extra-terrestrial

”BLACK VAULT” – CIA ODTAJNIŁO WSZYSTKIE DOKUMENTY O UFO NA MOCY PRAWNEJ.

The Black Vault opublikowało setki plików PDF zawierających informacje o UFO zebrane przez CIA. Każdy może je pobrać z sieci zupełnie za darmo.

UFO (ang. unidentified flying object, UFO) to inaczej niezidentyfikowany obiekt latający. Jego nazewnictwo wywodzi się z United States Air Force, które w ten sposób określało obiekty latające niedające się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych.

Słowo “UFO” w znaczeniu pojazdu cywilizacji pozaziemskiej (latającego spodka) utrwaliło się w okresie zimnej wojny (1947 – 1991) i na stałe weszło do języka potocznego.

The Black Vault to biuro informacyjne zajmujące się odtajnionymi dokumentami CIA na temat UFO. Wczoraj opublikowali na swojej stronie pliki, które zawierał CD-ROM otrzymany od Centralnej Agencji Wywiadowczej. Łącznie jest to 2780 stron. Oficjalny raport rządu dotyczący UFO ma pojawić się za około pół roku. Dokumentacja, którą możesz zobaczyć już dziś, została opublikowana dzięki zbiorczej ustawie o COVID-19.

Droga do odtajnienia dokumentów na temat UFO.

Niektóre z raportów, które zostały ujawnione, pochodzą z lat 80. XX wieku. Według założyciela serwisu The Black Vault, Johna Greenewalda Jr., agencja szpiegowska twierdzi, że to wszystkie jej dokumenty dotyczące UFO. Niektórzy są jednak innego zdania. W tym momencie na chwilę przerwę, abyś miał okazję do włączenia odpowiedniego muzycznego tła do czytania dalszej części artykułu (swoją drogą, polecam przeczytać też znajdujące tam komentarze).

Według Greenewalda, do uzyskania plików PDF potrzeba było łącznie około 10 000 wniosków z raportem z ustawy o wolności informacji (FOIA). Proces ten był potwornie długi, ponieważ większość dokumentów, które uzyskał, musiał skanować ręcznie.

20 lat temu walczyłem, aby CIA udostępniła dodatkowe dane o UFO. To było jak wyrywanie zębów! Chodziłem za nimi w kółko, próbując to zrobić, aż w końcu to osiągnąłem. Otrzymałem duże pudełko zawierające kilka tysięcy stron i musiałem je skanować po jednej stronie na raz.

Powiedział Greenewald.

Choć CIA twierdzi, że na płycie CD są wszystkie ich dokumenty, nie ma sposobu, aby to zweryfikować. Sam odczyt danych również został bardzo utrudniony przez agencję. Format, w jakim zostały przesłane pliki, był przestarzały, a wiele stron jest ciężkich do rozszyfrowania. Z pewnością bardzo utrudnia to ludziom przeglądanie dokumentów i wykorzystywanie ich w jakimkolwiek celu badawczym.

Jeden z mało czytelnych plików otrzymanych od CIA (źródło: screen z ogólnodostępnych skanów)

Ci, którzy zdecydują się na przeczytanie raportów, muszą być przygotowani na szaloną przejażdżkę. Mamy tu między innymi relacje Radovana Karadžića (byłego prezydenta Serbskiej Republiki Bośni i Hercegowiny) ze spotkania z istotami pozaziemskimi czy też informacje o niespotykanych, nocnych eksplozjach w rosyjskim mieście Sasowo.

Zatajone informacje

Jeden z najciekawszych dokumentów dotyczy zastępcy dyrektora ds. Nauki i technologii w USA. W raporcie możemy przeczytać, że otrzymał on pewien przedmiot związany z UFO, który zdecydował się zbadać. Kiedy już to zrobił, napisał poradę co dalej z nim poczynić. Porada ta została jednak zatajona

Do tej pory nie jest wiadome, co zawierał zamazany fragment. Z podobnymi czarnymi plamami na dokumentach, można się spotkać w udostępnionych właśnie dokumentach.

Pełna lista plików jest dostępna do pobrania tutaj.

Najnowsze wpisy

Kategorie

”BLACK VAULT” – CIA ODTAJNIŁO WSZYSTKIE DOKUMENTY O UFO NA MOCY PRAWNEJ.

18 stycznia 2021 / Możliwość komentowania ”BLACK VAULT” – CIA ODTAJNIŁO WSZYSTKIE DOKUMENTY O UFO NA MOCY PRAWNEJ. została wyłączona

Może Ci się spodobać

KIM NAPRAWDĘ BYLI NASI PRZODKOWIE – UPADŁE ANIOŁY I TAJEMNICA BŁĘKITNEJ KRWI. 3 listopada 2020

  • Najnowsze wpisy
  • Kategorie
  • ”BLACK VAULT” – CIA ODTAJNIŁO WSZYSTKIE DOKUMENTY O UFO NA MOCY PRAWNEJ.
  • Może Ci się spodobać