnie wpisy
  • Kategorie
  • O czym myślisz?